Vetura
Ferizaj
Posto shpallje

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • Passat 2.0tdi me dogan viti 2005 prej zvicrres

  Passat 2.0tdi me dogan viti 2005 prej zvicrres

  Shes Passat 2.0tdi me dogan te paguar I sapo ardhur prej zvicrres vetura posedon liber servisit 2 qelsa klimatronik karrikat me nxemje senzora parkingut Para dhe mbrapa fellne alominit goma te mi

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 15:16
 • VW Passat 3c 2.0 TDI -Automatik

  VW Passat 3c 2.0 TDI -Automatik

  Marka :VW Tipi :PASSAT 3C Viti i Prodhimit :2006 Lloji i Motorit :DIESEL Numri i Dyerve:5 Numri i uleseve: 5 Ngjyra : E HIRT METALIKE KM te kaluara : 226.000 me liber servisi ,2 qelsa Klima :KLIMATOR

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 14:29
 • VW PASSAT 2.0 TDI DSG

  VW PASSAT 2.0 TDI DSG

  Shes pasat 2.0 tdi i regjistruar rks klima funcsionale centrall hidraulik gjamat electronik karrikat me nxemje abs esp automatik tipronik dsg ne gjendje te mir teknike

  6.650 €
  Ferizaj
  Sot, 13:24
 • PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION COMFORLINE FULL EXTRA

  PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION COMFORLINE FULL EXTRA

  SHES PASSAT B8 2.0 DIESEL BLUEMOTION COMFORTLINE VITI FUND 2015 VETURA ASHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT E RUJTUN SI MRENDA ASHTU EDHE JASHT VETEM ME DOGAN TE PAGUAR NR KONTAKTI 0

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 12:14
 • Shes Veturen

  Shes Veturen

  Shes Golf 5 Plus 1.9 TDI Shum Ne Gjendje Te Mir Teknike Tel:044100448/049100448

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 09:04
 • Shes Veturen

  Shes Veturen

  Shes Golf 5 2.0 TDI Shum Ne Gjendje Te Mir Teknike Tel:044100448/049100448 Genliki

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 09:04
 • Shitet

  Shitet

  Vetura eshte në gjendje shum te mir per info 045 974 208

  5.500 €
  Ferizaj
  Sot, 01:24
 • Shes Golf 4 special 1.9 TDI ( DI ) te kuqe

  Shes Golf 4 special 1.9 TDI ( DI ) te kuqe

  Shes Golf 4 1.9 TDI (DI) te kuqe me qip fabrkisht eshte me 170PS. Vetura eshte shum e rujshme si jasht ashtu edhe interier ta patert keni mu bind edhe vet se jam marakli ne vetur vetura eshte top ska

  5.800 €
  Ferizaj
  Dje, 20:30
 • Shitet Gollf 4 1.9 tdi

  Shitet Gollf 4 1.9 tdi

  Shes Gollf 4 1.9tdi ne gjendje te rregullt regjistrimi i skaduar ndrrim nuk bej

  3.000 €
  Ferizaj
  Dje, 15:25
 • Shes Veturen

  Shes Veturen

  Shes Golf 6 1.6 TDI Shum Ne Gjendje Te Mir Teknike Tel:044100448/049100448

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 10:14
 • Shes Veturen

  Shes Veturen

  Shes Golf5 1.9 TDI Shum Ne Gjendje Te Mir Teknike Tel:044100448/049100448

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 10:14
 • GOLF 2 1.6 DIZELL I THJESHT

  GOLF 2 1.6 DIZELL I THJESHT

  SHITE GOLF 2 1.6 DIZELL I THJESHT RKS DERI MARS NE GJENDJE SHUMM MIR I PAQT SI JASHT EDHE MRENA PER INFO 045666328 OSE 045 914 916 DIZELL EDHE LETRA GJITHH

  1.100 €
  Ferizaj
  19 shkurt 20:15
 • Passat 1.8 B

  Passat 1.8 B

  Shes Passatin 1.8 Benxin i thejsht vetura ësht klimatronic centrall regjistrim 1 vit vetura esht ne emer tem ne hipotek so pres blers serioz kontakt ne Viber +37745504635

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  19 shkurt 14:17
 • Shes golf5 1.9 Dizel

  Shes golf5 1.9 Dizel

  Shes golf5 1.9 tdi ne gjendje prefekte per ma shum info thirr ne tel 044500026

  5.300 €
  Ferizaj
  19 shkurt 02:06
 • Golf 4 1.6 benzin

  Golf 4 1.6 benzin

  Golf 4 1.6.benzin pa dogan gjendje te mir

  999 €
  Ferizaj
  18 shkurt 22:25
 • Golf 6 Rks 1 vit

  Golf 6 Rks 1 vit

  Golf 6 Dizel 1.6 Rks 1 vit Ne gjendje shum te mir Fff

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 20:40
 • Passat 3c

  Passat 3c

  Shitet vetura passat 3c, full extra, vitit 2009, senzor shiu, senzor dritave, senzore parkingu etj etj, Vetura posedon liber servisi te rregullte, vetura eshte TIP TOP, pa pas nevoje per ndonje invest

  8.500 €
  Ferizaj
  18 shkurt 15:30
 • Passat B7

  Passat B7

  Shitet passati 3c 2.0 103 kw 140pss viti prodhimit 2011, Automatik tiptronic, ka regjistrim per ma shum ne viber +377/ 45 86 98 82 -///—� Audi , VW , Golf , Mercedes , BMW , Opel , Ford , Renaul

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 14:14
 • Pasat 1.9 TDI

  Pasat 1.9 TDI

  Shitet Pasati 1.9 TDI ne gjendje shumm te rregullt.Klimatronik,airbeg,centrall.Të gjitha serviset e kryera me koh dhe me rregull.Viti 1997.Të interesuarit mund të kontaktojn në nr:049 876 944.

  3.500 €
  Ferizaj
  18 shkurt 09:26
 • SHITET KAMIONETA T4

  SHITET KAMIONETA T4

  SHITET KAMIONETA WT4 ME 7 ULSE .KAMIONETA ASHT NE GJENDJE PERFEKT .MOTORIN E KA SHUM NE GJENDJE SHUM TE MIRE .KAMIONETA ASHT E PASTER QYSH PO SHIFET NFOTO .REXHISTRIMI I SKADUAR .MENJEHER DEL TE PRON

  2.700 €
  Ferizaj
  18 shkurt 08:14
 • SHES GOLF 4 1.9 TDI RKS 10 MUJ KLIM 2000

  SHES GOLF 4 1.9 TDI RKS 10 MUJ KLIM 2000

  SHES GOLF 4 1.9 TDI I TE KUQE REGJISTRIM 10 MUJ NE GJENDJE TE MIRE TEKNIKE PUNON MIR SNIET QE OSHT DHEZM POSEDON ABS AlARM 4 GUMA TE REMA KLIMATRONIC FUNKSIONAL RADIO MP3 ESP INTERIER TE RUJTUN MRE

  3.900 €
  Ferizaj
  17 shkurt 18:25
 • Shiten Bandash me Goma te reja 17 coll

  Shiten Bandash me Goma te reja 17 coll

  Shiten Bandash me Goma te reja, 17 coll. Golf 5,6,7 Touran Passat Tiguan, Etj etje.... Sapo importuar nga Gjermania...

  450 €
  Ferizaj
  17 shkurt 17:26
 • Golf 5 1.9 tdi automatik dsg 2005

  Golf 5 1.9 tdi automatik dsg 2005

  Golf 5 1.9 tdi viti 2005 i doganuar posedon automatik klimatronik air bag abs esp radio me cd kater gjama me rrym centrall fellga alumini goma m+s vetura esht ne gjendje te rregullt si mrena adhtu edh

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 shkurt 17:14
 • SHES PASATIN C 2.0 TDI VITI 2008 ME VOLLANT ANGLEZ

  SHES PASATIN C 2.0 TDI VITI 2008 ME VOLLANT ANGLEZ

  SHES PASATIN C 2.0 TDI VITI 2008 IPOSA ARDHUN PASATI KA / MOTORR 2.0 TDI KLIM CENTRALL HIDROLIK AIRBAG ABS TEMPOMAT DRITAT ME RRYM ME KSENON GUMAT E DIMRIT MENJAQI ME 6 SHPEJTSI ETJ ETJ... QMIMI DI

  2.750 €
  Ferizaj
  17 shkurt 03:16
 • VW PASSAT 3C 2.0 TDI 2007

  VW PASSAT 3C 2.0 TDI 2007

  VW PASSAT 3C 2.0 TDI Highline Viti i prodhimit: 2007 Vetura e posedon servisin e madh te kryer. Ju Garantoj per Kilometra. Mund ti vertetonin dhe ne Servisin e Auterizuar. Vetura i posedon këto gjë

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 shkurt 02:26
 • Shitet golf 2 dizell

  Shitet golf 2 dizell

  shitet golf 2 1.6 dizell rks ngjendje te mir motorr te mir hec mir kasetofon me cd dy gomat e para te dimrit dizell fabrikisht ndrrim nuk boj perkthimi menjeher ju mirpresum

  460 €
  Ferizaj
  16 shkurt 23:06
 • shes vw pasat 1.9 dizel viti 03

  shes vw pasat 1.9 dizel viti 03

  shes pasat 1.9 dizel ne fund te 2003 posedon klimatronik gjamat me rrym pasqyret me rrym karrikat me nxemje tempomat bord kompjuter goma te reja muziik te mire airbeg abes esp centrall servo etj.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 19:18
 • Golf

  Golf

  Shitet golf plus 1.6tdi viti 2011i sapoardhur nga gjermanija ne gjendje shum te mir per me shum informata na kontaktoni ne nr :049331847

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 17:27
 • VW GOLF PLUS 1.9TDI AUTOMATIK

  VW GOLF PLUS 1.9TDI AUTOMATIK

  VW GOLF PLUS 1.9TDI AUTOMATIK VITI 2008 DIESEL ME DOGAN TE PAGUAR KONTAKT: 049/550-888 049/456-000 Ferizaj Auto OSTRAL

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 17:14
 • Shes golf 4-1.9 TDI i thjesht-RKS

  Shes golf 4-1.9 TDI i thjesht-RKS

  Shes golf 4-1.9 TDI -i thjeshte-vetura posedon klimatronik-hapje e dyerve me telekomande-gjamat elektronik-gomat e reja te dimrit-vetura esht e ardhur nga zvicra dhe e doganuar vitin e kaluar.vetura e

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 11:25
 • Shes Golfin 2 Benxin plin.

  Shes Golfin 2 Benxin plin.

  Shes Golfin 2 Benxin plin.Ne gjendje te rregullt.

  400 €
  Ferizaj
  15 shkurt 23:24
 • GOLF 3 1.8 BENZIN ME KLIM

  GOLF 3 1.8 BENZIN ME KLIM

  Shite golf 3 1.8 benzin rks skadum ka Klim ne gjendje shumm mir perkthimi bahet min her 045666328 045914916

  900 €
  Ferizaj
  15 shkurt 19:15
 • GOLF 5 2.0 TDI - 07

  GOLF 5 2.0 TDI - 07

  GOLF 5 2.0 TDI Viti 2007 Liber Te Servisit Me Dogan Nga ZVICRRA 📞 044 676 670 044 551 995 Autosallon BEKA Ferizaj

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  15 shkurt 16:04
 • Passat 3 shum shum irujten

  Passat 3 shum shum irujten

  Pasat 3 ne shitje shum irujten si mrena ashtu dhe jasht ishterngun shum ntrpa shum imir 1.9 dizell turbo matorin teper tmir hargjimet shum dvogla me guma dimrit meni fjal Kerri asht shum imir per mara

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  15 shkurt 02:05
 • W PASSAT 1.6 TDI BLUEMOTION I DOGANUAR

  W PASSAT 1.6 TDI BLUEMOTION I DOGANUAR

  SHITET VETURA W PASSAT 1.6 TDI BLUEMOTION 044442222 049666668

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  14 shkurt 17:15
 • Passat 2 me klime

  Passat 2 me klime

  Shes pasat 2 benzin plin te dya ne gjendje te rregullt posedon klime i regjistruar Viber+37745367718

  1.100 €
  Ferizaj
  14 shkurt 10:25
 • Shes Volkswagen Passat 1.9 TDI viti 2008

  Shes Volkswagen Passat 1.9 TDI viti 2008

  Passat 3c 1.9 TDI Viti i Prodhimit ne fund te 2007-tes Klimatronik Tempomat Air bag Abs RKS Senzor parkingu Para dhe Mrapa Dritare elektronike Pasqyre elektronike Kater goma te reja te dimri N

  6.100 €
  Ferizaj
  14 shkurt 09:15
 • Golf 2 1.9 diesel

  Golf 2 1.9 diesel

  Shitet. Golf 2 1.9 diesel ne gjendje shum te mir. 1 vjet rexhistrim.

  1.500 €
  Ferizaj
  14 shkurt 03:16
 • Shes Golf 4 1.9 Tdi di tkuqe Pacifk

  Shes Golf 4 1.9 Tdi di tkuqe Pacifk

  Golf 1.9 tdi di tkuqe 6 shpejtsi modeli pacifik klm tronik karrika me nxemje tempomat dy qelsa me RKS

  4.800 €
  Ferizaj
  13 shkurt 22:15
 • Pasat

  Pasat

  Shes pasatin 2.5 4x4 pasati osht n gjendje shum t mir servisin komplet t kryne posedon klimatronik komandat n vallan karrikat me nxemje ndrrim me qka tum konvenon +38649431532

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 shkurt 11:22
 • Passat 4B -04 RKS-AUTOMATIK-

  Passat 4B -04 RKS-AUTOMATIK-

  Passat dizel TD(I) VITI 2004 RKS KA 8 MUJ AUTOMATIK

  3.900 €
  Ferizaj
  13 shkurt 11:05
 • 🔴URGJENT GOLF FABRIKISHT.B/ME REGJISTRIM 8MUJ🛑

  🔴URGJENT GOLF FABRIKISHT.B/ME REGJISTRIM 8MUJ🛑

  🛑GOLF ÈSHT-FABRIKISHT-(Benxinè1.6E ka edhe plinin qè punon Ne Tè DY SISTEMET PERFEKT)--🛑POSEDON 4 GOMA TE REJA-( SAVA )-♦️--5--SHPEJTESI 🔴--TAPACIRA ** KARRIKA GOLF. 3💺⏲ PO ASHTU BATERI TRE -KAL

  1.100 €
  Ferizaj
  13 shkurt 01:04
 • Golf 5

  Golf 5

  Shes golf 5 viti 2004 2.0 tdi me dogan dhe homologim klima tronic ulse me nxemje mr liber servisi km me garancion

  1 €
  Ferizaj
  12 shkurt 14:24
 • Shitet passat 1.9 TDI automatik

  Shitet passat 1.9 TDI automatik

  Shitet passati 1.9 TDI automatik tiptronik viti prodhimit 2004 ne gjendje shum te mir vetura posedon klimatronik ulsete nxemje automatik tiptronik tempomat bard kompjuter ESP pullat ne timon pasqyret

  4.900 €
  Ferizaj
  12 shkurt 07:15
 • Golf IV 1.6 Benzin SR

  Golf IV 1.6 Benzin SR

  Shitet Golf IV 1.6 benzin me Regjistrim 9Muj

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 shkurt 02:05
 • VW Golf 3 1.6 rks

  VW Golf 3 1.6 rks

  golf3 1.6 benzin plin viti 92 rks i skadum shum mir punon ec mir shitet 1000euro

  1.000 €
  Ferizaj
  12 shkurt 01:05
 • SHES GOLF 4 1.9 TDI RKS ME KLIM VITI 2001

  SHES GOLF 4 1.9 TDI RKS ME KLIM VITI 2001

  SHES GOLF 4 1.9 TDI RKS 1 MUJ REGJISTRIMI PAR NE KOSOV GJITHA SERVISET E KRYERA VITI PRODHIMIT 2000 GOLFI POSEDON ABS AIR BAG KLIM AC FUNKSIONALE KARRIKA ME NXEMJE RADIO ME DVD 4 GUMA TE REJA ULE FILT

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  11 shkurt 21:37
 • VW GOLF lll 1.9 TURBO DISEL

  VW GOLF lll 1.9 TURBO DISEL

  SHES VW GOLF lll 1.9 TURBO DISEL NE GJENDJE SHUM TMIR INERIERIN SHUM TE RUAJSHM SI MRENA ASHTU EDHE JASHT GOLFI POSEDON REGJISTRIM DERI NE MUAJIN E 10 HIDROLIK VITI I PRODHIMIT 1992 FELLNE TE BUKRA

  1.650 €
  Ferizaj
  11 shkurt 19:15
 • passat 2.0 tdi viti 2008

  passat 2.0 tdi viti 2008

  Shitet vw passat viti prodhimit 10,2008 Automatik, Klim,,,229000 km tekalume ika me liber servisi dora 4,,,servisi me daten 08.2017,,,rrypin e matorrit me pump te ujit,,uljen e ndrru

  5.555 €
  Ferizaj
  11 shkurt 18:29
 • pasat 1.8 Benzin Automatik rks Klimatronic

  pasat 1.8 Benzin Automatik rks Klimatronic

  Pasat 1.8 Benzin Automatik V.p 2000 Rks i skadum Posedon Climatronic funksion airbag abs esp central radi emp3 etj i rujtun si.mrenda si jashta si ntrap kejt gjendje te rregullt Gomat 4 copa te mira D

  2.400 €
  Ferizaj
  11 shkurt 17:26