Vetura
Devoll

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Devoll

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  VW Volkswagen Touran 1.9 nafte
  Vetura

  VW Volkswagen Touran 1.9 nafte

  SHES VW Touran 1.9 nafte super gjendje.letrat te sapo prera.Per me shume info Nr tel 0697558859.

  Devoll 16 shtator 20:26
  4.500 €
 • 3 foto
  Golf 5 2.0 nafte pjese kembimi
  Vetura

  Golf 5 2.0 nafte pjese kembimi

  Shes pjeset e golfit 5 2.0 nafte ose komplet 2300€

  Devoll 18 korrik 11:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  vetura volkswagen 2,0 tdi
  Vetura

  vetura volkswagen 2,0 tdi

  Viti i ndërtimit: 2012 Ngjyra: e bardhë Transmetimi: manual Rrotat me rrota: Të gjitha makinat me rr

  Devoll 17 korrik 21:46
  2.000 €
 • 0 foto
  Pasat Diesel 2.0
  Vetura

  Pasat Diesel 2.0

  E shes per arsye emigrimi ne gjendje si na fabrika cmimi i dikutueshem

  Devoll 3 maj 19:42
  7.250 €
 • 3 foto
  Passat 2007 automat
  Vetura

  Passat 2007 automat

  Full optional gjendje moyorike 8 gjendje xhenetik 10 karrocetia 9 gomay 70% vaj filtra ne bagazh tja

  Devoll 3 maj 19:14
  8.379 €
 • 7 foto
  VW Caddy 2.0 Diesel
  Vetura

  VW Caddy 2.0 Diesel

  Shitet ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e bera, gomat i ka te reja me simbolin C. Dok

  Devoll 28 prill 08:31
  4.400 €
 • 2 foto
  Makina ne shitje
  Vetura

  Makina ne shitje

  Makina eshte ne gjendje perfekte.Taksa te paguara.Ka ngjyre gri.

  Devoll 4 prill 08:53
  4.500.000 Lek
 • 6 foto
  VW Passat dizel
  Vetura

  VW Passat dizel

  Klima, Rip Faze set, ripat e dinamos, pompe uji, vaj filtra te sapo ndruara, ne gjendje shum te mire

  Devoll 4 prill 05:22
  270.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet Sharan per arsye emigrimi
  Vetura

  Shitet Sharan per arsye emigrimi

  Makina ne gjendje shume te mire. Me te gjitha sherbimet e kryera.

  Devoll 4 prill 01:03
  300.000 Lek
 • 4 foto
  golf. 4 ne gjendje shum te mire
  Vetura

  golf. 4 ne gjendje shum te mire

  makina eshte me gjitha sherbimet e bera. me navigator gipies. dokumentat e prera deri ne korik 2

  Devoll 4 prill 00:31
  3.150 €
 • 2 foto
  SHES MAKINEN PER ARSYE EMIGRIMI
  Vetura

  SHES MAKINEN PER ARSYE EMIGRIMI

  SHES MAKINE VOLSWAGEN PASAT 1900NAFTE ME 5 MARSHA MANUALE NE GJENDJE TE SHKELQYER MEKANIKE E GJENERI

  Devoll 3 prill 20:38
  5.500 €
 • 5 foto
  VW Sharan dizel
  Vetura

  VW Sharan dizel

  Shitet Volkswagen sharan ne super gjendje e sapo ardhur ng belgjika...me dogane dhe dokumenta te pag

  Devoll 3 prill 14:38
  4.500 €
 • 0 foto
  VW Golf 4 benzin gaz
  Vetura

  VW Golf 4 benzin gaz

  Shitet golf 4 benzin gaz 1.6 shum ekonomike me te gjitha serviset e bera

  Devoll 3 prill 13:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Volkswagen LT-35 f
  Vetura

  Volkswagen LT-35 f

  Shitet volkswagen LT-35 furgon mallrash viti 2002 ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike s

  Devoll 3 prill 07:41
  3.500 €
 • 4 foto
  golf 4 automatik
  Vetura

  golf 4 automatik

  makina eshte me gjitha sherbimet e bera nuk ka nevoj per as nje sherbim. shitet per arsye se do ik

  Devoll 2 prill 09:16
  2.700 €
 • 3 foto
   passat
  Vetura

  passat

  passat 1.9 viti 2000 ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike e gatshme per cdo lloj prove

  Devoll 1 prill 02:44
  2.600 €