Vetura
Kamenicë

Vetura në shitje në Kamenicë

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 12 foto
  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN
  Vetura

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ N

  Kamenicë Sot, 03:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj
  Vetura

  Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

  Blejmi T’Gjitha Llojjet e Veturave Rks Pa Dogan Aksidentuar Me Defekt Vollon Anglze Etj

  Kamenicë Dje, 22:48
  2.100 €
 • 3 foto
  Pjes Te gjitha Lllojeve te Veturave
  Vetura

  Pjes Te gjitha Lllojeve te Veturave

  Bejm Shitjen e te gjitha pjesve te veturave Duke filluar nga Mercedes Bmw Audi a 3 Passat b5 3c Golf

  Kamenicë Dje, 22:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
   Kombi Mercedes MB100
  Vetura

  Kombi Mercedes MB100

  Shes kombi Mb100 ngjendje shum tmir 8+1 ne librez te gjitha serviset e kryera me rregull me abs me

  Kamenicë Dje, 22:40
  1.900 €
 • 1 foto
  astra
  Vetura

  astra

  astra 1.8 eko tec ne gjendje shume te mir.

  Kamenicë Dje, 21:34
  2.700 €
 • 1 foto
  Shes Polo
  Vetura

  Shes Polo

  polo 1.3benxin

  Kamenicë Dje, 21:17
  500 €
 • 10 foto
  Golf VI Plus
  Vetura

  Golf VI Plus

  *Golf VI plus *Modeli-Cros Highline *Motorri:1.6 Dizell *Marshi:Automatik-DSG *Kilometrat:163 ***

  Kamenicë Dje, 17:44
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shitet Golf 2 Viti 1990
  Vetura

  Shitet Golf 2 Viti 1990

  Shitet Golf 2 1.5 Dizel Normalviti 1990 Regjistrim Deri Me 10.02.2021...Vollani Hidrolik...S

  Kamenicë Dje, 16:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BMW 316i - VITI 2002 - KLIM - 1 VIT RKS(09/2020)
  Vetura

  BMW 316i - VITI 2002 - KLIM - 1 VIT RKS(09/2020)

  Bmw 316i Benzin Viti Ne fund 2001 Model 2002 Ne Gjendje Shum Te Mir Teknike dhe Optike 1 Vit Te Plot

  Kamenicë Dje, 16:52
  2.900 €
 • 5 foto
  Shitje - Blerje / Ndrrime \" AUTO NOKi \" BERIVOJCE
  Vetura

  Shitje - Blerje / Ndrrime \" AUTO NOKi \" BERIVOJCE

  Bëjm Shitjen , Blerje , ndrrimin e gjitha Llojeve Te Veturave , Gjendemi ne Berivojce-Kamenic Loka

  Kamenicë Dje, 16:52
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  TAURAN 2.0 DIZELL - RKS - AUTOMATIK *DSG*
  Vetura

  TAURAN 2.0 DIZELL - RKS - AUTOMATIK *DSG*

  Vw Tauran 2.0 Dizel Automatik/Tiptronik DSG Motorr Menjaq ne gjendje shum te mir pune Klim Funksion

  Kamenicë Dje, 16:51
  5.600 €
 • 12 foto
  VW PASAT 1.9 TDI - KLIM FUNKSIONALE - VP 98
  Vetura

  VW PASAT 1.9 TDI - KLIM FUNKSIONALE - VP 98

  Vw Passat 1.9 Tdi - I Thjesht (pa te kuqe) Motorr Extra Te Mir Me Harxhime minimale Klima Funksiona

  Kamenicë Dje, 16:50
  2.750 €
 • 12 foto
  BMW 320D AUTOMATIK/TIPTRONIK - 2006 E90
  Vetura

  BMW 320D AUTOMATIK/TIPTRONIK - 2006 E90

  BMW E90 320 DIZEL AUTOMATIK/TIPTRONIK - RKS - KLIM FUNKSIONALE ❄️ - GOMA ME FELLNE TE REJA R18 - VIT

  Kamenicë Dje, 16:49
  6.500 €
 • 11 foto
  BMW 316i - 1.8 BENZIN - 1 VIT RKS (09/2021) - 2002
  Vetura

  BMW 316i - 1.8 BENZIN - 1 VIT RKS (09/2021) - 2002

  Bmw 316i - 1.8 Benzin 1 Vit Te Plot Rks - Viti 2002 I Rujtem Brenda Jasht , Harxhime Te Vogla, Posed

  Kamenicë Dje, 16:49
  2.850 €
 • 12 foto
  FIAT PUNTO 1.9 JTD DIZEL - KLIM FUNKSIONALE - 2006
  Vetura

  FIAT PUNTO 1.9 JTD DIZEL - KLIM FUNKSIONALE - 2006

  Fiat Punto 1.9 Jtd Dizell Ne Gjendje Shum Te mir Teknike dhe optike Viti

  Kamenicë Dje, 16:49
  2.750 €
 • 9 foto
  VW POLO 1.4 BENZIN - RKS - 2004 - I RUJTEM
  Vetura

  VW POLO 1.4 BENZIN - RKS - 2004 - I RUJTEM

  Vw Polo 1.4 Benzin Rks 1 Muj, Viti Prodhimit Ne Fund 2003 Model 2004 , I rujtem brenda Jasht , Harxh

  Kamenicë Dje, 16:48
  2.800 €
 • 12 foto
  RENO CLIO 1.2 BENZIN - ME DOGAN - 2011 - TIP-TOP
  Vetura

  RENO CLIO 1.2 BENZIN - ME DOGAN - 2011 - TIP-TOP

  RENO CLIO 1.2 BENZIN ME DOGAN VP 2010 - I ARDHUN NGA CH I GARANTUAR - I DOGANUAR NE DHJETOR PER HER

  Kamenicë Dje, 16:48
  4.200 €
 • 12 foto
  CABRIO - PEUGEOT 206 - 2.0 BENZIN RKS / 2002
  Vetura

  CABRIO - PEUGEOT 206 - 2.0 BENZIN RKS / 2002

  CABRIO - PEUGEO 206 2.0 BENZIN VP 2002 - I DOGANUAR DHE REGJISTRUAR - ❄️KLIM - GOMA TE MIRA - FELLNE

  Kamenicë Dje, 16:48
  3.000 €
 • 12 foto
  TAURAN 2.0 DIZEL - DSG - AUTOMATIK - 7 ULSE
  Vetura

  TAURAN 2.0 DIZEL - DSG - AUTOMATIK - 7 ULSE

  Tauran 2.0 Dizell Automatik DSG Ne Gjendje Shum te Mir Teknike dhe optike - Motorr Menjaq Tip top Po

  Kamenicë Dje, 16:47
  5.500 €
 • 7 foto
  RENO LAGUNA 2.2 DIZEL - 6 SHPEJTSI 2003
  Vetura

  RENO LAGUNA 2.2 DIZEL - 6 SHPEJTSI 2003

  Renault Laguna 2.2 Dizell Rks i sapo skaduar Viti Prodhimit 2002 Model 2003 Ne Trapa Ne Gjendje te

  Kamenicë Dje, 16:47
  1.550 €
 • 10 foto
  SEAT TOLEDO 1.6 TURBO DIZEL - RKS - 98 - TIP TOP
  Vetura

  SEAT TOLEDO 1.6 TURBO DIZEL - RKS - 98 - TIP TOP

  Seat Toledo 1.6 Turbo Dizell - Ne Letra Dizell Viti Ne Fund 97 Model 98 Motorr Trapa Tip top Fellne

  Kamenicë Dje, 16:45
  1.100 €
 • 5 foto
  PIKAP - Peugeot Partner 1.9 Dizell Rks 2002
  Vetura

  PIKAP - Peugeot Partner 1.9 Dizell Rks 2002

  Pikap Peugeot Partner 1.9 Dizell Me Rks i skaduar , Viti Prodhimit 2002 ,Motorr Te Mir , Karaseri te

  Kamenicë Dje, 16:45
  1.150 €
 • 6 foto
  Opel Astra G 1.8 Eco Tec Benzin Vp 2001
  Vetura

  Opel Astra G 1.8 Eco Tec Benzin Vp 2001

  Opel Astra G 1.8 Benzin Motorrin Eco Tec Modeli OPC Viti Ne Fund 2000 Model 2001 I Rujtem Brenda J

  Kamenicë Dje, 16:45
  1.999 €
 • 12 foto
  DAEWO NUBIRA 2.0 BENZIN KLIM 2001
  Vetura

  DAEWO NUBIRA 2.0 BENZIN KLIM 2001

  Daewoo Nubira 2.0 Benzin Viti ne fund 2000 Model 2001 , Po ashtu posedon edhe plin ne dizne fabrikis

  Kamenicë Dje, 16:45
  1.450 €
 • 6 foto
  Shes pjes per pasat
  Vetura

  Shes pjes per pasat

  Shes veturen pasat benzin plin viti 92 rks e shlajmrume ne gjendje te mir hidrolik osht e paster si

  Kamenicë Dje, 16:14
  20 €
 • 10 foto
  Shes pjes per kto vetura Auto Lali
  Vetura

  Shes pjes per kto vetura Auto Lali

  Shes pjes per kto vetura .mercdes pasat vekter fijat punto fijat bravo .dhe shum llojet e veturave

  Kamenicë Dje, 16:13
  30 €
 • 5 foto
  Motorra per kerre
  Vetura

  Motorra per kerre

  Shes motorra per mercedes dizell dhe bencins dhe gollf dizell dhe bencin per vekter benxin per fiat

  Kamenicë Dje, 16:12
  1 €
 • 6 foto
  shes mercdes
  Vetura

  shes mercdes

  shes pjes per mercdes 190 dizell motori tip i moqum amo shum i mir per ma shum kontakto +383 .44 .31

  Kamenicë Dje, 16:11
  10 €
 • 3 foto
  Shes pjes per opell vekter
  Vetura

  Shes pjes per opell vekter

  Shes veturen opel vektra viti89 benzin plin 2.0 e shlajmrume po ashtu shes edhe pjes qka ju konvenon

  Kamenicë Dje, 16:07
  20 €
 • 4 foto
  Blej vetura te gjitha llojt 15 cent kl auto lali
  Vetura

  Blej vetura te gjitha llojt 15 cent kl auto lali

  Blej vetura te gjitha llojt e veturam me denim e regjistrim dhe shes pjes te gjitha veturav me qmim

  Kamenicë Dje, 16:07
  10 €
 • 8 foto
  shes pjes per mercedes etj
  Vetura

  shes pjes per mercedes etj

  shes veturen mercdes benzin plin ne gjendje te rregull i Shes edhe pjes ashtu bejm drrim me gjitha l

  Kamenicë Dje, 16:05
  10 €
 • 2 foto
  Shes kuka per vetura
  Vetura

  Shes kuka per vetura

  Shes kuken per te gjith a llojet e veturav per me shum nr ose ne veber+383 44 317 654

  Kamenicë Dje, 16:04
  40 €
 • 0 foto
  30
  Vetura

  30

  xhevdet gashi

  Kamenicë Dje, 04:01
  1 €
 • 7 foto
  suzuki vitara
  Vetura

  suzuki vitara

  shitet suzuki vitara ngjendje trregullt per mashum info ne nr+38345597417

  Kamenicë 26 shtator 20:29
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  RENO LAGUNA 2.2 DIZEL - AUTOMATIK - RKS 3 MUJ 2004
  Vetura

  RENO LAGUNA 2.2 DIZEL - AUTOMATIK - RKS 3 MUJ 2004

  Reno Laguna 2.2 Dizell - Automatik/Tiptronik Viti ne Fund 2003 Model 2004 I regjistruar Rks 3 Muj

  Kamenicë 26 shtator 14:07
  2.200 €
 • 12 foto
  GOLF 5 1.9 DIZEL - 10 MUJ RKS - 2005 - KLIM -
  Vetura

  GOLF 5 1.9 DIZEL - 10 MUJ RKS - 2005 - KLIM -

  Golf 5 1.9 Dizell - Rks 10 Muj Viti Ne Fund 2004 Model 2005 , Ne Gjendje Shum Te Mir Teknike dhe opt

  Kamenicë 26 shtator 13:59
  5.400 €
 • 7 foto
  Seat
  Vetura

  Seat

  Seat arosa 1.0 benxin 2003 164.000km ne gjendje te rregullt pronari par kosov

  Kamenicë 26 shtator 13:12
  2.500 €
 • 6 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  Shitet golf 4sh manuel 1.9 tdi Gjendje shum te mir 4 goma te reja Kerri per mrenda shum i paqt Re

  Kamenicë 26 shtator 12:04
  3.850 €
 • 4 foto
  Shitet Citoroen Jumpy Rks
  Vetura

  Shitet Citoroen Jumpy Rks

  Shitet Citroen Jumpy 2.0 HDI Rks N\'gjendje perfekte!

  Kamenicë 26 shtator 11:01
  2.750 €
 • 2 foto
  reno ne shitje
  Vetura

  reno ne shitje

  vetura shitet per shkak te migrimit qmimi i volitshem

  Kamenicë 25 shtator 21:06
  1.350 €
 • 9 foto
  Auto pjes lali
  Vetura

  Auto pjes lali

  shes pjes pe kto vetura mercdes pasat pezho merzdes fijatvekter per ma shum kontakto +383 44 317 6

  Kamenicë 25 shtator 15:25
  20 €
 • 1 foto
  Karroc
  Vetura

  Karroc

  shitet karroca per persona me aftesi te kufizuar, eshte gjitheqka ne rregull, me komand me shenja me

  Kamenicë 25 shtator 13:08
  2.500 €
 • 12 foto
  PASSAT 3C 2.0 DIZEL - AUTOMATIK - 2007 - TIP TOP
  Vetura

  PASSAT 3C 2.0 DIZEL - AUTOMATIK - 2007 - TIP TOP

  Passat 3C 2.0 Dizell (motorr model te ri 1 bregasni) Menjaq Automatik Pa Asni vrejtje Tip top Servis

  Kamenicë 25 shtator 07:58
  5.200 €
 • 1 foto
  Mercedes E300 Dizel
  Vetura

  Mercedes E300 Dizel

  Tip Top per info tjera :viber whatsap

  Kamenicë 24 shtator 19:39
  1 €
 • 6 foto
  Shitet ose nderrohet
  Vetura

  Shitet ose nderrohet

  Shitet ose Nderrohet KIA Magnetis 2007 Kerri eshte me defekte ne motorr Regjistrim Mars 2021 Fshati

  Kamenicë 24 shtator 13:25
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet ose nderrim
  Vetura

  Shitet ose nderrim

  Shes ose jepet nderrim Kia Magnetis 2007 Vetura ka probleme me motorr! Regjistrim ka deri ne Mars 20

  Kamenicë 24 shtator 11:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fiat Bravo 1.2 16v
  Vetura

  Fiat Bravo 1.2 16v

  shes fiatin 1.2 16v ne gjendje shum te mir 275mi te kalume me garancion qe 11 vjet 1 person posedon

  Kamenicë 23 shtator 16:08
  1.750 €
 • 7 foto
  Mercedes benz 2.2 CDI
  Vetura

  Mercedes benz 2.2 CDI

  Mercedes benz 2.2 Cdi viti 1999 vetura osht pa dogan per me. Shum 045277666

  Kamenicë 22 shtator 16:16
  950 €
 • 12 foto
  CHEVROLET 1.2 BENZIN - 1 VIT RKS - VP 2011
  Vetura

  CHEVROLET 1.2 BENZIN - 1 VIT RKS - VP 2011

  CHEVROLET KALOS 1.2 BENZIN VP 2010 , ME KM TE GARANTUME MUND TA KONTROLLONI KU TE DONI (km: 120.xxx

  Kamenicë 13 shtator 08:42
  3.950 €
 • 4 foto
  Range rover
  Vetura

  Range rover

  Shitet range rover 3.0DiZEL AUTOMATIK i aksidentum rks 3muaj

  Kamenicë 12 shtator 18:46
  2.400 €