Vetura
Kaçanik

Vetura në shitje në Kaçanik

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Shitet golfi
  Vetura

  Shitet golfi

  Shes golf 4 ne gjendje prefekte 1.4 /16v qmimi fiks 1000

  Kaçanik 1 prill 06:15
  1.000 €
 • 3 foto
  golf 4
  Vetura

  golf 4

  shitet golf 4 1.9 tdi viti 2003 karrikat nxemje klim gjitha funksionale gjitha serviset e kryera me

  Kaçanik 1 prill 06:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Opel Vectra 1.8 1993 benzin - plin
  Vetura

  Opel Vectra 1.8 1993 benzin - plin

  shes opel vectra 1.8 benzin plin

  Kaçanik 1 prill 00:47
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  TOYOTA RAV 4 D-CAT
  Vetura

  TOYOTA RAV 4 D-CAT

  Toyota Rav 4-D-CAT: 2.2 naft 177 phs Rks der ne muajin shtator. Viti prodhimit ne fund 2006 230.000

  Kaçanik 31 mars 22:09
  9.800 €
 • 2 foto
  Shitet Golf 6, 1.6 dizel bluemotion
  Vetura

  Shitet Golf 6, 1.6 dizel bluemotion

  Shitet Golf 6, 1.6 dizel, bluemotion, 172000km, start and stop, 4 xhamat elektronik dhe eshte shume

  Kaçanik 31 mars 21:25
  8.960 €
 • 3 foto
  Shes pezho
  Vetura

  Shes pezho

  Shes pezho 306 viti 1996 dizell 1.9gjendje te mir mund ta provoni .me hargjime shum te vogla ne emen

  Kaçanik 31 mars 21:08
  1.250 €
 • 6 foto
  Audi a4
  Vetura

  Audi a4

  Shes audi a4 kontaktoni ne viber+1519 721 8333

  Kaçanik 31 mars 21:02
  4.300 €
 • 2 foto
  Urgjent
  Vetura

  Urgjent

  Pa diferencialin e pare per ate bej zbritje per ta rregullu gjithqka tjeter ne Rregull

  Kaçanik 31 mars 20:12
  4.800 €
 • 6 foto
  Fiat ducato 2.5 turbo dizel
  Vetura

  Fiat ducato 2.5 turbo dizel

  Esht ne gjendje te mir

  Kaçanik 31 mars 19:12
  2.580 €
 • 2 foto
  Shitet Passat 2 1.9
  Vetura

  Shitet Passat 2 1.9

  Shitet passat 2 1.9 diesel esht ne ngjendje perfekte nuk ka nevoj per investime dhe shpenzime i ka s

  Kaçanik 31 mars 18:31
  1.400 €
 • 9 foto
  Mercedes e class
  Vetura

  Mercedes e class

  Shesmercedesin e class me tabla anglis,Asht ne gjendje teper te Mir ,si ne motor ashtu edhe karrocer

  Kaçanik 31 mars 18:19
  4.500 €
 • 3 foto
  Toyota Yaris
  Vetura

  Toyota Yaris

  She’s Toyota yaris automatic ,me tablla te huja (anglis) qmimi sipas marrveshjes

  Kaçanik 31 mars 18:19
  1.400 €
 • 7 foto
  VW transpoter T4 1.9 D
  Vetura

  VW transpoter T4 1.9 D

  VW KOMBI T4 1.9 DIZEL,VITI 1997 I DOGANAR RKS DERI NE PRILL NE GJENDJE TE MIRE NUK ESHTE HIPOTEK,PE

  Kaçanik 31 mars 18:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet VW caddy 2008 1.6 ne gjendje te rregullt
  Vetura

  Shitet VW caddy 2008 1.6 ne gjendje te rregullt

  Shitet VW Caddy 2008 1.6 ne gjendje teper te mir teknike dhe i ruajtur mir.

  Kaçanik 31 mars 17:06
  3.700 €
 • 1 foto
  Shitet Suzuki Samuraj 1.4 benzin
  Vetura

  Shitet Suzuki Samuraj 1.4 benzin

  Shitet Suzuki Samuraj 1.4 benzin Viti 1900 Rks 8 muaj Lleda Guma të reja

  Kaçanik 31 mars 16:29
  2.450 €
 • 0 foto
  Shes ose baj ndrrim dy Golf 4
  Vetura

  Shes ose baj ndrrim dy Golf 4

  Shes dy Golfat njeri Benzin me targa RKS 1.6 ne gjendje te rregullt (ngjyr hiri) . Tjetri Golf 4 Diz

  Kaçanik 31 mars 16:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes golf 2
  Vetura

  Shes golf 2

  Vetura eshte ne gjendje te rregullt benzine 1.3 me rexhistrim te skaduar

  Kaçanik 31 mars 16:20
  390 €
 • 0 foto
  bmv 323benzin rks
  Vetura

  bmv 323benzin rks

  bmv 323benzin shum e mir rks 1vit +38349399777

  Kaçanik 31 mars 12:53
  2.300 €
 • 0 foto
  Shes Golf 2 ne Gjendje te rregullt
  Vetura

  Shes Golf 2 ne Gjendje te rregullt

  Shes Golf 2 ne Gjendje te rregullt viti 1990 Regjistrim ka deri me 28.05.2019 Golfi vjen bashk edh

  Kaçanik 31 mars 12:29
  1.500 €
 • 2 foto
  Shitet Golf 4
  Vetura

  Shitet Golf 4

  shitet vetura golf 4 ne gjendje te rregullt rregjistrim deri muajin nentor.

  Kaçanik 31 mars 11:45
  4.200 €
 • 5 foto
  Mercedes benz 190
  Vetura

  Mercedes benz 190

  Shes mercedes benz 190 2.5 dizell ne gjendje shum te mire viti i prodhimit 1989 regjistrimi deri me

  Kaçanik 31 mars 11:27
  1.500 €
 • 11 foto
  Shes Mercedes benz 190 dizell
  Vetura

  Shes Mercedes benz 190 dizell

  Shitet mercedesi 190 dizell , viti prodhimit 84 Vetura ka gjendjen shum t’mir si ne motorr , ne t

  Kaçanik 31 mars 11:14
  1.200 €
 • 4 foto
  Shitet VW Passat 2.0 TDI Highline Edition
  Vetura

  Shitet VW Passat 2.0 TDI Highline Edition

  Shitet VW Passat 2.0 TDI Highline Edition Viti:2013 i ardhur nga Kanada 142.000 km Kilometra te gara

  Kaçanik 31 mars 09:22
  10.000 €
 • 1 foto
  Shitet ose bëjmë ndrrim
  Vetura

  Shitet ose bëjmë ndrrim

  Në gjendje të mir i regjistruar deri në janar 2020

  Kaçanik 31 mars 09:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Golf II 1.3b
  Vetura

  Golf II 1.3b

  Shes Golf2 1.3 Benzin Regjistrim i skaduar Ne gjendje te mire

  Kaçanik 31 mars 09:12
  550 €
 • 4 foto
  Shes kombin t 2
  Vetura

  Shes kombin t 2

  Shes kombin volsfagen t2 dizell ne gjendje te mir motorrike motorr 1.9 arsia e shitjes nuk em hin p

  Kaçanik 31 mars 09:12
  1.300 €
 • 4 foto
  Shitet Audi A4 1.9
  Vetura

  Shitet Audi A4 1.9

  shitet vetura në gjendje të rregullt

  Kaçanik 31 mars 07:59
  4.800 €
 • 6 foto
  Mercedes benz E220
  Vetura

  Mercedes benz E220

  Shes mercedes bens E220 ne gjendje te rregullt urgjent

  Kaçanik 31 mars 07:35
  2.500 €
 • 2 foto
  saab
  Vetura

  saab

  shitet saab 9-3 dizen i.9 tid automat

  Kaçanik 31 mars 07:11
  3.900 €
 • 4 foto
  Shiten dy Opel Vectra 91
  Vetura

  Shiten dy Opel Vectra 91

  Shiten dy opel vectra viti 91 veturat jan ne gjendje te rregullt njera ka regjistrim deri muajin e 6

  Kaçanik 31 mars 06:33
  750 €
 • 1 foto
  mercedes 190 dizell
  Vetura

  mercedes 190 dizell

  shitet mercedesi 190 viti 85 rigjistrim ka deri 22.10.2019 ne gjedje te mire hipotek nuk asht munde

  Kaçanik 30 mars 23:45
  900 €
 • 6 foto
  micibushi
  Vetura

  micibushi

  shitet vetura ne gjendje te mire viti.89 matorr prefekt kosha shum te mire kareseri siq shihet foto

  Kaçanik 30 mars 21:40
  440 €
 • 0 foto
  ??? AUTO PLUS - BLEJM VETURA ???
  Vetura

  ??? AUTO PLUS - BLEJM VETURA ???

  - PAGESA CASH OSE BANK - SHITJE E SHPEJT - TRANSPORT 24H \" A U T O P L U S \" BMW MERCEDES AUDI G

  Kaçanik 30 mars 17:00
  3.999 €
 • 6 foto
  SHITET - VW PASAT 2.0 Diesel
  Vetura

  SHITET - VW PASAT 2.0 Diesel

  VW Pasat 3C viti 2005 2.0 diesel 235000 km Ne gjendje shumë te mire, goma te reja, e mirëmbajtur, ve

  Kaçanik 30 mars 16:47
  6.450 €
 • 8 foto
  VW Golf III 1.9 TDI Viti 94
  Vetura

  VW Golf III 1.9 TDI Viti 94

  VW Golf III 1.9 TDI Fabrikisht Dizell Viti I Prodhimit 94 Regjistrim 1 Muaj Vetura Posedon Klim Airb

  Kaçanik 29 mars 19:00
  1.800 €
 • 6 foto
  Skoda Oktavia 1.9 Dizel
  Vetura

  Skoda Oktavia 1.9 Dizel

  Shes skoda oktavia 1.9 Dizell servis te kryer e regjistrua 180000 kaishi i ndrruar tash 220000 Ne

  Kaçanik 25 mars 11:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PASAT 4
  Vetura

  PASAT 4

  Shes pasatin ngjendje shum te mir klimatronik karriket e para me nxemje ne gjendje shum te mir

  Kaçanik 13 mars 14:16
  4.500 €
 • 5 foto
  Shitet vetura
  Vetura

  Shitet vetura

  Shitet vetura pasat viti i prodhimit 2000. Vetura posedon keto performanca TDI ( DI te kuqe), climat

  Kaçanik 27 shkurt 09:40
  2.850 €
 • 11 foto
   BLEJ VETURA ME DHEPADOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ24H
  Vetura

  BLEJ VETURA ME DHEPADOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ24H

  Te Nderuar Shites , Kompania " SHALA " Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Kaçanik 28 janar 23:16
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  BLejm Veura Te Reja DHe Tvjetra +37745207664
  Vetura

  BLejm Veura Te Reja DHe Tvjetra +37745207664

  BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PARAT IPEN KESH OSE PERMES BANKES QYSH TE MIRRUM VESH VETUREN E BL

  Kaçanik 26 janar 20:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Passat CC Diesel Vitit 2013
  Vetura

  Passat CC Diesel Vitit 2013

  Passat cc në gjendje perfekte me te gjitha serviset e bera.

  Kaçanik 26 gusht 14:09
  15.800 €
 • 0 foto
  Audi A8 4,2 tdi quattro Facelift Voll........
  Vetura

  Audi A8 4,2 tdi quattro Facelift Voll........

  Shes Audi A8 4.2 tdi quattro i mudifikum me 326 PS Tabela KS me te gjitha opcionet Vetura ika te gji

  Kaçanik 1 maj 23:50
  15.900 €
 • 0 foto
  Citroen C1
  Vetura

  Citroen C1

  Unë jam duke shitur Citroen C1 2nov 2009 Diesel gjithmonë tagliandata në qendrën e ndihmës autoritat

  Kaçanik 7 shkurt 14:54
  2.000 €
 • 10 foto
  Audi A3 SportLine
  Vetura

  Audi A3 SportLine

  Shitet Audi A3, viti i prodhimit 1998, lenda djekese Benzin 1.6, regjistrim deri me 15 maj te vitin

  Kaçanik 15 dhjetor 08:21
  2.300 €
 • 9 foto
  Audi A3 SportLine
  Vetura

  Audi A3 SportLine

  Shitet Audi A3, viti i prodhimit 1998, lenda djekese Benzin 1.6, regjistrim deri me 15 maj te vitin

  Kaçanik 15 dhjetor 08:11
  2.300 €
 • 9 foto
  Audi A3
  Vetura

  Audi A3

  Shitet Audi A3, viti i prodhimit 1998, lenda djekese Benzin 1.6, regjistrim deri ne muajin maj te v

  Kaçanik 14 dhjetor 21:20
  2.300 €
 • 9 foto
  Shitet Audi A3
  Vetura

  Shitet Audi A3

  Shitet Audi A3, viti i prodhimit 1998, lenda djekese Benzin 1.6, regjistrim deri ne muajin maj te vi

  Kaçanik 8 dhjetor 21:56
  2.300 €
 • 0 foto
  Golf 2
  Vetura

  Golf 2

  Golf 2 disel 1.6 rks 1 vit 1991 viti prodhimit ngjyren mat amortizerat konni special pres bleres se

  Kaçanik 6 dhjetor 00:04
  1.150 €
 • 0 foto
  Audi 80
  Vetura

  Audi 80

  Shitet Audi 80 kaqanik ventura ne gjendje te mir turbo disell interkuller 1.6 dritare dhe dyer aut

  Kaçanik 4 dhjetor 12:35
  1.300 €
 • 0 foto
  Audi A3
  Vetura

  Audi A3

  Shes Audi A3,benzin 1.6.Viti prodhimit 1989.me tabela RKS deri ne muajin Maj te 2018.Vetura ashte

  Kaçanik 2 dhjetor 23:15
  2.700 €