Vetura
Kamenicë

VW Volkswagen | Touran | Vetura në shitje në Kamenicë | Targa Kosovare |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Tauran 2.0 i aksidentuar
  Vetura

  Tauran 2.0 i aksidentuar

  Motori eshte ne gjendje te rregullt,ana e djatht ne rregull dhe ana e prapme ne rregull me shum shih

  Kamenicë 5 gusht 16:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Touran 1.9 TDI (Bej Ndrrim)
  Vetura

  Touran 1.9 TDI (Bej Ndrrim)

  ✅Servisin e kryer ✅Liber Servisi Km e garantuar ✅Vetur Familjare dhe e mirembajtur 📋Hipotek

  Kamenicë 2 prill 14:31
  6.800 €