Vetura
Fier

VW Volkswagen | T3 | Vetura në shitje në Fier

Kategoria

Lloji

Modeli

T3

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  shitet turan
  Vetura

  shitet turan

  shitet turan mjaft i paster dhe i mbajtur i sapo targuar e me dokumenta mars 2020 goma 90% te reja

  Fier 8 shtator 11:10
  4.200 €
 • 3 foto
  Volkswagen transport
  Vetura

  Volkswagen transport

  Makina ne gjendje pune pa letra

  Fier 20 qershor 14:02
  1.100 €