Vetura
Gjakovë

Vetura në shitje në Gjakovë

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  VW Golf 7 2.0 TDI sa po ardhur nga CH
  Vetura

  VW Golf 7 2.0 TDI sa po ardhur nga CH

  VW Golf 7 2.0 TDI Viti prodhimit: 2015 Ndrruesi i shpejtsive: Manual km 95 mij te garantuara Klimaut

  Gjakovë Sot, 08:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ford transit 2.2 tdci dupel klim me ulse maksi.
  Vetura

  Ford transit 2.2 tdci dupel klim me ulse maksi.

  Ford transit i sapo doganuar me ulse {9).me mundsi edhe me shume.dupell klim para dhe mbas mbyllje e

  Gjakovë Sot, 08:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BLEJM VETURA
  Vetura

  BLEJM VETURA

  Blejm vetura , Pa Dogan RKS AKSIDENT

  Gjakovë Sot, 08:40
  2.222 €
 • 11 foto
  Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI
  Vetura

  Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI

  Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI 7 ulse Viti prodhimit: 2013 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Klimatronic

  Gjakovë Sot, 08:39
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Vw Passat 2.0 TDI DSG
  Vetura

  Vw Passat 2.0 TDI DSG

  Vw Passat 2.0 TDI Viti prodhimit: 2009 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Klim, Esp, Abs, Airbag Drita

  Gjakovë Sot, 08:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Golf 6 2.0 TDI SA PO ARDHUR NGA CH
  Vetura

  VW Golf 6 2.0 TDI SA PO ARDHUR NGA CH

  VW Golf 6 2.0 TDI Viti prodhimit: 2009 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klimautomatic, Esp, Abs, Airb

  Gjakovë Sot, 08:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes Benz C350 4 matic
  Vetura

  Mercedes Benz C350 4 matic

  Mercedes Benz C350 4 matic Viti prodhimit: 2009 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Opcion n\'timon Dri

  Gjakovë Sot, 08:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Gjakovë Sot, 08:37
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Opel Insigna 2.0 CDTI
  Vetura

  Opel Insigna 2.0 CDTI

  Opel Insigna 2.0 CDTI Viti prodhimit: 2009 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klima tronic, ESP, Abs, Ai

  Gjakovë Sot, 08:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Peugeot 207 SW 1.6 HDI
  Vetura

  Peugeot 207 SW 1.6 HDI

  Peugeot 207 SW 1.6 HDI Viti prodhimit: 2009 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klim, Esp, Abs, Airbag Dri

  Gjakovë Sot, 08:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vw Passat 2.0 TDI BMT Automatik DSG
  Vetura

  Vw Passat 2.0 TDI BMT Automatik DSG

  Vw Passat 2.0 TDI BMT Viti prodhimit: 2015 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Klim, Esp, Abs, Airbag

  Gjakovë Sot, 08:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Passat dizel
  Vetura

  VW Passat dizel

  shes veturen vetura gjendet ne gjermani

  Gjakovë Sot, 08:05
  7.650 €
 • 5 foto
  BMW 116 dizel
  Vetura

  BMW 116 dizel

  Shes veturen vetura gjenet ne gjermani

  Gjakovë Sot, 08:05
  4.500 €
 • 5 foto
  kombi
  Vetura

  kombi

  shitet kombi kombi gjendet ne gjermani

  Gjakovë Sot, 08:05
  6.950 €
 • 5 foto
  vetura
  Vetura

  vetura

  shes veturen vetura gjendet ne gjermani

  Gjakovë Sot, 08:04
  6.650 €
 • 5 foto
  Kombi
  Vetura

  Kombi

  shes kombin kombi gjendet ne gjermani

  Gjakovë Sot, 08:04
  3.950 €
 • 5 foto
  Ford focus viti 2001
  Vetura

  Ford focus viti 2001

  shes ford focus 1.8 benzin vit 28 12 2001 ne gjendje extra te mire i sapo servisuar vaj filtera dhe

  Gjakovë Sot, 00:29
  2.250 €
 • 0 foto
  Vw golf 4 viti 2001 regj 15 10 2019
  Vetura

  Vw golf 4 viti 2001 regj 15 10 2019

  she vw golf 4 1.6 benzin viti 2001 ne gjendje teper te mire shenzime minimale iI servisuar vaj fil

  Gjakovë Sot, 00:29
  3.700 €
 • 3 foto
  Smart 600 cc regj 11 09 2019
  Vetura

  Smart 600 cc regj 11 09 2019

  shes Smart 600 kubik viti 2000 ne gjendje te mire regjistrim deri me 11 09 2019 Hipotek nuk osht Nd

  Gjakovë Sot, 00:28
  2.450 €
 • 2 foto
  shitet opel corsa ngjendje perfekte
  Vetura

  shitet opel corsa ngjendje perfekte

  shitet opell corza 1.4 benzin 1vit regjistrim ngjendje perfekte shpenzime shum vogla fellne ,full

  Gjakovë Sot, 00:17
  1.350 €
 • 7 foto
  Renault Trafic Diesel (Automatik) Klimë 2007
  Vetura

  Renault Trafic Diesel (Automatik) Klimë 2007

  -Renault Trafic 2.5 Diesel (Automatik) viti 2007, -Klimë, -3 Ulese, -Km: 208.000 me Libra servisi, -

  Gjakovë Sot, 00:07
  3.999 €
 • 7 foto
  Vw Passat 3C 2.0 Tdi (1 Bergasne) 4 Motion 2007
  Vetura

  Vw Passat 3C 2.0 Tdi (1 Bergasne) 4 Motion 2007

  -Vw Passat 3C 2.0 Tdi (8 V) viti 2007, -2.0 Tdi (1 Bergasne), -4 Motion, -Libra servisi, -Rks 8 Muaj

  Gjakovë Sot, 00:07
  6.999 €
 • 4 foto
  shes veturen golf 5 plus 2.0 dizel
  Vetura

  shes veturen golf 5 plus 2.0 dizel

  Shes Golf 5 plus goll,me 5 dyer ,dizel ,2.0 ,6 shpejtesi,klime automatike,kuken mbrapa.Vetura eshte

  Gjakovë Dje, 23:08
  8.200 €
 • 3 foto
  Ford Ranger 4x4 2002
  Vetura

  Ford Ranger 4x4 2002

  Sheitet makina e punes e ardhur nga suedia ne fillim te keti muajt e pa doganuar.Makina punon mir ju

  Gjakovë Dje, 22:34
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  reno scenik 1.9 diesel rks 12 - 06 -2020
  Vetura

  reno scenik 1.9 diesel rks 12 - 06 -2020

  reno scenik 19 dizell perfekte emer timin personal pa hipotek pa denim blersit autorizim apo kont

  Gjakovë Dje, 22:13
  1.900 €
 • 12 foto
  Sprinter211CDI viti2010 9ulse Klim dogan faturtvsh
  Vetura

  Sprinter211CDI viti2010 9ulse Klim dogan faturtvsh

  Sprinter 211 cdi viti 2010 9 ulse me Klim me dogan Fatur me tvsh i sa po ardhur ne gjendje shum te m

  Gjakovë Dje, 21:36
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Caddy 1.9SDI viti 1997 me regjistrim
  Vetura

  VW Caddy 1.9SDI viti 1997 me regjistrim

  Vw caddy 1.9 sdi viti 1997 me regjistrim per ma shum Info Kontakt viber +383174666 ceddy vito sprint

  Gjakovë Dje, 21:34
  1.250 €
 • 11 foto
  Ford Connect 1.8 disel viti 2004
  Vetura

  Ford Connect 1.8 disel viti 2004

  Ford connect 1.8 disel viti 2004 ne gjendje shum te mire me Tabel rks per Ma shum Info Kontakt +3834

  Gjakovë Dje, 21:34
  2.200 €
 • 11 foto
  Audi Q7 3.0 TDI S-Line AUTOMATIK 4x4 FULL EKSTRA
  Vetura

  Audi Q7 3.0 TDI S-Line AUTOMATIK 4x4 FULL EKSTRA

  Shes Audi Q7 3.0 Tdi full ekstra vetura posedon Menjaq Automatik - Tiptronik - Shpejci Ntimon Kamer

  Gjakovë Dje, 21:15
  13.999 €
 • 0 foto
  Rent a Car 1T AUTO
  Vetura

  Rent a Car 1T AUTO

  1T AUTO

  Gjakovë Dje, 21:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vw T5 Maxi 1.9 Tdi (me doganë të paguar) 2006
  Vetura

  Vw T5 Maxi 1.9 Tdi (me doganë të paguar) 2006

  Vw T5 Maxi 1.9 Tdi me doganë të paguar. Viti 2006. Ju mirë presim. 044 801 101

  Gjakovë Dje, 21:05
  4.777 €
 • 4 foto
  Rezervo veturën tënde për ditën më të rëndesishme!
  Vetura

  Rezervo veturën tënde për ditën më të rëndesishme!

  Rezervo veturën tënde për ditën tuaj më të rëndesishme! Ju mirë presim. 044 801 101

  Gjakovë Dje, 21:05
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Touran 2.0 tdi R
  Vetura

  Touran 2.0 tdi R

  Touran 2.0 tdi ( R line ) E sapo ardhur nga zvicra. Vetura e posedon: Librin e servisit. Servisin ko

  Gjakovë Dje, 20:53
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Opel zafira 1.9 tdci
  Vetura

  Opel zafira 1.9 tdci

  Opel zafira 1.9 tdci automat. E sapo ardhur nga zvicra. Me regjistrim deri me29, 05, 2020.Vetura e p

  Gjakovë Dje, 20:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Opel zafira 1.9 CDTI
  Vetura

  Opel zafira 1.9 CDTI

  Opel zafira 1.9 tdci automat. E sapo ardhur nga zvicra. Vetura e posedon: Librin e servisit. Servisi

  Gjakovë Dje, 20:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Opel corsa 2003 Rks deri ne janar 1,0 benzin
  Vetura

  Opel corsa 2003 Rks deri ne janar 1,0 benzin

  Opel cora ne gjendje shum te mir regjistrim deri me 10 janar 2020

  Gjakovë Dje, 20:52
  2.800 €
 • 8 foto
  Opel frontera 2.2
  Vetura

  Opel frontera 2.2

  Opel frontera 2.2 Gtl.16v. Ne gjendje shum te mire. Contact viber&whatsappp : +38349123019

  Gjakovë Dje, 20:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Renault clio 1.5 dci 2005
  Vetura

  Renault clio 1.5 dci 2005

  1 vit regjistrim Ne gjendje shum te rregullt dhe sa po i servisuar komplet, shpenzimet shum te vogl

  Gjakovë Dje, 19:54
  2.700 €
 • 0 foto
  Fiat 500
  Vetura

  Fiat 500

  Shiten shtopat e mram per Fiat 500 dhe braniku i mrap, ne gjendje te mire... Fiat 500 viti 2009 deri

  Gjakovë Dje, 18:24
  120 €
 • 10 foto
  Seat ibiza
  Vetura

  Seat ibiza

  Seat ibiza 1.4 tdi . Ne gjendje shum te mir. Km te garantume. Numer kontakt viber & whatsapp / +

  Gjakovë Dje, 17:54
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Opel corsa 1.3 tdci
  Vetura

  Opel corsa 1.3 tdci

  Opel corsa 1.3 tdci eco tecnologie. Ju garantojme per kilometra. E sapo ardhur nga zvicra. Vetura e

  Gjakovë Dje, 17:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Rent A Car Gjakov
  Vetura

  Rent A Car Gjakov

  Japim vetura me Qera Te gjitha veturat jan te paisur me Klim dhe ne gjendje shum te mir Qmimi sipa

  Gjakovë Dje, 17:39
  20 €
 • 5 foto
  Renta car Gjakova
  Vetura

  Renta car Gjakova

  Japim kerre me qera me qmime te volitshme Tel +37744268550 viber Tel 044 222 280 Tel 049 222 011 .

  Gjakovë Dje, 17:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN AKSIDENT PA DOGAN
  Vetura

  BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN AKSIDENT PA DOGAN

  Te nderuar Qytetar deshironi per qfardo arsye te shisni veturen tuaj qe nuk e perdorni na dergoni fo

  Gjakovë Dje, 17:38
  2.222 €
 • 5 foto
  Opel Omega 2.0 benzin tabela rks i skadum
  Vetura

  Opel Omega 2.0 benzin tabela rks i skadum

  Shes opel omega 2.0 benzin tabela rks e qlajmrume e gatshme per regjistrim Per ma shum na kontakton

  Gjakovë Dje, 17:37
  550 €
 • 11 foto
  VW Golf 6 2.0 TDI Automatik DSG
  Vetura

  VW Golf 6 2.0 TDI Automatik DSG

  VW Golf 6 2.0 TDI Viti prodhimit: 2009 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Klimautomatic, Esp, Abs, Air

  Gjakovë Dje, 17:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjes per Audi A4 2.5 tdi me qmime te volitshme
  Vetura

  Pjes per Audi A4 2.5 tdi me qmime te volitshme

  Pjes per audi a 4 2.5 tdi me qmime te volitshme 044 268 550 049 222 011

  Gjakovë Dje, 17:36
  5 €
 • 11 foto
  Fellne per Audi A3 A4 A6 A8 Bmw 3 bmw 5 Golf etj
  Vetura

  Fellne per Audi A3 A4 A6 A8 Bmw 3 bmw 5 Golf etj

  Shes disa lloje te fellnev per audi a3 a4 a6 a8 Bmw e46 e39 e60 Mercedes c Golf 4 Opel astra Op

  Gjakovë Dje, 17:36
  10 €
 • 3 foto
  Pllak qe e dhez radien bmw 5 e 60 ngjendje te mir
  Vetura

  Pllak qe e dhez radien bmw 5 e 60 ngjendje te mir

  Shes pllaken e radios bmw e 60 ne gjendje tmir Per ma shum na kontakoni Tel 044 222 280 Tel 049 2

  Gjakovë Dje, 17:36
  80 €
 • 10 foto
  VW Golf 6 2.0 GTI ????
  Vetura

  VW Golf 6 2.0 GTI ????

  VW Golf 6 2.0 GTI 🇨🇭🇨🇭 Viti prodhimit: 2010 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klimautomatic, Esp, Abs, A

  Gjakovë Dje, 17:36
  Me Marrveshje