Vetura
Gjakovë

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Gjakovë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
   Jetta 1.8
  Vetura

  Jetta 1.8

  Shitet Jetta 1.8 benzin . Vetura esht ne gjendje te rregullt . Ka regjistrim deri ne muajin shkurt

  Gjakovë Dje, 23:58
  950 €
 • 11 foto
  Vw Crafter 35 2.5 TDI
  Vetura

  Vw Crafter 35 2.5 TDI

  Vw Crafter 35 2.5 TDI viti 2011 i posa ardhun nga zvicra ne gjendje shum te mir me dogan

  Gjakovë Dje, 20:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET VW POLO DIESEL 2016-tes
  Vetura

  SHITET VW POLO DIESEL 2016-tes

  SHITET VW POLO DIESEL 2016-tes, Me te gjitha serviset, 4 dyer, garantoj per km

  Gjakovë Dje, 18:07
  9.500 €
 • 6 foto
  VW LT 35 2.8 TDI
  Vetura

  VW LT 35 2.8 TDI

  SHITE VW LT 35 2.8 TDI I SAPO ARDHUR NGA GJERMONIJA KA KLIM GOMA TE REJA PA DOGAN

  Gjakovë Dje, 17:51
  3.500 €
 • 6 foto
  VW PASSAT 1.9 TDI
  Vetura

  VW PASSAT 1.9 TDI

  SHITET VW PASAT 1.9 TDI VITI 1996 KLIMA TRONIC ETJ..

  Gjakovë Dje, 17:44
  1.200 €
 • 9 foto
  Vw Passat 2.0 TDI Automatik DSG
  Vetura

  Vw Passat 2.0 TDI Automatik DSG

  Vw Passat 2.0 TDI Viti prodhimit: 2009 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Klim, Esp, Abs, Airbag Drita

  Gjakovë Dje, 17:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vw Golf 2.0 Tdi 4x4 R Line
  Vetura

  Vw Golf 2.0 Tdi 4x4 R Line

  Vw Golf 2.0 Tdi 4x4 R Line Viti prodhimit: 2014 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klim, Esp, Abs, Airbag

  Gjakovë Dje, 17:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet VW POLO Bluemotion
  Vetura

  Shitet VW POLO Bluemotion

  VW Polo 1.4 TDI BLUEMOTION, 08.08.2016 (model 2017 Kilometrazha: 170 000 - 179 999 Karburanti: Na

  Gjakovë Dje, 16:29
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Touran 2.0 tdi R
  Vetura

  Touran 2.0 tdi R

  Touran 2.0 tdi ( R line ) E sapo ardhur nga zvicra. Vetura e posedon: Librin e servisit. Servisin ko

  Gjakovë Dje, 15:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Passat 3C 2.0 tdi
  Vetura

  Passat 3C 2.0 tdi

  Passat 3C 2.0 tdi. E sapo ardhur nga zvicra. Vetura e posedon: Librin e servisit. Servisin komplet t

  Gjakovë Dje, 15:43
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Amarok 2.0 tdi 4x4
  Vetura

  Amarok 2.0 tdi 4x4

  Vw amarok 2.0 tdi 4x4.E sapo ardhur nga zvicra. Vetura e posedon: Librin e servisit. Servisin komple

  Gjakovë Dje, 15:38
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Golf 5 1.9 tdi
  Vetura

  Golf 5 1.9 tdi

  Golf 5 1.9 tdi. E sapo ardhur nga zvicra. Vetura e posedon: Librin e servisit. Servisin komplet te k

  Gjakovë Dje, 15:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW TIGUAN 2.0 TDI Highline
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0 TDI Highline

  VW Tiguan 2.0 TDI 6 Shpejtsi Vetura eshte me Gjitha opcionet( Full Opcion ) 103 KW 140 PS Viti Pr

  Gjakovë Dje, 14:53
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW LT 46 2.5 TDI DUPELL RROT
  Vetura

  VW LT 46 2.5 TDI DUPELL RROT

  Shes vw lt 46 2.5 TDI ne gjendje shum te mir i ardhur nga zvicrra ne gjendje perfekte me servis tkry

  Gjakovë Dje, 14:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Passat 3C 2.0 TDI HighLine Model 2007
  Vetura

  VW Passat 3C 2.0 TDI HighLine Model 2007

  Shitet VW Passat 3C HighLine Model 2007 Motorri 2.0 TDI 6 Shpejtsi 103 KW -- 140 PS Vetura eshte me

  Gjakovë Dje, 14:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Golf VII 2.0 GTI SPORT SOUND SYSTEM Full Opcion
  Vetura

  VW Golf VII 2.0 GTI SPORT SOUND SYSTEM Full Opcion

  Shitet VW GOLF VII 2.0 GTI Performanc Motorri 2.0 GTI DSG Automatik Tiptronik Vetura eshte me gjit

  Gjakovë Dje, 14:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vw golf 4 viti 2001 regj 15 10 2019
  Vetura

  Vw golf 4 viti 2001 regj 15 10 2019

  she vw golf 4 1.6 benzin viti 2001 ne gjendje teper te mire shenzime minimale iI servisuar vaj fil

  Gjakovë Dje, 13:44
  3.700 €
 • 6 foto
  VW GOLF 7 PLUS 1.6 TDI
  Vetura

  VW GOLF 7 PLUS 1.6 TDI

  Vw golf 7 plus 1.6 tdi i doganuar dhe homologimin e ka te kryer 049909031

  Gjakovë Dje, 13:30
  13.400 €
 • 4 foto
  VW GOLF 1.6 TDI
  Vetura

  VW GOLF 1.6 TDI

  vw golf 1.6.tdi blumotion i doganuar 12.07.2019 i regjistrur ka navi 049909031

  Gjakovë Dje, 13:30
  8.700 €
 • 3 foto
  Golf 3
  Vetura

  Golf 3

  Shes golf 3 gtd motorrin e ndrrum 1.6tdi ... Vetura nuk asht ne gjendje te mir Regjistrimi i skadum

  Gjakovë Dje, 12:38
  699 €
 • 8 foto
  Golf GTI 16V ABF
  Vetura

  Golf GTI 16V ABF

  Golfi i pegatiten per gara i kompletuar

  Gjakovë Dje, 11:46
  1 €
 • 5 foto
  PASSAT 1.9 TDI
  Vetura

  PASSAT 1.9 TDI

  Shitet Passat 2003 ne gjendje shum te mir teknike dhe shum i rujtum si jasht ashtu dhe brenda... +37

  Gjakovë Dje, 11:35
  5.700 €
 • 8 foto
  VW Touran R-line
  Vetura

  VW Touran R-line

  Shitet VW Touran 1.9 TDI R-line viti prodhimit 2010 posedon 185.00 te kaluara me liber te servisit n

  Gjakovë Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Vw golf 6 2.0 TDI 2009 i sapo ardhur nga gjermani
  Vetura

  Vw golf 6 2.0 TDI 2009 i sapo ardhur nga gjermani

  Shitet Golf 6 Viti i prodhimit: 2009 Kilometra: 219.000 Lende djegese: Nafte Motorri: 2.0 TDI 110ps

  Gjakovë Dje, 10:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Golf 3 Dizel
  Vetura

  Golf 3 Dizel

  Shitet Glof 3 1.9 dizel ne gjendje te mir

  Gjakovë Dje, 08:56
  1.100 €
 • 4 foto
  shes veturen golf 5 plus 2.0 dizel
  Vetura

  shes veturen golf 5 plus 2.0 dizel

  Shes Golf 5 plus goll,me 5 dyer ,dizel ,2.0 ,6 shpejtesi,klime automatike,kuken mbrapa.Vetura eshte

  Gjakovë 16 gusht 23:08
  8.200 €
 • 5 foto
  Shitet Pikapi
  Vetura

  Shitet Pikapi

  PIKAP Caddy 1.9 diezel SDI 2002

  Gjakovë 16 gusht 19:57
  1.700 €
 • 2 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  Shes golf 4 1.6 benzin me tabela te huaja .

  Gjakovë 16 gusht 19:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW GOLF 6
  Vetura

  VW GOLF 6

  VW GOLf 6 Variant Viti prodhimit 2.11.2010 1.6 Nafte - 77kw Ndrruesi i shpejtsive Manual me 5 shpe

  Gjakovë 16 gusht 15:21
  9.200 €
 • 4 foto
  Kombi T4 ww
  Vetura

  Kombi T4 ww

  Vetura esht ne gjendje te rregullt esht 2.4 diesel 4x4 syncro.

  Gjakovë 16 gusht 15:08
  3.400 €
 • 4 foto
  Golf 5 Plus
  Vetura

  Golf 5 Plus

  Shes Golf 5 Plus 2.0 Disel viti i prodhimit 2006 me tabela te huaja

  Gjakovë 16 gusht 14:16
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Touran 2.0 TDI 2007 Automatik, Panoram
  Vetura

  Touran 2.0 TDI 2007 Automatik, Panoram

  Shes Touran 2.0 TDI 140 Ps ,automatik me 6 shpejtesi , ka panorame dhe makina eshte ne gjendje shum

  Gjakovë 16 gusht 12:56
  7.700 €
 • 4 foto
  VW GOLF 5
  Vetura

  VW GOLF 5

  Shitet vetura urgjent e ardhur nga zvicra. per Info 044914677

  Gjakovë 16 gusht 12:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  GOLF 3 1.9
  Vetura

  GOLF 3 1.9

  Shitet golfi 3 1.9 dizell I thjesht ne gjendje te mir si ne karoseri ashtu edhe ne interier , fellne

  Gjakovë 16 gusht 12:03
  1.400 €
 • 6 foto
  Shitet Golf 3 - gjendje shume te mire
  Vetura

  Shitet Golf 3 - gjendje shume te mire

  E kom ni golf 3sh en shitje. 1.9 dizel- 1993. Rks i skaduar qe dy jave. En trapa osht i shtrengun. P

  Gjakovë 16 gusht 10:48
  1.500 €
 • 11 foto
  VW Golf 6 2.0 TDI Automatik DSG
  Vetura

  VW Golf 6 2.0 TDI Automatik DSG

  VW Golf 6 2.0 TDI Viti prodhimit: 2009 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Klimautomatic, Esp, Abs, Air

  Gjakovë 16 gusht 10:22
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Vw Touran 2.0 TDI Automatik DSG
  Vetura

  Vw Touran 2.0 TDI Automatik DSG

  Vw Touran 2.0 TDI Viti prodhimit: 2011 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik DSG 7 ulse Klim, Esp, Abs, A

  Gjakovë 16 gusht 10:11
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Passati 2.0 Disel DSG Viti 2006
  Vetura

  Shitet Passati 2.0 Disel DSG Viti 2006

  Shitet Passati 2.0 Disel DSG Viti 2006 Ne Gjendje Shum te mir Per info +38344100442

  Gjakovë 16 gusht 09:54
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Vw Passat 2.0 TDI Automatik DSG
  Vetura

  Vw Passat 2.0 TDI Automatik DSG

  Vw Passat 2.0 TDI Viti prodhimit: 2010 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Klim, Esp, Abs, Airbag Drita

  Gjakovë 16 gusht 09:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vw Touran 2.0 TDI Automatik DSG
  Vetura

  Vw Touran 2.0 TDI Automatik DSG

  Vw Touran 2.0 TDI Viti prodhimit: 2013 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik DSG 7 ulse Klim, Esp, Abs, A

  Gjakovë 16 gusht 09:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI

  Vw Touran 2.0 TDI Viti prodhimit: 2008 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klim, Esp, Abs, Airbag Tempomat

  Gjakovë 16 gusht 09:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Tiguan 2.0 TDI 4Motion 170 ps
  Vetura

  VW Tiguan 2.0 TDI 4Motion 170 ps

  VW Tiguan 2.0 TDI 4Motion 170 ps Viti prodhimit: 2010 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Km 177 mij te ga

  Gjakovë 16 gusht 09:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

  Vw Touran 2.0 TDI Viti prodhimit: 2010 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Klim, Esp, Abs, Airbag Tempo

  Gjakovë 16 gusht 09:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PASSAT 2.0 TDI 2013 i sapo ardhur nga CH
  Vetura

  PASSAT 2.0 TDI 2013 i sapo ardhur nga CH

  VW Passat 2.0 TDI Viti prodhimit: 2013 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klimautomatic, Esp, Abs, Airba

  Gjakovë 16 gusht 09:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  GOLF 6 TDI !,6
  Vetura

  GOLF 6 TDI !,6

  GOLF 6 TDI 1.6 Manuel Vetura po sa ka ardhur prej GJermanije dhe se eshte shume rujtur si brenda po

  Gjakovë 16 gusht 09:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Golf 7 2.0 TDI sa po ardhur nga CH
  Vetura

  VW Golf 7 2.0 TDI sa po ardhur nga CH

  VW Golf 7 2.0 TDI Viti prodhimit: 2015 Ndrruesi i shpejtsive: Manual km 95 mij te garantuara Klimaut

  Gjakovë 16 gusht 09:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Golf 6 2.0 TDI 4Motion
  Vetura

  VW Golf 6 2.0 TDI 4Motion

  VW Golf 6 2.0 TDI 4Motion 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Viti prodhimit: 2010 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klimautomatic, E

  Gjakovë 16 gusht 09:09
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Vw Passat 2.0 TDI 4 motion
  Vetura

  Vw Passat 2.0 TDI 4 motion

  Vw Passat 2.0 TDI 4 motion Viti prodhimit: 2010 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Klim, Esp, Abs, Air

  Gjakovë 16 gusht 09:06
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes fellne te ndyshme skoda passac golf caddy...
  Vetura

  Shes fellne te ndyshme skoda passac golf caddy...

  Shes fellnet me goma te dimnit dhe te veres

  Gjakovë 16 gusht 08:51
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW PASSAT 2.0 TDI
  Vetura

  VW PASSAT 2.0 TDI

  Vw passat 2.0 TDI ne gjendje teper te mir i sapoardhur ne gjendje teper te mir . Klimatronik, abs, e

  Gjakovë 16 gusht 08:50
  Me Marrveshje