Vetura
Gjirokastër

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Gjirokastër | Benzinë |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  shitet ose ndrohet golf 4 super yll
  Vetura

  shitet ose ndrohet golf 4 super yll

  Shes ose nderroj golf 4 1,6 16 v benzin .makina esht ne gjendje shuum te mir motorike dhe xhenerike

  Gjirokastër 28 prill 21:56
  2.400 €
 • 4 foto
  Okazion Shitet Volkswagen Lupo viti 2002
  Vetura

  Okazion Shitet Volkswagen Lupo viti 2002

  Shitet Volkswagen Lupo viti 2002 automatike 1.4 benzin. Makina ka 94000 km te sajat. Makina eshte ne

  Gjirokastër 24 prill 09:22
  2.000 €
 • 4 foto
  Shitet Polo 650€
  Vetura

  Shitet Polo 650€

  Shitet Polo ne gjendje shume te mir motorike dhe generike.vaj filtra te ndruar.me dokumenta deri n 2

  Gjirokastër 7 shtator 19:47
  85.000 Lek
 • 6 foto
  Polo 1000 benzine
  Vetura

  Polo 1000 benzine

  Makina eshte ne gjendje perfekte motorike xhenerike shitet per arsye mos perdorimi

  Gjirokastër 4 korrik 17:44
  1.000 €
 • 5 foto
  Polo 1000. Benzine.
  Vetura

  Polo 1000. Benzine.

  Makina eshte ne gjendje shume te mire ... e pastert nga brenda dhe nga jashte ne gjendje shume te

  Gjirokastër 22 qershor 15:51
  1.400 €