Vetura
Gramsh

Vetura në shitje në Gramsh

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  Toyota Rav 4
  Vetura

  Toyota Rav 4

  Toyota Rav 4. ✔ Motorri 2.0 D4D ✔ Viti 2005 ✔ Kambio : manuale ✔ Lenda djegese : Nafte â

  Gramsh Dje, 20:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHES: Peugeot 407
  Vetura

  SHES: Peugeot 407

  Shes Peugeot 407--2.0 Diesel Viti Prodhimit:2005 Kamje automatike Navigator Klima bizonale Bordkomju

  Gramsh Dje, 11:29
  3.700 €
 • 4 foto
  Fugoni ka te gjith servisin e ber
  Vetura

  Fugoni ka te gjith servisin e ber

  letrat sapo bera makina eshte e gatcne per cdo lloj prove 350 euro

  Gramsh 1 gusht 10:05
  3.500 €
 • 6 foto
  VW Passat - 04
  Vetura

  VW Passat - 04

  VW Passat 1.9 TDI-DI te Kuqe Makina eshte e ardhur nga gjermania Eshte ne gjendje te shkelqyer nga a

  Gramsh 26 korrik 13:38
  1 €
 • 10 foto
  ML 320 OFF ROAD
  Vetura

  ML 320 OFF ROAD

  Shitet ML 320 , modeli Off Road, viti i prodhimit 2006, me jastëk ajri të rinj,me 3 nivele ngritje.M

  Gramsh 25 korrik 23:23
  8.700 €
 • 7 foto
  Komoditet dhe ekonomike
  Vetura

  Komoditet dhe ekonomike

  Vjen nga🇨🇦 2010 MERCEDES-BENZ R-CLASS R350 BLUETEC V6, 3,0 L Turbo Diesel 190,321 km 9.900€ me d

  Gramsh 23 korrik 13:15
  9.900 €
 • 5 foto
  Fugoni eshte ne gjendje te mire
  Vetura

  Fugoni eshte ne gjendje te mire

  I ka te gjitha sherbimet e bera tambure te reja ferrota te reja goma te reja full servis

  Gramsh 22 korrik 09:44
  2.000 €
 • 10 foto
  Shitet Fugoni 0692833303
  Vetura

  Shitet Fugoni 0692833303

  Makina i ka te gjitha dekumentat e rregullta te sapo bera i mbarojn vitin tjeter.Sherbimet i ka te g

  Gramsh 21 korrik 10:43
  2.000 €
 • 6 foto
  Audi A4 0692833303
  Vetura

  Audi A4 0692833303

  Makina i ka te gjitha dekumentat edhe sherbimet e bera e shes per arsye personale ju Lutem telefonat

  Gramsh 21 korrik 10:31
  1.700 €
 • 7 foto
  Shitet Mercedes-Benz E270
  Vetura

  Shitet Mercedes-Benz E270

  ↙️#SHITET 🚗 Marka Modeli:Mercedes-Benz E270 📆 Viti:2001 ⛽ Karburanti:Nafte 🕹 Transmisioni:Manu

  Gramsh 20 korrik 18:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TOYOTA RAV4 OKAZIONN
  Vetura

  TOYOTA RAV4 OKAZIONN

  Shitet TOYOTA RAV4 ne super gjendje . Gjendje 10/10 Goma te reja Drita mjegulle Sherbime te sapo be

  Gramsh 20 korrik 14:15
  5.000 €
 • 2 foto
  Passat 1.9tdi
  Vetura

  Passat 1.9tdi

  Passat 1.9tdi ne gjendje prefekte sallon lekure sherbimet e bera ne kohe nuk do asnje sherbim bate

  Gramsh 19 korrik 16:51
  4.000 €
 • 2 foto
  mercedez-benz c220 portopagazh
  Vetura

  mercedez-benz c220 portopagazh

  shitet mercedes-benz c class 220 motorr evo i vitit 2005 kambio manuale 6+R me sherbimet e sapo bera

  Gramsh 18 korrik 11:33
  5.200 €
 • 6 foto
  Shitet audi A3
  Vetura

  Shitet audi A3

  shitet Audi a3 viti 2000. 1.9 nafte me nje i te kuqe. disqe alumini mbyllje me pult. xhenerike dhe m

  Gramsh 11 korrik 10:28
  1.100 €
 • 5 foto
  Renault Cilo
  Vetura

  Renault Cilo

  Makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike xhama elektrik kondicioner ngrohje ftohj

  Gramsh 10 korrik 10:27
  1.600 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz E250
  Vetura

  Mercedes Benz E250

  Shitet Mercedes Benz E250 Diesel . Makina eshte ne gjendje te mir xhenerike dhe motorrike. Shitet

  Gramsh 5 korrik 18:09
  2.700 €
 • 7 foto
  Land rover discovery 2 td5
  Vetura

  Land rover discovery 2 td5

  📌Shitet/nderrohet me mitsubishi l200 📌Makina eshte ne gjendje shum te mire 📌Sherbimet e bera ska ne

  Gramsh 1 korrik 21:11
  8.000 €
 • 7 foto
  OKAZIONNNN VW Passat
  Vetura

  OKAZIONNNN VW Passat

  VW Passat 1.9 TDI-DI te Kuqe Makina eshte e ardhur nga gjermania Eshte ne gjendje te shkelqyer nga a

  Gramsh 30 qershor 15:52
  3.199 €
 • 2 foto
  Vw Golf SUPER
  Vetura

  Vw Golf SUPER

  SHITET Golf 5 1.9 Nafte E Sapoardhur nga Italia me vetem 1 Pronar te Meparshem !!Makina Posedon Ket

  Gramsh 29 qershor 09:11
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet vw polo 1.2 Tdi e sapo targuar
  Vetura

  Shitet vw polo 1.2 Tdi e sapo targuar

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer e gatshme per cdo lloj prove Sapo i jane nderruar : Freksion,

  Gramsh 25 qershor 18:05
  7.500 €
 • 7 foto
  VW PASSAT 1.9 TDI
  Vetura

  VW PASSAT 1.9 TDI

  VW Passat 1.9 TDI-DI te Kuqe Makina eshte e ardhur nga gjermania Eshte ne gjendje te shkelqyer nga a

  Gramsh 24 qershor 11:52
  3.200 €
 • 5 foto
  Suzuki Vitara 1995
  Vetura

  Suzuki Vitara 1995

  Shitet Suzuki tip Vitara e vitit 1995, motorr 1.6 benzine, 4x4, automatike, ne gjendje shume te mire

  Gramsh 23 qershor 20:38
  2.200 €
 • 2 foto
  Shitet Fuoristrade 6000 euro
  Vetura

  Shitet Fuoristrade 6000 euro

  Okazion, shitet makine fuoristrade ne gjendje shume te mire. Makina eshte blere ne zvicer 2 vjet me

  Gramsh 23 qershor 13:26
  6.000 €
 • 6 foto
  Mercedes benz Ml
  Vetura

  Mercedes benz Ml

  Shitet mercedes benz ml 2.7 naft nk e kap takse lluksit viti 2002 kamjo automat + - me letra per

  Gramsh 18 qershor 15:55
  4.200 €
 • 7 foto
  VW CADDY 1.9 TDI-MANUAL 2006
  Vetura

  VW CADDY 1.9 TDI-MANUAL 2006

  Shitet Volkswagen caddy 1.9 diezel viti 2006 Kambio manuale 5+1 Viti 2006 Motorr 1.9 naft Euro 4 Ven

  Gramsh 18 qershor 14:07
  5.300 €
 • 1 foto
  shitet kamioncin vetshkarkuese
  Vetura

  shitet kamioncin vetshkarkuese

  shitet me dokumenta per nje vit

  Gramsh 18 qershor 08:29
  5.400 €
 • 3 foto
  Bmw x3 2006 nafte
  Vetura

  Bmw x3 2006 nafte

  Shitet makina ne gjendje shume te mire,manuale dhe me kilometra origjinale.

  Gramsh 17 qershor 03:08
  5.200 €
 • 0 foto
  Autobus Mercedes Benz 814
  Vetura

  Autobus Mercedes Benz 814

  Shitet autobus Mercedes Benz 814 ne gjendje pune

  Gramsh 16 qershor 13:50
  25.000 Lek
 • 0 foto
  Shes fiat bravo
  Vetura

  Shes fiat bravo

  Shes fiat bravo 1.9 naft , viti 1999 , ne gjendje te Mir Motorrike , letrat per 1 vit.

  Gramsh 16 qershor 12:54
  1.400 €
 • 5 foto
  Shitet suzuki samurai
  Vetura

  Shitet suzuki samurai

  Shitet suzuki samirai, me dokumenta te rregullta, letrat deri ne janar. Makina eshte ne gjendje te m

  Gramsh 11 qershor 19:34
  3.000 €
 • 12 foto
  BMW X5 3.0d
  Vetura

  BMW X5 3.0d

  Shes bmw x5 3.0, viti 2005 pa takse luksi. Tapiceri bezhe edhe shume e paster. Makina eshte full opt

  Gramsh 9 qershor 08:22
  6.000 €
 • 5 foto
  Shitet/Nderrohet Hyundai Galloper 2.5 T.D
  Vetura

  Shitet/Nderrohet Hyundai Galloper 2.5 T.D

  Hyundai Galloper 2.5 Turbo Intercooler i vitit 1998,kambio manuale,xhama dhe pasqyra elektrike,6+1 v

  Gramsh 5 qershor 20:41
  300.000 Lek
 • 8 foto
  E. Class
  Vetura

  E. Class

  Benz 200 (TNG) gjendje shum te. Mir. Cdo. Gje funksjonale dokumentacion i. Rregullt. Der 2021 shitet

  Gramsh 5 qershor 15:21
  2.300 €
 • 7 foto
  E class
  Vetura

  E class

  Gjendje sh mir.

  Gramsh 5 qershor 14:21
  2.300 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz C200 CDI Full Option - Look AMG
  Vetura

  Mercedes Benz C200 CDI Full Option - Look AMG

  Viti prodhimit - 2007 Motorri - 200 CDI Kilometra - 218,000 Kuaj fuqi - 150 •Kambio TipTronic (+/

  Gramsh 4 qershor 19:53
  6.500 €
 • 9 foto
  Shitet Mercedes Benz C 270 Cdi
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz C 270 Cdi

  Shitet Mercedes Benz C 270 Cdi - Viti prodhimit 2002 Look 2005 makina esht. Ne gjendje shum te mir d

  Gramsh 1 qershor 00:08
  3.700 €
 • 2 foto
  Land Rover
  Vetura

  Land Rover

  Shitet land rover discovery ne gjendje shum te mir me letra deri ne maj 2021 kontroll ku te deshiron

  Gramsh 31 maj 20:18
  550.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet Land rover diskovery ne gjendje shum te mire me dherbime te bera letra deri maj 2020 kontroll

  Gramsh 31 maj 12:01
  550.000 Lek
 • 4 foto
  Mitsubishi L200 -00
  Vetura

  Mitsubishi L200 -00

  Shitet Mitsubishi L200 . Ne gjendje te mir pune . Me dokumenta te rregullta . Ka 187000 km origjinal

  Gramsh 30 maj 18:59
  5.500 €
 • 8 foto
  OKAZION!!Shitet ose nderrohet ML 270 CDI Viti 2005
  Vetura

  OKAZION!!Shitet ose nderrohet ML 270 CDI Viti 2005

  Shitet ose nderrohet ML 270 CDI Viti 2005 ne gjendje shume te mire, full option. Letrat deri ne Dhje

  Gramsh 27 maj 16:25
  4.300 €
 • 5 foto
  Shitet ose ndrrohet ne benzin gas
  Vetura

  Shitet ose ndrrohet ne benzin gas

  Shitet nisan primera p12 viti 2002 m2 letra deri ne gusht ne gjendje super te mir..ose ndrrohet me m

  Gramsh 25 maj 22:34
  2.500 €
 • 0 foto
  Golf 1.9 diesel
  Vetura

  Golf 1.9 diesel

  Shes Golf portopagazh 1.9 naft 2007 automatik me letra 190.000km ne gjendje perfekte

  Gramsh 12 maj 06:25
  6.000 €
 • 1 foto
  Shitet per arsyje emigrimi
  Vetura

  Shitet per arsyje emigrimi

  Ska per asnje lloj sherbimi bej e ndrrim

  Gramsh 30 prill 14:10
  15.000 €
 • 0 foto
  Shitet 3000€
  Vetura

  Shitet 3000€

  Shitet Honda crv ne gjendje te mir,gomat e reja ,letrat e prera per nje vit makina eshte e gacme per

  Gramsh 23 prill 22:48
  3.000 €
 • 0 foto
  Honda Crv
  Vetura

  Honda Crv

  shitet Honda crv ne gjendje te mir,gomat e reja e gacme per ca do lloj prove 3000€ i pa diskutushem

  Gramsh 23 prill 15:03
  3.000 €
 • 3 foto
  wv Transporter
  Vetura

  wv Transporter

  Furgon ne gjendje shume te mire, goma te reja, me letra te rregullta, kondicioner, ekonomik. Shitet

  Gramsh 14 prill 15:48
  3.700 €
 • 5 foto
  shitet ose ndrrohet me foristrad +\\-
  Vetura

  shitet ose ndrrohet me foristrad +\\-

  makina esht ne gjendje shum te mir dhe shum e paster letrat per nji vit e nderroj me foristrad se m

  Gramsh 22 mars 22:13
  3.400 €
 • 3 foto
  Faqe instagrami me 21.3 K per Makina
  Vetura

  Faqe instagrami me 21.3 K per Makina

  . . . Faqe instagrami ✴ @autobox.al ✴ Na ndiqni per postime falas per makina tek faqja jone. . .

  Gramsh 25 dhjetor 14:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet c 220
  Vetura

  Shitet c 220

  Shitet benz c 220 viti 2001 me letra te paguara per nje vit makina esht full extra esht ne super gje

  Gramsh 8 tetor 06:41
  4.300 €
 • 0 foto
  Shitet per mos perdori
  Vetura

  Shitet per mos perdori

  Kam mjet tjeter dhe sme duhen me dy gjendja e makines shum e mire gjendja motorike dhe xhenerike shu

  Gramsh 26 shtator 08:02
  1.200 €