Vetura
Fier

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Fier | Automatik |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  VW TOURAN ,1.9 NAFTE ,AUTOMAT ,VITI 08,????
  Vetura

  VW TOURAN ,1.9 NAFTE ,AUTOMAT ,VITI 08,????

  Shitet w touran 1.9 nafte viti 2008 ma kamjo automatike full opsion xhama te erret ,sensor parkimi,n

  Fier Sot, 12:59
  6.800 €
 • 7 foto
  Golf 6 automat
  Vetura

  Golf 6 automat

  Shitet golf 6 viti fundi i 2009 i targuar ne tetor 2018 te gjitha sherbimet e bera ne koh. 9 300 eu

  Fier Sot, 11:38
  9.300 €
 • 11 foto
  Volkswagen Golf Vl 2.0TDI 2010 Full
  Vetura

  Volkswagen Golf Vl 2.0TDI 2010 Full

  -Volkswagen Golf VI 2.0TDi -Viti 2010 -Kamio automatike (DSG) -Xhama te zinj origjinal -Baxha xhami

  Fier Sot, 11:13
  10.500 €
 • 2 foto
  VW Volsvagen caddy 1.9 nafte automatik
  Vetura

  VW Volsvagen caddy 1.9 nafte automatik

  Ofroj ne shitje nje volsvagen caddy ne gjendje te shkelqyer si na ana estetike dhe motorrike me xham

  Fier Sot, 10:29
  5.400 €
 • 11 foto
  Okazion shitet toureg 5000 naft viti 2007 full ops
  Vetura

  Okazion shitet toureg 5000 naft viti 2007 full ops

  Okazion shitet touareg 5000 naft viti 2007 full opsion marshat edhe te timoni sendile me masazh dh

  Fier Sot, 08:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Pasat 2,0 TDI Highline Gjermania
  Vetura

  VW Pasat 2,0 TDI Highline Gjermania

  VW PASAT VITI 2007 2.0 TDI KAMBIO AUTOMATIKE \'\'DSG\'\' NAVI ORIGJINAL SERDILJE ME NGROHJE DHE M

  Fier Sot, 07:05
  5.200 €
 • 8 foto
  VW Volksvagen Caddy Automatik 1.9 Diesel i gjatë
  Vetura

  VW Volksvagen Caddy Automatik 1.9 Diesel i gjatë

  Volsvagen Caddy i gjatë, motorri 1.9 lt naftë ,07 /12/2008 Kamjo automatike DSG ,xhamat origjina

  Fier Dje, 19:03
  7.200 €
 • 2 foto
  Shes VW Passat
  Vetura

  Shes VW Passat

  Shes VW Passat viti 2002.1.9 nafte ne gjendje shume te mire, ngjyre e zeze, me kambio automatike, na

  Fier Dje, 16:08
  2.700 €
 • 7 foto
  VW Passat 2.0 tdi sportline FULL OPTIONAL
  Vetura

  VW Passat 2.0 tdi sportline FULL OPTIONAL

  Makine komode ne gjendje shume te mire ,navigator dvd,karte memorie ,cruise control ,sensor parkimi,

  Fier Dje, 14:11
  5.500 €
 • 8 foto
  Passat CC Viti 2010 // 8800 euro//
  Vetura

  Passat CC Viti 2010 // 8800 euro//

  VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 nafte VITI 2010// Kambio Automat(tip-tronic)🔹 ✅KATALITI EURO 4✅ NAVI ,

  Fier Dje, 08:04
  8.800 €
 • 5 foto
  OKAZIONNNNN !!!! PASSAT 200 DIEZEL FULL & NDRIM
  Vetura

  OKAZIONNNNN !!!! PASSAT 200 DIEZEL FULL & NDRIM

  MAKINA ESHTE E PERKRYER NE CDO ASPEKT, SKA NEVOJ PER KOMENT, MUNDESI NDRIMI, cmimi okazion...FLM.

  Fier Dje, 06:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  OKAZIONNNN !!! PASSAT SUPER FULL. MUNDESI NDRIMI !
  Vetura

  OKAZIONNNN !!! PASSAT SUPER FULL. MUNDESI NDRIMI !

  MAKINA ESHTE ME LETRA DHE SHERBIME TE KRYERA, NE SUPER GJENDJE NE CDO ASPEKT SUPER FULL OPSION...NO

  Fier Dje, 06:59
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Volkswagen CC Luxury - 2.0 TSI
  Vetura

  Volkswagen CC Luxury - 2.0 TSI

  Shitet 2012 Volkswagen CC - 2.0 TSI i pershtatshem per gaz. Sallon lekure shume i paster, sendilje m

  Fier 20 nëntor 11:34
  11.500 €
 • 5 foto
  Volkswagen Jetta 2012
  Vetura

  Volkswagen Jetta 2012

  Shes Volkswagen Jetta , viti 2012.Kamio automatike.E sapoardhur nga amerika , me letra te paguara pe

  Fier 20 nëntor 09:09
  7.800 €
 • 6 foto
  Golf 5 AUTOMAT Benzin+gas
  Vetura

  Golf 5 AUTOMAT Benzin+gas

  Volkswagen golf 5, Fuqia motorrike-1.6 I thjesht. Karburanti-Gaz+Benzin punon 100% ne gaz. Lloji I k

  Fier 19 nëntor 20:59
  4.760 €
 • 11 foto
  Super Okazion.
  Vetura

  Super Okazion.

  shitet w pasat 2.0 nafte viti 2007. automat. sendilet mershin. abs.srs.airbag. pilot automotik. se

  Fier 19 nëntor 19:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Volkswagen Tuareg 3.0 TDI 2014
  Vetura

  Volkswagen Tuareg 3.0 TDI 2014

  VW Touareg Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. Me doganë të paguar. Viti 2014. Motor 3.0

  Fier 18 nëntor 19:01
  25.500 €
 • 9 foto
  VW Touran 2.0 TDI Automatik 2007
  Vetura

  VW Touran 2.0 TDI Automatik 2007

  Cel 0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. Me doganë të paguar. Viti 2007. Motor 2.0 TDI naftë E

  Fier 18 nëntor 15:20
  6.200 €
 • 4 foto
  Tiguan 2.0 Shitet/Ndrohet
  Vetura

  Tiguan 2.0 Shitet/Ndrohet

  Tiguan 2009 Me baxha xhami serdilje meshin ngrohje serdiljesh dritat big xenon kamio automatike kam

  Fier 10 nëntor 21:29
  8.800 €
 • 7 foto
  Touran 1.6 diesel DSG
  Vetura

  Touran 1.6 diesel DSG

  Touran 2013 1.6 diezel kamjo DSG,navi,star end stop,4+1,xhama te zinje,km me garanci.shitet ose ndrr

  Fier 8 nëntor 20:23
  13.300 €
 • 6 foto
  Turan i vitit 2008. 1.9 nafte. AUTOMATIK
  Vetura

  Turan i vitit 2008. 1.9 nafte. AUTOMATIK

  Ne gjendje shum te mir mete gjitha sherbimet ebera ne dheme liber sherbimi mund ta korolloni kute do

  Fier 7 nëntor 11:55
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Super golf 7-viti 2014..sapo ardhur nga italia??
  Vetura

  Super golf 7-viti 2014..sapo ardhur nga italia??

  Shitet golf 7..viti -fund i 2014....1.6 naft..sapo ardhur nga italia me dogan te Prer dhe esht gati

  Fier 21 tetor 22:36
  11.700 €
 • 8 foto
  Golf 6 ,2.0 Naft , Kamio Automat DSG Viti 2011
  Vetura

  Golf 6 ,2.0 Naft , Kamio Automat DSG Viti 2011

  Golf 6 motorr 2.0 Naft Kamio Automat DSG Viti prodhimit fund 2011 Xhama te zinj Navi te madh , Kondi

  Fier 21 tetor 20:17
  8.500 €
 • 6 foto
  W GOLF 5 AUTOMAT
  Vetura

  W GOLF 5 AUTOMAT

  shitet golf 5 2.0 automat viti 2005 letrat sapo prera per 1 viti marsha ne timon makina esht super

  Fier 21 tetor 18:50
  4.300 €
 • 0 foto
  VW Golf 7 gti
  Vetura

  VW Golf 7 gti

  ABS Alloy wheel Catalytic converter Central door lock Sensor shiu Park distance control Parking ass

  Fier 21 tetor 09:21
  22.000 €
 • 4 foto
  Passat 2.0 tdi automatik
  Vetura

  Passat 2.0 tdi automatik

  Makina ne gjendje perfekte ardhur nga belgjika kilometrat origjinale full opsion.letrat per nje vit

  Fier 21 tetor 01:57
  6.500 €
 • 3 foto
  Okazion. Passat 2.0 naft. Viti 2006. Cmimi 5600 €
  Vetura

  Okazion. Passat 2.0 naft. Viti 2006. Cmimi 5600 €

  Shitet Volkswagen Passat viti 2006. Motor 2.0 naft. Makina eshte ne gjendje te mire. Me te gjitha sh

  Fier 19 tetor 18:28
  5.600 €
 • 9 foto
  Tiguan 200 Benzin + Gaz Panorama Hid line Fabrike
  Vetura

  Tiguan 200 Benzin + Gaz Panorama Hid line Fabrike

  Tiguan Benzin gaz Shum Ekonomike Sapo targu Letra te paguara Disponon Xham lart Komplet Sedile Leku

  Fier 17 tetor 22:42
  12.500 €
 • 11 foto
  Volkswagen Touran 1.9TDI Automat
  Vetura

  Volkswagen Touran 1.9TDI Automat

  Volkswagen Touran 1.9TDi Kamio automatike Sedilje me ngrohje Ekran i madh Navigator Goma te reja Me

  Fier 14 tetor 21:52
  4.700 €
 • 5 foto
  okazion
  Vetura

  okazion

  passat

  Fier 3 tetor 13:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Phaeton
  Vetura

  Phaeton

  Shitet VW phaeton 3.0naft viti2006 automatic gjendja super

  Fier 3 tetor 13:37
  6.500 €
 • 3 foto
  Vw Volkswagen Touran 1.9 Tdi Automatik
  Vetura

  Vw Volkswagen Touran 1.9 Tdi Automatik

  VW TOURAN 1.9TDI AUTOMAT 2005 Karburanti: Diezel Ngjyra.....: Gri metalixato Kamjo......: Automatik

  Fier 3 tetor 13:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf 5 1.6 FSI Automatic Viti 2006
  Vetura

  Golf 5 1.6 FSI Automatic Viti 2006

  -ABS -ESP -Cruise Controll -Full PC Bordi -Sensor Parkimi -Navi -Bagazhier 6CD -Climatrik -2 Çelsa -

  Fier 2 tetor 17:14
  4.400 €
 • 6 foto
  Volkswagen Polo 2003
  Vetura

  Volkswagen Polo 2003

  Shitet polo viti 2003 1.4 benzin gaz goma 70% drita led kambio automatike sherbimet te gjitha te ber

  Fier 2 tetor 14:14
  3.500 €
 • 7 foto
  caddy life 1.9 nafte kambio automat e sapo targuar
  Vetura

  caddy life 1.9 nafte kambio automat e sapo targuar

  makina eshte ne gjendje shume te mire kondicioner kambio automat motorr 1.9 nafte e sapo ardhur nga

  Fier 1 tetor 19:09
  7.300 €
 • 9 foto
  Volkswagen Touran Automatik
  Vetura

  Volkswagen Touran Automatik

  Shitet Volkswagen Touran 2.0 TDI Diesel Autamatik DSG ,Ngrohje Sediljesh Navi Aux Dvd clima tronic b

  Fier 26 shtator 23:02
  4.400 €
 • 6 foto
  Golf 5 AUTOMATIK BenzinGas
  Vetura

  Golf 5 AUTOMATIK BenzinGas

  Volkswagen golf model 5 Fuqia motorrike 1.6 I thjesht Karburanti Gaz+Benzin punon 100% ne gaz Lloji

  Fier 26 shtator 10:24
  4.800 €
 • 8 foto
  Shitet Golf 5 1.9Tdi Automat dsg, viti 2007
  Vetura

  Shitet Golf 5 1.9Tdi Automat dsg, viti 2007

  Shitet Golf 5 1.9 tdi kambio automat dsg 6 marshe, viti 2007, me letra deri ne mars 2020, makina esh

  Fier 24 shtator 14:28
  5.200 €
 • 5 foto
  Shitet Golf 5 1.9 TDI Automatic 2007
  Vetura

  Shitet Golf 5 1.9 TDI Automatic 2007

  Shitet Golf 5 1.9 Tdi kambio automatike dsg, viti fundi 2007, sendilie me ngrohje,baxha,xhama te zi

  Fier 24 shtator 13:41
  5.200 €
 • 5 foto
  Shitet Golf 5 1.9 TDI Automatic 2007
  Vetura

  Shitet Golf 5 1.9 TDI Automatic 2007

  Shitet Golf 5 1.9 Tdi kambio automatike dsg, viti fundi 2007, sendilie me ngrohje,baxha,xhama te zi

  Fier 24 shtator 13:39
  5.100 €
 • 8 foto
  OKAZION Golf 6 GTI I ardhur nga zvicra ??
  Vetura

  OKAZION Golf 6 GTI I ardhur nga zvicra ??

  Shitet golf 6 gti fabrike 2.0 super makin dhe e shpejt Super makin per ata qe e njofin Sensor navi

  Fier 23 shtator 10:36
  9.400 €
 • 7 foto
  2007 volkswagen touran benzin gas automatik okazio
  Vetura

  2007 volkswagen touran benzin gas automatik okazio

  Volkswagen touran 1.4 tsi benzin gaz kambio automatike klima automatike sensor shiu sensor drite sen

  Fier 22 shtator 19:29
  7.200 €
 • 10 foto
  Golf 6 2.0 Naft ,Automat DSG
  Vetura

  Golf 6 2.0 Naft ,Automat DSG

  Golf 6 motorr 2.0 Naft Kamio Automat DSG Viti prodhimit fund 2011 Xhama te zinj Navi te madh , Kon

  Fier 21 shtator 18:52
  8.500 €
 • 4 foto
  Passat 3CZ , 2000 nafte
  Vetura

  Passat 3CZ , 2000 nafte

  Passat 3CZ , 2000 nafte automatike , ngjyra blu , 191943 km Makina esht ne gjendje shum te mir , s

  Fier 21 shtator 10:22
  5.700 €
 • 4 foto
  AUTOMATIKE VW PASSAT-07 BENZINE 4300 EURO
  Vetura

  AUTOMATIKE VW PASSAT-07 BENZINE 4300 EURO

  SHITET E SAPOARDHUR NGA ZVICRA NE GJENDJE PERFEKTE FULL OPTIONS ...FULL SERVIS ME DOGANE TE PAGUAR..

  Fier 21 shtator 08:16
  4.300 €
 • 11 foto
  Tiguan 2.0 naft Automat sapo ardhur
  Vetura

  Tiguan 2.0 naft Automat sapo ardhur

  Tiguan motorr 2.0 kamio automat sedilje elektrike Xhama te zinj orgjinal navi klima sedilje me ngro

  Fier 19 shtator 20:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW GOLF AUTOMAT
  Vetura

  VW GOLF AUTOMAT

  shes makinen golf5 2.0 naft viti 2005 automat marsha + dhe - ne timon makina ne gjendje perfekte

  Fier 18 shtator 16:17
  4.600 €
 • 9 foto
  OKAZION GOLF7 DSG 1.6TDI BLUMOTION 2017 ECO FULL
  Vetura

  OKAZION GOLF7 DSG 1.6TDI BLUMOTION 2017 ECO FULL

  Okazion golf7 sapo ardhur me dogan paguar vit prodhimi 2017 super gjendje makina si e re 110mlk me g

  Fier 17 shtator 20:56
  14.500 €
 • 5 foto
  Volkswagen golf 1.6 gaz+Benzin viti-2004
  Vetura

  Volkswagen golf 1.6 gaz+Benzin viti-2004

  Volkswagen golf model 5 Viti prodhimit 2004 Fuqia motorrike 1.6 Karburanti Gaz+Benzin Lloji I kamjo

  Fier 17 shtator 17:24
  5.500 €
 • 7 foto
  Volsvagen Jetta - benzin gaz - Automat - viti 2006
  Vetura

  Volsvagen Jetta - benzin gaz - Automat - viti 2006

  Vw Jetta 2.5 Benzin gaz - Kamjo automat - viti 2006 - Gazi shenuar ne leje qarkullimi - letrat e sap

  Fier 17 shtator 09:24
  Me Marrveshje