Vetura
Kamenicë

VW Volkswagen | Touran | Vetura në shitje në Kamenicë | Targa Te huaja |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Touran 2.0 Tdi
  Vetura

  Touran 2.0 Tdi

  Touran 2.0 Tdi 7 Persona full full opsione Dhe 4 felina per dimer Makina eshte ne gjendje te rregul

  Kamenicë 31 gusht 13:05
  10.500 €
 • 0 foto
  Touran 2.0 TDI
  Vetura

  Touran 2.0 TDI

  Touran 2.0 TDI 160000 km 7 poste Krej serviset me rregull full opsione Viti i prodhimit 14.07.2013

  Kamenicë 9 gusht 19:44
  11.200 €