Vetura
Elbasan

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Elbasan

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  VW Passat
  Vetura

  VW Passat

  Shitet passat i 2006 motorti 200 naft kambio automatike , goma brigestone te 4 te reja , me letra p

  Elbasan Sot, 01:44
  8.000 €
 • 11 foto
  Golf 4 super gjendje..Tdi...(di)tekuqe  Gjermania
  Vetura

  Golf 4 super gjendje..Tdi...(di)tekuqe Gjermania

  Shitet golf4 portobagazh...makina esht ne gjendje perfekte..mekanike dhe estetike ..asnji gervishtje

  Elbasan Sot, 00:30
  2.800 €
 • 3 foto
  VW Passat 2003 Manuale Nafte
  Vetura

  VW Passat 2003 Manuale Nafte

  Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike. Sherbimet i jane bere menjehere sapo ka patur ndonje pro

  Elbasan Sot, 00:22
  2.800 €
 • 7 foto
  Golf 5 (Mundesi Nderrimi)I sapo ardhur nga ??
  Vetura

  Golf 5 (Mundesi Nderrimi)I sapo ardhur nga ??

  Shitet golf 5 i sapo ardhur nga zvicra 🇨🇭🇨🇭🇨🇭.Makina esht super gjendje super e paster me xhama te z

  Elbasan Dje, 23:35
  4.450 €
 • 5 foto
  Golf 5 1.4 2007
  Vetura

  Golf 5 1.4 2007

  Shitet golf 5 1.4 benzin i sapo ardhur nga zvicra me 170 mij km te veta origjinale makina esht shum

  Elbasan Dje, 23:35
  4.200 €
 • 2 foto
  VW Golf 5 plus benzin gaz
  Vetura

  VW Golf 5 plus benzin gaz

  Me targa shqiptare dhe letra te sapo bera per nje vit 01.09.2019 .siguracion full kasko

  Elbasan Dje, 23:26
  5.700 €
 • 7 foto
  Passat B5 1998
  Vetura

  Passat B5 1998

  Shitet Passat 1998 me motorr benzine 1.8, 4 pistona V20. Makina eshte me targa shqiptare dhe me sig

  Elbasan Dje, 22:31
  2.300 €
 • 8 foto
  Okazion! VW Touran Full Opsion. Mundesi nderrimi
  Vetura

  Okazion! VW Touran Full Opsion. Mundesi nderrimi

  Volkswagen Touran vp 2006 ne super gjendje dhe me gjithe sherbimet e bera. Kilometra origjinale mund

  Elbasan Dje, 20:22
  5.300 €
 • 5 foto
  SHITET VW TOURAN AUTOMAT
  Vetura

  SHITET VW TOURAN AUTOMAT

  SHITET VW TOURAN 1.6 NAFTE AUTOMAT VITI 2013 ME DOGANE TE PAGUAR E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA MAKINA ESH

  Elbasan Dje, 18:12
  11.500 €
 • 5 foto
  SHITET VW TOURAN AUTOMAT 2006
  Vetura

  SHITET VW TOURAN AUTOMAT 2006

  SHITET VW TOURAN VITI 2006 AUTOMAT NAFTE 2.0 TDI ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE PREFEKTE DHE ME TE G

  Elbasan Dje, 18:11
  5.300 €
 • 7 foto
  SHITET VW TIGUAN AUTOMAT
  Vetura

  SHITET VW TIGUAN AUTOMAT

  SHITET VW TIGUAN 2.0 DIESEL AUTOMAT PANORAMIK SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGANE TE PAGUAR NE GJE

  Elbasan Dje, 18:10
  10.500 €
 • 6 foto
  SHITET GOLF 6 AUTOMAT NAFTE
  Vetura

  SHITET GOLF 6 AUTOMAT NAFTE

  SHITET GOLF 6 AUTOMAT 2.0 NAFTE VITI 2008 ME DOGANE TE PAGUAR SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA NE GJENDJE P

  Elbasan Dje, 18:09
  8.000 €
 • 5 foto
  VW GOLF 6 AUTOMAT
  Vetura

  VW GOLF 6 AUTOMAT

  NE SHITJE GOLF 6 AUTOMAT 2.0 NAFTE VITI 2009 ME DOGANE TE PAGUAR SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME TE G

  Elbasan Dje, 18:05
  8.500 €
 • 10 foto
  Wv Passat 2.0 TDI kamio Automatike viti 2013
  Vetura

  Wv Passat 2.0 TDI kamio Automatike viti 2013

  Wv passat 2.0 nafte kamio automatike sensor parkimi komjuter bordi, 202.000 km origjinale viti 10/20

  Elbasan Dje, 17:39
  9.300 €
 • 10 foto
  WV Golf V plus 1.9 TDI (sapo ardhur nga zvicra)
  Vetura

  WV Golf V plus 1.9 TDI (sapo ardhur nga zvicra)

  Wv golf V plus 1.9 nafte kamio manuale e sapo ardhur nga zvicra me dogane te paguar. 249.000km origj

  Elbasan Dje, 17:39
  3.990 €
 • 10 foto
  Wv touran 2.0 nafte Kamio Auotmatike (model i ri)
  Vetura

  Wv touran 2.0 nafte Kamio Auotmatike (model i ri)

  Wv touran 2.0 nafte kamio automatike 170.000 km viti 12/2006 (model i ri) xhama te zi origjinal i sa

  Elbasan Dje, 17:39
  5.400 €
 • 11 foto
  Wv Golf Vl kamio Automatike Fulll Opsion ????
  Vetura

  Wv Golf Vl kamio Automatike Fulll Opsion ????

  Wv golf Vl 1.4 tsi kamio automatike me marsha ne timon fener bi-xenon me led sensor parkimi kamera p

  Elbasan Dje, 17:38
  7.900 €
 • 9 foto
  Wv Touran 1.9 nafte kamio manuale 7 vendeshe
  Vetura

  Wv Touran 1.9 nafte kamio manuale 7 vendeshe

  Wv touran 2.0 nafte kamio manuale (6 marshe) me 7 vende 220.000km me liber sherbimes

  Elbasan Dje, 17:38
  5.200 €
 • 11 foto
  VW Golf 5 1.9 (TDI)
  Vetura

  VW Golf 5 1.9 (TDI)

  Makina esht ne gjendje shum tmir , momentalisht nuk ka nevoj per asnje sherbim , vaj filtra jan nder

  Elbasan Dje, 15:07
  5.500 €
 • 11 foto
  VW Touareg V6 3.0D vitit i 12-2008 Automat
  Vetura

  VW Touareg V6 3.0D vitit i 12-2008 Automat

  VW Touareg V6 3.0D vitit i 12-2008 Automat 215mij KM , Makina eshte e sapo ardhur nga zvicra 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

  Elbasan Dje, 14:56
  9.900 €
 • 9 foto
  Okazjon Pasat CC benzin
  Vetura

  Okazjon Pasat CC benzin

  Makina esht super gjendje pervec nje fener e ka te krisur me letrra te paguara hekran bixenon sedile

  Elbasan Dje, 14:54
  9.900 €
 • 11 foto
  VW Passat 2.0TDi 4Motion Super Gjendje Viti11-2012
  Vetura

  VW Passat 2.0TDi 4Motion Super Gjendje Viti11-2012

  Makina eshte ne gjendje shume te mire pune , e sapo ardhur nga Zvicra , shume e paster si jashte dhe

  Elbasan Dje, 14:53
  11.500 €
 • 7 foto
  TIGUAN 2.0 NAFT AUTOMAT   NDERROHET!!!!!
  Vetura

  TIGUAN 2.0 NAFT AUTOMAT NDERROHET!!!!!

  Tiguan viti 2008 2.0 naft automat sensor parkimi mrapa xhama te zi orgjinal sistem vet parkimi 218 m

  Elbasan Dje, 14:43
  9.800 €
 • 8 foto
  VW GOLF 6 1.4 TSI AUTOMAT LOOK GTI NDERROHET !!!
  Vetura

  VW GOLF 6 1.4 TSI AUTOMAT LOOK GTI NDERROHET !!!

  VW GOLF 6 1.4 TSI BENZIN AUTOMAT MARSHE F1 TE TIMONI SENSOR PARA MBRAPA LOOK GTI SPORT DISQE 19 201

  Elbasan Dje, 14:40
  7.900 €
 • 7 foto
  OKAZIONN VW CADDY 2.0 NAFT 4x4 AUTOMAT
  Vetura

  OKAZIONN VW CADDY 2.0 NAFT 4x4 AUTOMAT

  VW CADDY 2.0 NAFT AUTOMAT 4x4 VITI 2011 SENSOR MRAPA 198 MI KM ORGJINALE ME LIBER CMIMI 8850 EURO I

  Elbasan Dje, 14:40
  8.850 €
 • 7 foto
  ?? VW Caddy 1.9 Diezel Automat VP 2009??
  Vetura

  ?? VW Caddy 1.9 Diezel Automat VP 2009??

  🇨🇭🇨🇭VW Caddy 1.9 Diezel Automat KM 197000 VP 2009 Makina Disponon Xhama Elektrik Kambio Automatike G

  Elbasan Dje, 14:21
  5.400 €
 • 8 foto
  ??Golf Plus 1.9 Diezel Automat nga Zvicera??
  Vetura

  ??Golf Plus 1.9 Diezel Automat nga Zvicera??

  🇨🇭🇨🇭Vw Golf Plus 1.9 Diezel Automat VP 2007 KM 197000 Makina Disponon Disqe 17 me Goma te rea Xhama

  Elbasan Dje, 14:20
  5.700 €
 • 8 foto
  Vw Golf Plus 2.0 Diezel Automat
  Vetura

  Vw Golf Plus 2.0 Diezel Automat

  Vw Golf Plus 2.0 Diezel Automat VP 2007 Makina Disponon Disqe 17 me Goma te rea Xhama Elektrik Sinja

  Elbasan Dje, 14:19
  5.300 €
 • 5 foto
  Okazion vw Polo
  Vetura

  Okazion vw Polo

  Shitet vw polo 1.9 naft shume ekonomike. Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike e

  Elbasan Dje, 12:26
  2.800 €
 • 4 foto
  Golf 4 1.4
  Vetura

  Golf 4 1.4

  Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike Impjanti gaxit i sapovene me 2 vjet garanci

  Elbasan Dje, 11:42
  2.300 €
 • 7 foto
  OKAZIONN!! VW CADDY 1.6 NAFT AUTOMAT 2011
  Vetura

  OKAZIONN!! VW CADDY 1.6 NAFT AUTOMAT 2011

  Shitet nderrohet vw caddy viti 2011 1.6 naft 138800 km orgjinale me liber sherbimesh sensor orgjinal

  Elbasan Dje, 09:43
  9.700 €
 • 9 foto
  Golf 5
  Vetura

  Golf 5

  Golf 5 ne gjendje prefekte Mekanike elektrike xhama elektrik te 4.disqe Alumini gomat 90% te reja v

  Elbasan Dje, 07:15
  5.000 €
 • 2 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  Shitet golf 4 i vitit 2000 1.9 tdi e (thjesht) me 5 marsha ....xhama pasqyra elektrike.navigator.kon

  Elbasan Dje, 06:20
  2.700 €
 • 7 foto
  Vw Golf 4 1.9 Naft ABT-LooK Kamio Manuale
  Vetura

  Vw Golf 4 1.9 Naft ABT-LooK Kamio Manuale

  Shitet Vw Golf 4 1.9 Naft ABT-LooK Kamio Manuale Nr Cel:+355682594618 Makina Posedon: ->Xhama Ele

  Elbasan Dje, 02:45
  2.900 €
 • 9 foto
  Vw Passat Manuale 2.0 Nafte E Vitit 2008
  Vetura

  Vw Passat Manuale 2.0 Nafte E Vitit 2008

  Shitet Vw Passat Manuale 2.0 Nafte E Vitit 2008 Full Options Per LLojin E Saj 220.000 Km Origjinale

  Elbasan Dje, 02:42
  4.999 €
 • 6 foto
   Vw Golf 1.6 Benzine 1999 Kamio Manuale
  Vetura

  Vw Golf 1.6 Benzine 1999 Kamio Manuale

  Shitet Vw Golf 1.6 Benzine 1999 Kamio Manuale Makina Posedon Keto Opsione: ->Xhama Elektrik ->

  Elbasan Dje, 02:41
  1.399 €
 • 8 foto
  Shitet Vw Golf 6 2.0 Nafte Kamio Manuale
  Vetura

  Shitet Vw Golf 6 2.0 Nafte Kamio Manuale

  Shitet Vw Golf 6 2.0 Nafte Kamio Manuale Makina Posedon Keto Opsione: Navi Te Madh Me Keto Formate C

  Elbasan Dje, 02:41
  7.999 €
 • 5 foto
  VW Golf 4 benz+gas edhe nderrohet
  Vetura

  VW Golf 4 benz+gas edhe nderrohet

  Shitet golf4,viti 2000,1.4,16 val,benz+gas,impianti sekuencial me vlere 500€,dhe i rregjistruar ne l

  Elbasan 16 gusht 20:29
  2.390 €
 • 11 foto
  ?VW Passat CC ⛽️ 2.0 TSI Benzine Manual 6 marsha
  Vetura

  ?VW Passat CC ⛽️ 2.0 TSI Benzine Manual 6 marsha

  🚘 VW Passat CC ⛽️ 2.0 TSI Benzine Kambio Manual 6 Marsha Viti 29/12/2010 Makina sapo ka ardhur

  Elbasan 16 gusht 19:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW GOLF 6.  2.0 Nafte Manual Viti 2009
  Vetura

  VW GOLF 6. 2.0 Nafte Manual Viti 2009

  VW GOLF 6 2.0 Nafte Kambio Manual 5 marsha Viti 15/05/2009 Makina e sa po ardhur nga 🇩🇪Gjermania🇩🇪 M

  Elbasan 16 gusht 19:00
  5.700 €
 • 11 foto
  VW GOLF 5 2.0 Nafte Manual 6 marsha Viti 2007
  Vetura

  VW GOLF 5 2.0 Nafte Manual 6 marsha Viti 2007

  VW GOLF 5 2.0 Nafte Kambio Manual 6 marsha Viti 2007 Me dokumenta shqipetare te paguara deri ne ne

  Elbasan 16 gusht 19:00
  5.300 €
 • 11 foto
  VW GOLF 5 1.4 TSI Benzine Viti 2007
  Vetura

  VW GOLF 5 1.4 TSI Benzine Viti 2007

  VW GOLF 5 1.4 TSI Benzine Viti 2007 Kambio Manual 6 marsha Viti 2007 Makina sapo ka ardhur nga 🇨🇭

  Elbasan 16 gusht 19:00
  4.300 €
 • 11 foto
  VW GOLF 6 1.4 TSI ( si ) e kuqe Benzine Viti 2008
  Vetura

  VW GOLF 6 1.4 TSI ( si ) e kuqe Benzine Viti 2008

  VW GOLF 6 1.4 TSI ( si ) e kuqe Benzine Viti 16/12/2008 Kambio Automat F1 Makina sa po ka ardhur ng

  Elbasan 16 gusht 19:00
  6.800 €
 • 9 foto
  VW Volkswagen Jetta 1.9 Nafte Viti 2006
  Vetura

  VW Volkswagen Jetta 1.9 Nafte Viti 2006

  VW Volkswagen Jetta 1.9 Nafte Viti 2006 Makina eshte me Dokumenta shqipetare te paguara deri ne 21/0

  Elbasan 16 gusht 19:00
  4.400 €
 • 11 foto
  VW Golf 5 GT 1.4 TSI 170 CV Manual Viti 2008
  Vetura

  VW Golf 5 GT 1.4 TSI 170 CV Manual Viti 2008

  VW Golf 5 GT 1.4 TSI 170 CV Kambio Manual 6 marsha Viti 08/02/2008 Makina e sapo ardhur nga 🇨🇭 Zv

  Elbasan 16 gusht 18:59
  4.500 €
 • 11 foto
  VW POLO 1.6 Benzine Automat Viti 2007
  Vetura

  VW POLO 1.6 Benzine Automat Viti 2007

  VW POLO 1.6 Benzine 16 V Comfortline Kambio Automat Viti 04/2007 Makina sapo ka ardhur nga 🇨🇭 Zvic

  Elbasan 16 gusht 18:59
  4.300 €
 • 11 foto
  POLO 1.9 SDI Nafte Manual Viti 2002
  Vetura

  POLO 1.9 SDI Nafte Manual Viti 2002

  Volkswagen POLO 1.9 Nafte SDI Viti 2002 Me dokumenta shqipetare te paguara deri me 06/04/2019 Makin

  Elbasan 16 gusht 18:58
  2.400 €
 • 9 foto
  VW TOURAN 1.6 BENZINE GAS  NGA FABRIKA 2007-2008
  Vetura

  VW TOURAN 1.6 BENZINE GAS NGA FABRIKA 2007-2008

  VW TOURAN E ARDHUR NGA ZVICRA 145000 KM 1.6 BENZINE GAS NGA FABRIKA 2007-2008 ESHT SHUM E PAST

  Elbasan 16 gusht 15:54
  6.700 €
 • 8 foto
  VW Touran 1.4 TSI Benzin/Gaz-08
  Vetura

  VW Touran 1.4 TSI Benzin/Gaz-08

  SHITET TOURAN I VITIT DHJETOR 2007 ME MOTOR 1.4 BENZIN TURBO KOMPRESSOR 140 KUAJ FUQI,KOMPJUTER NE B

  Elbasan 16 gusht 14:56
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW Golf “GTI” super full ardhur nga Zvicra.
  Vetura

  VW Golf “GTI” super full ardhur nga Zvicra.

  Makina eshte ne gjendje perfekte,shum e paster si brenda dhe jashte.186000 km orgjinale te certifiku

  Elbasan 16 gusht 13:05
  11.500 €