Vetura
Kamenicë

BMW | Vetura në shitje në Kamenicë

Kategoria

Lloji

BMW

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Branik m paket bmw f10
  Vetura

  Branik m paket bmw f10

  Shes branikun original te bmw mpaket te bmw 5 series f10 , esht ne ngjyr baz (shpric kit ) dhe esht

  Kamenicë 27 maj 15:07
  400 €
 • 5 foto
  Shes BMW 730d - lang version individual
  Vetura

  Shes BMW 730d - lang version individual

  Shes BMW 730d viti 2011 - Vetura eshte lang version dhe i porositur individual Posedon cdo gje ka

  Kamenicë 15 shtator 19:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bwm 525 automatik aksident!
  Vetura

  Bwm 525 automatik aksident!

  Shitet bmw 525 viti 2004 motorr gjendje perfecte me gjitha serviset e mbjatun mire regjistrim i ka d

  Kamenicë 10 shtator 17:11
  3.400 €
 • 0 foto
  Bmw x3 3.0 dizel automatik
  Vetura

  Bmw x3 3.0 dizel automatik

  Bmw x3 automatik diezel ne gjendje shum t mir panaram funksionale goma te reja Kontakti +3834419008

  Kamenicë 31 gusht 10:11
  6.500 €
 • 5 foto
  BMW X3 2.0 Diessel
  Vetura

  BMW X3 2.0 Diessel

  Bmw x3, 2.0 diessel, viti 30.12.2009, kilometra 225600, i sapo ardhur nga Zvicra, ne gjendje te mi

  Kamenicë 3 gusht 16:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bmw 525d 3.0 pa dogan
  Vetura

  Bmw 525d 3.0 pa dogan

  Shes bmw 525 3.0 dizell pa dogan pi zvicrres i ka 142.000 tkalume 03.2010 vitin Facelift, krejt ser

  Kamenicë 28 korrik 18:26
  10.700 €
 • 5 foto
  Shitet BMW 320 regjistrim 1 vit
  Vetura

  Shitet BMW 320 regjistrim 1 vit

  Shitet BMW 320 regjistrim 1 vit, 83,873km te kaluara ne gjendje shume te mire. Per me shume kontakt

  Kamenicë 28 korrik 14:14
  14.500 €
 • 6 foto
  Bmw e90
  Vetura

  Bmw e90

  Bmw e90, 318d. Zvicra!!! Dogana Serbia. VIBER: +381656186207

  Kamenicë 20 korrik 23:35
  9.450 €
 • 8 foto
  E shitur Bmw E30 M-technik
  Vetura

  E shitur Bmw E30 M-technik

  Bmw e30 320i M-technik ne gjendje shum te mire teknike..vetem te interesuarit serioz Qmimi eshte fik

  Kamenicë 6 qershor 01:38
  3.990 €