Vetura
Istog

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Istog

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Golf 4 benxin
  Vetura

  Golf 4 benxin

  Servisin e kryer 4 goma te reja fellne radio me navigacion me centrall benzin 1.4 regjistrim me 26 s

  Istog 3 prill 08:42
  3.000 €
 • 9 foto
  Shutet
  Vetura

  Shutet

  Shes Passatit B7 viti 2012 2.0 DSG full opsion liber servisi gjendja perfekte me servis te krym Karr

  Istog 3 prill 06:31
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shes Passat Viti 2012 DSG full opsion dritat Lled para dhe mbrapa si dhe xenon bi xenon edhe i kthen

  Istog 3 prill 06:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shes gollf automatik
  Vetura

  shes gollf automatik

  shes golf 2 automatik regjistrimi skadum perkthimi bahet menjeher ne gjendje te rregullt gumat e rej

  Istog 3 prill 06:08
  750 €
 • 3 foto
  U Shite Flm Merr Jep ??
  Vetura

  U Shite Flm Merr Jep ??

  Vetura eshte e ruajtur si mbrenda si dhe jashte kilometrat e veta ,nuk eshte hipotek mundesi nderr

  Istog 3 prill 05:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  U shit flm merrjep
  Vetura

  U shit flm merrjep

  U shit e gzoft pronari ri flm merrjepi

  Istog 3 prill 05:28
  1.300 €
 • 2 foto
  ne rks
  Vetura

  ne rks

  shitet per pjese

  Istog 3 prill 01:20
  260 €
 • 0 foto
  Golf 6 TDI 2.0
  Vetura

  Golf 6 TDI 2.0

  Shes Golf 6 diesel 2.0. I sapodiganuar i ardhur nga Gjermania. Me liber servisi. Ne gjendje shum te

  Istog 2 prill 22:21
  8.200 €
 • 6 foto
  Fellne 17
  Vetura

  Fellne 17

  Fellne 17 me tmir guma per golf 2,3, passat, seat etj. Per ma shum kontakto nviber +38349588810

  Istog 2 prill 20:22
  150 €
 • 4 foto
  Shes ndrroj kombinVW Wolswagen T4
  Vetura

  Shes ndrroj kombinVW Wolswagen T4

  Shes kombin VW T4 n gjendje shum t mir Kombi ka 6 ulse tri para tri mbrapa plus bagazhin mbrapa boj

  Istog 2 prill 19:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kombi t2
  Vetura

  Kombi t2

  Kombi t2 1.6 dizel Tjeter kombi ska motor

  Istog 2 prill 19:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kombi Lt
  Vetura

  Kombi Lt

  Kombi Lt 2.4 turbo dizell qlajmrun

  Istog 2 prill 18:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kombi t2
  Vetura

  Kombi t2

  Kombi t2 1.6 dizel Kombi tjt osht pa motor

  Istog 2 prill 18:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kombi t2
  Vetura

  Kombi t2

  Kombi t2 1.6 dizel Qmimin 1000€ fiks

  Istog 2 prill 18:20
  1.000 €
 • 3 foto
  Shitet golf 7 1.6 d  4x4
  Vetura

  Shitet golf 7 1.6 d 4x4

  golf 7 viti 2014 i ardhur nga suedije full opsion terheq me 4 rrot 70 mi km te garantuara me l

  Istog 2 prill 17:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  shes volkswagen T4 syncro (4x4)
  Vetura

  shes volkswagen T4 syncro (4x4)

  2.5 Tdi me 5 ulse rks deri ne qershor bej ndrrim me Bager ose Gjip Viber +38349114169

  Istog 2 prill 17:19
  5.000 €
 • 1 foto
  Cedy 1.9
  Vetura

  Cedy 1.9

  Shes vw volkswagen cedy ne gjendje shume te mire rigjistrimi i par ne kosove ka ardh nga austria

  Istog 2 prill 16:58
  4.300 €
 • 3 foto
  shes golf
  Vetura

  shes golf

  shes gollf automatik regjistrimi i skadum ne gjendje te rregullt veq me ja vazhdu automatik 1.6

  Istog 2 prill 16:40
  650 €
 • 1 foto
  Vw T4
  Vetura

  Vw T4

  Shitet Vw T4 1.9 viti 1994, n gjendje t rregullt.

  Istog 2 prill 16:26
  2.500 €
 • 9 foto
  VW CADDY 2.0 SDI viti 2008
  Vetura

  VW CADDY 2.0 SDI viti 2008

  Shitet Caddy 2.0 SDI 2008 Manual, i sapo ardhur nga Gjermania.Ne gjendje te mire teknike.Rrypi i mot

  Istog 2 prill 16:19
  4.000 €
 • 3 foto
  Kombi t4
  Vetura

  Kombi t4

  Shes komnin t4 ngjendje shum mir ska nevoj per as ni investim 1.9turbo disell vit 96

  Istog 2 prill 13:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Touareg 4.2 tdi
  Vetura

  Touareg 4.2 tdi

  Toureg 4.2 tdi Viti 2011 Km 210,000 Per km te garantoj i aksidentun nuk eshte dokumentat ne rregull

  Istog 2 prill 13:17
  30.500 €
 • 4 foto
  Shitet golf 3
  Vetura

  Shitet golf 3

  Shitet golf 3 1.9 turbo dizel ne gjendje shum tmir per ma shum info kontakto

  Istog 1 prill 11:31
  800 €
 • 3 foto
  Shitet passsati
  Vetura

  Shitet passsati

  Shes pasatin ne gjendje te rregullt 1.8 benzin viti 1991 regjistrimi i skaduar para 1 jave , ska nev

  Istog 1 prill 11:05
  680 €
 • 7 foto
   Ushitttttttt Polo 1.0 viti 2015 Rks ( istog)
  Vetura

  Ushitttttttt Polo 1.0 viti 2015 Rks ( istog)

  Ushitttttttt Shitet polo ne gjendje perfekte e sa po doganuar dhe regjistruar, polo është me vetem 9

  Istog 1 prill 11:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW Passat 3C 2010 Deisel
  Vetura

  VW Passat 3C 2010 Deisel

  Shitet Passat 3C i sapo ardhur nga Gjermania, muaji/viti prodhimit 09/2010, Diesel, tabela Gjermane,

  Istog 1 prill 10:52
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Golf /7
  Vetura

  Golf /7

  Golf/7 2017

  Istog 1 prill 10:47
  12.999 €
 • 5 foto
  VW Caddy 1.9 TDI 75 PS
  Vetura

  VW Caddy 1.9 TDI 75 PS

  Shes VW Caddy ne gjendje perfekte. Jam ardhur nga Gjermanija me të. Permbajtat: KLIMA, XHAMAT ELEKT

  Istog 1 prill 09:56
  3.900 €
 • 5 foto
  SHITET KOMBI t2 1.9
  Vetura

  SHITET KOMBI t2 1.9

  Shitet kombi t2 1.9 dizel ne gjendje te rregullt bajm edhe ndrrim

  Istog 1 prill 08:15
  1.200 €
 • 11 foto
  Ushitttttttt Golf 4 1.9 TDI 2003 istog
  Vetura

  Ushitttttttt Golf 4 1.9 TDI 2003 istog

  UshittttttttVetura është ne gjendje perfekte me te gjitha serviset, prej zvicrres ni pronar, është t

  Istog 1 prill 08:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Golf ll
  Vetura

  Golf ll

  She\'s golf ll I aksidentuar 1.3benz motorri ne gjendje t\' rregullt per me shum ne nr 049647418

  Istog 1 prill 07:55
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHITET
  Vetura

  SHITET

  Shes passat 2011 DSG full opsion gjendja perfekte boj ndrrim me Tiguan vitit 2011 dsg .Viber +383/45

  Istog 1 prill 07:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes tauran 1.9 automatik rks deri prill
  Vetura

  Shes tauran 1.9 automatik rks deri prill

  Shes tauran 1.9 tdi automatik rks deri prill ne gjendje shum te mir me.goma te mira .ndrrim nuk boj

  Istog 1 prill 07:15
  5.500 €
 • 3 foto
  Kombi t4
  Vetura

  Kombi t4

  Shes kambi t4 ngjendje shum mir viti 96 1.9 turobo gomat e reja servist e kryme

  Istog 1 prill 06:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kombi t2
  Vetura

  Kombi t2

  Kombi t2 1.6 dizel

  Istog 1 prill 06:36
  1.200 €
 • 3 foto
  Vetur
  Vetura

  Vetur

  Pikapi shum ngjendje tmir

  Istog 1 prill 00:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten gomat M+S ...
  Vetura

  Shiten gomat M+S ...

  Shiten gomat M+S 195:65:15 jan perdor veq 3 muj dimer

  Istog 31 mars 23:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet cady 1.9
  Vetura

  Shitet cady 1.9

  shes kadyn 1.9 tdi sapo ardhun nga gjeronija me libr te servisit 2007 viti prodhimit

  Istog 31 mars 21:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW T4
  Vetura

  VW T4

  shes te 4 kamjonet dupll kabin 2.5 tdi ne gjendje fenomenale nrrimi munshm

  Istog 31 mars 21:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Passat 1.9 tdi 101ps 07/2004 viti
  Vetura

  Passat 1.9 tdi 101ps 07/2004 viti

  Vetura osht ne gjendje perfekte me goma te reja te dimrit si dhe me te gjitha servisat per me shum

  Istog 31 mars 21:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Pikapi
  Vetura

  Shitet Pikapi

  Shes Pikapin viti 2003. Dizell 1.9 i thjesht Regjistrim deri me 14-12-2019 Punon shum mir hargjime

  Istog 31 mars 21:01
  1.450 €
 • 5 foto
  Shitet Golf 4
  Vetura

  Shitet Golf 4

  Shitet golf 4 1.9 tdi me klim ne gjendje te rregullt per ma shum info kontaktoni

  Istog 31 mars 18:49
  1.300 €
 • 3 foto
  VW Transporter 2.5 Tdi viti 2008
  Vetura

  VW Transporter 2.5 Tdi viti 2008

  VW Transporter 2.5 Tdi Manuel viti 2008 po sa ka ardhur nga Suedia ne gjendje shum te mir per per ma

  Istog 31 mars 18:17
  6.500 €
 • 3 foto
  Lupo
  Vetura

  Lupo

  Lupo 1.0 benzin 700 euro me tabela te Shkupit

  Istog 31 mars 17:24
  700 €
 • 2 foto
  golf 5 1.9 disel
  Vetura

  golf 5 1.9 disel

  shes golf 5 disel 1.9 shum i rujtun si mrena ashtu edhe jasht 8 muj regjistrim viber +38344151131

  Istog 31 mars 16:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf 2 Gjithqka Fabrikisht
  Vetura

  Golf 2 Gjithqka Fabrikisht

  Shitet Golf 2 Gjithqka Fabrikisht 1.8 GT Benzin 10 muj Rexhistrim Golfi o Ngjendje shum te mir spor

  Istog 31 mars 09:58
  2.070 €
 • 8 foto
  Kombi t2
  Vetura

  Kombi t2

  Kombi t2 1.6 dizelll rexisteim ko Kombi t2 1.6 dizel qlajmruar Lt 2.5 turbo dizel. Qlajmruar

  Istog 31 mars 06:10
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW Golf 1.9 tdi
  Vetura

  VW Golf 1.9 tdi

  Golf5 1.9 tdi ne super gjendje me servisa komplet me zamajc set te ri rks deri gusht 2019

  Istog 30 mars 19:31
  5.250 €
 • 0 foto
  VW T4
  Vetura

  VW T4

  Ne gjendje shum te mir servisin e krym podin e ri baterin e re.. G TAG TAG TAG facetoface Gta, kon

  Istog 30 mars 13:55
  1.990 €
 • 6 foto
  Golf 3 turbo dizel rks 06.07.2019
  Vetura

  Golf 3 turbo dizel rks 06.07.2019

  shitet golf 3 turbo dizell ne gjendje shum te mir regjistrim deri me 06.07.2019 ndrrim i mundshem v

  Istog 29 mars 19:00
  1.700 €