Vetura
Gjakovë

VW Volkswagen | Bora | Vetura në shitje në Gjakovë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Bora
  Vetura

  Bora

  Shes veturen bora asht ne gjendje te mir per qdo informmat ne numer telit

  Gjakovë 3 shtator 19:50
  3.900 €
 • 7 foto
  AUTO SHALA BLEM VETURA AKSIDENT DEFEKT TER VENIN
  Vetura

  AUTO SHALA BLEM VETURA AKSIDENT DEFEKT TER VENIN

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Q

  Gjakovë 12 gusht 12:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kërkoj shtëpi ne ruajtje dhe mirëmbajtje
  Vetura

  Kërkoj shtëpi ne ruajtje dhe mirëmbajtje

  Kerkoj shtëpi në ruajtje pa euro ose me çmim të arsyeshëm. Jam familjar- Nqs keni mundesi ju lutem

  Gjakovë 3 gusht 07:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bora 1.9 T(DI)
  Vetura

  Bora 1.9 T(DI)

  Shes Bora 1.9 T(DI) 183ps ne gjendje shum te mir shum e ruajtur vetura posedon: •Libren e servisit

  Gjakovë 13 korrik 10:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  VW Bora
  Vetura

  VW Bora

  Vetura ka dy par goma se bashku me bandash ( te dimrit dhe te veres). Eshte e ardhur nga Zvicrra.

  Gjakovë 27 qershor 09:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes boren ne gjendje shum shum perfekte
  Vetura

  Shes boren ne gjendje shum shum perfekte

  Shes boren ne gjendje perfekte me te gjitha serviset e kryne Posedon fellne airbag klim funksionale

  Gjakovë 3 prill 06:35
  3.800 €
 • 5 foto
  Shes VW BORA tdi dy t\'kuqe 2002
  Vetura

  Shes VW BORA tdi dy t\'kuqe 2002

  Shes VW BORA tdi dy t\'kuqe 131ps gjendje t\'mir me liber t\'servisit pronari i par ne RKS 1vjet R

  Gjakovë 3 prill 06:20
  4.500 €
 • 9 foto
  Shes veturen en gjendje perfekte
  Vetura

  Shes veturen en gjendje perfekte

  Shes veturen ne gjendje shum shum perfekte nuk ka nevoje per as cent investim te gjitha serviset e k

  Gjakovë 3 prill 02:08
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet vetura ne gjendje perfekte 1.6 benzin
  Vetura

  Shitet vetura ne gjendje perfekte 1.6 benzin

  Shes veturen ne gjendje shum shum perfekte nuk ka nevoj per as ni cent investim te gjitha serviset e

  Gjakovë 3 prill 02:08
  3.500 €
 • 9 foto
  Shes veturen en gjendje perfekte
  Vetura

  Shes veturen en gjendje perfekte

  Shes veturen ne gjendje shum shum perfekte nuk ka nevoje per as cent investim te gjitha serviset e k

  Gjakovë 3 prill 00:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shess
  Vetura

  shess

  shes veturen ne gjendje te mir teknike shum ekonomike shpnzime te vogla per mashum kontakto nr 04981

  Gjakovë 2 prill 19:50
  4.900 €
 • 4 foto
  Vw bora TDI
  Vetura

  Vw bora TDI

  Shitet Vw Bora 1.9 tdi 66 kw - 90 Ps Ne gjendje te mir Goma te reja Klime Teper shpenzime te vogl

  Gjakovë 1 prill 08:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vw bora
  Vetura

  Vw bora

  Tip top ch

  Gjakovë 30 mars 19:49
  1.650 €