Vetura
Fushë Kosovë

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Fushë Kosovë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Golf 6 Highline 2.0
  Vetura

  Golf 6 Highline 2.0

  Shes Veture Golf 6 Highline 2.0 Viti i prodhimit 2009 , Vetura eshte ne gjendje te rregullte e gats

  Fushë Kosovë Dje, 23:17
  10.000 €
 • 5 foto
  Golf 4 top
  Vetura

  Golf 4 top

  Golfi ne gjendje te mir

  Fushë Kosovë Dje, 16:02
  1.800 €
 • 9 foto
  GOLF 6 2.0 TDI nga Zvicra ??????
  Vetura

  GOLF 6 2.0 TDI nga Zvicra ??????

  GOLF 6 2.0 TDI 110 PS Viti 2009 Highline 4 goma te reja Nexen Disqe frena mrapa ATE te reja Vaj Fil

  Fushë Kosovë Dje, 09:05
  7.200 €
 • 11 foto
  Golf 7 Karavan 1.6 TDI, 110 PS tabela KS
  Vetura

  Golf 7 Karavan 1.6 TDI, 110 PS tabela KS

  *VW Golf 7 Karavan 1.6 TDI, 110 PS *I ardhur nga Gjermania me tabela KS *Dizell, *1600 cc (1.6 TDI)

  Fushë Kosovë 12 nëntor 08:56
  9.750 €
 • 11 foto
  *VW Golf 7 1.6 me Dogan te paguar
  Vetura

  *VW Golf 7 1.6 me Dogan te paguar

  *VW Golf 7 1.6 TDI, 110 PS *I ardhur nga Gjermania me doganë te paguar *Dizell, *1600 cc (1.6 TDI),

  Fushë Kosovë 11 nëntor 17:11
  10.500 €
 • 2 foto
  SUPER_OFERTË Android BoX - 32 GB ROM me 4 GB RAM
  Vetura

  SUPER_OFERTË Android BoX - 32 GB ROM me 4 GB RAM

  Android Box qe lidhen me HDMI me TV tuaj dhe me kete paisje TV i juaj shendrrohet ne SMART TV Ne ke

  Fushë Kosovë 11 nëntor 13:49
  65 €
 • 6 foto
  Golf ll
  Vetura

  Golf ll

  Golf ll 1.9 i thjesht ne gjendje te mir si jasht po ashtu edhe mrena, shpenzime te vogla, regjistrim

  Fushë Kosovë 10 nëntor 17:27
  1.900 €
 • 2 foto
  Golf 4 TD(i) rks 1vit
  Vetura

  Golf 4 TD(i) rks 1vit

  Golf 4 1.9 TD(i) Rks 1vit tplot Ne gjendje perfekte pa asni defekt. Me ulje me filtera te ndrrun par

  Fushë Kosovë 8 nëntor 21:47
  4.500 €
 • 4 foto
  Pastrim Profesional per DPF Filter, Katalizator
  Vetura

  Pastrim Profesional per DPF Filter, Katalizator

  RisiRisiRisi... Pastrim profesional per DPF filter, katalizator dhe ESR per vetura, kamion, autobus

  Fushë Kosovë 8 nëntor 14:27
  90 €
 • 5 foto
  Golf 4 044601015
  Vetura

  Golf 4 044601015

  Shitet golf 4 ne gjendje te reegullt Posedoj qe 4 vite ne emer timin personal Klimatronik Ulse rikar

  Fushë Kosovë 5 nëntor 14:24
  3.850 €
 • 3 foto
  GOLF 6 Sapodoganuar nga Zvicra ??????
  Vetura

  GOLF 6 Sapodoganuar nga Zvicra ??????

  Golf 6 1.4 Benzine Viti 28/12/2009 Importuar nga Zvicra me dogane, sigurim dhe homologim dhe rex

  Fushë Kosovë 1 nëntor 22:37
  7.900 €
 • 10 foto
  GOLF 6 2.0 TDI
  Vetura

  GOLF 6 2.0 TDI

  SHES GOLF 6 2.0 TDI 81 KW 110 PS VITI 2009 NAVIGACION KLIMATRONIK AUX BORDKOMPJUTER GJAMAT ELEKTR

  Fushë Kosovë 22 tetor 00:23
  8.450 €
 • 2 foto
  Blej te gjitha llojet e veturave "dobreva" 100-500
  Vetura

  Blej te gjitha llojet e veturave "dobreva" 100-500

  Blej te gjitha llojet e veturave rks me denim pa denim tqlajmrune nuk ka rensi ope golf mercedes ven

  Fushë Kosovë 21 tetor 11:34
  300 €
 • 2 foto
  Senzor parkingu per vetura.
  Vetura

  Senzor parkingu per vetura.

  Senzor parkingu me monitor ngjyra e zez dhe hiri per te gjitha veturat. Transporti ne kosov gratis.

  Fushë Kosovë 18 tetor 17:28
  20 €
 • 7 foto
  Shitet golf 6 2.0 tdi
  Vetura

  Shitet golf 6 2.0 tdi

  Shitet golf 6 ne gjendje shume te mire qe 6 muaj I ardhun nga gjermania regjistrim I pare ks kaish r

  Fushë Kosovë 17 tetor 16:00
  8.300 €
 • 0 foto
  Rent a car
  Vetura

  Rent a car

  Leshojm vetuart me qera kemi vetura te ndryshme te interesuarit na kontaktoni. Gjindemi ne kilometri

  Fushë Kosovë 17 tetor 13:15
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Golf 7 gtd
  Vetura

  Golf 7 gtd

  Golf 7 GTD 185 ps me km te garantuara me te gjitha serviset e perfunduara ne servis te autorizuar t

  Fushë Kosovë 4 tetor 16:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  GOF4 1.9TDI AUTOMATIK +TIPRONIK +KLIMATRONIK
  Vetura

  GOF4 1.9TDI AUTOMATIK +TIPRONIK +KLIMATRONIK

  Shitet golfi 4 1.9 tdi viti 2001 rks 1 vit vetura osht ne gjendje perfektet ska investime per ma shu

  Fushë Kosovë 3 tetor 07:39
  3.999 €
 • 3 foto
  Maska per Qels Automjete Golf Passat Skoda
  Vetura

  Maska per Qels Automjete Golf Passat Skoda

  Shes Maskes per qels Veture #Passat #Skoda # Golf # Jetta Fotot Origjinale, Made in Vietnam Viber:

  Fushë Kosovë 30 shtator 13:09
  15 €
 • 8 foto
  Golf 5 1.9tdi Renta car
  Vetura

  Golf 5 1.9tdi Renta car

  Golf 5 renta dita dita Vetem per te jashtmit si posedojn dukumeta jashtem 044773581 jemi afer ajr

  Fushë Kosovë 29 shtator 14:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Renta lendriti
  Vetura

  Renta lendriti

  Renta lendriti sherbim 24 or shpejt mir lir

  Fushë Kosovë 29 shtator 14:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fushkosov
  Vetura

  Fushkosov

  Renta lendriri jupresum me rrespkt dhe korrektsi 383 44279450

  Fushë Kosovë 29 shtator 14:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  Shes Golf 4 TDi viti 1999 klimatronik funksional ne gjendje perfekte pa asnje vrejte te vetme 4xgja

  Fushë Kosovë 29 shtator 13:04
  3.750 €
 • 5 foto
  Golf 4TDI 1.9
  Vetura

  Golf 4TDI 1.9

  Ne gjendje shum tmir me ulje me filtera tndrrun ME rryp dhemzor etj per me shum na kontaktoni ne vib

  Fushë Kosovë 26 shtator 19:18
  4.300 €
 • 5 foto
  Shes golf 6 tdi 2.0 GTD
  Vetura

  Shes golf 6 tdi 2.0 GTD

  Shes golf 6 tdi 2.0 Modeli GTD I sa po ardhur nga gjermonia Xenon Led

  Fushë Kosovë 25 shtator 21:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Online auto\'s rent a car
  Vetura

  Online auto\'s rent a car

  Rezervo tani!

  Fushë Kosovë 24 shtator 13:14
  1.111 €
 • 0 foto
  Rent a Car online auto\'s
  Vetura

  Rent a Car online auto\'s

  Rezervo tani

  Fushë Kosovë 24 shtator 13:13
  1.111 €
 • 0 foto
  Shef golf 2010- motori 1.6 TDI
  Vetura

  Shef golf 2010- motori 1.6 TDI

  She’s golf 6 viti osht 2010 motori 1.6 tdi me naft . Osht me tabela angleze timon anglez - more in

  Fushë Kosovë 24 shtator 00:31
  2.850 €
 • 7 foto
  shes nderroj golf 2 1.6turbodizell fabrik 5muj rks
  Vetura

  shes nderroj golf 2 1.6turbodizell fabrik 5muj rks

  vetura eshte ne gjendje shum te mire teknike dhe optike 1.6turbodizell fabrikisht 5muj regjistrim 5s

  Fushë Kosovë 23 shtator 20:46
  679 €
 • 6 foto
  Golf 6 2.0 automatik dsg prodhim amerikan
  Vetura

  Golf 6 2.0 automatik dsg prodhim amerikan

  Viber +38349111128

  Fushë Kosovë 23 shtator 15:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Golf 5 2008
  Vetura

  Golf 5 2008

  Shitet Golf 5 2008 2.0 Diesel 140 ps 6 shpejtesi manual Regjistrimi i pare në Ks kerri është në emr

  Fushë Kosovë 22 shtator 21:06
  6.800 €
 • 11 foto
  Golf 6 tdi 2.0 103 kw, Model HIGHLINE, Pa Dogan
  Vetura

  Golf 6 tdi 2.0 103 kw, Model HIGHLINE, Pa Dogan

  shes Golf 6 tdi 2.0 103 kw ose 140 pess 6 shpejsi Model Highline Liber servisi 238 mi kl Pa Dogan k

  Fushë Kosovë 22 shtator 19:57
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Golf 6 2.0 DSG
  Vetura

  Golf 6 2.0 DSG

  Golf 6 2.0 103kw (140 ps) ne gjendje ekstrem te mire , automatik DSG menjaq me 6 shpejtsi + R , tipt

  Fushë Kosovë 22 shtator 19:55
  9.200 €
 • 5 foto
  Shitet golf 4 posa ardhur pi zvicrre
  Vetura

  Shitet golf 4 posa ardhur pi zvicrre

  Shitet golf 4 automatik me 2 te kuqe vish sa erdh pi zvicrre ne gjendje te rregull mund te shenoni n

  Fushë Kosovë 21 shtator 21:36
  2.000 €
 • 6 foto
  Golf 6 2.0
  Vetura

  Golf 6 2.0

  Shitet Golf 6 R-Line 2.0 2010 ngjendje shum tmire per arsye mos perdorimi posedon keto *Marsh Automa

  Fushë Kosovë 21 shtator 18:27
  9.500 €
 • 4 foto
  vw gollf 3 1.9 turbo dizell
  Vetura

  vw gollf 3 1.9 turbo dizell

  Shes gollf 3 1.9 turbo dizell viti 92 regjistrim deri janar per info 044-160-138 bojm edhe ndrrim

  Fushë Kosovë 19 shtator 20:11
  1.850 €
 • 5 foto
  Golf 3 1.4 tip top boj edhe ndrrim
  Vetura

  Golf 3 1.4 tip top boj edhe ndrrim

  golf 3 1.4 benzin me shpenzime shum shum t vogla motor n gjendje fort t mir motori as nuk fryn as nu

  Fushë Kosovë 17 shtator 19:27
  1.200 €
 • 5 foto
  Shitet golfi4
  Vetura

  Shitet golfi4

  Shitet golfi 4 benzin 1.4 viti 2000 klim abes esp gumat te reja rigjistrim deri mujin7 2020 gjendj

  Fushë Kosovë 17 shtator 11:38
  2.599 €
 • 5 foto
  Shitet Golf 2 motorri 1.9
  Vetura

  Shitet Golf 2 motorri 1.9

  Shite Golf 2 me motorr 1.9 edhe me dokumenta osht dizell 1.9 rsk i skaduar

  Fushë Kosovë 16 shtator 19:36
  1.000 €
 • 7 foto
  VW Golf 6 2.0 TDI 81kw DOGAN HOMOLOGIM
  Vetura

  VW Golf 6 2.0 TDI 81kw DOGAN HOMOLOGIM

  Shitet golf 6 TDI 2009 81kw ne gjendje shum tmir i sapo ardhur per me shum 044333044 ose viber +3834

  Fushë Kosovë 15 shtator 08:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  GOLF 6 1.6 nga Zvicra me dogane dhe homologim
  Vetura

  GOLF 6 1.6 nga Zvicra me dogane dhe homologim

  Golf 6 1.6 TDI Importuar nga Zvicra me dogane dhe homologim. Ne gjendje shume te mire Me liber servi

  Fushë Kosovë 13 shtator 08:19
  7.900 €
 • 7 foto
  Shes VW GOLF 6 RKS
  Vetura

  Shes VW GOLF 6 RKS

  Shes veturen VW Golf 6,kubikazha 1.6 dizell,manuel,viti i prodhimit 2012,kilometra te kaluara 130.00

  Fushë Kosovë 11 shtator 16:33
  7.500 €
 • 5 foto
  Golf 6 2.0
  Vetura

  Golf 6 2.0

  Shitet Golf 6 R-Line 2.0 2010 ngjendje shum tmire per arsye mos perdorimi posedon keto *Marsh Automa

  Fushë Kosovë 10 shtator 19:09
  9.700 €
 • 1 foto
  GOLF3 1.9 Dizel
  Vetura

  GOLF3 1.9 Dizel

  Golf 3 1.9 Dizel Viti:1993 Centrall me Telekomand Hidruaulik 11 Muj regjistrim Ne gjendje shum te mi

  Fushë Kosovë 9 shtator 21:07
  1.600 €
 • 5 foto
  Shitet Golf 2 1.9 rks i skduar
  Vetura

  Shitet Golf 2 1.9 rks i skduar

  Shitet Golf 2 me motorr 1.9 edhe me dokumeta osht dizell 1.9

  Fushë Kosovë 9 shtator 18:45
  1.000 €
 • 5 foto
  Shitet Golf 2 1.9 motorri rks i skduar
  Vetura

  Shitet Golf 2 1.9 motorri rks i skduar

  Shitet Golf 2 me motorr 1.9 edhe me dokumenta osht dizell 1.9

  Fushë Kosovë 9 shtator 18:33
  1.000 €
 • 4 foto
  Golf 4 TDI
  Vetura

  Golf 4 TDI

  Golf 4 TDI i thjesht Ulset Recaro Klimatronik RKS

  Fushë Kosovë 9 shtator 18:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Golf || [2]
  Vetura

  VW Golf || [2]

  Golf 2 ngjyrë e zezë 3 dyer Motorri 1.6 cm3 mini turbo diesel Viti i prodhimit 1989 Ne gjendje të rr

  Fushë Kosovë 9 shtator 12:36
  750 €
 • 5 foto
  VW Golf 2 1.9 rks i skduar
  Vetura

  VW Golf 2 1.9 rks i skduar

  Shitet Golf 2 1.9 rks i skaduar

  Fushë Kosovë 9 shtator 09:54
  1.000 €
 • 6 foto
  Flm u shittt
  Vetura

  Flm u shittt

  shes golf 5 tdi 2.0 , Model United i sapo regjistruar ne ks full opcione

  Fushë Kosovë 7 shtator 09:34
  Me Marrveshje