Vetura
Istog

Vetura në shitje në Istog

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Touran
  Vetura

  Touran

  Shes touran seria e fundit targa te huja ne gjendje shum tmir qmimi i diskutushem +38344357504

  Istog 2 prill 10:02
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Passat 3C 2006 Sline 6 shpejsi Rks 29.10.2020
  Vetura

  Passat 3C 2006 Sline 6 shpejsi Rks 29.10.2020

  Shum I rujtum, me 1 bregasne, full opsjon -karriga xhysem lkur -karriga me nxemje -6 shpejsi -komand

  Istog 2 prill 09:16
  5.200 €
 • 11 foto
  T4 me dogan rks shum I rujtum I Ardhur prej CH
  Vetura

  T4 me dogan rks shum I rujtum I Ardhur prej CH

  Kombi është teper I rujtum është I Ardhur prej zvicre Ka liber servisi kilometra te garantuara, nuk

  Istog 2 prill 09:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Golf 3 1.9 dizel
  Vetura

  Golf 3 1.9 dizel

  Shes golf 3 1.9 dizel ne gjendje shum te mir Regjistrim i skanduar Ndrrim i mundshem +38349494745

  Istog 1 prill 20:46
  1.500 €
 • 11 foto
  BMW 320 Diesel Touring - Rks 1 Vjet
  Vetura

  BMW 320 Diesel Touring - Rks 1 Vjet

  ☎️ 045 363 555 Shitet Bmw ne gjendje te rregullt teknike.Servisin e krym ne dhjetor komplet me gom

  Istog 1 prill 18:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shes citroen berlingo 2005 me klim 1.9disell
  Vetura

  shes citroen berlingo 2005 me klim 1.9disell

  shitet urgjent pikap citroen berlingo viti 2005 me klim motorrin 1.9disell shum tmir gjamat me pull

  Istog 1 prill 17:48
  1.800 €
 • 11 foto
  SHES apo Ndrroj PIKAPIN KANGOO viti 1998 1.7 Dizel
  Vetura

  SHES apo Ndrroj PIKAPIN KANGOO viti 1998 1.7 Dizel

  SHESË PIKAPIN RENAULT KANGOO 1.7Dizell Pikapi eshtë i vitit 1998 Pikapi eshtë 1.7 Dizell Pikapi

  Istog 1 prill 17:44
  1.100 €
 • 2 foto
  vetura toyota land cruiser
  Vetura

  vetura toyota land cruiser

  readout 74.959 km ngjyrë e zezë kuti e shpejtesise makinë Drive me rrota Të gjitha rrotat lëvizëse l

  Istog 1 prill 15:37
  3.000 €
 • 3 foto
  biciklet
  Vetura

  biciklet

  Shef bicikleten ne gjendje te rregullt mendeni me kontaktu edhe ne whatsapp ose viber +377456448

  Istog 1 prill 12:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet ne gjendje perfekte
  Vetura

  Shitet ne gjendje perfekte

  Shitet ford eskord 1.6.16we efi matorri pres bleres serioz .x3.i. vetura posedon 10 muj regjistrim

  Istog 31 mars 18:49
  1.300 €
 • 3 foto
  Citroen Nemo 1.4 Diesel
  Vetura

  Citroen Nemo 1.4 Diesel

  Citroen Nemo 1.4 Diesel

  Istog 31 mars 18:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Opell
  Vetura

  Opell

  Opeli osht ne gjedje te rregull boj edhe drrim 38344315873

  Istog 31 mars 01:09
  1.600 €
 • 0 foto
  tirane
  Vetura

  tirane

  Fiat stilo 1.8 nafte ne gjendje te shkelqyer

  Istog 31 mars 00:20
  2.500 €
 • 4 foto
  Shitet T4 2.4 Diesel
  Vetura

  Shitet T4 2.4 Diesel

  Shitet Kombi T4 2.4 ne gjendje ekstrem te mir komplet servisin e krym rryp dhamzor ulen filterin e u

  Istog 30 mars 23:10
  1.850 €
 • 11 foto
  Shesim goma dhe pjesë të ndryshme të veturave
  Vetura

  Shesim goma dhe pjesë të ndryshme të veturave

  Shesim goma dhe pjesë të ndryshme të veturave me çmim shumë të ulët.

  Istog 30 mars 21:18
  3 €
 • 10 foto
  Bmw 730
  Vetura

  Bmw 730

  Bmw 730 dizell ne gjendje te mir teknike dhe optike viti 2010 goma te reja dimri km 225 mi

  Istog 30 mars 19:21
  15.900 €
 • 11 foto
  Audi
  Vetura

  Audi

  Vetura edhte 1.6 benzin shumë e pastert jashte dhe mbrenda,e ardhur nga Gjermanija, vetura ka goma t

  Istog 29 mars 14:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Nissan Navara D22 2.5 D
  Vetura

  Nissan Navara D22 2.5 D

  Shiter vetura Nissan Navara D22 e vitit 2000. E regjistruar dhe funksionale. Kontakto ne numer telef

  Istog 28 mars 22:36
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  Vetura eshte ne gjendje shumë te mirë,1.9 diesel i thjesht,shpenzon shumë pak,ka bateri tre,pod kos

  Istog 28 mars 18:05
  1.100 €
 • 0 foto
  Shitet Motori dhe Ndërruesi i shpejtësive
  Vetura

  Shitet Motori dhe Ndërruesi i shpejtësive

  Shitet Motori dhe Ndërruesi i shpejtësive i Mercedes C250 si dhe të gjitha pjesët e tij

  Istog 28 mars 17:44
  600 €
 • 4 foto
  shitet gjeta 1.6 dizell interkoller
  Vetura

  shitet gjeta 1.6 dizell interkoller

  shitet gjeta dizell ne gjendje shum te mir 1.6dizell interkoller ka centrall regjistrim deri 03.10.2

  Istog 28 mars 16:36
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shes golf 2
  Vetura

  Shes golf 2

  Shes golf 2 ne gjendje te Mir golfi osht i shtrengum ne trapa me serviset e kryme krejt regjistrim d

  Istog 26 mars 22:47
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shes golf 2
  Vetura

  Shes golf 2

  Shes golf 2 ne gjendje te Mir inshtrengum ne trapa e ne qdo Sen seevisin e krym regjistrim deri ne t

  Istog 26 mars 21:26
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  mercedes benz s280
  Vetura

  mercedes benz s280

  mercedes benz dizel 2.5 edhe 8 muj regjstrim

  Istog 25 mars 15:36
  2.500 €
 • 2 foto
  Shes fellnet
  Vetura

  Shes fellnet

  Shes fellnet negjendje shum te mir gumat e reja te rujten nuk dridhin as sen fellnet jon nr 17 Nr

  Istog 24 mars 21:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  Vetura eshte 1.4 benzin i ardhur nga holanda,vetura eshte shumë e ruajtur,ka klima,esp,goma te reja

  Istog 24 mars 15:30
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  pasat 3 1.9 tdi dizell viti 97 klim rks 6muj
  Vetura

  pasat 3 1.9 tdi dizell viti 97 klim rks 6muj

  pasat 3 1.9 tdi dizell viti 97 klim rks 6muj

  Istog 24 mars 10:56
  1.100 €
 • 9 foto
  pasat 3 1.9 tdi dizell viti 97 klim rks 6muj
  Vetura

  pasat 3 1.9 tdi dizell viti 97 klim rks 6muj

  pasat 3 1.9 tdi dizell viti 97 klim rks 6muj

  Istog 24 mars 10:55
  1.100 €
 • 3 foto
  Kombi mb100
  Vetura

  Kombi mb100

  Shitet kombi mb100 ne gjendje te rregullt 2.4 dizel

  Istog 22 mars 22:08
  500 €
 • 4 foto
  shitet pikap citroen berlingo 2005 1,9disell
  Vetura

  shitet pikap citroen berlingo 2005 1,9disell

  Shes pikapin citroen 1.9 disell (2005) n gjendje perfekte vetura posedon gjamat me pullë fellnet e m

  Istog 22 mars 17:38
  1.800 €
 • 4 foto
  Shes audi a6
  Vetura

  Shes audi a6

  Shes audi a6 2 7 vetura eshte ne gjendje shum te mir eshte automatik viti 2009 doganen e ka te kryer

  Istog 22 mars 14:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes Audi A6 2 7
  Vetura

  Shes Audi A6 2 7

  Shes Audi 2 7 eshte ne gjendje te rregullt automatik viti 2009 i doganuar Gjendemi ne istog per

  Istog 22 mars 14:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Audi A6 2.7
  Vetura

  Audi A6 2.7

  Shes Audi A6 2.7 Vetura Eshte Ne Gjendje Te Rregullt Esht Automatik Diesel Viti 2009 Doganen e ka te

  Istog 22 mars 13:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Opel Vectra 1.7 dizel rexhistrim 5 muaj.
  Vetura

  Shitet Opel Vectra 1.7 dizel rexhistrim 5 muaj.

  Shitet Opel vectra 1.7 dizel motor japan i rexhistruar deri mujin e 8.2020 ne gjendje te mire Shite

  Istog 20 mars 14:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  urgjent shes pikap citroen berlingo 1.9disell
  Vetura

  urgjent shes pikap citroen berlingo 1.9disell

  Shes pikapin citroen 1.9 disell (2005) n gjendje perfekte vetura posedon gjamat me pullë fellnet e m

  Istog 19 mars 21:08
  1.900 €
 • 10 foto
  Shes mercedesin E300 viti 2013 dizel2.2
  Vetura

  Shes mercedesin E300 viti 2013 dizel2.2

  Vetura ka nje muaj qe eshte sjellur nga Holanda ne gjendje shum te mire eshte Amg automatik viti 201

  Istog 18 mars 23:27
  17.500 €
 • 2 foto
  Renault Kango 1.9 Diesel
  Vetura

  Renault Kango 1.9 Diesel

  Shitet Renult Kangoo 1.9 Diesel , i qlajmruar ne gjendje te rregullt jo hipotek Jo denime Ne emer t

  Istog 18 mars 22:28
  850 €
 • 6 foto
  Shitet OPEL ANTARA 2008 RKS 8MUAJ
  Vetura

  Shitet OPEL ANTARA 2008 RKS 8MUAJ

  Shitet Opel Antara 2008 2.0 CTDI RKS 8muaj 250.000 te kaluara ne gjendje te rregullt Servisi i krye

  Istog 18 mars 22:16
  7.300 €
 • 4 foto
  Shitet Pikapi ne gjendje perfekte...
  Vetura

  Shitet Pikapi ne gjendje perfekte...

  Shes Pikap peugeot ne gjendje te mir dhe shum i ruajtur si mbrenda ashtu edhe jasht..

  Istog 18 mars 18:48
  2.300 €
 • 5 foto
  Kompania Auto/Zona Blejm Vetura Gjith Kosoven 24/7
  Vetura

  Kompania Auto/Zona Blejm Vetura Gjith Kosoven 24/7

  Kompania \"AUTO/ZONA\" Blejm Vetura Gjith Regjionin e Kosoves . Blejm Vetura nga Viti 2000 deri 202

  Istog 18 mars 16:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet nderrohet
  Vetura

  Shitet nderrohet

  Shitet nderrohet bmw 2.0 benxin+plin gjendje shum te mir regjistrim deri 21.08.2020 perkthimi menjeh

  Istog 18 mars 14:18
  950 €
 • 4 foto
  Shitet gjipi
  Vetura

  Shitet gjipi

  Shitet gjipi hyoundai terracan qmimi sipas marrveshjes

  Istog 17 mars 19:45
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Audi A4
  Vetura

  Audi A4

  Audi A4 ki 1.8 turbo benzin 227640 km Viti 2000 Tele 045497517

  Istog 17 mars 17:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mercedes SL 280 dizel
  Vetura

  Mercedes SL 280 dizel

  mercedes benz viti 1982 dizell viti 1982 edhe 8 muj regjstrim

  Istog 17 mars 16:34
  2.500 €
 • 8 foto
  Passat 3c 2006 6 shpejsi S.line rks 29.10.2020
  Vetura

  Passat 3c 2006 6 shpejsi S.line rks 29.10.2020

  Shum I rujtum, me 1 bregasne, full opsjon -karriga xhysem lkur -karriga me nxemje -6 shpejsi -komand

  Istog 17 mars 11:37
  5.350 €
 • 5 foto
  Shes Iveco ne gjendje te mir
  Vetura

  Shes Iveco ne gjendje te mir

  Shes Iveco ne gjendje te mir boj edhe ndrrim osht jasht vendit ne gjermani per me shum na kontaktoni

  Istog 17 mars 09:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mitsubishi L200
  Vetura

  Mitsubishi L200

  Osht 2.5 dizel gjendje tmir 10 muj rexhistrim

  Istog 17 mars 00:37
  2.900 €
 • 11 foto
  Nissan Navara
  Vetura

  Nissan Navara

  shitet gjypi nissan navara 2.5 dizel 4x4 interkuller klimatronik gjama elektronik goma te reja ne g

  Istog 16 mars 20:17
  1 €
 • 1 foto
  Shitet pikapi 1.9 turbo dizell
  Vetura

  Shitet pikapi 1.9 turbo dizell

  Shitet pikapi 1.9 turbo dizell ne gjendje shume te rregullt regjistrimi i skadum rks

  Istog 16 mars 18:18
  1.300 €
 • 6 foto
  Audi 80
  Vetura

  Audi 80

  Shitet Audi benxin 1.6 ne gje dje shum te mir shum e rujtne punon mir ec mir regjistrim.8muj perkthi

  Istog 15 mars 18:26
  480 €