Vetura
Gjakovë

VW Volkswagen | Bora | Vetura në shitje në Gjakovë | Manual |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Bora
  Vetura

  Bora

  Shes veturen bora asht ne gjendje te mir per qdo informmat ne numer telit

  Gjakovë 3 shtator 19:50
  3.900 €
 • 7 foto
  AUTO SHALA BLEM VETURA AKSIDENT DEFEKT TER VENIN
  Vetura

  AUTO SHALA BLEM VETURA AKSIDENT DEFEKT TER VENIN

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Q

  Gjakovë 12 gusht 12:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kërkoj shtëpi ne ruajtje dhe mirëmbajtje
  Vetura

  Kërkoj shtëpi ne ruajtje dhe mirëmbajtje

  Kerkoj shtëpi në ruajtje pa euro ose me çmim të arsyeshëm. Jam familjar- Nqs keni mundesi ju lutem

  Gjakovë 3 gusht 07:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bora 1.9 T(DI)
  Vetura

  Bora 1.9 T(DI)

  Shes Bora 1.9 T(DI) 183ps ne gjendje shum te mir shum e ruajtur vetura posedon: •Libren e servisit

  Gjakovë 13 korrik 10:36
  Me Marrveshje