Vetura
Berat

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Berat

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  VW GOLF 6 1.6 TDI AUTOMAT 2011
  Vetura

  VW GOLF 6 1.6 TDI AUTOMAT 2011

  ➡️MOTOR 1.6 TDI ➡️ BLUEMOTION EURO 5 ➡️AUTOMAT 7G DSG TRONIC ➡️ BI -XENON INTELIGEN

  Berat Sot, 19:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  Makina eshte ne gjendje shume te mire. Shitet per arsye mos perdorimi

  Berat Dje, 15:07
  2.100 €
 • 5 foto
  Golf 5 Gti
  Vetura

  Golf 5 Gti

  Shitet Golf 5 2.0 Turbo.Ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike,e gatshme per cdo lloj prove.

  Berat 1 nëntor 20:30
  5.900 €
 • 9 foto
  VW Golf 7
  Vetura

  VW Golf 7

  🔘Golf 7 ,2.0 TDI, Viti prodhimit 2015,Automatik,Bluetooth,Aux,SD,Radio,CD,Sedilet lekur,Timon multif

  Berat 8 tetor 13:19
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Golf Automat , 1.6 benzine i thjesht
  Vetura

  Golf Automat , 1.6 benzine i thjesht

  VW Golf, kamio automatike, sensora parkimi para dhe prapa, motor benzine 1.6 i thjesht i pershtatshe

  Berat 8 tetor 09:31
  6.999 €
 • 5 foto
  VOLSWAGEN GOLF 5
  Vetura

  VOLSWAGEN GOLF 5

  VOLSWAGEN GOLF 5 ➡️VITI : 2006 ➡️KAMBIO : AUTOMATIKE ➡️MOTOR 1.6 FSI ( MUNDESI IMPJANT

  Berat 7 tetor 09:25
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  golf 1.9 naft kamio automatike?
  Vetura

  golf 1.9 naft kamio automatike?

  Vw golf 5 1.9tdi,model 2005 Full opsion,182 mij klm,kamio Automatike DSG,marsha F1ne timon,klima,but

  Berat 27 shtator 15:40
  5.000 €
 • 2 foto
  golf 4 1.9 nafte vite 2000
  Vetura

  golf 4 1.9 nafte vite 2000

  Shese golf 4 nafte 1.9 ne gjendje te mire siguracionin dhe taksat ne dhjetor. 1900 euro

  Berat 25 shtator 19:53
  1.900 €
 • 5 foto
  GOLF-6 1.6 BENZIN-GAS 2011
  Vetura

  GOLF-6 1.6 BENZIN-GAS 2011

  Shitet golf-6 1.6 bencin-gase..viti 2011.makina eshte e sapoardhur me dogane te paguar.gati per ta

  Berat 22 shtator 20:44
  6.600 €
 • 4 foto
  Golf 5 1.9 Super ekonomik
  Vetura

  Golf 5 1.9 Super ekonomik

  Golf 5 pa dogan me targa te huaja por qe dogana i behet ne moment! 1.9 tdi ne gjendje te mire motori

  Berat 21 shtator 20:32
  3.000 €
 • 11 foto
  Shitet golf 4 1.9 tdi me DI te kuqe 6 marsha 2001
  Vetura

  Shitet golf 4 1.9 tdi me DI te kuqe 6 marsha 2001

  Shitet golf 4 DI e kuqe kambio manual 6 marsha motor goli 5 komorel ne super gjendje letrat deri ne

  Berat 16 shtator 20:32
  2.500 €
 • 9 foto
  Gofl 5 full optional , 2000 Fsi benzin +gaz
  Vetura

  Gofl 5 full optional , 2000 Fsi benzin +gaz

  Golf 5 , Automat , Sedile meshini me ngrofje(levizje elektronike), Klima , Fenera kseno-bikseno me l

  Berat 12 shtator 13:30
  5.900 €
 • 6 foto
  GOLF 5 2.0NAFTE AUTOMAT 2007
  Vetura

  GOLF 5 2.0NAFTE AUTOMAT 2007

  ➡️VW GOLF 5 ➡️2.0 NAFTE ➡️FUNDI 2007 ➡️KAMBIO AUTOMATIKE ➡️GOMA TE REJA ➡️M

  Berat 9 shtator 16:40
  5.900 €
 • 6 foto
  golf
  Vetura

  golf

  golf 1.2 tsi benzine viti 2012 me dogane te paguar ne gjendje perfekte

  Berat 3 shtator 13:39
  9.500 €
 • 11 foto
  Shitet & Nderrohet me C klas 203
  Vetura

  Shitet & Nderrohet me C klas 203

  Shitet dhe nderrohet golf 4 DI e kuqe kambio manual 6 marsha motor goli 5 komorel ne super gjendje l

  Berat 28 gusht 11:41
  2.700 €
 • 0 foto
  Golf 4 1.9 T(DI)
  Vetura

  Golf 4 1.9 T(DI)

  Golf 1.9 T(DI) e kuqe pilot automat sendilje me ngrohje clima baxha pasqyra e xhama elektrik ne gjen

  Berat 27 gusht 20:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  GOLF 4 1.4 BENZINE+GAZ
  Vetura

  GOLF 4 1.4 BENZINE+GAZ

  Shitet makina ne gjendje te mire pune impjanti i gazit sapo montuar ka 2 vjet garanci,kataliti i ven

  Berat 25 gusht 22:09
  1.800 €
 • 1 foto
  Golf 4 1.9 T(DI)
  Vetura

  Golf 4 1.9 T(DI)

  Shitet golf4 me pilot automatik clima baxha sendilje me ngrohje T (DI) E KUQE SHUM I SHPEJT

  Berat 24 gusht 13:54
  2.300 €
 • 2 foto
  Shitet per pak dit VW Golf 5 2.0 GTD 2006
  Vetura

  Shitet per pak dit VW Golf 5 2.0 GTD 2006

  Shitet golf 5gti 6 marsha manual super full fener lede amortizator me gas navi dvd komandane timon

  Berat 22 gusht 12:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Wolkswagen golf plus automat
  Vetura

  Wolkswagen golf plus automat

  Wolkswagen golf plus kambio automat. Makina esht ne gjendje perfekte .te gjitha sherbimet e kryera n

  Berat 20 gusht 13:31
  5.000 €
 • 0 foto
  VW Golf 5 GTI 180 kuaj viti 2006 me dogan
  Vetura

  VW Golf 5 GTI 180 kuaj viti 2006 me dogan

  Shitet golf 5gti 6 marsha manual super full fener lede amortizator me gas navi dvd komandane timon

  Berat 15 gusht 17:51
  4.500 €
 • 9 foto
  Vw Golf 5 1.6 Gas+Benzin Fabrike Viti 2008
  Vetura

  Vw Golf 5 1.6 Gas+Benzin Fabrike Viti 2008

  Shitet Vw Golf 5 1.6 Gas+Benzin Fabrike Viti 2008 217.000 KM Origjinale Cmimi:5000 I DISKUTUESHEM Eu

  Berat 14 gusht 18:02
  5.000 €
 • 5 foto
  Shes Golf 6 te vitit 2010
  Vetura

  Shes Golf 6 te vitit 2010

  Shes Golf 6 te vitit 2010 ne gjendje super perfekte. Makina ka 3 muaj e sapo ardhur dhe me letra dhe

  Berat 11 gusht 10:36
  7.500 €
 • 10 foto
  Nderrohet me C klas 203
  Vetura

  Nderrohet me C klas 203

  Shitet dhe nderrohet golf 4 DI e kuqe kambio manual 6 marsha motor goli 5 komorel ne super gjendje l

  Berat 3 gusht 19:40
  2.700 €
 • 5 foto
  Golf 5. 2.dt.vi 2005
  Vetura

  Golf 5. 2.dt.vi 2005

  Shitet golf ne gjendje shum te mir me ngjyra e bardhe perle goma te reja sherbimet tera te kryera cm

  Berat 2 gusht 00:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ⭕️GOLF 5 VITI 2008 ⭕️
  Vetura

  ⭕️GOLF 5 VITI 2008 ⭕️

  ⭕️Golf 5 Viti 2008 I Sa Po Targuar Me Letra Per Nje Vit ⭕️I Ardhur Nga Italia SUPER GJENDJE

  Berat 25 korrik 21:52
  5.500 €
 • 6 foto
  Shitet Golf IV 1.6 Benzin
  Vetura

  Shitet Golf IV 1.6 Benzin

  Shitet Golf IV 1.6 benzin ne gjendje te mire xhenerike dhe motorike. Makina eshte me kondicioner fun

  Berat 22 korrik 21:46
  1.350 €
 • 3 foto
  Mr
  Vetura

  Mr

  Makina tip wolswagen, golf 4, kambio automatike, nafte, viti i prodhimit 2000.

  Berat 10 korrik 13:37
  2.000 €
 • 10 foto
  Shitet Golf 4 1.4 16V viti 2001 vetem shitet
  Vetura

  Shitet Golf 4 1.4 16V viti 2001 vetem shitet

  Shitet Golf 4 motor 1.4 16v viti 2001 kater porta sallon meshin shum i paster si brendadhe jasht ne

  Berat 28 qershor 21:07
  2.500 €
 • 4 foto
  Golf 5 automat
  Vetura

  Golf 5 automat

  Golf 5 automat viti dhjetor 2005 motor 2 mish naft 152 mij km te certifikiara me dogan te paguar gat

  Berat 22 qershor 10:44
  4.900 €
 • 11 foto
  Shitet Golf 4 1.9 TDI viti 2003 vetem shitet
  Vetura

  Shitet Golf 4 1.9 TDI viti 2003 vetem shitet

  Shitet vw golf 4 tdi i e kuqe motor kamorel viti 2003 ne librez kambio 5 marsha kater porta klima na

  Berat 21 qershor 08:50
  2.800 €
 • 7 foto
  Golf 5 1.9 TDI
  Vetura

  Golf 5 1.9 TDI

  ☎️SHITET 0672627777☎️ •Marka : Volkswagen •Modeli : Golf 5 •Viti Prodhimit : 11/2004 â

  Berat 19 qershor 00:32
  3.650 €
 • 10 foto
  Makine
  Vetura

  Makine

  Golf 7,Viti prodhimit 2015,Km 97000,2.0 Tdi,Bluetooth,aux audio

  Berat 17 qershor 23:56
  13.800 €
 • 3 foto
  VW Golf IV
  Vetura

  VW Golf IV

  shes golf IV viti 99 me vaj filtra te sapo bera makina eshte ne gjendje te mir cmimi 2100 euro

  Berat 6 qershor 22:44
  2.100 €
 • 9 foto
  Vetem shitet golf 4 1.9 tdi viti 2000
  Vetura

  Vetem shitet golf 4 1.9 tdi viti 2000

  Nr 0697561196 cmimi 2200 euro

  Berat 31 maj 12:43
  2.200 €
 • 8 foto
  VW Golf 4 Okazion
  Vetura

  VW Golf 4 Okazion

  Golf IV ne gjendje shum te mire me benzin dhe gaz.Dokumenta te paguar deri ne Prill 2020.E ardhur ng

  Berat 28 maj 09:00
  3.100 €
 • 3 foto
  Golf plus
  Vetura

  Golf plus

  Shitet golf plus .Shm i mirmbajtur si jashte edhe brenda mkn nk ka asgje me te vogel ..Gomat 100% 20

  Berat 27 maj 22:58
  5.800 €
 • 1 foto
  Shitet wolsvagen polo 1000 benzin
  Vetura

  Shitet wolsvagen polo 1000 benzin

  Ne gjendje shum te mire letrat der ne shukrt 2020 1 milion i diskutueshem vetem whatsaap

  Berat 25 maj 18:17
  100.000 Lek
 • 7 foto
  VW Golf 1.9 tDI 6 marsha 140 hp
  Vetura

  VW Golf 1.9 tDI 6 marsha 140 hp

  1.9Tdi 6+1 marsha esp diesel i shpejt me opsjone 2003 dokumenta sapo paguar me Navigation orgjinal+

  Berat 20 maj 14:43
  3.000 €
 • 7 foto
  Golf 5 Gti
  Vetura

  Golf 5 Gti

  Golf 5 Gti Fsi 2Benzin GTI Orginal Fabrike Xhama te Zinje. Orginal Me Letra te paguara deri ne dat

  Berat 19 maj 17:23
  6.800 €
 • 8 foto
  Golf GTI
  Vetura

  Golf GTI

  Golfi Gti Fsi Esh ne gjendje Shum Te Mire Sherbimet e Bera Vaj filtra Ferota Etj Goma 2019 Makina e

  Berat 19 maj 15:23
  6.800 €
 • 10 foto
  Golf 5 Viti 2004
  Vetura

  Golf 5 Viti 2004

  Makina ndodhet në gjendje shume te mire , estetike dhe xhenerike , Salloni meshin, sendilet me ngroh

  Berat 13 maj 20:52
  4.200 €
 • 7 foto
  Okazion..
  Vetura

  Okazion..

  Shes golf 4 ne gjendje perfekte,cdo gje funksionale gati per cdolloj prove.

  Berat 12 maj 14:02
  2.000 €
 • 7 foto
  Okazioon VW Golf 4
  Vetura

  Okazioon VW Golf 4

  Shes golf 4 ne gjendje perfekte...cdo gje funksionale e gatshme per cdo lloj prove.

  Berat 12 maj 13:34
  1.800 €
 • 9 foto
  Golf 6 automat 1.6 benzin i thjesht
  Vetura

  Golf 6 automat 1.6 benzin i thjesht

  Golf 6 Automatik, motor 1.6 benzin i thjesht i pershtatshem per impiant gazi, sensora parkimi para d

  Berat 11 maj 09:23
  6.999 €
 • 4 foto
  Shitet Golf 5 Benzin/Gas 1.4   Viti 2004
  Vetura

  Shitet Golf 5 Benzin/Gas 1.4 Viti 2004

  Shitet Golf 5 viti prodhimit 2004, me motorr 1.4 Benzin/Gas. Impianti i esht ve dosur para 6 muajve

  Berat 10 maj 16:40
  3.400 €
 • 7 foto
  Shes golf 4 me (DI) te kuqe
  Vetura

  Shes golf 4 me (DI) te kuqe

  Shes golf 4 ne gjendje te mire pune e paster dhe shum ekonomike.Ka nevoje per disa gjera shume te vo

  Berat 29 prill 09:58
  2.200 €
 • 4 foto
  Volswagen golf 4
  Vetura

  Volswagen golf 4

  Shitet Golf 4 ne gjendje te mire me vaji filtra te sapo bera letrat deri ne shtator te 2019 Shitet

  Berat 20 prill 17:09
  2.200 €
 • 8 foto
  GOLF 4 1.4
  Vetura

  GOLF 4 1.4

  Shitet makina Golf 1.4 benzine me te gjitha sherbimet e bera ne kohe kiti fazes i nderruar dhe i she

  Berat 19 prill 17:50
  1.900 €
 • 3 foto
  2000euro
  Vetura

  2000euro

  Shitit makina per arsye emigrimi

  Berat 13 prill 17:24
  2.000 €