Vetura
Durrës

Hyundai | Vetura në shitje në Durrës

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  SHITET HYUNDAI ix35, motor 2.0 nafte
  Vetura

  SHITET HYUNDAI ix35, motor 2.0 nafte

  SHITET HYUNDAI ix35, motor 2.0 nafte. Ndezje me buton Start/Stop, navigator, sensor parkimi, tapicer

  Durrës Sot, 14:11
  15.000 €
 • 7 foto
  Hyundai Getz 1.5 Nafte viti 2006
  Vetura

  Hyundai Getz 1.5 Nafte viti 2006

  Makina esht e sapo ardhur nga zvicra me dogan te paguar...Ne gjendje perfekte kondicioner, 180 mij k

  Durrës Sot, 12:07
  2.600 €
 • 10 foto
  HYUNDAI SANTA FE SUPER GJENDJE
  Vetura

  HYUNDAI SANTA FE SUPER GJENDJE

  SHES SUPER HYUNDAI SANTA FE NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE ME DOKUMENTA TE PAGUARA TE G

  Durrës Sot, 10:27
  8.500 €
 • 8 foto
  Foristrade huyndai santafee ,2000 kubik nafte ,4x4
  Vetura

  Foristrade huyndai santafee ,2000 kubik nafte ,4x4

  shitet FORISTRADE HUYNDAI SANATFEE , prodhim i vitit 2002 , 4x4 nafte , me turbo dhe interkuler . dy

  Durrës Sot, 01:05
  3.500 €
 • 11 foto
  Hyundai Sonata 2015
  Vetura

  Hyundai Sonata 2015

  Shitet Hyundai sonata. Karburanti vetem Gaz (LPG) nga fabrika, Shume ekonomike. Viti i prodhimit 2

  Durrës Dje, 20:34
  13.500 €
 • 10 foto
  Hyundai i30 1.6 diesel automat ??????
  Vetura

  Hyundai i30 1.6 diesel automat ??????

  Hyundai i30 1.6 nafte Kamio automatike Viti 2008 E sapo ardhur nga zvicra ne gjendje shum te mire m

  Durrës Dje, 08:03
  5.300 €
 • 8 foto
  Hyundai ix35 1.7 nafte 2010
  Vetura

  Hyundai ix35 1.7 nafte 2010

  Hyndai ix35 2010 motorr 1.7 nafte me 135 mij km (liber servisesh) manuale 6+R me nje konsum minimal

  Durrës 15 maj 21:32
  9.500 €
 • 2 foto
  Shitet pwr arsye mosperdorimi
  Vetura

  Shitet pwr arsye mosperdorimi

  Ne gjendje shume te mire shitet per arsye mosperdorimi

  Durrës 15 maj 20:03
  4.500 €
 • 4 foto
  Hyundai Accent
  Vetura

  Hyundai Accent

  Makina eshte ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e bera. Me letra te sapo prera.

  Durrës 12 maj 21:50
  2.500 €
 • 1 foto
  Hyundai Atos 1000 cc benzin -99  per pjes per pak
  Vetura

  Hyundai Atos 1000 cc benzin -99 per pjes per pak

  Makina eshte ne gjendje shum te mir. E vogel per tu parkuar dhe shum ekonomike . Doganen e ka te pa

  Durrës 12 maj 17:11
  400 €
 • 3 foto
  Hyndai Santafe viti 2006
  Vetura

  Hyndai Santafe viti 2006

  Shitet Hyundai Santafe 2.2 nafte Front 2WD 73,000 Km , Viti 2007 Automatike , Sensor mbrapa Kam

  Durrës 10 maj 20:02
  8.200 €
 • 4 foto
  Hyndaj Getz 1.3 benzin vitit 2003
  Vetura

  Hyndaj Getz 1.3 benzin vitit 2003

  Shitet Hyndaj Getz 1.3 benzin vitit 2003. ne gjendje prefekte motorrike dhe xhenerike cemimi 2000€ d

  Durrës 29 prill 12:59
  2.000 €
 • 7 foto
  Hyundai 1.4 benzine
  Vetura

  Hyundai 1.4 benzine

  Makina esht me targa .ka dy vjet pa pagujt letrat.

  Durrës 25 prill 16:58
  600 €
 • 0 foto
  hyundai coupe
  Vetura

  hyundai coupe

  hyundai coupe viti 2005 motorri 1.6 benzine me letra deri ne shtator ska asnji difekt xhama te zinj

  Durrës 19 prill 17:47
  1.000 €
 • 6 foto
  Hyundai okazion
  Vetura

  Hyundai okazion

  Makina esht e paster brenda jasht.ka 2 vjet pa pagujt taksat.ne gjendje te mire pune per vitin qe es

  Durrës 4 prill 13:05
  600 €
 • 1 foto
  Shitet Hyundai
  Vetura

  Shitet Hyundai

  Makina eshte me letra greke per 2 vjet

  Durrës 4 prill 10:46
  1.500 €
 • 2 foto
  Hyondai galloper
  Vetura

  Hyondai galloper

  Galloper hyondai shitet ose nderrohet !

  Durrës 4 prill 06:40
  3.300 €
 • 0 foto
  4x4
  Vetura

  4x4

  Hynday galloper 4x4 viti 1999 me kara te sapo prera 2.5 nafte. Gomat 80% rezerva e re , gjendje te m

  Durrës 3 prill 23:21
  2.600 €
 • 6 foto
  Hyundai Matrix 1.5 nafte
  Vetura

  Hyundai Matrix 1.5 nafte

  Hyundai Matrix 1.5 nafte viti 2005 e sapo ardhur me dogane te paguar gjendja perfekte me 109.134 kil

  Durrës 3 prill 18:47
  2.700 €
 • 5 foto
  Shitet Hyundai Santa Fe 2003 Nafte
  Vetura

  Shitet Hyundai Santa Fe 2003 Nafte

  Motorr 200 , 4x4 , kondicioner, Usb player Cmim i arsyetueshem

  Durrës 3 prill 16:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makine sportive
  Vetura

  Makine sportive

  Hyuondai,coupe-1999 viti - 1600 kuaj fuqi

  Durrës 3 prill 14:28
  1.300 €
 • 5 foto
  Hyundai Santa Fe viti 2003 4x4
  Vetura

  Hyundai Santa Fe viti 2003 4x4

  Xhama te zinje origjinale , kondinicioner, airbag , motorr 200, 4x4 Cmimi 3000 Euro i padiskutushem

  Durrës 3 prill 13:04
  3.000 €
 • 5 foto
  Hyndai matiz
  Vetura

  Hyndai matiz

  Shes hyndai matiz 1.5 naft e sapotarguar me letra per nje vit viti 2005 ne gjendje te mir motorike d

  Durrës 3 prill 12:52
  2.300 €
 • 8 foto
  Hyundai Elantra
  Vetura

  Hyundai Elantra

  Shitet Hyundai Elantra 1.6 Benzine Makina shitet per arsye mosperdorimi. Eshte ne gjendje shume te

  Durrës 3 prill 08:57
  4.500 €
 • 9 foto
  OKAZION HYUNDAI TUCSON AUTOMAT 4x4
  Vetura

  OKAZION HYUNDAI TUCSON AUTOMAT 4x4

  Hyundai Tucson 2.0 nafte 4x4 Viti 2005 Kambio Automat 176.233 kilometra Gjendja perfekte Dogane

  Durrës 3 prill 07:47
  4.300 €
 • 5 foto
  Honday Santa Fe
  Vetura

  Honday Santa Fe

  Shitet Honday Santa Fe 4200 euro. Motor 200 nafte kamie Manuale. Makina eshte ne gjendje shume te mi

  Durrës 3 prill 07:29
  4.200 €
 • 5 foto
  Shitet HYUNDAI VTEC 3 porta Typ-R 200 cv kshu
  Vetura

  Shitet HYUNDAI VTEC 3 porta Typ-R 200 cv kshu

  Shitet hyundai VTEC 3 porta Typ-R 200 cv kshu super gjendje super e shpejt ne supee gjendje

  Durrës 3 prill 06:03
  4.000 €
 • 5 foto
  Hyundai Getz 1.3 benzin vitit 2003
  Vetura

  Hyundai Getz 1.3 benzin vitit 2003

  Shitet hyndaj getz 1.3 benzin e vitit 2003 ne gjendje prefekte motorrike dhe xhenerike cemimi 2400€

  Durrës 2 prill 15:09
  2.400 €
 • 2 foto
  Shitet nderrohet me motorr
  Vetura

  Shitet nderrohet me motorr

  Shitet nderrohet me motorr hondai ato viti 99 benxin 950 kubik

  Durrës 2 prill 13:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Hyundai Accent 1.4 Benzin-Gaz
  Vetura

  Hyundai Accent 1.4 Benzin-Gaz

  Hyundai Accent 1.4 Benzin-Gaz Viti 2007 Kambio manual 146.149 kilometra E sapo ardhur nga Italia

  Durrës 2 prill 11:17
  3.500 €
 • 6 foto
  Hyundai ix35
  Vetura

  Hyundai ix35

  shitet foristrada hyundai ix35. makina eshte ne super gjendje me sherbimet e bera te hyundai . esht

  Durrës 2 prill 04:06
  13.500 €
 • 5 foto
  Shes Hyndaj matiks super gjendje letra per i vit
  Vetura

  Shes Hyndaj matiks super gjendje letra per i vit

  Shes Yngaj Matiks km orgjinale 11000 makina esht super gjendje me naft 1.5 super ekonomike cmim 1900

  Durrës 1 prill 20:14
  1.900 €
 • 7 foto
  Hyundai Santa Fe diesel mundesi nderrimi 2014
  Vetura

  Hyundai Santa Fe diesel mundesi nderrimi 2014

  Makina eshte ne gjendje te perkryer Me liber sherbimesh te gjitha serviset 2 celesa Full optional

  Durrës 1 prill 17:51
  16.500 €
 • 3 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Ne super gjendje

  Durrës 1 prill 15:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Hyundai benzin gaz super gjedje
  Vetura

  Shitet Hyundai benzin gaz super gjedje

  Shitet hondai benzin gaz super gjedje manual me kondicjoner letrat te paguara per nje vit cmimi 1600

  Durrës 1 prill 15:56
  1.600 €
 • 7 foto
  Hyundai Accent
  Vetura

  Hyundai Accent

  Hyundai Accent 2002 motorr 1.5 nafte e blere me zero km, me nje pronar te vetem. Cmimi i diskutueshe

  Durrës 1 prill 14:57
  1.650 €
 • 3 foto
  Shitet Hyundai 1500 euro
  Vetura

  Shitet Hyundai 1500 euro

  Shitet Hyundai tek dere, motorri 1,3 benzine, me targa, siguracion dhe dokumenta te paguara deri ne

  Durrës 1 prill 11:43
  1.500 €
 • 9 foto
  Huyndai i20
  Vetura

  Huyndai i20

  Huyndai i20 nafte 1.4.. letra te sa po prera makina eshte ne super gjendje...e gacme cdonlloje prov

  Durrës 1 prill 10:22
  1 €
 • 8 foto
  Hyundai i30
  Vetura

  Hyundai i30

  Shitet Hyundai i30, 1.4 benzin/gaz, 5 porta 91000 km origjinale, sherbime te sapo kryera e gatshe pe

  Durrës 1 prill 07:28
  4.800 €
 • 3 foto
  SantaFe
  Vetura

  SantaFe

  2.0 CRDI 7 Vende 4x4 FULL OPTIONAL IDEALE PER FAMILJE

  Durrës 23 mars 20:45
  18.000 €
 • 7 foto
  HYUNDAI ix35 Full Option !!!
  Vetura

  HYUNDAI ix35 Full Option !!!

  Shes Hyundai ix35, -viti prodhimit 2012-2013 -kambio automat +- -eco sistem (aktivizim sipas deshire

  Durrës 12 mars 10:44
  11.500 €
 • 4 foto
  Hyundai Accent Benzin+gaz me dekomenta per 1 vit
  Vetura

  Hyundai Accent Benzin+gaz me dekomenta per 1 vit

  Shitet honday accentvitit 2002 benzin gaz letra te sapo paguara super gjedje manual mundesi ndrrimi

  Durrës 28 shkurt 16:54
  1.600 €
 • 4 foto
  Shes makine
  Vetura

  Shes makine

  Makine e sapo ardhur nga Gjermania , ne gjendje shume te mire, ekonomike, motor 1.6, 5 vendeshe. Me

  Durrës 13 janar 21:36
  9.400 €
 • 9 foto
  Shitet Hunday Tuscon 2017
  Vetura

  Shitet Hunday Tuscon 2017

  Shitet Hunday Tuscon,ardhur nga Amerika me 10000 milje,4x4 automatike,2.0 benzine,me kamera parkimi.

  Durrës 14 dhjetor 18:06
  25.000 €
 • 3 foto
  hyundai
  Vetura

  hyundai

  Hyundai me dekumenta te rregullta ne gjendjee shum tee mir sherbimet e saa po bera i gacem per cdo

  Durrës 31 tetor 08:28
  1.000 €