Vetura
Gjakovë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  Shitet audi A6 2.0 TDI 2011
  Vetura

  Shitet audi A6 2.0 TDI 2011

  Shitet Audi A6 2.0 TDI 2011 nhjyre hiri..I ardhur ne Kosov ne janar 2017 prej Suedis..Vetura eshte n

  Gjakovë 18 mars 23:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Audi A4 Eslin
  Vetura

  Audi A4 Eslin

  shes audi a4 dizel 1.9 tdi modeli eslin shum ne gjendje te mir audija kanrgjistrim edhe 8 muaj abes

  Gjakovë 15 mars 08:24
  5.500 €
 • 4 foto
  Shes Audi A4 1.9
  Vetura

  Shes Audi A4 1.9

  Shes Audi A4 1.9.Ne gjendje perfekte

  Gjakovë 10 mars 09:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  A8 shitet kareseria me dokomenta rks pa motorr
  Vetura

  A8 shitet kareseria me dokomenta rks pa motorr

  Shitet a8 2.8 benzin vetura osht pa motorr vetem kareseria me dokomenta rks e qlajmrume Per ma shum

  Gjakovë 9 mars 09:04
  1 €
 • 3 foto
  Audi A4 2.5 tdi
  Vetura

  Audi A4 2.5 tdi

  She’s Audi A4 2.5 tdi n gjendje shum te rregullt pa asnje defekt vetura Posedon regjistrim mund ta

  Gjakovë 6 mars 22:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Audi A6 s6 tdi i ardhur nga zvicrra RKS
  Vetura

  Audi A6 s6 tdi i ardhur nga zvicrra RKS

  Shitet audi a6 2.5 tdi motor i drejte, automatik,ulse lekur rekaro me nxemje para dhe mrapa, 180 mij

  Gjakovë 3 mars 12:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ulset likur+tapacirat per audi A6 seria 2004-2009
  Vetura

  Ulset likur+tapacirat per audi A6 seria 2004-2009

  Shes ulset per Audi A6 seria limozin viti prej 2004-2009 Ulset me nxemje Ulset jan likur e zez megj

  Gjakovë 2 mars 09:24
  290 €
 • 6 foto
  Audi A4 2.0 tdi
  Vetura

  Audi A4 2.0 tdi

  Audi a4 2.0. Me dogan. Vetura e posedon: Librin e servisit. Servisin komplet te kryer. Klimatronic.

  Gjakovë 26 shkurt 15:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Audi A6 3.0 TDI QUATTRO
  Vetura

  Audi A6 3.0 TDI QUATTRO

  Shitet Audi A6 3.0 Quattro Ngjyra e zezë Automatic-Tiptronic Ulëse te lekures dhe me nxemje Drita X

  Gjakovë 24 shkurt 15:16
  7.499 €
 • 11 foto
  Audi A4 - TDi OQC i sapo Doganuar ~ Homologim
  Vetura

  Audi A4 - TDi OQC i sapo Doganuar ~ Homologim

  AUDi A4 -TDi OQC i sapo Doganuar ~ Homologim 2.0 TDi 143 Ps or 219 bhp or 105 kW @ 4000 . Viti 08

  Gjakovë 17 shkurt 19:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Audi
  Vetura

  Audi

  Aud 80 1.8 benzin viti prodhimit 1991 regjistrim ka edhe 4 muj vetura asht ne gjendje shumi te

  Gjakovë 12 shkurt 23:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  audi
  Vetura

  audi

  shitet audio e Ardhur nga zvicera ne glendower trregullt

  Gjakovë 10 shkurt 20:32
  3.000 €
 • 4 foto
  Rent A Car Gjakov
  Vetura

  Rent A Car Gjakov

  Japim vetura me Qera Te gjitha veturat jan te paisur me Klim dhe ne gjendje shum te mir Qmimi sipa

  Gjakovë 19 janar 19:25
  20 €
 • 1 foto
  S.h.it.et
  Vetura

  S.h.it.et

  Shum i rujtem servo goma dimri me ni fjal shum i rujtem. Si mren ee jasht

  Gjakovë 19 janar 09:20
  850 €
 • 4 foto
  Audi A3 pa dogan 1.6 benzin
  Vetura

  Audi A3 pa dogan 1.6 benzin

  Audi a3 ne gjendje te rregullt i posa ardhur nga gjermania Per ma shum na kontakoni Tel 044 222 28

  Gjakovë 18 janar 20:05
  750 €
 • 11 foto
  Audi A6 S line 3.0 tdi Quatro -06
  Vetura

  Audi A6 S line 3.0 tdi Quatro -06

  Audi a6 sline 3.0 tdi. Automatik tip tronik Quatrro ne gjendje te regullt teknike. 2005-2006Posed

  Gjakovë 16 janar 23:24
  9.000 €
 • 3 foto
  shitet Audi b4 Dizel
  Vetura

  shitet Audi b4 Dizel

  Shite Audi b4 me 1 vite Regjistrim me të gjitha të ndrune te reja edhe korp llamell e te re 1.9 di

  Gjakovë 14 janar 22:15
  2.300 €
 • 4 foto
  Shes Audi A4
  Vetura

  Shes Audi A4

  Shes Audi A4 viti i prodhimit 1996.Dizel1.9 Ne gjendje perfekte.Shitet edhe per pjes.

  Gjakovë 4 janar 11:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Audi A6 dizel
  Vetura

  Audi A6 dizel

  shitet audia A6 2007.Motori 2.7.Quatro vetura o ne gjendjee teper te mir si nmotorr si jasht per gjd

  Gjakovë 2 janar 22:05
  9.000 €
 • 5 foto
  Renta car Gjakova
  Vetura

  Renta car Gjakova

  Japim kerre me qera me qmime te volitshme Tel +37744268550 viber Tel 044 222 280 Tel 049 222 011 .

  Gjakovë 1 janar 20:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi A4 S-line 2.0 TDI
  Vetura

  Audi A4 S-line 2.0 TDI

  Audi A4 S-line 2.0 TDI Viti prodhimit: 2007 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik( 7 shpejtsi ) ESP, Abs,

  Gjakovë 29 dhjetor 08:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Auto pjes audi a4 a6 a8 bmw e60 e90
  Vetura

  Auto pjes audi a4 a6 a8 bmw e60 e90

  Auto pjes amsterdam GJAKOVË kemi pjes t veturave t ndryshme AUDI 2011 2.7 tdi AUDI 6 2.0 tdi BMW e60

  Gjakovë 27 dhjetor 00:14
  5.000 €
 • 6 foto
  Audi A4 2.5 TDI e po sa ardhur nga jashti pa dogan
  Vetura

  Audi A4 2.5 TDI e po sa ardhur nga jashti pa dogan

  Shes Audi a4 2.5 tdi e posa ardhur nga italia ne gjendje shum te mir teknike Per ma shum na kontako

  Gjakovë 26 dhjetor 21:15
  1.800 €
 • 11 foto
  U Shit U Shit Flm Merr e Jep
  Vetura

  U Shit U Shit Flm Merr e Jep

  AUDi A4 TDi E Sline i sapo Doganuar ~ Homologim 1.9 TDi 131 Ps or 219 bhp or 96 kW @ 4000 . Viti 11

  Gjakovë 23 dhjetor 01:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  U Shit U Shit Flm Merr e Jep
  Vetura

  U Shit U Shit Flm Merr e Jep

  AUDi A4 -TDi E Sline i sa po ardhu nga Zvicrra 1.9 TDi 131 Ps or 219 bhp or 96 kW @ 4000 . Viti

  Gjakovë 23 dhjetor 01:16
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  AUDI A6 2.0 TFSI 2009 PERFECET!
  Vetura

  AUDI A6 2.0 TFSI 2009 PERFECET!

  Audi a6 2009viti 2.0 TFSI 3 X S-line pa dogan!

  Gjakovë 14 dhjetor 01:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi A3 S-line
  Vetura

  Audi A3 S-line

  Audi A3 2.0 TDI S-line Sportback Viti prodhimit: 22.07.2006 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klima tron

  Gjakovë 13 dhjetor 08:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi A4 E Sline 2.0 TDi Shum i Rujten i sa po ardh
  Vetura

  Audi A4 E Sline 2.0 TDi Shum i Rujten i sa po ardh

  AUDi A4 E Sline 2.0 TDi 8 Vintil Shum i Rujten . 2.0 TDi 140 PS or 219 bhp or 103 kW @ 4000 . Vit

  Gjakovë 10 dhjetor 11:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Audi A4 1.9
  Vetura

  Audi A4 1.9

  Shitet Audi A4 1.9 tdi viti 2003 ne gjendje te rregull me servis te kryer

  Gjakovë 8 dhjetor 18:04
  4.100 €
 • 3 foto
  audi 80 2.0
  Vetura

  audi 80 2.0

  shes audin 80 me motorr te shkodes e vitit 2000 vetura osht ne gjendje te mir per me shum info ne vi

  Gjakovë 7 dhjetor 19:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi A4 - TDi 2.0 i sapo ardhur nga Zvicrra SG
  Vetura

  Audi A4 - TDi 2.0 i sapo ardhur nga Zvicrra SG

  AUDi A4 -TDi S i sa po ardhu nga Zvicrra SG 2.0 TDi 143 Ps or 219 bhp or 105 kW @ 4000 . Viti 19 .

  Gjakovë 6 dhjetor 09:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Audi A6 2.0
  Vetura

  Audi A6 2.0

  Shitet Audi A6 2.0 manual Viti prodhimit 2012 Ne gjendje perfekte optike dhe motorike. Ju mirepresim

  Gjakovë 2 dhjetor 02:14
  22.000 €
 • 11 foto
  Audi A4 2.0 TDI
  Vetura

  Audi A4 2.0 TDI

  Audi A4 2.0 TDI Viti prodhimit: 2008 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klima tronic, ESP, Abs, Airbag F

  Gjakovë 29 nëntor 09:05
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Audi A 6 2.5 TDI
  Vetura

  Audi A 6 2.5 TDI

  Vetura posedon. Klim Centrall Xhama elektrike Navigacion Zgjerim.boze 4 gomat e dimrit Timoni hidra

  Gjakovë 28 nëntor 16:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Goma te dimrit me fellne 185-65-R14
  Vetura

  Goma te dimrit me fellne 185-65-R14

  Shiten gomat e dimrit shum pak te perdorura me fellne 185-65-R14

  Gjakovë 24 nëntor 21:17
  200 €
 • 1 foto
  Audi 80 1.8 B
  Vetura

  Audi 80 1.8 B

  Audi eshte ne gjendje te rregullt dhe i servisuar vazhdimisht. Ne pronesi timen qe nga viti 1999. Mu

  Gjakovë 5 nëntor 20:15
  750 €
 • 8 foto
  Audi A3 1.9 disel
  Vetura

  Audi A3 1.9 disel

  shes Audi A3 disel shum te giendje te mir per ma shum info ‭+377 44 90 89 20‬ blersa serioz

  Gjakovë 31 tetor 15:11
  4.200 €
 • 11 foto
  AUDi A4 TDi -2.0 i sa po ardhur nga Zvicrra CH
  Vetura

  AUDi A4 TDi -2.0 i sa po ardhur nga Zvicrra CH

  AUDi A4 Shum i Rujten isa po ardhu nga Zvcrra 2.0 TDi 140 Ps or 219 bhp or 103 kW @ 4000 . Viti 1

  Gjakovë 29 tetor 18:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes audi 80
  Vetura

  Shes audi 80

  Shes audi 80 ne gjendje shum te mi benzin

  Gjakovë 23 tetor 11:27
  900 €
 • 11 foto
  AUDi -A3 TDi - E Sline i sa po ardhur nga Zvicrra
  Vetura

  AUDi -A3 TDi - E Sline i sa po ardhur nga Zvicrra

  AUDi A3 -TDi E Sline i sa po ardhu nga Zvcrra 2.0 TDi 140 Ps or 219 bhp or 103 kW @ 4000 . Vetur

  Gjakovë 20 tetor 23:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDi A3 - TDi E Sline i sa po ardhur nga Zvicrra
  Vetura

  AUDi A3 - TDi E Sline i sa po ardhur nga Zvicrra

  AUDi A3 -TDi E Sline i sa po ardhu nga Zvcrra 2.0 TDi 140 Ps or 219 bhp or 103 kW @ 4000 . Vetur

  Gjakovë 20 tetor 15:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  RIMORKIO
  Vetura

  RIMORKIO

  Urgjent shes Rimorkion shum.t ruajtne qmimi diskutushem.urgjent urgjent +37744386800 dhe +3774526370

  Gjakovë 20 tetor 01:06
  1.800 €
 • 3 foto
  fellne 185-65-R14
  Vetura

  fellne 185-65-R14

  shiten fellnet per Audi 185-65-R14 me goma te dimrit. viber+37745370042

  Gjakovë 15 tetor 19:30
  200 €
 • 1 foto
  Shes Audi 2.0 A4 viti 2010
  Vetura

  Shes Audi 2.0 A4 viti 2010

  Audi shum e rujtunme servisim te rregullt ne gjendje shum te mir teknike .Esp.Abs.Klim dy zonaleme t

  Gjakovë 15 tetor 00:05
  14.300 €
 • 5 foto
   Audi A4 2.0 TDI Automatic
  Vetura

  Audi A4 2.0 TDI Automatic

  Audi A4 2.0 TDI Automatik - 8 -Shpejtesi + R -9 Xenon bi Xenon - Leda, Klim-Tronic Abs Esp Airbag C

  Gjakovë 13 tetor 11:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi A4 Tdi1.9 Shum i Rujten i sa po ardhur nga CH
  Vetura

  Audi A4 Tdi1.9 Shum i Rujten i sa po ardhur nga CH

  Audi A4 TDi S-4 Fullë extrra i sa po ardhur nga CH 1.9 TDi 131 PS or 219 bhp or 96 kW 4000rpm. Vi

  Gjakovë 12 tetor 22:27
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  AUDI A6 2.0 TDI
  Vetura

  AUDI A6 2.0 TDI

  Shes Audi A6 2.0 TDI Automatik (Multitronic) 7+1(R) shpejtsi Karavan (avant) Viti Prodhimit

  Gjakovë 27 shtator 17:51
  9.800 €
 • 10 foto
  AUDI A6 2.0 TDI
  Vetura

  AUDI A6 2.0 TDI

  Shes Audi A6 2.0 TDI Automatik (Multitronic) 7+1(R) shpejtsi Karavan (avant) Viti Prodhimit

  Gjakovë 27 shtator 17:49
  9.800 €
 • 7 foto
  Shitet Audi A6 TDI
  Vetura

  Shitet Audi A6 TDI

  Shitet Audi A6 2.5 naft ne gjendje te mir ka 2 par fellne me goma t mira per dimer dhe ver ka senzo

  Gjakovë 13 shtator 17:24
  3.300 €
 • 0 foto
  Audi
  Vetura

  Audi

  Shite Audi c4 100 2.5 dizell shum ne gjendje te mir ka klim abes cendrall shum ne gjendje te mirr

  Gjakovë 10 shtator 10:26
  2.800 €