Vetura
Elbasan
Posto shpallje

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • Mitsubishi L200 2013 full nga Zvicra

  Mitsubishi L200 2013 full nga Zvicra

  Mitsubishi L200 viti 2013 super gjendje si e re . E sapoardhur nga Zvicra me dogane te paguar . Xhama te zinj,sendile lekure , hardtop, goma te reja , navi , parrot per telefonin e shum ekstra te tjer

  14.500 €
  Elbasan
  16 nëntor 19:46
 • Mitsubishi L200 super full viti 2014 nga zvicra

  Mitsubishi L200 super full viti 2014 nga zvicra

  Shitet Mitsubishi L200 viti 28.12.2013 me dogane te paguar me 125.000 km super gjendje si e re . Me liber sherbimesh te Mitsubishi dhe servisi I fundit i bere para 1000 km ne Zyrih Zvicer. Shitet me

  15.400 €
  Elbasan
  16 nëntor 19:46
 • Mitsubishi Pajero dizel

  Mitsubishi Pajero dizel

  Shitet Mitsubishi Pajero 3.2 nafte kamio automatike +manuale .4x4 me 4 pozicione ..sendilje lekure me ngrohje..sensore parkimi ..sistem cruise 130 mij km ngjendje motorrike shum te mir e gatshme per c

  5.000 €
  Elbasan
  16 nëntor 10:55
 • OKAZION MITRUBISHI SPACE STAR

  OKAZION MITRUBISHI SPACE STAR

  Mitsubishi 1.9 diesel me sherbime te bera ferrota vaj filtera makina esht ne gjendje super me cdo lloj prove esht e gatshme per cdo lloj prove kilometra origjinale 177.000..... konsum super konsumi 4.

  2.600 Lek
  Elbasan
  15 nëntor 13:44
 • Mitsubishi Pajero dizel

  Mitsubishi Pajero dizel

  Shuper gjendje e sapo ardhur nga Italia

  4.500 €
  Elbasan
  12 nëntor 21:36
 • Okazion...

  Okazion...

  Mitsubishi 1.9 TDI me dogan te paguar gati per targim esht super gjendje super e mirbajtur me klim me kilometra origjinale me te gjitha serviset e kryera makina ska nevoj as per nje gje.... Cmimi 22

  1.980 €
  Elbasan
  5 nëntor 21:46
 • MITSUBISHI 1.9 TDI

  MITSUBISHI 1.9 TDI

  Mitsubishi 1.9 diesel me sherbime te sapo bera ferrota vaj filtera makina esht ne gjendje super me cdo lloj prove esht e gatshme per cdo lloj prove ..... konsum super konsumi 4.4 liter rrug autostra

  1.900 €
  Elbasan
  22 tetor 23:46
 • Mitsubishi L200 2009 super full nga Hollanda

  Mitsubishi L200 2009 super full nga Hollanda

  Shitet Mitsubishi L200 viti 2009 super gjendje akull si e re. Sapoardhur nga Hollanda me goma 100% . Super gjendje. Xhama te zinj orgjinale, klima, hardtop, sendile lekure, gps dhe shume opsione te tj

  12.200 €
  Elbasan
  12 tetor 15:58
 • Vjen se shpejti Mitsubishi L200 super full nga NL

  Vjen se shpejti Mitsubishi L200 super full nga NL

  Mitsubishi L200 viti 12.2008 ne librezen e qarkullimit. Vjen nga Hollanda super gjendje dhe full ekstra. Makina vjen per nje jave

  12.500 €
  Elbasan
  10 shtator 21:45
 • OKAZION...SHITET MITSUBISHI PAJERO SPORT..

  OKAZION...SHITET MITSUBISHI PAJERO SPORT..

  Shitet mitsubishi pajero sport, 2.5 naft 4x4. Ne gjendje shume te mire sherbime te sapo vera. Cmime 4000€ i diskutueshem.

  4.000 €
  Elbasan
  3 shtator 09:34
 • Mitsubishi L200 okazion

  Mitsubishi L200 okazion

  Mitsubishi L200 viti 2006 be gjendje te mire me targa dhe taksa te prera deri ne gusht 2018. Cmimi 7500 euro okazion

  7.500 €
  Elbasan
  2 shtator 12:34
 • Mitsubishi pajero okazion

  Mitsubishi pajero okazion

  Shitet me te gjitha sherbimet e bera super mjet

  5.000 €
  Elbasan
  11 gusht 20:34
 • Mitubishi L200 dizel

  Mitubishi L200 dizel

  mitsubishi l200 2.5 nafte . viti 2008 84000 km origjinale ... shumë e mbajtur si makin. makina ndodhet ne gjermani. cdo servis i kryer atje .. cmimi pak i diskutushem . me dogane te paguar.

  8.200 €
  Elbasan
  11 gusht 14:35
 • Shitet Mitsubishi Pajero 4x4

  Shitet Mitsubishi Pajero 4x4

  - Mitsubishi Pajero (Intercoller Turbo 2900) - Naftë - Manuale - Airbag - Letrat të paguara deri në fund të vitit. - Makina është e rregullt, të gjitha shërbimet të bëra në kohë. Motorri në gjendje pe

  4.300 €
  Elbasan
  5 gusht 12:54
 • Mitsubishi L200 CMIM I DISKUTUESHEM!

  Mitsubishi L200 CMIM I DISKUTUESHEM!

  Mitsubishi L200 me kamjo automatike full extra makina eshte ne gjendje perfekte, makina eshte e ardhur nga italia.

  7.100 €
  Elbasan
  25 korrik 13:34
 • Mitsubishi L200 full ekstra nga Zvicra

  Mitsubishi L200 full ekstra nga Zvicra

  Mitsubishi L200 2.5 DID viti 2011 full ekstra. Goma 100%, super gjendje , xhama te zinj orgjinale , versioni i shtrenjte i Mitsubishit . Per firmat shitet me TVSH

  14.700 €
  Elbasan
  18 korrik 23:47
 • L200 super full viti 2011 nga Zvicra

  L200 super full viti 2011 nga Zvicra

  Vjen javen tjeter per shitje Mitsubishi L200 viti 2011 full ekstra, xhama te zinj origjinale, xham me hapje mbrapa, te gjitha sherbimet tek Mitsubishi Lousane Zvicer. Klima , pasqyra me palosje , goma

  Me Marrveshje
  Elbasan
  24 qershor 16:54
 • Mitsubishi SpaceStar '99

  Mitsubishi SpaceStar '99

  Makina eshte ne gjendje shume te mire. Konsumi mesatar per 100 km eshte 6 litra . Cmimi i makines esht 1200 Euro. Nese jeni te interesuar kontaktoni ne numrin e telefonit +355699501401

  1.200 €
  Elbasan
  18 qershor 23:54
 • MITSUBISH pajero

  MITSUBISH pajero

  mitsubish pajero- viti 1997 me nafte makina ka nje defekt te motorr letrat jane te paguara deri ne fund te vitit cmimi eshte 1 milion lek te vjetra por edhe i diskutueshem

  10.000 Lek
  Elbasan
  17 qershor 12:54
 • Mitsubishi benzin+gaz

  Mitsubishi benzin+gaz

  makina esht ne gjendje shum te mir esht benzin/gaz vit prodhimi e 2001 me letra . impjanti gazit sapo esht vanur 1200 euro

  4.000 Lek
  Elbasan
  13 maj 17:55
 • Mitsubishi

  Mitsubishi

  Shitet makina ne gjendje shum te mire motorrike e xhenerike gati per cdo prove per arsyje mos perdorimi 4x4

  4.000 €
  Elbasan
  18 prill 16:55
 • Mitsubishi L200

  Mitsubishi L200

  Mitsubushi L200, 4x4, motorr 2.5 nafte me te gjitha sherbimet e kryera perfshir edhe letrat per nje vit. Cmimi i diskutueshem.

  3.000 €
  Elbasan
  15 prill 15:45
 • Mitsubishi L200 4x4

  Mitsubishi L200 4x4

  4x4 turbo,2500 naft,letra te rregulta,goma te reja,ne gjendje shum te mire

  5.500 €
  Elbasan
  12 prill 22:54
 • Mitsubishi

  Mitsubishi

  Makina esht ne gjendje te mir mekanike dhe xhenerike. Shitet per arsyje mosperdorimi

  5.000 €
  Elbasan
  10 prill 20:45
 • Mitsubishi Carisma per mosperdorim

  Mitsubishi Carisma per mosperdorim

  Makina eshte ne gjendje pune me dokumenta te sapo bera ,ka motorr 1.6 benzine.

  1.300 €
  Elbasan
  28 mars 11:46
 • 4×4 Mitsubishi L200

  4×4 Mitsubishi L200

  OFERTE Shitet Mitsubishi L200 me super cmim me letra te sapo prera 4x4 funksjonal. cmimi 2200 euro i diskutueshem

  2.200 €
  Elbasan
  27 mars 19:20
 • shitet mitsubish pajero

  shitet mitsubish pajero

  Makina esht me kamio automatike me baxho xhami pasqyrat me palosje xhamat i ka te zi gomat i ka te reja .Mundesi nderrimi

  8.500 €
  Elbasan
  25 mars 17:36
 • Mitsubishi Carisma benzin

  Mitsubishi Carisma benzin

  Makina eshtee mirembajtur me dokumenta dhe ne gjendje te mire pune.Ka motorr 1.6 benzine.

  1.350 €
  Elbasan
  2 shkurt 09:45
 • Shitet

  Shitet

  Makines sa por jan ber te gjitha sherbimet dhe taksat sapo jan prer ne dat.13.01.2017

  2.200 €
  Elbasan
  1 shkurt 16:34