Vetura
Elbasan

Audi | Vetura në shitje në Elbasan

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Audi A5 Quattro S-Tronic 2.0 benzina
  Vetura

  Audi A5 Quattro S-Tronic 2.0 benzina

  Ne pritje

  Elbasan Sot, 15:01
  16.000 €
 • 8 foto
  AUDI A3 2.0 NAFT MANUAL . NDERROHET
  Vetura

  AUDI A3 2.0 NAFT MANUAL . NDERROHET

  Shitet nderrohet audi a3 viti 2005 manual 2.0 naft gjendje perfekte cmimi 5200 euro pak i disk 06982

  Elbasan Sot, 14:58
  5.200 €
 • 11 foto
  Audi A8 4.2tdi Long exlusive
  Vetura

  Audi A8 4.2tdi Long exlusive

  https://www.facebook.com/277191622431992/posts/1303080733176404?sfns=mo

  Elbasan Sot, 14:57
  33.000 €
 • 7 foto
  Audi R8 shitet nderrohet
  Vetura

  Audi R8 shitet nderrohet

  Per makina te tjera klikoni linkunhttps://www.facebook.com/277191622431992/posts/1296551413829336?sf

  Elbasan Sot, 14:56
  59.000 €
 • 9 foto
  OKAZIONNN  AUDI S4 quattro
  Vetura

  OKAZIONNN AUDI S4 quattro

  Audi S4 3.0 TFSI quattro ose 4x4 2010 Look RS4 163930 km origjinale me liber sherbimi ku servisi f

  Elbasan Sot, 14:39
  19.000 €
 • 11 foto
  Audi A6 2.7 diesel full Opsion viti 10/2009
  Vetura

  Audi A6 2.7 diesel full Opsion viti 10/2009

  Audi A6 2.7 nafte kamio automatike full opsion 187.000km 2 celsa perkates viti 10/2009 i sapo ardhur

  Elbasan Sot, 14:01
  10.900 €
 • 11 foto
  Audi A6 2.0 nafte Automat viti 2009 ( zvicra )
  Vetura

  Audi A6 2.0 nafte Automat viti 2009 ( zvicra )

  Audi A6 2.0 diesel FACELIFT Viti: 11/2009 Kamio Automatike Xhama te zi origjinal Sensor parkimi N

  Elbasan Sot, 14:00
  8.800 €
 • 11 foto
  Audi A5 Sportback Automat Quattro
  Vetura

  Audi A5 Sportback Automat Quattro

  Audi A5 2.0 benzine turbo 200hp 4x4 kamio automatike 189.000km origjinale me liber sherbimesh 3 cels

  Elbasan Sot, 14:00
  13.900 €
 • 5 foto
  Audi 2.0 tdi me targa AA per nje vit.
  Vetura

  Audi 2.0 tdi me targa AA per nje vit.

  Audi sapo i targuar dhe me te gjitha sherbet e bera.

  Elbasan Sot, 13:48
  5.000 €
 • 12 foto
  Audi A4 2.0TDI Nafte Automatike 8G Full TOP!
  Vetura

  Audi A4 2.0TDI Nafte Automatike 8G Full TOP!

  - Shitet✏️ - Audi A4 S line 2.0 TDI Nafte - Automatike 8G (Normal, Tronic, Sport) - Viti 2009 -

  Elbasan Sot, 13:19
  13.000 €
 • 6 foto
  Shitet A4 2.0 TDI
  Vetura

  Shitet A4 2.0 TDI

  Shitet audi A4 2.0 TDI super gjendje te gjitha serviset e bera full ekstra makina ska nevoj per asnj

  Elbasan Sot, 13:12
  5.000 €
 • 8 foto
  Audi A 4 2.0 Benzine + Gaz Automat Viti 2001
  Vetura

  Audi A 4 2.0 Benzine + Gaz Automat Viti 2001

  Audi A4 2.0 Benzine+Gaz Automat Viti 2001 Makina e sapo ardhur nga gjermania, impjanti gazit i mont

  Elbasan Sot, 13:08
  3.700 €
 • 8 foto
  Audi A3 1.6 FSI
  Vetura

  Audi A3 1.6 FSI

  Me letra deri ne Maj 2020. Estetikisht dhe mekanikisht ne gjendje te mire! Cmimi i diskutueshem!

  Elbasan Sot, 13:06
  2.600 €
 • 11 foto
  Okazion 2.0 benzin
  Vetura

  Okazion 2.0 benzin

  Audi A6L me sensor parkimi kamera navi sistem karte per tel,klima sendilje me merorje perde orgjinal

  Elbasan Sot, 10:48
  19.000 €
 • 11 foto
  AUDI A6 2.0T QUATTRO
  Vetura

  AUDI A6 2.0T QUATTRO

  Audi a6 i sapo ardhur nga amerika ne gjendje prefekte 92 mij milje fener stopa me led sensor parkimi

  Elbasan Sot, 09:54
  19.000 €
 • 11 foto
  Audi A4 2.0 TDI S-line Quattro viti 08/2007
  Vetura

  Audi A4 2.0 TDI S-line Quattro viti 08/2007

  Audi a4 2.0 nafte S-line quattro 4x4 kamio manuale full opsion: fener bi-xenon sensor parkimi naviga

  Elbasan Sot, 09:46
  6.300 €
 • 11 foto
  Audi A6 Facelift Full Opsion viti 11/2010
  Vetura

  Audi A6 Facelift Full Opsion viti 11/2010

  Audi A6 2.0 benzine kamio automatike fener led bi-xenon sensor parkimi navigator perde elektrike mbr

  Elbasan Sot, 09:43
  12.200 €
 • 5 foto
  AUDI A8 S-LINE 2009 full..NDRRIMi..
  Vetura

  AUDI A8 S-LINE 2009 full..NDRRIMi..

  AUDI A8 S-LINE LOOK 2009 3.0 naft QUATRO FULL FULL..XHAMAT TRIPLETS ME NGJYRE LEJLA.XHAMA Te ZI OR

  Elbasan Sot, 09:13
  9.500 €
 • 8 foto
  Audi A 4 QUATTRO benzin gaz
  Vetura

  Audi A 4 QUATTRO benzin gaz

  shitet audi A 4 4×4 benzin gaz 1.8T viti 2003 eshte ne super gjendje makina eshte e inportuar nga z

  Elbasan Sot, 07:52
  4.550 €
 • 11 foto
  Audi A6 I Vitit 2003 Quattro Automatike 2.5 Nafte
  Vetura

  Audi A6 I Vitit 2003 Quattro Automatike 2.5 Nafte

  Shitet Audi A6 I Vitit 2003 Quattro 2.5 Nafte Kamio Automatike 245.000 Km Origjinale Makina Posedon

  Elbasan Dje, 23:02
  2.500 €
 • 10 foto
  Audi A4 viti 2017 s line
  Vetura

  Audi A4 viti 2017 s line

  Audi a4 viti 2017 s line motorri 2.0 naft .makina disponon sistem drejtimi ne rruge pa prekur timon

  Elbasan Dje, 22:56
  36.900 €
 • 0 foto
  Audi A7 bi turbo 313kw
  Vetura

  Audi A7 bi turbo 313kw

  Audi a7 viti 2015 kw 313 bi turbo .Makina disponon sallon lekure s line ,ngrohese sediljesh ,baxho

  Elbasan Dje, 22:55
  47.000 €
 • 4 foto
  Shiet A5 benzin-gas
  Vetura

  Shiet A5 benzin-gas

  Shitet A5 2 tfsi quattro e sapoardhur me targa dhe te gjitha sherbimet, makines sapo esht vendosur i

  Elbasan Dje, 21:10
  14.000 €
 • 11 foto
  ??Audi A5 Sportback S Line nga Zvicera ??
  Vetura

  ??Audi A5 Sportback S Line nga Zvicera ??

  🇨🇭🇨🇭Audi A5 Sportback S Line 2.0 Benzin Automat VP 2011 KM 165000 Makina Dispono Liber Sherbimesh Kr

  Elbasan Dje, 20:32
  15.500 €
 • 9 foto
  ??Audi Q5 2.0 Diezel 4x4 Nga Zvicera??
  Vetura

  ??Audi Q5 2.0 Diezel 4x4 Nga Zvicera??

  🇨🇭🇨🇭Audi Q5 2.0 Diezel 4x4 VP 2011 Km 182000 Makina disponon Fener Bi Xenon dhe Led Drita Mjergulle

  Elbasan Dje, 20:30
  15.900 €
 • 7 foto
  ??Audi A6 2.0 Benzin Automat nga Zvicera??
  Vetura

  ??Audi A6 2.0 Benzin Automat nga Zvicera??

  🇨🇭🇨🇭Audi a6 2.0 Benzin Automat s tronik nga Zvicera me 205000 km i vitit 2010 luk S6 pasqyra me pa

  Elbasan Dje, 20:28
  9.500 €
 • 11 foto
  ??Audi A7 3.0 Diezel Automat nga Zvicera??
  Vetura

  ??Audi A7 3.0 Diezel Automat nga Zvicera??

  🇨🇭🇨🇭Audi A7 3.0 Diezel Automat Quattro VP 7 2011 Km 167000 Makina Disponon Fener Bi Xenon Dhe Inteli

  Elbasan Dje, 20:27
  22.500 €
 • 10 foto
  Audi A8 4.2 TDI 2011
  Vetura

  Audi A8 4.2 TDI 2011

  Makina ne gjendje perfekte! Te gjitha sherbimet tek audi.full opsional. I DISKUTUSHEM , pa nderrim

  Elbasan Dje, 17:02
  26.000 €
 • 11 foto
  Audi A4 1.8 benzin viti 2002
  Vetura

  Audi A4 1.8 benzin viti 2002

  Audi A4 1.8 benzin viti 2001 look nga fabrika e ardhur nga anglia , ne gjendje shum te mir , ska nev

  Elbasan Dje, 13:21
  3.000 €
 • 11 foto
  Audi A8 3.0 Nafte Quattro Automatik 2010
  Vetura

  Audi A8 3.0 Nafte Quattro Automatik 2010

  Shitet Audi A8 3.0 Nafte Quattro Automatik i Vitit 2010 (S8 Interior Design) Nr Cel:+355692252646 Ma

  Elbasan Dje, 13:10
  14.000 €
 • 7 foto
  Shitet Audi A6 I Vitit 2002 Quattro 2.5 Nafte
  Vetura

  Shitet Audi A6 I Vitit 2002 Quattro 2.5 Nafte

  Shitet Audi A6 I Vitit 2002 Quattro 2.5 Nafte Kamio Automatike Makina Posedon Keto Opsione: ->Kl

  Elbasan Dje, 13:10
  2.200 €
 • 9 foto
  Shitet Audi S8 5.2 V10 E Vitit 2006
  Vetura

  Shitet Audi S8 5.2 V10 E Vitit 2006

  Shitet Audi S8 5.2 V10 E Vitit 2006 Super Mjet Per Llojin E Saj Pervec Opsioneve Qe I Disponon Te Gj

  Elbasan Dje, 13:10
  10.999 €
 • 9 foto
  Shitet Audi A4 2.0 Benzine Quattro
  Vetura

  Shitet Audi A4 2.0 Benzine Quattro

  Shitet Audi A4 2.0 Benzine Quattro Kamio Automatike E Vitit 2009 Makina Eshte Version TFSI Makina Po

  Elbasan Dje, 13:10
  9.500 €
 • 4 foto
  Shitet Audi A5 2.0T Benzine+Gaz
  Vetura

  Shitet Audi A5 2.0T Benzine+Gaz

  Shitet Audi A5 2.0 Benzine+Gaz 2010 Automatik Full Options Makina Posedon Keto Opsione: ->110.000

  Elbasan Dje, 13:10
  15.999 €
 • 10 foto
  Shitet Audi A6 3.0 TDI
  Vetura

  Shitet Audi A6 3.0 TDI

  Shitet Audi A6 motorr 3.0 Nafte. Makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike. Letra

  Elbasan Dje, 10:43
  6.200 €
 • 11 foto
  AUDI A4 2.0 TFSI AUTOMAT
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TFSI AUTOMAT

  Shes audi A4 2.0 TFSI kamje automat makina esht ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike doga

  Elbasan Dje, 08:40
  9.800 €
 • 6 foto
  AUDI A4 .SUPER GJENDJE
  Vetura

  AUDI A4 .SUPER GJENDJE

  MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE , NUK KA ASNJE DEFEKT DHE ESHTE E GATESHME PER CDO LLOJ PROVE.LETRA

  Elbasan 18 maj 13:38
  9.270 €
 • 9 foto
  Okazion per pak dit.. audi a6
  Vetura

  Okazion per pak dit.. audi a6

  Audi A6 3.0TDi Quattro vitit 2005 Automat 188mij KM , Makina eshte e sapo ardhur ne gjendje shume te

  Elbasan 17 maj 21:27
  6.800 €
 • 7 foto
  Audi Q7 3.0 naft
  Vetura

  Audi Q7 3.0 naft

  Audi Q7-3.0 Diesel S LINE..Viti2007 270mi km...Origjinale... , xhama te zinj origjinal 7 vende , sal

  Elbasan 17 maj 13:17
  11 €
 • 9 foto
  AUDI A6 2013 SUPER GJENDJE
  Vetura

  AUDI A6 2013 SUPER GJENDJE

  Audi A6 2013 i sa po ardhur navigator komando + marsha ne timon pasqyrat me mbyllje sendile me memor

  Elbasan 17 maj 10:04
  18.000 €
 • 10 foto
  Audi A4 2.0tdi-2006 Automat
  Vetura

  Audi A4 2.0tdi-2006 Automat

  Gjendje prefekte full extra me dogan te paguar

  Elbasan 17 maj 07:57
  5.100 €
 • 6 foto
  Audi A3 2.0T benzin-Gaz Quatro 2006
  Vetura

  Audi A3 2.0T benzin-Gaz Quatro 2006

  Audi A3 viti 2006 Quatro benzin Gaz ne gjendje perfekte me dogan te paguar e gacme per cdo lloj

  Elbasan 16 maj 08:12
  5.300 €
 • 11 foto
  Okazion, Audi A4 2.0TDI Nafte Automat 8G,Full, TOP
  Vetura

  Okazion, Audi A4 2.0TDI Nafte Automat 8G,Full, TOP

  Audi A4 2.0 TDI, Nafte, Automatike 8G, sensor parkimi, sensor shiu, sensor dritash, sistem muzike Bo

  Elbasan 16 maj 01:51
  10.699 €
 • 8 foto
  Audi Q7 Sline Panorama 4.2 TDI
  Vetura

  Audi Q7 Sline Panorama 4.2 TDI

  Elbasan SHITET Q7 S LINE PANORAMA 4.2 TDI VP 2013 ( 190.000 KLM ORGJINALE ME LIBER SHERBIMESH + HIST

  Elbasan 15 maj 22:01
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Audi Q7 SLine Panorama 4.2 TDI
  Vetura

  Audi Q7 SLine Panorama 4.2 TDI

  SHITET Q7 S LINE PANORAMA 4.2 TDI VP 2013 ( 190.000 KLM ORGJINALE ME LIBER SHERBIMESH + HISTORIK ) F

  Elbasan 15 maj 22:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi A6 2.5 Tdi V6
  Vetura

  Audi A6 2.5 Tdi V6

  Audi A6 2.5 TDI Viti Prodhimit fundit 2002 Full Opsion Navigator Kambio Automat 204000 km origjinale

  Elbasan 15 maj 22:00
  3.000.000 Lek
 • 11 foto
  AUDI Q7
  Vetura

  AUDI Q7

  SHITET OSE NDERROHET AUDI Q7 VITI FUND 2013 4.2 TDI ... MAKINA ESHT FULL OPTION SHERBIME TE SAPOBER

  Elbasan 15 maj 19:51
  33.000 €
 • 8 foto
  Audi A5 1.8 tfsi benzin+gaz
  Vetura

  Audi A5 1.8 tfsi benzin+gaz

  Audi A5 1.8 tfsi benzin + gaz makina esht me targa shqiptare ka nje vit qe esht targuat me impjant g

  Elbasan 15 maj 10:47
  9.900 €
 • 10 foto
  Audi A6 dizel
  Vetura

  Audi A6 dizel

  Audi s line 6 , xhama te erret orgjinal nga fabrika, 270 nafte. Shum I bukur ne lloin e tije. Dokume

  Elbasan 14 maj 20:01
  7.300 €
 • 7 foto
  Auto Sallon Class
  Vetura

  Auto Sallon Class

  📁 Audi A8L 📁 3.0 benzin me paket 5.0 ( nuk e kap taksa luksit ) 📁 Viti 2015 📁 Full options 📁 Mundesi

  Elbasan 14 maj 15:09
  45.000 €