Vetura
Elbasan

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Elbasan

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  WV Golf V plus 1.9 TDI (sapo ardhur nga zvicra)
  Vetura

  WV Golf V plus 1.9 TDI (sapo ardhur nga zvicra)

  Wv golf V plus 1.9 nafte kamio manuale e sapo ardhur nga zvicra me dogane te paguar. 249.000km origj

  Elbasan Sot, 20:16
  3.990 €
 • 5 foto
  VW GOLF VI 1.4 AUTOMAT F1
  Vetura

  VW GOLF VI 1.4 AUTOMAT F1

  Shes vw golf VI 1.4 tsi kamje automat makina esht ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike dh

  Elbasan Sot, 20:12
  7.200 €
 • 11 foto
  VW GOLF 6.  2.0 Nafte Manual Viti 2009
  Vetura

  VW GOLF 6. 2.0 Nafte Manual Viti 2009

  VW GOLF 6 2.0 Nafte Kambio Manual 5 marsha Viti 15/05/2009 Makina e sa po ardhur nga 🇩🇪Gjermania🇩🇪 M

  Elbasan Sot, 18:31
  5.700 €
 • 11 foto
  VW GOLF 5 2.0 Nafte Manual 6 marsha Viti 2007
  Vetura

  VW GOLF 5 2.0 Nafte Manual 6 marsha Viti 2007

  VW GOLF 5 2.0 Nafte Kambio Manual 6 marsha Viti 2007 Me dokumenta shqipetare te paguara deri ne ne

  Elbasan Sot, 18:24
  5.300 €
 • 7 foto
  SHITET GOLF V AUTOMAT DIESEL
  Vetura

  SHITET GOLF V AUTOMAT DIESEL

  SHITET VW GOLF 5 AUTOMAT DIESEL VITI 2005 I SAPO ARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE PE

  Elbasan Sot, 15:49
  5.300 €
 • 9 foto
  Golf 5
  Vetura

  Golf 5

  Golf 5 ne gjendje prefekte Mekanike elektrike xhama elektrik te 4.disqe Alumini gomat 90% te reja v

  Elbasan Sot, 13:49
  5.000 €
 • 4 foto
  VW Golf 6 benzin
  Vetura

  VW Golf 6 benzin

  Shitet golf 6 1.4 tsi benzine 2009 ne gjendje shum te mire me te gjitha sherbimet e bera me liber sh

  Elbasan Sot, 11:09
  7.700 €
 • 2 foto
  VW Golf 5 plus benzin gaz
  Vetura

  VW Golf 5 plus benzin gaz

  Me targa shqiptare dhe letra te sapo bera per nje vit 01.09.2019 .siguracion full kasko

  Elbasan Dje, 22:27
  5.700 €
 • 5 foto
  Vw golf plus 2005 1.6 fsi( me dogan) okazion!!!
  Vetura

  Vw golf plus 2005 1.6 fsi( me dogan) okazion!!!

  Golf plus 1.6 fsi viti 2005\' e sapo ardhur nga Gjermania, me 170.000 km te verteta, nji makine ne s

  Elbasan Dje, 08:46
  4.200 €
 • 2 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  Shitet golf 4 i vitit 2000 1.9 tdi e (thjesht) me 5 marsha ....xhama pasqyra elektrike.navigator.kon

  Elbasan Dje, 05:20
  2.700 €
 • 8 foto
  Vw Golf Plus 2.0 Diezel Automat
  Vetura

  Vw Golf Plus 2.0 Diezel Automat

  Vw Golf Plus 2.0 Diezel Automat VP 2007 Makina Disponon Disqe 17 me Goma te rea Xhama Elektrik Sinja

  Elbasan 12 nëntor 15:36
  5.300 €
 • 5 foto
  Golf V 1.6 benzin-gaz
  Vetura

  Golf V 1.6 benzin-gaz

  Mjeti ne gjendje shume te Mir .Sherbimet e sapo bera.Letrat e sapo prera.impjanti I gazit eshte seku

  Elbasan 12 nëntor 12:49
  4.500 €
 • 11 foto
  VW Golf 5 GT 1.4 TSI 170 CV Manual Viti 2008
  Vetura

  VW Golf 5 GT 1.4 TSI 170 CV Manual Viti 2008

  VW Golf 5 GT 1.4 TSI 170 CV Kambio Manual 6 marsha Viti 08/02/2008 Makina e sapo ardhur nga 🇨🇭 Zv

  Elbasan 10 nëntor 11:52
  4.500 €
 • 7 foto
  VW Golf “GTI” super full ardhur nga Zvicra.
  Vetura

  VW Golf “GTI” super full ardhur nga Zvicra.

  Makina eshte ne gjendje perfekte,shum e paster si brenda dhe jashte.186000 km orgjinale te certifiku

  Elbasan 8 nëntor 10:10
  11.500 €
 • 11 foto
  VW GOLF 6 1.4 TSI ( si ) e kuqe Benzine Viti 2008
  Vetura

  VW GOLF 6 1.4 TSI ( si ) e kuqe Benzine Viti 2008

  VW GOLF 6 1.4 TSI ( si ) e kuqe Benzine Viti 16/12/2008 Kambio Automat F1 Makina sa po ka ardhur ng

  Elbasan 6 nëntor 17:10
  6.800 €
 • 6 foto
  VW Golf 5 1.9
  Vetura

  VW Golf 5 1.9

  Shitet golf 5 i sapoardhur me dogane te paguar gati per tu targuar.Disqje alumini pa asnje gervishtj

  Elbasan 5 nëntor 08:55
  4.200 €
 • 4 foto
  VW Volkswagen Golf 1.4 benzin+gaz motor i thjeshte
  Vetura

  VW Volkswagen Golf 1.4 benzin+gaz motor i thjeshte

  Makina eshte ne gjendje perfekte,te gjitha serviset e bera ne kohe,tamburo ferrota para mbrapa sa po

  Elbasan 2 nëntor 15:15
  6.600 €
 • 11 foto
  Shitet golf 2009 1.4 tsi
  Vetura

  Shitet golf 2009 1.4 tsi

  Shitet golf 6 1.4 tsi,motorr teper i fuqishem dhe ekonomik.sendiljet me ngrofje dhe klima funksional

  Elbasan 21 tetor 18:27
  7.800 €
 • 7 foto
  VW Golf V -05
  Vetura

  VW Golf V -05

  Shitet golf 5 . 2.0TDI Ne gjendje motorrike shum te mire. Fuqia 140(Kw).Me Letra te prera deri me da

  Elbasan 21 tetor 12:50
  4.300 €
 • 11 foto
  Golf plus 1.6 benzine&gaz i thjesht. Manual 2008
  Vetura

  Golf plus 1.6 benzine&gaz i thjesht. Manual 2008

  Shitet Golf Plus viti 2008 motorr 1.6 i thjesht teper ekonomik benzine&gaz me impiant Landi Ren

  Elbasan 21 tetor 00:00
  4.900 €
 • 11 foto
  VW Golf 6 GTD 2.0Diesel Automat 2012 Extra Pakete
  Vetura

  VW Golf 6 GTD 2.0Diesel Automat 2012 Extra Pakete

  VW Golf 6 GTD 2.0Diesel Vitit 2012 Automat 220Mij KM , Makina eshte ne gjendje shume te mire pune me

  Elbasan 14 tetor 07:42
  11.000 €
 • 5 foto
  Golf + 2007 1.9 automatike
  Vetura

  Golf + 2007 1.9 automatike

  Shitet dhe nderrohet golf plus viti 2007 1.9 tdi me 220 mije km Makina eshte ne gjendje te mir per

  Elbasan 11 tetor 13:47
  5.300 €
 • 8 foto
  SHITET GOLF 6 AUTOMAT DIESEL
  Vetura

  SHITET GOLF 6 AUTOMAT DIESEL

  SHITET VW GOLF 6 AUTOMAT NAFTE VITI 2009 ME DOGANE TE PAGUAR E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGANE

  Elbasan 10 tetor 16:42
  7.700 €
 • 7 foto
  Golf 5 1.6 benzin+gas ( motorr i thjesht)
  Vetura

  Golf 5 1.6 benzin+gas ( motorr i thjesht)

  Golf 5 1.6 benzin+gas ( motorr i thjesht) viti 2005 18300 km Makina esht ne gjendje shum te mire si

  Elbasan 8 tetor 22:45
  5.100 €
 • 7 foto
  Shitet ose Nderrohet golf 5 benzin 2.0
  Vetura

  Shitet ose Nderrohet golf 5 benzin 2.0

  SHitet ose Nderrohet GOLF 5 2.0 benzin viti 2004 Kambio manual. Me 6+1 marsha. Me letra sa po te p

  Elbasan 4 tetor 18:56
  3.600 €
 • 5 foto
  Golf V 4Motion
  Vetura

  Golf V 4Motion

  Golf V (5) Viti:2006 4x4 1.9 naft Me letra te bera 3porta

  Elbasan 2 tetor 17:43
  4.700 €
 • 11 foto
  GOLF 5 AUTOMATIK 7G - SOT I ARDHUR ??????
  Vetura

  GOLF 5 AUTOMATIK 7G - SOT I ARDHUR ??????

  Prsh , Shes nje Makine te tipi W- Golf 5 te sa po Ardhur nga Gjermania , Me dogane te Paguar , e Gac

  Elbasan 29 shtator 18:12
  5.499 €
 • 6 foto
  SHITET GOLF 6 AUTOMAT NAFTE
  Vetura

  SHITET GOLF 6 AUTOMAT NAFTE

  SHITET GOLF 6 AUTOMAT 2.0 NAFTE VITI 2008 ME DOGANE TE PAGUAR SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA NE GJENDJE P

  Elbasan 29 shtator 11:18
  8.000 €
 • 10 foto
  Vw Golf 6 Automatike Gaz+Benzin 2.5 Viti 2010
  Vetura

  Vw Golf 6 Automatike Gaz+Benzin 2.5 Viti 2010

  Shitet Vw Golf 6 Automatike Gaz+Benzin 2.5 Viti 2010 140.000 Km Cmimi:7900 Euro I Diskutueshem Nr Ce

  Elbasan 26 shtator 23:13
  7.900 €
 • 11 foto
  Golf 5 (1.9 TDI )
  Vetura

  Golf 5 (1.9 TDI )

  Makina esht ne gjendje shum tmir , momentalisht nuk ka nevoj per asnje sherbim , vaj filtra jan nder

  Elbasan 26 shtator 14:41
  5.500 €
 • 10 foto
  Shitet Vw Golf 6 Automatike Gaz+Benzin 2.5 2010
  Vetura

  Shitet Vw Golf 6 Automatike Gaz+Benzin 2.5 2010

  Shitet Vw Golf 6 Automatike Gaz+Benzin 2.5 Viti 2010 140.000 Km Cmimi:7900 Euro I Diskutueshem Nr Ce

  Elbasan 26 shtator 14:41
  7.900 €
 • 12 foto
  Golf 6 2.0 nafte
  Vetura

  Golf 6 2.0 nafte

  Viti 09/2009 regjistruar ne 2010. Motori 2.0 tdi 110 kuaj fuqi , super ekonomik. 173,200 Km (Me lib

  Elbasan 25 shtator 09:51
  7.700 €
 • 7 foto
  SHITET GOLF 4 VITI 99 NAFTE
  Vetura

  SHITET GOLF 4 VITI 99 NAFTE

  Makina ne gjendje perfekte, sherbime te sapo bera. letra deri ne korrik 2020

  Elbasan 24 shtator 19:57
  1.890 €
 • 11 foto
  GOLF 5 1,9 TDI AUTOMATIK 7G TOUR EDITION ????
  Vetura

  GOLF 5 1,9 TDI AUTOMATIK 7G TOUR EDITION ????

  Prsh , Shes makine time te sa po ardhur nga Gjermania , ne gjendje te shkelqyer Motorrike & xhen

  Elbasan 24 shtator 16:27
  5.499 €
 • 8 foto
  SHITET VW GOLF PLUS DIESEL
  Vetura

  SHITET VW GOLF PLUS DIESEL

  SHITET VW GOLF PLUS VITI 2006 DIESEL MANUAL 1.9 TDI E SAPO ARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE PER

  Elbasan 24 shtator 10:58
  4.000 €
 • 2 foto
  Golf V 2.0 benzine
  Vetura

  Golf V 2.0 benzine

  Vitprodhimi : 2006 Kilometra : 208.000 Makina eshte ne gjendje te mire xhenerike&motorrike Shite

  Elbasan 23 shtator 19:16
  4.900 €
 • 4 foto
  VW Golf 5 ne super gjendje
  Vetura

  VW Golf 5 ne super gjendje

  makina esht ne super gjendje me sherbime te bera goma te reja .... full .. e sa po ardhur nga ital

  Elbasan 22 shtator 10:39
  4.400 €
 • 7 foto
  ?Shitet?
  Vetura

  ?Shitet?

  -Golf 5 1.9 Tdi - Kambio Manuale - Viti 2005 - 215 mij km - Ngjyra gri e hapur - Interiori cope

  Elbasan 21 shtator 14:54
  4.000 €
 • 5 foto
  VW GOLF 6 AUTOMAT
  Vetura

  VW GOLF 6 AUTOMAT

  NE SHITJE GOLF 6 AUTOMAT 2.0 NAFTE VITI 2009 ME DOGANE TE PAGUAR SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME TE G

  Elbasan 20 shtator 14:47
  8.500 €
 • 5 foto
  Golf 5 1.4 2007
  Vetura

  Golf 5 1.4 2007

  Shitet golf 5 1.4 benzin i sapo ardhur nga zvicra me 170 mij km te veta origjinale makina esht shum

  Elbasan 20 shtator 11:00
  4.200 €
 • 3 foto
  VW Golf 4 1.6 benzin -gaz  shum ekonomike
  Vetura

  VW Golf 4 1.6 benzin -gaz shum ekonomike

  Arsyeja e shitjes se mjetit eshte se me nevojitet nje mjet familjar . Faleminderit!

  Elbasan 19 shtator 16:17
  250.000 Lek
 • 3 foto
  wolkswagen golf 4
  Vetura

  wolkswagen golf 4

  makina eshte ne gjendje perfekte

  Elbasan 17 shtator 21:16
  2.500 €
 • 3 foto
  VOLKSWAGEN GOLF
  Vetura

  VOLKSWAGEN GOLF

  VOLKSWAGEN GOLF VITI 1998 MANUAL 1.6 BENZINE LETRA DERI NE FUND TE VITIT PA KONDICIONER 1100 EURO 06

  Elbasan 17 shtator 11:07
  1.100 €
 • 8 foto
  Golf 7
  Vetura

  Golf 7

  Wv Golf Vll 1.6 diesel bluemotion Kamio Automatike Viti: 06/2017 (2 celsa perkates) Km: 121.000 (li

  Elbasan 17 shtator 10:52
  14.900 €
 • 11 foto
  VW GOLF VI 1.2 TSIAUTOMAT F1
  Vetura

  VW GOLF VI 1.2 TSIAUTOMAT F1

  Shes vw golf VI 1.2 tsi viti 2011 kamje automat F1 makina esht ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe

  Elbasan 16 shtator 09:00
  8.700 €
 • 0 foto
  Makine me Qera
  Vetura

  Makine me Qera

  Japim makinen me qera! 25€-35€ dita!

  Elbasan 15 shtator 18:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf 4 1.4 BENZIN-GAZ
  Vetura

  Golf 4 1.4 BENZIN-GAZ

  Shitet Golf 4 1.4 benzin gaz viti 2001. Makina eshte super e paster pa as edhe nje lloj problemi. Go

  Elbasan 15 shtator 15:07
  2.000 €
 • 8 foto
  VE GOLF 6 LOOK GTI 1.4 BENZIN AUTOMAT
  Vetura

  VE GOLF 6 LOOK GTI 1.4 BENZIN AUTOMAT

  Super mjet gjendje super km orgjinale garanci disqe 19 goma 100% te reja shum i shpejt

  Elbasan 12 shtator 14:23
  7.200 €
 • 6 foto
  WV Golf 5 1.9 TDI
  Vetura

  WV Golf 5 1.9 TDI

  Makina esht e vititi 2007 3 dit ka qe ka ardhur nga Gjeramnia ne gjendje perfekte nuk ka nevoj per a

  Elbasan 12 shtator 14:02
  4.500 €
 • 5 foto
  Golf 4 1.6
  Vetura

  Golf 4 1.6

  Shitet makina golf 4 1.6 benzine ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike makina eshte e gat

  Elbasan 11 shtator 20:48
  1.700 €