Vetura
Fier

VW Volkswagen | Passat | Vetura në shitje në Fier

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Shes VW Passat
  Vetura

  Shes VW Passat

  Shes VW Passat viti 2002.1.9 nafte ne gjendje shume te mire, ngjyre e zeze, me kambio automatike, na

  Fier Sot, 16:08
  2.700 €
 • 3 foto
  Passat 1.6 Gaz-Benzin
  Vetura

  Passat 1.6 Gaz-Benzin

  Passat 1.6 Gaz-Benzin,viti 2002. Makina esht ne gjendje shum te mir,me dokumenta te rregullta,shum e

  Fier Sot, 14:15
  3.200 €
 • 7 foto
  VW Passat 2.0 tdi sportline FULL OPTIONAL
  Vetura

  VW Passat 2.0 tdi sportline FULL OPTIONAL

  Makine komode ne gjendje shume te mire ,navigator dvd,karte memorie ,cruise control ,sensor parkimi,

  Fier Sot, 14:11
  5.500 €
 • 11 foto
  Super Okazion.
  Vetura

  Super Okazion.

  shitet w pasat 2.0 nafte viti 2007. automat. sendilet mershin. abs.srs.airbag. pilot automotik. se

  Fier 12 nëntor 10:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Pasat 2,0 TDI Highline Gjermania
  Vetura

  VW Pasat 2,0 TDI Highline Gjermania

  VW PASAT VITI 2007 2.0 TDI KAMBIO AUTOMATIKE \'\'DSG\'\' NAVI ORIGJINAL SERDILJE ME NGROHJE DHE M

  Fier 12 nëntor 07:27
  5.200 €
 • 8 foto
  Passat CC Viti 2010 // 8800 euro//
  Vetura

  Passat CC Viti 2010 // 8800 euro//

  VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 nafte VITI 2010// Kambio Automat(tip-tronic)🔹 ✅KATALITI EURO 4✅ NAVI ,

  Fier 11 nëntor 09:42
  8.800 €
 • 6 foto
  OKAZIONNNN !!! PASSAT SUPER FULL. MUNDESI NDRIMI !
  Vetura

  OKAZIONNNN !!! PASSAT SUPER FULL. MUNDESI NDRIMI !

  MAKINA ESHTE ME LETRA DHE SHERBIME TE KRYERA, NE SUPER GJENDJE NE CDO ASPEKT SUPER FULL OPSION...NO

  Fier 11 nëntor 07:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  OKAZIONNNNN !!!! PASSAT 200 DIEZEL FULL & NDRIM
  Vetura

  OKAZIONNNNN !!!! PASSAT 200 DIEZEL FULL & NDRIM

  MAKINA ESHTE E PERKRYER NE CDO ASPEKT, SKA NEVOJ PER KOMENT, MUNDESI NDRIMI, cmimi okazion...FLM.

  Fier 11 nëntor 07:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Passat 2008 Okazion
  Vetura

  Passat 2008 Okazion

  Shitet Passat 2008 motorr 2.0 benzin fsi turbo me 89 mij milje prodhim USA 🇺🇸.Baxha disqe 17 alumin

  Fier 10 nëntor 15:12
  1 €
 • 7 foto
  Passat 2.0 tdi 4motion
  Vetura

  Passat 2.0 tdi 4motion

  Shitet passat 2.0tdi manual 4x4 kambjo 6 marsha motorr lloj i ri me konsum minimal. Seria 4motion i

  Fier 7 nëntor 12:49
  4.300 €
 • 8 foto
  VW Passat sw
  Vetura

  VW Passat sw

  VW Passat sw. Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. Me doganë të paguar. Viti 11/2006. Mo

  Fier 23 tetor 12:36
  4.200 €
 • 10 foto
  VW Passat SW
  Vetura

  VW Passat SW

  VW Passat SW Argjënd Cel 0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00 Me doganë të paguar. Viti 2005. C

  Fier 23 tetor 12:36
  4.200 €
 • 4 foto
  Passat 2.0 tdi automatik
  Vetura

  Passat 2.0 tdi automatik

  Makina ne gjendje perfekte ardhur nga belgjika kilometrat origjinale full opsion.letrat per nje vit

  Fier 21 tetor 01:57
  6.500 €
 • 3 foto
  Okazion. Passat 2.0 naft. Viti 2006. Cmimi 5600 €
  Vetura

  Okazion. Passat 2.0 naft. Viti 2006. Cmimi 5600 €

  Shitet Volkswagen Passat viti 2006. Motor 2.0 naft. Makina eshte ne gjendje te mire. Me te gjitha sh

  Fier 19 tetor 18:28
  5.600 €
 • 5 foto
  okazion
  Vetura

  okazion

  passat

  Fier 3 tetor 13:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Passat 3CZ , 2000 nafte
  Vetura

  Passat 3CZ , 2000 nafte

  Passat 3CZ , 2000 nafte automatike , ngjyra blu , 191943 km Makina esht ne gjendje shum te mir , s

  Fier 21 shtator 10:22
  5.700 €
 • 4 foto
  AUTOMATIKE VW PASSAT-07 BENZINE 4300 EURO
  Vetura

  AUTOMATIKE VW PASSAT-07 BENZINE 4300 EURO

  SHITET E SAPOARDHUR NGA ZVICRA NE GJENDJE PERFEKTE FULL OPTIONS ...FULL SERVIS ME DOGANE TE PAGUAR..

  Fier 21 shtator 08:16
  4.300 €
 • 4 foto
  Shitet Passat 2013
  Vetura

  Shitet Passat 2013

  Shes Passat Sel versioni me full i passatit . Benzin-Gaz 2.5 motorr i thjesht perfekt per impiant ,

  Fier 16 shtator 14:17
  11.600 €
 • 4 foto
  Passat 4motion 1.9tdi
  Vetura

  Passat 4motion 1.9tdi

  shitet passat 4motion 1.9tdi me i te kuqe ,klime,abs,nxemje ne karriga,gomat e reja,servisin e kryer

  Fier 8 shtator 16:18
  2.300 €
 • 9 foto
  Pasat portobagazh
  Vetura

  Pasat portobagazh

  Makina eshte ne gjendje te mire si nga ana motorrike ashte edhe xhenerike.Makina eshte me letra te p

  Fier 5 shtator 14:21
  5.300 €
 • 10 foto
  VW Passat SE 2013
  Vetura

  VW Passat SE 2013

  2013 Volkswagen Passat SE 2.5 - Versioni SE i kompletuar me opsione. 177mije kilometra. Kambio Auto

  Fier 27 gusht 08:03
  9.500 €
 • 5 foto
  Passat CC 2.0 Nafte//
  Vetura

  Passat CC 2.0 Nafte//

  VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 nafte VITI 2009// Kambio Automat(tip-tronic)🔹 272.000 KM(origjinale + me li

  Fier 22 gusht 12:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  OKAZION VW Passat 2.0 TDI Automat
  Vetura

  OKAZION VW Passat 2.0 TDI Automat

  Shitet Volkswagen Passat 2.0 TDI kambio automatike DSG.Makina ka 210.000 km, motor model i ri 140hp

  Fier 20 gusht 13:31
  5.900 €
 • 7 foto
  POSAT I VITIT 2005. MOTOR 200 NAFTE
  Vetura

  POSAT I VITIT 2005. MOTOR 200 NAFTE

  PASAT I SAPO ARDHUR NGA ITALIA. VITI 2005. MOTORI 200 NAFTE. MUNDESI FINANCIMI ME KESTE. CMIMI 3700

  Fier 20 gusht 12:21
  3.700 €
 • 6 foto
  Passat 2007
  Vetura

  Passat 2007

  Makina eshte me sherbime te gjitha te bera goma te reja sediljet me ngrohje abs esp ne gjendje shume

  Fier 20 gusht 08:29
  5.000 €
 • 3 foto
  SHITET OSE NDEROHET VW passat 2.0Tdi
  Vetura

  SHITET OSE NDEROHET VW passat 2.0Tdi

  SHITET OSE NDEROHET PASSAT 2.0 Tdi VITI 2009 Automatik dsg Lekure SHerbime te kryera Cmimi i disk

  Fier 18 gusht 11:16
  5.800 €
 • 9 foto
  VW Passat SW Argjënd
  Vetura

  VW Passat SW Argjënd

  Cel 0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00 Me doganë të paguar. Viti 2005. Cilindrata 1960. Motor di

  Fier 16 gusht 22:22
  4.900 €
 • 7 foto
  Wolswagen pasat. Viti 2005
  Vetura

  Wolswagen pasat. Viti 2005

  Pasat viti 2005. Me dogane te paguar. Nafte . Cmimi 3700euro

  Fier 16 gusht 13:40
  3.700 €
 • 3 foto
  Shitet ose kembehet me kamjoncin
  Vetura

  Shitet ose kembehet me kamjoncin

  Shitet per arsye se do mar makin me te madhe

  Fier 13 gusht 15:57
  1.500 €
 • 5 foto
  SHITE PASSAT NE SUPER GJENDJE
  Vetura

  SHITE PASSAT NE SUPER GJENDJE

  Makina eshte ne gjendje shum te mir si nga ana xheneri dhe nga ana motorrike Eshte dhe shum e konomi

  Fier 12 gusht 16:23
  2.600 €
 • 7 foto
  Passat CC // 2.0 Nafte//
  Vetura

  Passat CC // 2.0 Nafte//

  VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 nafte VITI 2009// Kambio Automat(tip-tronic)🔹 272.000 KM(origjinale + me li

  Fier 11 gusht 08:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes ose e kembej
  Vetura

  Shes ose e kembej

  Shitet ose ndrrohet me kamjoncin

  Fier 9 gusht 15:05
  2.000 €
 • 9 foto
  Vw passat 2.0tdi 4motion
  Vetura

  Vw passat 2.0tdi 4motion

  Shitet passat i vitit 2006 2.0 tdi 4motion serdilje lekure she kamosh ngjyre bezhe. Makina ka 215 mi

  Fier 9 gusht 12:25
  4.300 €
 • 6 foto
  WOLSEAGEN PASAT. VITI 2005. NAFTE
  Vetura

  WOLSEAGEN PASAT. VITI 2005. NAFTE

  PASAT I SAPO ARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR. VITI 2005. MOTORI 200 NAFTE. MUNDESI FINACMIMI ME KESTE. CM

  Fier 2 gusht 08:25
  3.800 €
 • 10 foto
  Volkswagen passat 2.0 TDI
  Vetura

  Volkswagen passat 2.0 TDI

  Viti prodhimit 12/2005,motorr 2.0 nafte,kambio manuale 6+1 marsha,klima,airbag,abs,sedilje elektrike

  Fier 29 korrik 17:23
  4.650 €
 • 9 foto
  PASAT I VITIT 2005. MOTORI 200 NAFTE
  Vetura

  PASAT I VITIT 2005. MOTORI 200 NAFTE

  PASAT I SAPO ARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR. VITI 2005. MOTORI 200 NAFTE. ME 6 MARSHA. MUNDSI FINANCIMI

  Fier 29 korrik 15:56
  4.500 €
 • 3 foto
  Ose nderrohet me makin automat
  Vetura

  Ose nderrohet me makin automat

  Letra sapo prera gjendje perfekt

  Fier 28 korrik 12:19
  4.700 €
 • 7 foto
  VW Passat sw.
  Vetura

  VW Passat sw.

  Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. Me doganë të paguar. Viti 11/2006. Motor Diesel. Cilind

  Fier 26 korrik 15:55
  4.900 €
 • 9 foto
  VW Passat SW 2.0 TDI
  Vetura

  VW Passat SW 2.0 TDI

  Cel 0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00 Me doganë të paguar. Viti 2005. Cilindrata 1960. Motor di

  Fier 26 korrik 15:53
  4.900 €
 • 0 foto
  passat cc 2.0 benzine automat panorama nderrohet
  Vetura

  passat cc 2.0 benzine automat panorama nderrohet

  ne gjendje shume te mire sapo targuar

  Fier 22 korrik 22:43
  8.800 €
 • 9 foto
  VW Passat 1.9 TDI naft super gjendje -01
  Vetura

  VW Passat 1.9 TDI naft super gjendje -01

  Volkswagen Passat 1.9 tdi viti 2001 Nafte Kamio manuale , Klimatronic ABS SRS 8 AIR BAG Esp XHAMa e

  Fier 22 korrik 21:46
  2.600 €
 • 7 foto
  VW Passat SW
  Vetura

  VW Passat SW

  VW Passat sw. Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. Me doganë të paguar. Viti 11/2006. Motor

  Fier 22 korrik 20:08
  4.900 €
 • 9 foto
  Volkswagen Passat
  Vetura

  Volkswagen Passat

  Me doganë të paguar. Viti 2005. Cilindrata 1960. Motor diesel. 191 mijë KM origjinale 100% garan

  Fier 22 korrik 20:08
  4.900 €
 • 3 foto
  Okazion passat 2002 automatk
  Vetura

  Okazion passat 2002 automatk

  Shitet makina ne gjendje shum te mire motorike xhenerike dhe estetike makina eshte e mbajtur mir shi

  Fier 22 korrik 06:35
  2.000 €
 • 5 foto
  VW Passat
  Vetura

  VW Passat

  VW Passat 2.0 naft kamio automat makina esht mete gjitha sherbimet e bera dhe me shum ekstra mund ta

  Fier 20 korrik 09:57
  5.100 €
 • 11 foto
  Shitet Vw Passat Automatike 2.0 Nafte Automatike
  Vetura

  Shitet Vw Passat Automatike 2.0 Nafte Automatike

  Shitet Vw Passat Automatike 2.0 Nafte Automatike HighLine E Vitit 2008 Full Options Per LLojin E Saj

  Fier 18 korrik 02:44
  6.500 €
 • 2 foto
  OKAZION OKAZION
  Vetura

  OKAZION OKAZION

  1.9 naft klima tronik letrat deri ne nentor 2019 shitet ose ndrrohet me passat audi nga viti 2006 e

  Fier 17 korrik 20:19
  2.400 €
 • 5 foto
  VOLKSWAGEN-PASSAT 200 NAFT.2006
  Vetura

  VOLKSWAGEN-PASSAT 200 NAFT.2006

  VW PASSAT 2.0 NAFT.VITI 2006 KAMJO MANUALE..KLIMA..ABS..SRS..NE GJENDJE TEKNIKE TE PORKRYER...4200 E

  Fier 15 korrik 19:26
  4.200 €
 • 5 foto
  Wolsvagen passat
  Vetura

  Wolsvagen passat

  Ne gjendje te mire xhenerike motorrike navigator sedile me ngrohje klima zonal kamjo tiptronik

  Fier 14 korrik 21:31
  3.600 €
 • 8 foto
  Passat 2012
  Vetura

  Passat 2012

  Passat 2012 benzin e sapo ardhur me dogan te paguar..makina disponon baxha xhami sallon meshin sedil

  Fier 9 korrik 16:34
  9.000 €