Vetura
Gllogoc

VW Volkswagen | Bora | Vetura në shitje në Gllogoc

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  BORA 1.9 TDI 11MUJ RKS
  Vetura

  BORA 1.9 TDI 11MUJ RKS

  BORA 1.9 TDI 11 MUJ RKS FULL OPCJON POSDON KLIM ATRONIK ESP ARBEK FELLGA ME GOMA T REJA GJAM ME RRYM

  Gllogoc 17 korrik 14:00
  3.400 €
 • 6 foto
  W BORA 2.0 BENZIN 2001 U SHIIIITTT FLM
  Vetura

  W BORA 2.0 BENZIN 2001 U SHIIIITTT FLM

  SHITET BORA NE GJENDJE SHUM TEMIR TEKNIKE. KLIMA AC I RUAJTUR MBRENDA DHE JASHT. KLIMA AC XHAMAT ME

  Gllogoc 2 prill 17:33
  2.699 €