Vetura
Gllogoc

VW Volkswagen | LT | Vetura në shitje në Gllogoc

Kategoria

Lloji

Modeli

LT

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Shes lt 2.5 me dogan dhe homologim
  Vetura

  Shes lt 2.5 me dogan dhe homologim

  Shes lt 2.5 dupel kabin me klim dogan homologim viti 2001 me km 200 e 4 mi shum ne gjendje te mir.t5

  Gllogoc Sot, 09:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes lt 2.5 tdi
  Vetura

  Shes lt 2.5 tdi

  Shes lt 2.5 tdi viti 2001 sanakun 3.30 te gjate e po sa ardhur nga jasht.lt.t4.t5.sprinter +38344232

  Gllogoc 21 tetor 22:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LT 35
  Vetura

  LT 35

  Shes LT 35. 2.4 Turbo Dizell viti 1995 rks i qlajmrum Mundsi ndrrimi Nr +383 49 26 74 75

  Gllogoc 19 tetor 17:14
  1 €
 • 0 foto
  Lt 35
  Vetura

  Lt 35

  Shes korpen ne gjendje te rregullt po shes per shkak se spom hin ne pun te interesuarit let kontakto

  Gllogoc 24 shtator 18:01
  5.000 €
 • 3 foto
  Lt ndrrim vetem maxi  regjistrim deri 19.07.2020
  Vetura

  Lt ndrrim vetem maxi regjistrim deri 19.07.2020

  Shitet oseNdorrhet vetem me sprinter ose lt me kan ma i madh maxi Motorri 2.8 lt 3.5

  Gllogoc 16 shtator 12:43
  3.900 €
 • 5 foto
  Shes lt 2.5 tdi me dogan
  Vetura

  Shes lt 2.5 tdi me dogan

  Shes lt 2.5 tdi me dogan te pagume i po sa ardhur nga gjermania shum ne gjendje te mir.t4.lt.t5.spri

  Gllogoc 13 qershor 16:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  elte 35
  Vetura

  elte 35

  shes elte 35 2.4 dizell rks ska viti 88 n gjendje t rregullt viber +38345515779

  Gllogoc 3 prill 20:39
  1.000 €
 • 0 foto
  Korpa lt35
  Vetura

  Korpa lt35

  Shes korpen lt35 dizel gjatsija 10m regjistrimi skadun me marrveshje

  Gllogoc 3 prill 04:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Motokultivator 507
  Vetura

  Motokultivator 507

  Motokultivator i gatshem per pune

  Gllogoc 2 prill 01:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Elte friz rks 3300
  Vetura

  Elte friz rks 3300

  Elte friz 98 rks lt t4 t5 sprinter +38349191718 viber

  Gllogoc 29 janar 23:14
  Me Marrveshje