Vetura
Ferizaj
Posto shpallje

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • Renault kangoo

  Renault kangoo

  Shes pikap renault kangoo (max) i gjatne gjendje te rregullt Me ni vit regjistrim Dora e par per ne kosov Pi austrie ka ardh Ndrroj edhe me kombi T5 Renault trafik Opel vivaro shtoj edhe pare

  1.650 €
  Ferizaj
  Sot, 17:28
 • Bmw 520 dizell

  Bmw 520 dizell

  045532595

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 17:14
 • Passat 2.0tdi me dogan viti 2005 prej zvicrres

  Passat 2.0tdi me dogan viti 2005 prej zvicrres

  Shes Passat 2.0tdi me dogan te paguar I sapo ardhur prej zvicrres vetura posedon liber servisit 2 qelsa klimatronik karrikat me nxemje senzora parkingut Para dhe mbrapa fellne alominit goma te mi

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 15:16
 • Mercedes B180 CDI Automatik

  Mercedes B180 CDI Automatik

  Marka :Mercedes Tipi :B Clas 180 CDI Viti i Prodhimit :2006 Lloji i Motorit :DIESEL Numri i Dyerve:5 Numri i uleseve: 5 Ngjyra : E ZEZE METALIKE KM te kaluara : 199.000.me liber servisi ,dy qelsa Kli

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 14:30
 • Citroen C4 1.6 Hdi

  Citroen C4 1.6 Hdi

  Marka :CITROEN Tipi :C4 Viti i Prodhimit : 2009 Lloji i Motorit :DIZEL Numri i Dyerve:5 Numri i uleseve: 5 Ngjyra : E HIRIT METALIKE KM te kaluara : 147.000 Klima :AC Ndrruesi i shpejtsis: MANUAL Dog

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 14:29
 • VW Passat 3c 2.0 TDI -Automatik

  VW Passat 3c 2.0 TDI -Automatik

  Marka :VW Tipi :PASSAT 3C Viti i Prodhimit :2006 Lloji i Motorit :DIESEL Numri i Dyerve:5 Numri i uleseve: 5 Ngjyra : E HIRT METALIKE KM te kaluara : 226.000 me liber servisi ,2 qelsa Klima :KLIMATOR

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 14:29
 • Audi A3 Sportback 1.9 Automatik -DSG

  Audi A3 Sportback 1.9 Automatik -DSG

  Marka :AUDI Tipi :A3 Sportback 1.9 DSG Viti i Prodhimit :2009 Lloji i Motorit :DIESEL Numri i Dyerve:5 Numri i uleseve: 5 Ngjyra : E zeze KM te kaluara : 217.000 me liber servisi , dy qelsa Klima :KLI

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 14:28
 • Seat Leon 2.0 TDI -Doganuar

  Seat Leon 2.0 TDI -Doganuar

  Marka :SEAT Tipi :LEON Viti i Prodhimit :2005 Lloji i Motorit :DIESEL Numri i Dyerve:5 Numri i uleseve: 5 Ngjyra : E ZEZE METALIKE KM te kaluara : 194.000.. Dy qelsa .. Klima :KLIMATORNIK Ndrruesi i

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 14:27
 • Citroen C2 1.2 b rks 5 muj

  Citroen C2 1.2 b rks 5 muj

  Marka :CITROEN Tipi :C2 Viti i Prodhimit : 2004 Lloji i Motorit :DIZEL Numri i Dyerve:3 Numri i uleseve: 5 Rks 5 muaj etj.. TEL: 044107858 AUTO SALLONI LISI

  2.450 €
  Ferizaj
  Sot, 14:25
 • Audi A4 2.5 TDI

  Audi A4 2.5 TDI

  Marka :AUDI Tipi :A4 Viti i Prodhimit :2000 Lloji i Motorit :DIESEL Numri i Dyerve:5 Numri i uleseve: 5 Ngjyra : E HIRT METALIKE Klima :KLIMATORNIK Ndrruesi i shpejtsis: MANUAL Rks 10 muaj etj.. TEL

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 14:24
 • Pikap citroen berlingo 1.9

  Pikap citroen berlingo 1.9

  Shitet pikapi citroen berlingo 1.9 dizel for ks deri 5 muj gumate reja ngjedje shum te mir 044619633

  2.150 €
  Ferizaj
  Sot, 14:06
 • VW PASSAT 2.0 TDI DSG

  VW PASSAT 2.0 TDI DSG

  Shes pasat 2.0 tdi i regjistruar rks klima funcsionale centrall hidraulik gjamat electronik karrikat me nxemje abs esp automatik tipronik dsg ne gjendje te mir teknike

  6.650 €
  Ferizaj
  Sot, 13:24
 • Audi A3 1.9 TDI face lift vp 2009 me dogan

  Audi A3 1.9 TDI face lift vp 2009 me dogan

  Audi A3 1.9 tdi viti i prodhimit12/ 2009 manual te gjitha serviset e kreyer ne audi me rryp dhemzor me te gjitha dy qelsa. posedon dritare elektrike klima tronik air bag abs esp radio cd 4 goma Leda

  9.900 €
  Ferizaj
  Sot, 13:14
 • PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION COMFORLINE FULL EXTRA

  PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION COMFORLINE FULL EXTRA

  SHES PASSAT B8 2.0 DIESEL BLUEMOTION COMFORTLINE VITI FUND 2015 VETURA ASHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT E RUJTUN SI MRENDA ASHTU EDHE JASHT VETEM ME DOGAN TE PAGUAR NR KONTAKTI 0

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 12:14
 • Audi A7 3.0 TDI Sline QUATTRO

  Audi A7 3.0 TDI Sline QUATTRO

  Shitet Vetura AUDI A7 3.0 TDI Sline QUATTRO Dabell lled sline 2 her ulse lekur dhe me ngrohje + me memorie senzora parkingu dyer me magnet 2 pal fellne 2 qelsa FULL OPCIONE 044600911

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 11:15
 • Shitet goma e holl rezerv audi a6 a7 a8

  Shitet goma e holl rezerv audi a6 a7 a8

  gom e holl 20 per audi a6 a7 a8

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 11:05
 • MERCEDES 250 ME KLIM

  MERCEDES 250 ME KLIM

  SHES MERCEDES 250 DIZELL NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE REGJISTRIM 2 MUAJ POSEDON;KLIM,ULSE LIKUR,GJAMA ME RRYM,ABS, GOMA TE REJA, 2 QELSA,ALARM ETJ VETURA ESHTE TIP-TOP PER MA SHUM INFO NE NR 0459149

  1.900 €
  Ferizaj
  Sot, 10:14
 • Audi A4 Avant 2.0 Automatik

  Audi A4 Avant 2.0 Automatik

  Marka :AUDI Tipi :A4 Avant Viti i Prodhimit :2009 Lloji i Motorit :DIESEL Numri i Dyerve:5 Numri i uleseve: 5 Ngjyra : E HIRT KM te kaluara : 210.000 me liber servisi , dy qelsa Klima :KLIMATORNIK Nd

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 10:05
 • Mercedes A clas 180 Cdi Automatik

  Mercedes A clas 180 Cdi Automatik

  Marka :Mercedes Tipi :A Clas 180 Cdi Viti i Prodhimit :2009 Lloji i Motorit :DIESEL Numri i Dyerve:5 Numri i uleseve: 5 Ngjyra : E HIRT METALIKE KM te kaluara : 191.000 ME LIBER SERVISI ,dy qelsa Kl

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 10:05
 • Touran 1.9 Tdi DSG -Automatik

  Touran 1.9 Tdi DSG -Automatik

  Marka :VW Tipi :TOURAN Viti i Prodhimit :2007 Lloji i Motorit :DIESEL Numri i Dyerve:5 Numri i uleseve: 5 Ngjyra : E HIRT METALIKE KM te kaluara : 203.000 me liber servisi Klima :KLIMATORNIK Ndrrues

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 10:05
 • Mitsubishi Colt 1.5 cdi

  Mitsubishi Colt 1.5 cdi

  Marka :MITSUBISHI Tipi :COLT Viti i Prodhimit :2004 Lloji i Motorit :DIESEL Numri i Dyerve:5 Ngjyra :E KALTERT METALIKE KM TE KALUARA : 167:000 Klima :MANUAL Ndrruesi i shpejtsis: AUTOMATIK Dogana: :E

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 10:04
 • Mercedes B 180 CDI -Automatik

  Mercedes B 180 CDI -Automatik

  Marka :Mercedes Tipi :B Clas 180 CDI Viti i Prodhimit :2006 Lloji i Motorit :DIESEL Numri i Dyerve:5 Numri i uleseve: 5 Ngjyra : E ZEZE METALIKE KM te kaluara : 199.704.. ,dy qelsa ,full opsione etj

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 10:04
 • Shes Veturen

  Shes Veturen

  Shes Golf 5 Plus 1.9 TDI Shum Ne Gjendje Te Mir Teknike Tel:044100448/049100448

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 09:04
 • Shes Veturen

  Shes Veturen

  Shes Golf 5 2.0 TDI Shum Ne Gjendje Te Mir Teknike Tel:044100448/049100448 Genliki

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 09:04
 • Audi A6 3.0-TDI -Automatik

  Audi A6 3.0-TDI -Automatik

  Shes Audi A6 Motorri-3.0-Dizell Automatik Lekur Navigacion Komana ne timon Dritat-Xenon-Bixenon Senzora parkimi Lleda para-mbrapa Klimatronik para-mbrapa Nxemje ne karriga para-mbrapa Me liber servisi

  22.600 €
  Ferizaj
  Sot, 06:04
 • Shitet

  Shitet

  Vetura eshte në gjendje shum te mir per info 045 974 208

  5.500 €
  Ferizaj
  Sot, 01:24
 • Shitet pikapi Ford ne xhedje te mire

  Shitet pikapi Ford ne xhedje te mire

  Shitet pikapi dizell 1.8 top motorn

  650 €
  Ferizaj
  Sot, 00:25
 • Fiat nderrohet

  Fiat nderrohet

  Shes apo ndrroj fiat punto 1.9 jtd dizell manual viti 2002 /3 me klim gjamat me rrym central ne gjendje shum te mir hargjimet 4 deri 5 litra ndrrim vetem me vetur te vogel automatik viber 44 152 48

  2.200 €
  Ferizaj
  Dje, 23:14
 • Golf 2 dizell

  Golf 2 dizell

  Shes golfin dizell regjistrim ska ika dal me punu ponon mir Esht tip top gomat e mira ika

  460 €
  Ferizaj
  Dje, 22:27
 • BMW 320 d M_Sport Automatik

  BMW 320 d M_Sport Automatik

  BMW 320 d M_Sport AUTOMATIK VITI 2008 Full Opsion Liber Te Servisit Me Dogan Nga ZVICRRA 📞 044 676 670 044 551 995 Autosallon BEKA Ferizaj

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 22:12
 • E Shes Veturen - Opel Zafira -

  E Shes Veturen - Opel Zafira -

  Opel Zafira Inschinier 03/2013 Full Opsion Uleset me Nxemje - Timonin me Nxemje Distancier - Tempomat Panoram komplet 7 Ulese Goma te Dimrit te Rea

  15.000 €
  Ferizaj
  Dje, 22:11
 • peugot 307

  peugot 307

  peugeot 307 1.6 benzin vetura eshte ne gjendje te rregullt

  2.250 €
  Ferizaj
  Dje, 21:35
 • Renault Kango 1.9 D

  Renault Kango 1.9 D

  shitet Renault Kango Ekspreso Ne gjendje shum te mir teknike si nevoitet asgje me investu ne to Rks ka edhe 10 muaj vitin e prodhimit 2001 Vetura sa eshet doganuar ne kosov qe 2 muaj Boj edhe ndr

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 21:31
 • Renault Kangoo 1.9 D

  Renault Kangoo 1.9 D

  shitet Renault Kango Ekspreso Ne gjendje shum te mir teknike si nevoitet asgje me investu ne to Rks ka edhe 10 muaj vitin e prodhimit 2001 Vetura sa eshet doganuar ne kosov qe 2 muaj Boj edhe ndrrim m

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 21:24
 • Shes Golf 4 special 1.9 TDI ( DI ) te kuqe

  Shes Golf 4 special 1.9 TDI ( DI ) te kuqe

  Shes Golf 4 1.9 TDI (DI) te kuqe me qip fabrkisht eshte me 170PS. Vetura eshte shum e rujshme si jasht ashtu edhe interier ta patert keni mu bind edhe vet se jam marakli ne vetur vetura eshte top ska

  5.800 €
  Ferizaj
  Dje, 20:30
 • Hyundai santa fe

  Hyundai santa fe

  Shitet vetura Hyundai Santa Fe 2.0 crdi vetura osht ne gjendje prefekte bojm edhe ndrrim me vetura te tjera

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 17:24
 • VW- Jetta 1.6 T-Dizell

  VW- Jetta 1.6 T-Dizell

  VW. Jetta 1.6 TurboDizell ( motorrin prefekt ). Tabela Rks deri 28.11.2018. Vetura osht ne gjendje shum te mir .. 044343350 Inf: viber. +38344343350

  1.300 €
  Ferizaj
  Dje, 17:16
 • Citroen C3 1.4 HDI

  Citroen C3 1.4 HDI

  Shitet vetura Citroen C3. 1.4 HDI . Tabela RKS . Vetura osht shum ne gjendje te mir. inf 044343350

  3.600 €
  Ferizaj
  Dje, 17:14
 • Polo 1.4TDI 2007 me dogan te paguar

  Polo 1.4TDI 2007 me dogan te paguar

  Ploo 1.4 tdi viti i prodhimit 2007 klim funksionale air bag abs esp pasqyret elektrike dritare elektrike serviset e kryme goma treja asht ne gjendje shum te mir kont 044 60 40 65 kkkkk

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 16:14
 • Shitet Gollf 4 1.9 tdi

  Shitet Gollf 4 1.9 tdi

  Shes Gollf 4 1.9tdi ne gjendje te rregullt regjistrimi i skaduar ndrrim nuk bej

  3.000 €
  Ferizaj
  Dje, 15:25
 • OPEL ASTRA 1.7CDTI ECOFLEX

  OPEL ASTRA 1.7CDTI ECOFLEX

  OPEL ASTRA 1.7CDTI ECOFLEX DRITAT BI-XENON COSMO PACKET VITI 2010 DIESEL ME DOGAN TE PAGUAR KONTAKT: 049/550-888 049/456-000 Ferizaj Auto OSTRAL

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 15:16
 • OPEL ASTRA H 1.7CDTI

  OPEL ASTRA H 1.7CDTI

  OPEL ASTRA H 1.7CDTI VITI 2009 DIESEL ME DOGAN TE PAGUAR KONTAKT: 049/550-888 049/456-000 Ferizaj Auto OSTRAL

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 15:15
 • OPEL ASTRA 1.7CDTI

  OPEL ASTRA 1.7CDTI

  OPEL ASTRA 1.7CDTI VITI 2012 DIESEL ME DOGAN TE PAGUAR QMIMI : 8900 EURO KONTAKT: 049/550-888 049/456-000 Ferizaj Auto OSTRAL

  8.900 €
  Ferizaj
  Dje, 15:14
 • SHES MERCEDES C220 CDI AUTOMATIK

  SHES MERCEDES C220 CDI AUTOMATIK

  SHES MERCEDES C220 CDI AUTOMATIK VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2003 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIME E VOGLA POSEDON:KLIM,KARRIGA ME NXEMJE,ABS,ESP,BORDKOPJU

  5.900 €
  Ferizaj
  Dje, 15:04
 • Mire dhe lire -Peugeot 207-1.6 disel

  Mire dhe lire -Peugeot 207-1.6 disel

  Shes pezho 207-1.6 disel -4 dyer karavan-ngjyra e zez-panoramë-e sapo ardhur nga jasht.vetura posedon klime -gjamat elektronik-pasqyret me rryme-disqe alumini-bordkompjuter-etj.vetura esht ne gjendje

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 12:06
 • AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK

  AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK

  AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK VITI 2012 Full Opsion Liber Te Servisit Me Dogan Nga ZVICRRA 📞 044 676 670 044 551 995 Autosallon BEKA Ferizaj

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 11:05
 • AUDI A5 2.0 TDI AUTOMATIK

  AUDI A5 2.0 TDI AUTOMATIK

  AUDI A5 2.0 TDI AUTOMATIK VITI 10.2010 Full Opsion Liber Te Servisit Me Dogan Nga ZVICRRA 📞 044 676 670 044 551 995 Autosallon BEKA Ferizaj

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 11:04
 • AUDI A3 2.0 TDI AUTOMATIK S_Line - 09

  AUDI A3 2.0 TDI AUTOMATIK S_Line - 09

  AUDI A3 2.0 TDI S_Line AUTOMATIK VITI 2009 KAMER Full Opsion Liber Te Servisit Me Dogan Nga ZVICRRA 📞 044 676 670 044 551 995 Autosallon BEKA Ferizaj

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 11:04
 • Shes Veturen

  Shes Veturen

  Shes Toyota Yaris 1.4 Dizel Shum Ne Gjendje Te Mir Teknike Tel:044100448/049100448 Genliki

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 10:15
 • Shes Veturen

  Shes Veturen

  Shes Tuoran 2.0 TDI Shum Ne Gjednje Te Mir Teknike Tel:044100448/049100448

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 10:15