Vetura
Kamenicë

VW Volkswagen | Touran | Vetura në shitje në Kamenicë | Manual |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Touran 2.0 Tdi
  Vetura

  Touran 2.0 Tdi

  Touran 2.0 Tdi 7 Persona full full opsione Dhe 4 felina per dimer Makina eshte ne gjendje te rregul

  Kamenicë 31 gusht 13:05
  10.500 €
 • 0 foto
  Touran 2.0 TDI
  Vetura

  Touran 2.0 TDI

  Touran 2.0 TDI 160000 km 7 poste Krej serviset me rregull full opsione Viti i prodhimit 14.07.2013

  Kamenicë 9 gusht 19:44
  11.200 €
 • 4 foto
  Tauran 2.0 i aksidentuar
  Vetura

  Tauran 2.0 i aksidentuar

  Motori eshte ne gjendje te rregullt,ana e djatht ne rregull dhe ana e prapme ne rregull me shum shih

  Kamenicë 5 gusht 16:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Touran 1.9 TDI (Bej Ndrrim)
  Vetura

  Touran 1.9 TDI (Bej Ndrrim)

  ✅Servisin e kryer ✅Liber Servisi Km e garantuar ✅Vetur Familjare dhe e mirembajtur 📋Hipotek

  Kamenicë 2 prill 14:31
  6.800 €