Vetura
Kaçanik

Audi | A2 | Vetura në shitje në Kaçanik | Automatik |

Kategoria

Lloji

Modeli

A2

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ
  Vetura

  BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Kaçanik 11 maj 08:16
  Me Marrveshje