Vetura
Bulqizë

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Bulqizë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Okazio
  Vetura

  Okazio

  Shitet golf 4 viti 1999 Me letra te rregullta Timon anglez Numri 0686206007

  Bulqizë 3 shtator 16:42
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW Golf 4 t DI e kuqe
  Vetura

  VW Golf 4 t DI e kuqe

  Golf 4 tdi di e kuqe me letra deri ne fund te qershorit

  Bulqizë 8 qershor 10:29
  2.200 €
 • 6 foto
  Golf 4 1.9 Gti
  Vetura

  Golf 4 1.9 Gti

  Makina ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike,me navigator ,xhama elektrik ,esp,çmimi i di

  Bulqizë 6 prill 15:14
  2.700 €
 • 11 foto
  VW Golf IV 1.9  6 plus R 1 marshe.
  Vetura

  VW Golf IV 1.9 6 plus R 1 marshe.

  Shitet Volkswagen Golf 4 1.9 T(DI) e kuqe me 6 marshe para plus R (indietro) shum ekonomike pasi mo

  Bulqizë 4 prill 08:50
  2.600 €
 • 3 foto
  golf 4
  Vetura

  golf 4

  makina ne gjendje te mir e gatshme per ta provuar e shes per arsyeje mos perdorimi me goma te r

  Bulqizë 3 prill 18:18
  22.000 €
 • 3 foto
  Golf 4 viti 2000 6 marsh di te kuqe letrat per nje
  Vetura

  Golf 4 viti 2000 6 marsh di te kuqe letrat per nje

  Shitet golf 4 viti 2000 6 marsha di te kuqe me letra per nje vit ne gjendje te mir

  Bulqizë 2 prill 15:14
  2.500 €
 • 1 foto
  Golf 5 2004
  Vetura

  Golf 5 2004

  Shite golf 5. 1.9 nafte. Me dokumenta te regulla . Ka nje muaj qe jan bere dokumenta.

  Bulqizë 2 prill 04:35
  4.300 €
 • 1 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  Shitet golfi benzin+gaz Ne gjendje super ekonomike Motor 1.4 me letra bejm edhe ndrim me benz 190

  Bulqizë 2 prill 03:55
  140 €
 • 6 foto
  123
  Vetura

  123

  Eshte ne gjendje shum te mir letrat i ka te bera per 1 vit

  Bulqizë 1 prill 04:59
  4.000 €