Vetura
Dibër

Vetura në shitje në Dibër

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Land Rover Discovery dizel
  Vetura

  Land Rover Discovery dizel

  viti prodhimit 1996 gjendja perfekte me sendile td5 timon td5...

  Dibër Sot, 14:16
  4.500 €
 • 7 foto
  Opel Corsa -06
  Vetura

  Opel Corsa -06

  shitet opel corsa 1.2 benzine e vitit 2006 e sapo ardhur nga italia vetem me dogane te paguar.makina

  Dibër Sot, 13:31
  2.300 €
 • 10 foto
  opel corsa 2005
  Vetura

  opel corsa 2005

  shitet opel corsa 1.2 benzine viti 2005 e sapo ardhur nga italia vetem me dogane te paguar,gjendja e

  Dibër Sot, 13:30
  1.800 €
 • 6 foto
  BMW X5 3.0i benzin|gaz
  Vetura

  BMW X5 3.0i benzin|gaz

  Shitet bmw x5 motor 3.0 benzin me impjant gazi te montuar ne itali.viti i prodhimit fundi 2001.e per

  Dibër Sot, 12:12
  5.500 €
 • 7 foto
  Autopjese kembimi Naki Bmw Kosove Mitrovice
  Vetura

  Autopjese kembimi Naki Bmw Kosove Mitrovice

  Autopjese kembimi Naki Bmw Kosove Mitrovice Pjese dhe motorr 5.0 bmw x6 HYBRIT Bmw 730 2010 3.0Di

  Dibër Sot, 12:02
  300 €
 • 4 foto
  okazion opel corsa 1.3 nafte
  Vetura

  okazion opel corsa 1.3 nafte

  Opel corsa viti 2011 me dogan edhe siguracion. Ne gjendje shum te mir e gatshme per cdo lloj prove c

  Dibër Sot, 12:02
  4.000 €
 • 5 foto
  Shitet fiat panda 1.3 nafte 2005
  Vetura

  Shitet fiat panda 1.3 nafte 2005

  makina esht ne super gjendje shum e paster nga brenda edhe jashta e gateshme per cdo lloj prove cmim

  Dibër Sot, 00:18
  2.500 €
 • 4 foto
  Shitet ford fiesta 1.6 nafte 2006
  Vetura

  Shitet ford fiesta 1.6 nafte 2006

  makina esht ne super gjendje e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar e gateshme per cdo lloj pr

  Dibër Sot, 00:12
  2.800 €
 • 6 foto
  Shitet caddy 1.9 tdi 2007
  Vetura

  Shitet caddy 1.9 tdi 2007

  makina esht ne super gjendje shum e paster brenda dhe jashta e sapo ardhur nga zvicra e gateshme per

  Dibër Sot, 00:12
  4.600 €
 • 4 foto
  Shitet Suzuki 1.3 multijet 2008
  Vetura

  Shitet Suzuki 1.3 multijet 2008

  makina esht ne super gjendje e sapo targuar 1.3 nafte cmimi dsk

  Dibër Sot, 00:11
  3.200 €
 • 5 foto
  Shitet meriva 1.7 nafte 2007
  Vetura

  Shitet meriva 1.7 nafte 2007

  makina esht ne gjendje te mir e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar, cmimi dsk

  Dibër Sot, 00:11
  2.700 €
 • 1 foto
  Vito 110
  Vetura

  Vito 110

  Vito 110. Viti i prodhimit 1999. Harxhon 7 litra per 100 km. Motor i thjeshte. Kamio manuale. Ngjyra

  Dibër Dje, 21:58
  3.000 €
 • 6 foto
  Mercedes-Benz 220 CDI BLUETEC
  Vetura

  Mercedes-Benz 220 CDI BLUETEC

  Shitet Mercedes Benz 220 cdi bluetec viti 2015 full option. Me targa bullgare 80.000 km gjendje perf

  Dibër Dje, 18:30
  30.000 €
 • 5 foto
  Sharan 2002
  Vetura

  Sharan 2002

  Makina ne gjendje shume te mire pa asnje difekt .

  Dibër Dje, 15:16
  2.500 €
 • 5 foto
  Golf 5 2.0 GTD
  Vetura

  Golf 5 2.0 GTD

  Ne gjendje shume te mire

  Dibër Dje, 14:55
  7.000 €
 • 9 foto
  Vw volkswagen.sharan
  Vetura

  Vw volkswagen.sharan

  Shitet per arsye te e,migrimit makina esht ne gjendje shum te mir me servis gjith mon ne kohen e duh

  Dibër Dje, 01:06
  3.500 €
 • 4 foto
  OKAZION Ford Focus 2004
  Vetura

  OKAZION Ford Focus 2004

  Okazion shitet Ford Focus i 2004-es 1.8 tdi nafte,kambio manuale. Letrat sapo i kane mbaruar, shitet

  Dibër 22 qershor 22:12
  1.500 €
 • 2 foto
  Audi A6 2.5nafte -02
  Vetura

  Audi A6 2.5nafte -02

  Shitet audi a6 2.5nafte

  Dibër 22 qershor 20:51
  2.000 €
 • 4 foto
  VW Sharan dizel
  Vetura

  VW Sharan dizel

  Shes sharoni o se nrrohe me makin teeter preferohe foristrrat l 2000 ose rav 4

  Dibër 22 qershor 15:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shitet dhe munsi nrrimi me makin pre foristrrad
  Vetura

  shitet dhe munsi nrrimi me makin pre foristrrad

  Shitete ne gjenje shum te mir asht per dorur vetem pe r familje asht shum e paster si mrena dhe jash

  Dibër 22 qershor 15:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Reno
  Vetura

  Reno

  Shes makinen 2,2 nafte viti 2004 ne gjendje shum te mir e sa po ardhur nga jasht me te gjitha dokum

  Dibër 22 qershor 15:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ford Galaxy
  Vetura

  Ford Galaxy

  Shesim ford galaxy per arsye mos perdorimi.eshte me letra te paguara. eshte me siguraciob te jashtem

  Dibër 22 qershor 01:21
  5.500 €
 • 4 foto
  SHITET E-class 220
  Vetura

  SHITET E-class 220

  Makina i ka sherbimet e bera. Shitet sepse pronari ka levizur ne gjermani dhe makinen nuk e perdor n

  Dibër 21 qershor 19:31
  3.700 €
 • 5 foto
  Fiat panda 1.1 benzine.
  Vetura

  Fiat panda 1.1 benzine.

  Shitet Fiat panda 1.1 benzine.Viti i prodhimit Gusht 2002 ne gjendje shum te mir motorike e xhenerik

  Dibër 19 qershor 20:33
  2.200 €
 • 2 foto
  Okazion fiat stilo
  Vetura

  Okazion fiat stilo

  Shitet ose nderrohet me dokumenta deri ne dhjetor 2019 ne gjendje te mire

  Dibër 18 qershor 20:24
  1.200 €
 • 5 foto
  VW Passat 1.9 viti 2007
  Vetura

  VW Passat 1.9 viti 2007

  makina esht ne super gjendje e sapo ardhur nga finlanda full, cmimi dsk

  Dibër 18 qershor 20:16
  4.500 €
 • 5 foto
  Pasat
  Vetura

  Pasat

  Gjendje perfekte.

  Dibër 18 qershor 18:36
  11.111 Lek
 • 5 foto
  Mercedes-Benz E 270 Avangard
  Vetura

  Mercedes-Benz E 270 Avangard

  Shes makinen per arsye mosperdorimi.Makina ka Letrat te sapo bera,gomina ferrota vaj e filtra te ber

  Dibër 18 qershor 16:43
  3.900 €
 • 4 foto
  Okazion c220
  Vetura

  Okazion c220

  MERCEDES C 220 VITI FUNDI 2002 KAMBJO AUTOMATIK PASQYRA ELEKTRIKE DHE ME PALOSJE DISQE 17 E ARDHUR N

  Dibër 18 qershor 13:22
  2.700 €
 • 6 foto
  Shitet golf 5 viti 2006
  Vetura

  Shitet golf 5 viti 2006

  makina esht ne super gjendje e spo ardhur nga gjermania me dogan te paguar shum e paster si mrena d

  Dibër 16 qershor 19:25
  4.700 €
 • 9 foto
  Shitet Golf V 1.9 nafte
  Vetura

  Shitet Golf V 1.9 nafte

  Shitet Golfi V 1.9 nafte,viti i prodhimit fund viti i 2006, i sapo ardhur nga Gjermania , me dogane

  Dibër 13 qershor 23:31
  5.000 €
 • 2 foto
  Mercedes benx
  Vetura

  Mercedes benx

  Mercedes benz 2000 motor evo viti 2003 cmim i pa diskutushem

  Dibër 13 qershor 22:19
  4.000 €
 • 1 foto
  Mercedez-benz c200
  Vetura

  Mercedez-benz c200

  Mercedez-benz c200

  Dibër 12 qershor 17:21
  3.500 €
 • 3 foto
  Touran 2011
  Vetura

  Touran 2011

  Makina esht ne gjendje shum te mire FULL OPSION

  Dibër 11 qershor 22:40
  11.000 €
 • 8 foto
  okazion mercedes e270 cdi
  Vetura

  okazion mercedes e270 cdi

  shitet benc e class E270 cdi super gjendje me letra te paguara deri ne qershor 2020 me sherbime te p

  Dibër 11 qershor 17:41
  5.200 €
 • 8 foto
  Lancia Delta automat panorama
  Vetura

  Lancia Delta automat panorama

  Lancia Delta Full Options brenda dhe jashte. E ardhur nga Zvicra, me dogane dhe dokumenta te paguara

  Dibër 10 qershor 01:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Benz c250 Turbodiesel
  Vetura

  Benz c250 Turbodiesel

  Makina shitet per arsye mos perdorimi eshte ne gjendje te mire letra deri ne fund te korrikut

  Dibër 9 qershor 22:03
  1.500 €
 • 2 foto
  Makina ne shitje \"OKAZION\"
  Vetura

  Makina ne shitje \"OKAZION\"

  makina ne shitje gjtha llojet sjellim edhe me porosi cmime te mira

  Dibër 7 qershor 15:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes G class 400 biturbo
  Vetura

  Mercedes G class 400 biturbo

  G class 2002 look i 2014,eshte ne gjendje shume te mir nga ana xhenerike edhe motorike, e gatshme pe

  Dibër 7 qershor 00:08
  23.000 €
 • 0 foto
  super okazjon
  Vetura

  super okazjon

  ses opel korsa e ardhur nga italia me dokumena te paguar

  Dibër 5 qershor 22:12
  2.500 €
 • 5 foto
  Fiat panda
  Vetura

  Fiat panda

  Shitet fiat panda hobby e 2002 me Letra të rregullta shqiptare deri në prill 2020 me targa të rej

  Dibër 4 qershor 01:21
  1.500 €
 • 5 foto
  pesho 407 sw
  Vetura

  pesho 407 sw

  Shitet ose Ndërrohet Pezho 407 SW 2.0 Naft Viti 2006 Kambio Automatike/Steptronic Full Optional*

  Dibër 2 qershor 23:34
  2.600 €
 • 11 foto
  Shitet E 350 viti 2010 me dogane te paguar (full).
  Vetura

  Shitet E 350 viti 2010 me dogane te paguar (full).

  Shitet E 350 4 Matic e vitit 2010 me motorr V6 pa takse luksi. Makina sapo ka ardhur ne shqiperi ne

  Dibër 2 qershor 14:10
  14.000 €
 • 3 foto
  KAMION
  Vetura

  KAMION

  Shitet kamion 814,vitprodhimi i 1987 me letra deri ne fund te dhjetorit te 2019.kamioni eshte ne gje

  Dibër 30 maj 22:22
  5.000 €
 • 0 foto
  Jddjjdjj
  Vetura

  Jddjjdjj

  Djjdkdk

  Dibër 27 maj 18:37
  123 €
 • 5 foto
  okazion mercedes c class
  Vetura

  okazion mercedes c class

  shitet c class c270 cdi manual super gjendje gomat 90% vaj filtra komplet te ndruara tek auto murat

  Dibër 26 maj 11:22
  3.200 €
 • 4 foto
  Benz 240 nafte
  Vetura

  Benz 240 nafte

  Makina esht mbajtur me merakli ,motori origjinal i fabrikes 200 D,me dokumenta te rregullta deri me

  Dibër 21 maj 21:16
  3.500 €
 • 8 foto
  Passat cc
  Vetura

  Passat cc

  Shes passat 2013 full opsion camera mbrapa sansore parkimi vete parkim drita led fjala e fundit me

  Dibër 19 maj 16:03
  20.000 €
 • 7 foto
  OOOOKKKKAAAZZZIIIIOONNNN
  Vetura

  OOOOKKKKAAAZZZIIIIOONNNN

  alfa 1.9 nafte viti 99 me dogane te paguar ne gjendje perfekte..shitet per arsye mosperdorimi..cmimi

  Dibër 19 maj 12:20
  2.000 €
 • 6 foto
  Okazion opel corsa
  Vetura

  Okazion opel corsa

  Viti 2000 Kilometra 187 Motori benxin 1.2 Cmimi 1100€ Pershkrimi shtes: te gjitha sherbimet e bera g

  Dibër 19 maj 09:23
  1.100 €