Vetura
Gjilan

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Gjilan

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  VW Passat 2.0 Tdi manual 140ps
  Vetura

  VW Passat 2.0 Tdi manual 140ps

  Vw passat b6 2.0 Tdi ni bregasno 140ps manual 6 shpejci;abs,esp,centrall,pasqyret me nxemje,fellne 1

  Gjilan Sot, 19:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  kambi t4 dizell 2.4 10muj egjys sigurim viti 98
  Vetura

  kambi t4 dizell 2.4 10muj egjys sigurim viti 98

  kambi t4 viti 98 asht ngjendje te mir 2.4 dizell 10 e gjys sigurim

  Gjilan Sot, 18:54
  2.400 €
 • 5 foto
  VW Golf 5 karavan shum i mir
  Vetura

  VW Golf 5 karavan shum i mir

  Golf 5 karavan 1.9 dizell viti 2009 15400 te kalume shum shum ne gjendje te Mir veq I ri me kon me t

  Gjilan Sot, 18:32
  8.500 €
 • 4 foto
  Shitet golf 5 viti 2004 regjistrim 3 muj
  Vetura

  Shitet golf 5 viti 2004 regjistrim 3 muj

  Shitet golfi 5 be gjendje te rregullt teknike she optike shihen fotot dizel 2,0 climatronic gjitbqka

  Gjilan Sot, 18:26
  5.300 €
 • 11 foto
  Vw passat 2.0 tdi dsg 4motion nga CH
  Vetura

  Vw passat 2.0 tdi dsg 4motion nga CH

  - VW Passat 2.0 tdi dsg 4motion- - qmimi - 12900 e - zbritje 11500 e - viti 2012 - km 194000🇨🇭🇨🇭🇨🇭

  Gjilan Sot, 18:07
  11.700 €
 • 8 foto
  Vw Golf 1.4 tdi 90 kw nga CH
  Vetura

  Vw Golf 1.4 tdi 90 kw nga CH

  VW Golf 1.4 TSI Manuel ************************ *Viti 05.2009 *Km 164.000 *Ne gjendje perfekte *Nga

  Gjilan Sot, 18:07
  8.200 €
 • 8 foto
  Vw caddy 1.6 tdi 183099 km
  Vetura

  Vw caddy 1.6 tdi 183099 km

  - vw caddy 1.6 tdi - - viti 2013 - km 182000 - manuel - nga zvicrra - me liber servisi - qmimi me

  Gjilan Sot, 18:04
  7.900 €
 • 3 foto
  Vw UP 1.0 -
  Vetura

  Vw UP 1.0 -

  - Vw UP 1.0 - - viti 2015 - km 145000 - 5dera - ne super gjendje - i garantuar per KM - jo aksident

  Gjilan Sot, 18:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  U SHIT NGA SL AUTOMOBILE GJILAN
  Vetura

  U SHIT NGA SL AUTOMOBILE GJILAN

  touran 1.4 tsi. viti 2011 automatic dsg 7 ulse nga zvicrra navigacion kamer mbrapa 8 goma ver dime

  Gjilan Sot, 17:57
  8.900 €
 • 8 foto
  VW Polo 1.2 b R- line 105 ps 77 ke
  Vetura

  VW Polo 1.2 b R- line 105 ps 77 ke

  I ardhur nga zvicrra Viti 2012 Km 190000 Full opsione Modeli R- line

  Gjilan Sot, 17:55
  8.700 €
 • 9 foto
  VW Polo 1.4 i nga CH
  Vetura

  VW Polo 1.4 i nga CH

  - VW Polo 1.4 i - - viti 2010 - km 164000 - 1.4 i pa turbo i thjesht - nga Zvicrra - ne super gjend

  Gjilan Sot, 17:54
  6.990 €
 • 9 foto
  Golf 5 GTI tsi turbo nga Zvicrra
  Vetura

  Golf 5 GTI tsi turbo nga Zvicrra

  Golf 5 gti i posa ardhur nga zvicrra Automatic dsg Viti 2009 Km 213000 Full opsione I garantuar per

  Gjilan Sot, 17:39
  9.700 €
 • 11 foto
  VW Tiguan 2.0 tdi DSG 4 MOTION 2015
  Vetura

  VW Tiguan 2.0 tdi DSG 4 MOTION 2015

  - VW Tiguan 2.0 Tdi dsg 4motion - viti 2015 - km 200000 - me liber servisi - serviset ne vw garag

  Gjilan Sot, 17:39
  18.900 €
 • 11 foto
  Passat 1.9 AUTOMATIK
  Vetura

  Passat 1.9 AUTOMATIK

  Shes passatin dizell 1.9 autotomatik ne gjedje te mir ka servisin e kryn rrypin e dhomzorrin ule mot

  Gjilan Sot, 16:47
  3.900 €
 • 10 foto
  shitet golf 2 1.9 turbo dizel 1 vit regjistrim
  Vetura

  shitet golf 2 1.9 turbo dizel 1 vit regjistrim

  hitet golf 2 1,9 turbo dizel viti i prodhimit 88 me regjistrim 1 vit 3 dyer timonin hidroulik te ndr

  Gjilan Sot, 15:54
  2.100 €
 • 0 foto
  Rent A Car 045/885-669 Vetura dergohet ne Airoport
  Vetura

  Rent A Car 045/885-669 Vetura dergohet ne Airoport

  Ofrojm vetura me qera me çmime shumë të volitshme. Vetura automatike dhe manuale. Çmimi varet nga t

  Gjilan Sot, 15:41
  15 €
 • 0 foto
  Polo 1.4 BENZ MPI FULL EKSTRA - 2000 RKS - 9 MUJ
  Vetura

  Polo 1.4 BENZ MPI FULL EKSTRA - 2000 RKS - 9 MUJ

  shitet VW POLO 1.4 MPI i thjesht / i servisuar komplet me hargjime shum t vogla 4.5 litra 100 km me

  Gjilan Sot, 15:17
  2.500 €
 • 9 foto
  touareg 3.0 tdi
  Vetura

  touareg 3.0 tdi

  touareg v6 3.0 tdi automatik senzor para mbrapa shiber xhamat e zi nga prodhuesi

  Gjilan Sot, 14:44
  6.800 €
 • 6 foto
  Golf 2 1.6 Turbo Dizel V.p1989 Rks 10 Muj Me Klim
  Vetura

  Golf 2 1.6 Turbo Dizel V.p1989 Rks 10 Muj Me Klim

  Golf 2 1.6 Turbo Dizel V.p1989 Rks 10 Muj Vetura Posedon Klima A/c Fellne Me Goma Mira Hidroalik

  Gjilan Sot, 14:41
  1.850 €
 • 4 foto
  Golf 2 1.6 Dizel V.p1990 Rks 7 Muj
  Vetura

  Golf 2 1.6 Dizel V.p1990 Rks 7 Muj

  Golf 2 1.6 Dizel V.p1990 Rks 7 Muj Karrika Te Golf 4 Radio Mp3 Aux Etj Vetura Osht Ne Gjendje Te

  Gjilan Sot, 14:40
  1.180 €
 • 0 foto
  Blej Vetura Pa Dogan 1995-2008
  Vetura

  Blej Vetura Pa Dogan 1995-2008

  Qfar Do Lloji Vetem Qmimi I Volitshom Me Pare Kesh Viti Prej 1995 Deri 2008 +38345371403 Rrethin

  Gjilan Sot, 14:39
  1 €
 • 4 foto
  Golf V plus 2.0 TDI DSG
  Vetura

  Golf V plus 2.0 TDI DSG

  Shitet golf v plus 2.0 tdi dsg , me liber te servisit , i doganuar qe 1 vit , 208.000km .

  Gjilan Sot, 14:12
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Golf V 1.4
  Vetura

  Golf V 1.4

  Shitet Golf 5 viti 2005 benzin 1.4 me 272 km ne gjendje te rregullt

  Gjilan Sot, 13:33
  4.100 €
 • 7 foto
  VW passat 3c 2.0 tdi 4motion
  Vetura

  VW passat 3c 2.0 tdi 4motion

  Shitet VW Passat 3c Tdi 2.0 4motion,viti i prodhimit 2010, i sapo ardhur nga Zvicrra manual 6 shpejt

  Gjilan Sot, 11:37
  5.500 €
 • 4 foto
  Passat 1.9 dizell automatik
  Vetura

  Passat 1.9 dizell automatik

  Shes passat ne gjendje shum te mir i paqt mrena jasht me 1.9 dizell gjama me rrym viti prodhimit 200

  Gjilan Sot, 11:26
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Rent a car ALD
  Vetura

  Rent a car ALD

  Rent a car "ALD" Ofrojme vetura me qera prej 15 €, 20, 25, 30, 40, 50, 60 Euro per 24 or e me shume,

  Gjilan Sot, 10:31
  15 €
 • 7 foto
  Rent A Car Vejsi
  Vetura

  Rent A Car Vejsi

  Rent A Car \'Vejsi\' Japim vetura me qera: VW Golf 5 2.0 TDI VW Golf 5 1.9 TDI VW Lupo 1.4 benzin VW

  Gjilan Sot, 10:27
  20 €
 • 0 foto
  Vw passat
  Vetura

  Vw passat

  2.5-1.9 pjes rezerv

  Gjilan Sot, 10:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Golf 5 plus
  Vetura

  Golf 5 plus

  golf 5 plus sportline 1.9 tdi 77kw 105ps Automjeti eshte ne gjendje shume te mire teknike,i ruajtur

  Gjilan Sot, 10:16
  6.200 €
 • 5 foto
  PHAETON 3.2 V6
  Vetura

  PHAETON 3.2 V6

  Shes Phaeton 3.2 v6 benzins full opcion Ndrrim i mundeshem Viber : +383 44 487 997

  Gjilan Sot, 08:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  touran DSG 2.0 TDI
  Vetura

  touran DSG 2.0 TDI

  Shes touran 2011 2.0 tdi DSG Likur Panoram Pronar i par ne kosov

  Gjilan Sot, 08:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes fellnet 18 coll per golf 4
  Vetura

  Shes fellnet 18 coll per golf 4

  Shes fellnet me goma 18 per golf 4 ne gjengje te mir te rujshme

  Gjilan Sot, 08:29
  280 €
 • 5 foto
  Shes golf 2 benzin plin rks 4 muj
  Vetura

  Shes golf 2 benzin plin rks 4 muj

  Shes golf 2 ne gjendje shum te mir benzin plin me atest me regjistrim deri ne fund te vitit shum i

  Gjilan Sot, 08:25
  900 €
 • 1 foto
  Prekulica në shitje
  Vetura

  Prekulica në shitje

  Shitet prekulica Ne gjendje shum te mire 044506058 viber +38344506058 nuk bejm ndrrim

  Gjilan Sot, 00:47
  180 €
 • 8 foto
  BLEJM VETURA PA DOGAN GJITHA LLOJET
  Vetura

  BLEJM VETURA PA DOGAN GJITHA LLOJET

  NE BEJM BLERJEN E TE GJITHA LLOJEVE TE VETURAVE RKS DHE PA DOGAN....VLERSIMI BEHET SIPAS GJENDJES SE

  Gjilan Sot, 00:47
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pjesë për veturë( Dizalica,Qelsa,Drita,etj)
  Vetura

  Pjesë për veturë( Dizalica,Qelsa,Drita,etj)

  Shiten këto pjesë për vetura.. 044506058 +38344506058

  Gjilan Sot, 00:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BLEJM VW CADDY OSE OPEL COMBO
  Vetura

  BLEJM VW CADDY OSE OPEL COMBO

  BLEJM TE GJITHA LLOJET E CADDY OSE OPEL COMBO ........ ME RKS OSE PA DOGAN........ VITI NGA 2000 DER

  Gjilan Sot, 00:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW CADDY 1.9 SDI ( RKS 1 VIT )
  Vetura

  VW CADDY 1.9 SDI ( RKS 1 VIT )

  CADDY 1.9 SDI RKS 1 VIT HIDROULIK RADIO SHUM TE MIRE SHUM EKONOMIK NE GJENDJE PERFEKTE I MIRMBAJTUN

  Gjilan Sot, 00:43
  1.450 €
 • 11 foto
  Blejm Vetura Rks dhe Pa Dogan \" GJILAN\"
  Vetura

  Blejm Vetura Rks dhe Pa Dogan \" GJILAN\"

  Blejm vetura rks dhe pa dogan.... Blejm pikapa rks dhe pa dogan...... Dergo oferten ne viber apo wha

  Gjilan Sot, 00:43
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Passati Higline Bluemotion i ardhnga ch??
  Vetura

  Shitet Passati Higline Bluemotion i ardhnga ch??

  Shitet Passati Higline Bluemotion viti 2012 2.0 td I -Tkuqe 177PS Automatik -tiptronik i ardhur nga

  Gjilan Dje, 23:53
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Vw Sharan 2.0
  Vetura

  Vw Sharan 2.0

  Shitet Vetura ne gjendje perfekte Rks edhe 6 muaj blersi mund ta shfrytzoj rigjistrimin Km 240 000

  Gjilan Dje, 21:41
  7.200 €
 • 5 foto
  GOLF VII 2.0 TDI DSG
  Vetura

  GOLF VII 2.0 TDI DSG

  GOLF VII 2.0 TDI DSG (110KW / 150 PS ) RKS... BLUEMOTION SENZORA PARA DHE MBRAPA AUTO HOLD BLUETO

  Gjilan Dje, 20:45
  12.400 €
 • 8 foto
  VW Phaeton 3.0 TDI Automatik
  Vetura

  VW Phaeton 3.0 TDI Automatik

  Shitet VW Phaeton 3.0 TDI V6 Automaik Tiptronic Vetura eshte e ardhur nga Zvicra Jom pronari i dyte

  Gjilan 11 tetor 22:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Passat 3c R-line
  Vetura

  Passat 3c R-line

  Passat 3c me 196000 km , me liber servisi , viti i prodhimit 10.2010 , kerri osht ne gjendje tip top

  Gjilan 11 tetor 22:59
  9.400 €
 • 7 foto
  Golf 4 1.9 TDI 77Kw
  Vetura

  Golf 4 1.9 TDI 77Kw

  Shitet Golfi 4 1.9 tdi 77Kw Motorr Pacifikt Vitii 2000 Klimatronik ESP Kuk Fellne Me Goma 16 Rexhi

  Gjilan 11 tetor 22:03
  5.000 €
 • 5 foto
  Kemi pjes per Tauran 2.0 Dizell
  Vetura

  Kemi pjes per Tauran 2.0 Dizell

  Pjes per Tauran 2.0 Dizell per mē shum info kontaktoni në nr e telefonit, 044837310

  Gjilan 11 tetor 21:15
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Kemi pjes per Bora 1.9 Dizell
  Vetura

  Kemi pjes per Bora 1.9 Dizell

  Kemi pjes Bora 1.9 dizell. për më shum kontaktoni në nr e telefonit: 044837310

  Gjilan 11 tetor 21:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Karrika per Tauran
  Vetura

  Karrika per Tauran

  Kemi karrika per Tauran me 7 Ulse Viti 2004

  Gjilan 11 tetor 21:06
  250 €
 • 6 foto
  pasat 1.6 benzin
  Vetura

  pasat 1.6 benzin

  shes veturen pasat 1.6 benzin manual viti. 1998 ne gjendje te rregullt teknike i sapo i regjistruar

  Gjilan 11 tetor 12:32
  2.500 €
 • 3 foto
  Shitet ndrrohet golf 3 5 muj regj
  Vetura

  Shitet ndrrohet golf 3 5 muj regj

  Shotet ose ndrrohet golf 3 benzin 1.8 ne gjendje te rregullt ka regjistrim deri met 26.12.2019 ka ai

  Gjilan 11 tetor 12:23
  1.100 €