Vetura
Kaçanik

Zastava | Vetura në shitje në Kaçanik

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Shitet kultivatori
  Vetura

  Shitet kultivatori

  Shitet kultivatori ne gjendje te rregullt posedon frez plluga si dhe kosen vlen te ceket se kosen nu

  Kaçanik 2 prill 22:23
  1.500 €