Vetura
Kavajë

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Kavajë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  Okazion!Volkswagen Golf IV 1.9TDI Pacific 03
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Golf IV 1.9TDI Pacific 03

  Shitet Volkswagen Golf IV PACIFIC 1.9 TD(I) e kuqe me letra te paguara!Viti tetore 2003 Makina dispo

  Kavajë Sot, 10:45
  3.100 €
 • 0 foto
  MAKINA...ME...QERA.
  Vetura

  MAKINA...ME...QERA.

  Makina me qera cmimet duke filluar 10€. Dita.

  Kavajë Sot, 10:06
  10 €
 • 7 foto
  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI SAPOARDHUR 06
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI SAPOARDHUR 06

  Shitet Volkswagen Golf V 1.9 TDI i sapo ardhur me dogane te paguar!184Mije KM!Makina disponon Clima

  Kavajë Dje, 20:29
  4.100 €
 • 11 foto
  Volswagen Polo
  Vetura

  Volswagen Polo

  Volswagen Polo...E sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar...Viti 11.12.2008...Motorr 1.4 naft.

  Kavajë Dje, 11:30
  4.800 €
 • 4 foto
  Passat 2008 2.0 naft manual 4700€
  Vetura

  Passat 2008 2.0 naft manual 4700€

  Shitet passat 2.0 nafte kamio manuale viti 2008 ne gjendje te mir cmimi 4700€ i diskutueshem ne cmim

  Kavajë 6 janar 09:05
  4.700 €
 • 10 foto
  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI “GOAL”07
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI “GOAL”07

  Shitet Volkswagen Golf V 1.9TDI Model “GOAL” i sapo ardhur me dogane te paguar!178Mije KM origji

  Kavajë 3 janar 09:24
  4.700 €
 • 7 foto
  GOLF5 TDI 6+1
  Vetura

  GOLF5 TDI 6+1

  SHITET GOLF5 VITI 2005.TDI 1.9 ME 6+1 MARSHE SHUM EKONOMIKE NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE DHE XH

  Kavajë 26 dhjetor 13:04
  4.200 €
 • 10 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI “AUTOMAT” FULL OPSION”VITI 06
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI “AUTOMAT” FULL OPSION”VITI 06

  ✅:Marka:VW TOURAN “FULL OPSION” ✅:Cmimi:4800 EURO ✅:Motorr:2.0 TDI ✅:VIti: 2006 ✅:Lend

  Kavajë 26 nëntor 11:33
  3.800 €
 • 3 foto
  VW PHAETON 3.2 BENZIN+GAZ “FULL OPSION” OKAZION
  Vetura

  VW PHAETON 3.2 BENZIN+GAZ “FULL OPSION” OKAZION

  SHITET PASSAT PAAETON 3.2 BENZIN+GAZ “FULL OPSION” ME LETRA PER NJE VIT, MAKINA DISPONON: DISQJE

  Kavajë 7 nëntor 15:16
  8.200 €
 • 10 foto
  Okazion!Volkswagen Polo 1.4 Benzin-Gaz 03
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Polo 1.4 Benzin-Gaz 03

  Shitet Volkswagen Polo 1.4 Bezin-Gaz e sapo ardhur me dogane te paguar!196Mije KM origjinale!Makina

  Kavajë 7 nëntor 09:24
  2.900 €
 • 11 foto
  VW GOLF 5 1.6 BENZIN+GAZ VERSION GOAL VITI “06”
  Vetura

  VW GOLF 5 1.6 BENZIN+GAZ VERSION GOAL VITI “06”

  Marka:VW GOLF 5 VERSION GOAL ✅:Cmimi:4800 EURO i DISKUTUSHEM ✅:Motorr:1.6 ✅:VIti: 2007 ✅:Km

  Kavajë 5 nëntor 13:46
  4.800 €
 • 8 foto
  vw passat
  Vetura

  vw passat

  vw passat super ne gjendje serbimet te sapobera goma te reja mund ta kontrolloni ku te deshironi shi

  Kavajë 2 nëntor 12:19
  4.700 €
 • 9 foto
  Okazion!Volkswagen Polo 1.4TDI SAPOTARGUAR!08
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Polo 1.4TDI SAPOTARGUAR!08

  Shitet Volkswagen Polo 1.4 TD(I) diesel e sapo ardhur me dogane te paguar!165Mije KM origjinale me t

  Kavajë 21 tetor 21:27
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Polo 1.6 nafte viti 2010
  Vetura

  Polo 1.6 nafte viti 2010

  Makina eshte ne gjendje perfekte Motorr 1.6 nafte Kambio manuale Me dogane te paguar Cmimi 5600€ Ce

  Kavajë 21 tetor 09:44
  5.600 €
 • 10 foto
  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI 06
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI 06

  Shitet Volkswagen Golf V 1.9 TDI i sapo ardhur me dogane te paguar!225Mije KM origjinale!Makina disp

  Kavajë 17 tetor 11:25
  4.100 €
 • 7 foto
  Golf 5 1.9 tdi 2006 letra per 1 vit
  Vetura

  Golf 5 1.9 tdi 2006 letra per 1 vit

  Golf 5 1.9 tdi , kambio manuale 6+1 , e sapo targuar me letra deri ne janar 2020, 4 goma te reja , d

  Kavajë 14 tetor 18:55
  4.100 €
 • 4 foto
  Okazion turan 1.9 tdi me dogane 3400€
  Vetura

  Okazion turan 1.9 tdi me dogane 3400€

  Shitet turan 1.9 nafte viti 2003-4 ne gjendje shum te mir me doganee te paguar cmimi 3400€ Pak i di

  Kavajë 11 tetor 15:12
  3.400 €
 • 11 foto
  Okazion!Volkswagen Touran 1.9 TDI 7vendeshe 06
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Touran 1.9 TDI 7vendeshe 06

  Shitet Volkswagen Touran 1.9 TDI Diesel 7 Vendeshe (sendilet e pasme te paloseshme lehtesisht) 6+1 m

  Kavajë 11 tetor 09:18
  4.300 €
 • 8 foto
  Golf 5 1.9 nafte automat viti 2005
  Vetura

  Golf 5 1.9 nafte automat viti 2005

  Makina eshte ne gjendje perfekte E spo ardhur nga gjermania Motorr 1.9 nafte Kambio automatike 1170

  Kavajë 11 tetor 08:56
  5.300 €
 • 9 foto
  Okazion!Volkswagen Polo 1.4TDI SAPOTARGUAR!
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Polo 1.4TDI SAPOTARGUAR!

  Shitet Volkswagen Polo 1.4 TD(I) diesel e sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar dhe e sapo T

  Kavajë 7 tetor 09:37
  3.000 €
 • 9 foto
  Okazion!Volkswagen New Beetle 1.9TDI
  Vetura

  Okazion!Volkswagen New Beetle 1.9TDI

  Shitet Volkswagen New Beetle 1.9 TDI me dokumenta te paguara deri ne Janar 2020!Makina disponon kond

  Kavajë 6 tetor 20:07
  2.000 €
 • 9 foto
  Golf 5 2005 Me Dogan 3400€ I Diskutueshem 1,9 Naf
  Vetura

  Golf 5 2005 Me Dogan 3400€ I Diskutueshem 1,9 Naf

  Makina eshte me dogan te paguar e sapo ardhur nga italia motorr 1,9 shum ekonomike 278,000 km cmimi

  Kavajë 4 tetor 23:11
  3.400 €
 • 3 foto
  Vw volkswagen Touran 1.9 Tdi
  Vetura

  Vw volkswagen Touran 1.9 Tdi

  VW TOURAN 1.9TDI AUTOMAT 2005 Karburanti: Diezel Ngjyra.....: Gri metalixato Kamjo......: Automatik

  Kavajë 3 tetor 13:10
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Golf 4 1.9 tdi manual viti 2000
  Vetura

  Golf 4 1.9 tdi manual viti 2000

  Makina eshte ne gjendje shum te mire Me taksa dhe siguracion te paguara Motorr 1.9 i thjesht Kanbio

  Kavajë 28 shtator 18:48
  2.500 €
 • 9 foto
  shitet vw pasat 2.0 tdi
  Vetura

  shitet vw pasat 2.0 tdi

  shitet vw pasat 2.0 tdi esapo ardhur me dogan te paguar ne gjendje perfekte sherbimet te sapobera ja

  Kavajë 26 shtator 18:15
  5.300 €
 • 11 foto
  Okazion!Volkswagen Touran 1.9 TDI 7 Vendeshe
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Touran 1.9 TDI 7 Vendeshe

  Shitet Volkswagen Touran 1.9 TDI 7Vendeshe 6+1marshe e sapo ardhur me dogane te paguar!214Mije Km or

  Kavajë 26 shtator 09:14
  4.000 €
 • 6 foto
  Golf 5 1.9 tdi automatike xhama te zi viti 2006
  Vetura

  Golf 5 1.9 tdi automatike xhama te zi viti 2006

  Makina eshte ne gjendje shum te mire Me dogane te paguar Motorr 1.9 nafte Kambio automatike Xhama t

  Kavajë 26 shtator 08:32
  4.800 €
 • 11 foto
  Golf 5 1.6 benzin-- gaz jo fsi viti fundi 2008
  Vetura

  Golf 5 1.6 benzin-- gaz jo fsi viti fundi 2008

  Makina eshte ne gjendjen perfekte Me dogane te paguar Motorr 1.6 benzin gaz landi renzo Punon 100% m

  Kavajë 25 shtator 08:09
  4.600 €
 • 5 foto
  GOLF.1.9.
  Vetura

  GOLF.1.9.

  Makina esht ne gjendje te mir letrat deri ne Qershor

  Kavajë 23 shtator 18:21
  2.300 €
 • 4 foto
  Golf 4 gaz
  Vetura

  Golf 4 gaz

  Letrat deri n gushtin tjeter ska asnje difekt pervec fotos ke llamarina mbrapa dhe duhet shkruar ne

  Kavajë 23 shtator 17:48
  2.600 €
 • 7 foto
  Golf 6 1.6 nafte viti 2010
  Vetura

  Golf 6 1.6 nafte viti 2010

  Makina eshte ne gjenjde perfekte Me dogane te paguar Motorr 1.6 nafte Kambio manuale 6+1marshe Cmim

  Kavajë 16 shtator 13:41
  6.500 €
 • 3 foto
  Vw polo 2009
  Vetura

  Vw polo 2009

  Okazion polo viti 2009 1.4 3 pistona ne gjendje te perkryer 4 goma te reja mbyllje qendrore me pult

  Kavajë 15 shtator 12:36
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  OKZION !! GOLF 5 FULL OPSION 2007
  Vetura

  OKZION !! GOLF 5 FULL OPSION 2007

  SHITET GOLF 5 NAFTE VITI 2007 XHAMA TE ZINJ KAMER NAVI TE MADH BAXHA XHAMI GOMA TE REJA

  Kavajë 13 shtator 21:23
  5.000 €
 • 8 foto
  Golf 5 1.9 nfte manual 6+1marrshe viti 2006
  Vetura

  Golf 5 1.9 nfte manual 6+1marrshe viti 2006

  Makina eshte ne gjendje perfekte Me dogane te paguar Motorr 1.9 nafte Kambio manuale6+1marrshe Navi

  Kavajë 12 shtator 09:03
  4.000 €
 • 4 foto
  Golf 5 1,9 Naft 2006 Me Dogan 4100€ Diskutueshem
  Vetura

  Golf 5 1,9 Naft 2006 Me Dogan 4100€ Diskutueshem

  Makina eshte e sapo ardhur nga italia me dogane te paguar 31/11/2006 viti prodhimit ne gjendje perfe

  Kavajë 8 shtator 22:07
  4.100 €
 • 6 foto
  Vw Golf 4 1.9tdi automat 2001
  Vetura

  Vw Golf 4 1.9tdi automat 2001

  Vw Golf 4 1.9tdi automat 2001 ne gjendje ok

  Kavajë 8 shtator 11:50
  2.200 €
 • 8 foto
  Shitet golf 5.
  Vetura

  Shitet golf 5.

  Golf 5. 1.9 tdi Viti 2005. Me letra te sapoprera per 1 vit. Km 223000 Me 2 pal goma dhe disqe. 16

  Kavajë 7 shtator 19:07
  3.200 €
 • 5 foto
  GOLF.1.9.VITI 2000.NAFT.
  Vetura

  GOLF.1.9.VITI 2000.NAFT.

  Makina esht ne gjendje te mir taksa te sapopaguara

  Kavajë 6 shtator 16:32
  1.650 €
 • 4 foto
  Gol 3
  Vetura

  Gol 3

  Makina eshte ne gjendje te mir puno shum mire edhe Gaz edhe Benxin.Letrat I ka ne 2020.Munde ta prov

  Kavajë 6 shtator 08:47
  1.000 Lek
 • 7 foto
  Okazion!Volkswagen Golf V 2.0 TDI Sport Line 05
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Golf V 2.0 TDI Sport Line 05

  Shitet Volkswagen Golf V 2.0 Sport Line 6+1 marshe i sapo ardhur me dogane te paguar!207Mije KM!Maki

  Kavajë 5 shtator 13:12
  4.200 €
 • 4 foto
  Bora okazion 1.9 tdi 6 marsha
  Vetura

  Bora okazion 1.9 tdi 6 marsha

  Letra deri dhjetor Timon anglez

  Kavajë 1 shtator 15:07
  145.000 Lek
 • 4 foto
  Bora 1.9 di te kuqe 6 marsha 2002
  Vetura

  Bora 1.9 di te kuqe 6 marsha 2002

  Bora 1.9 tdi 6 marsha Timon anglez Letra deri dhjetor

  Kavajë 1 shtator 14:55
  1.550 €
 • 4 foto
  Vw bora 1.9 tdi nafte 6 marshe
  Vetura

  Vw bora 1.9 tdi nafte 6 marshe

  1.9 di e kuqe 6 marshe Timon anglez

  Kavajë 1 shtator 11:15
  200.000 Lek
 • 5 foto
  Okazion cady 1.9 nafte ne gjendje perfekte
  Vetura

  Okazion cady 1.9 nafte ne gjendje perfekte

  Makina tani ka ardhur esht me dogan te paguar gati per targa cmimi 3900€

  Kavajë 27 gusht 16:26
  3.900 €
 • 3 foto
  Shitet Volswagen sharan
  Vetura

  Shitet Volswagen sharan

  Shitet Voswagen sharan me letra te paguara.Me 6 marshe,kambio manuale ,mundesi nderrimi

  Kavajë 27 gusht 10:54
  3.500.000 Lek
 • 0 foto
  Golf 4 Benzin + Gaz ne libreze
  Vetura

  Golf 4 Benzin + Gaz ne libreze

  Golf 4 benzin + gaz te shkruajtur ne libreze. Sherbimet te sapo bera ,rrip motorri 20 mij km ,goma

  Kavajë 26 gusht 13:30
  2.300 €
 • 5 foto
  GOLF 5 TDI 1.9
  Vetura

  GOLF 5 TDI 1.9

  SHITET GOLF5.TDI 1.9 ME 6+1 MARSHE SHUM EKONOMIKE NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE E

  Kavajë 24 gusht 09:53
  4.000 €
 • 8 foto
  OKAZION CADYY 1.9 nafte viti 2007 me dogan
  Vetura

  OKAZION CADYY 1.9 nafte viti 2007 me dogan

  Makina sapo ka ardhur me dogan be gjendje shum te mir cmimi 3700€ okazion

  Kavajë 21 gusht 22:16
  3.700 €
 • 7 foto
  GOLF 5 1,9 TDI PERFETTO
  Vetura

  GOLF 5 1,9 TDI PERFETTO

  Shitet golf 5 SAPO ka ARDHUR NGA ITALIA ME DOGAN TE PAGUAR MAKINA ESHT SHUM NE GJENDIE TE MIR ME GOM

  Kavajë 20 gusht 12:11
  3.100 €
 • 0 foto
  Okazion!Volkswagen Passat CC 2.0 TDI 09”FULL”
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Passat CC 2.0 TDI 09”FULL”

  Shitet Passat CC 2.0 TDI “Higtline”i sapo ardhur me dogane te paguar!192Mije KM!Makina disponon

  Kavajë 18 gusht 16:51
  9.800 €