Vetura
Istog

VW Volkswagen | Polo | Vetura në shitje në Istog | Naftë |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  POLO 1.6 Disel TDI (i)
  Vetura

  POLO 1.6 Disel TDI (i)

  Shitet POLO 1.6 TDI (i)te Kuqe Disel. Viti i prodhimit 02.11.2012. Pa Dogan ne gjendeje te rregullt

  Istog 3 janar 15:19
  5.500 €
 • 5 foto
  Polo 1.6
  Vetura

  Polo 1.6

  Polo 1.6 Diesel viti 2011 i doganuar dhe ka tabela KS, i regjistruar per here te pare ne Kosove 201

  Istog 7 korrik 13:23
  6.700 €
 • 6 foto
  Pershendetje
  Vetura

  Pershendetje

  Polo 1.9 sdi viti 2001 rks 11 muaj shum e rujtme si brenda ashtu dhe jasht teper e rujtme me klim ab

  Istog 21 qershor 21:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Polo
  Vetura

  Polo

  Shitet polo disel 1.6 regjistrim i ka skadu e qlajmruar denime nuk ka ne gjendje te rregullt bejm ed

  Istog 6 qershor 19:40
  580 €
 • 3 foto
  VW Polo 1.9 SDI
  Vetura

  VW Polo 1.9 SDI

  Të gjithë servisin eka te kryer, 11 muaj regjistrim, boj edhe nderrim.

  Istog 4 qershor 02:41
  2.350 €
 • 0 foto
  1.9 sdi
  Vetura

  1.9 sdi

  Te gjitha serviset e kryera , 11 muaj regjistrim, hargjimet shum te vogla bejm edhe ndrrim.

  Istog 3 qershor 20:41
  2.350 €
 • 6 foto
  Shes Polo 1995
  Vetura

  Shes Polo 1995

  Shes wvPolo 1995 1.4 Dizel i ruajtur , I çlajmrum ne gjendje te rregullt ,Kareseria Gjysumekstra spo

  Istog 1 qershor 10:09
  1.200 €