Vetura
Kamenicë

Vetura në shitje në Kamenicë | Targa Shqiptare |

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Motorra per kerre
  Vetura

  Motorra per kerre

  Shes motorra per mercedes dizell dhe bencins dhe gollf dizell dhe bencin per vekter benxin per fiat

  Kamenicë 31 mars 12:14
  1 €
 • 0 foto
  Peugot 206
  Vetura

  Peugot 206

  Shitet Peugeot 206 viti 2002 1.2benzine kamio manuale tek der me letra te pagura deri 2020 makina ne

  Kamenicë 24 shtator 13:08
  1.200 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp: 0022997351844
  Vetura

  Ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp: 0022997351844 Përshëndetje të gjithëve: [email protected]

  Kamenicë 17 shtator 11:26
  4.265 €
 • 0 foto
  Shitet passat Viti 2000 , manuale,
  Vetura

  Shitet passat Viti 2000 , manuale,

  Shitet passat , ne gjendje te mire , Viti -2000 , manuale , nafte 1.9 , me krah anglez , 100 km -5 l

  Kamenicë 11 gusht 12:01
  1.700 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë: whatsapp: 0022997351844
  Vetura

  Oferta e huasë: whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gjitheve Unë jam një Drejtor i veçantë i kom

  Kamenicë 31 korrik 19:40
  654.725 €
 • 1 foto
  Mercedes-Benz A-Klasse
  Vetura

  Mercedes-Benz A-Klasse

  Unë jam duke shitur Mercedes-Benz A-Klasse 2nov 2015 Diesel gjithmonë servisuar në qendrën e autoriz

  Kamenicë 7 shkurt 14:21
  6.000 €