Vetura
Kavajë

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Kavajë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  Okazion!Volkswagen Golf IV 1.9TDI Pacific 03
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Golf IV 1.9TDI Pacific 03

  Shitet Volkswagen Golf IV PACIFIC 1.9 TD(I) e kuqe me letra te paguara!Viti tetore 2003 Makina dispo

  Kavajë Sot, 22:57
  3.100 €
 • 7 foto
  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI SAPOARDHUR 06
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI SAPOARDHUR 06

  Shitet Volkswagen Golf V 1.9 TDI i sapo ardhur me dogane te paguar!184Mije KM!Makina disponon Clima

  Kavajë Sot, 22:57
  4.100 €
 • 10 foto
  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI “GOAL”07
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI “GOAL”07

  Shitet Volkswagen Golf V 1.9TDI Model “GOAL” i sapo ardhur me dogane te paguar!178Mije KM origji

  Kavajë Sot, 19:26
  4.700 €
 • 11 foto
  VW GOLF 5 1.6 BENZIN+GAZ VERSION GOAL VITI “06”
  Vetura

  VW GOLF 5 1.6 BENZIN+GAZ VERSION GOAL VITI “06”

  Marka:VW GOLF 5 VERSION GOAL ✅:Cmimi:4800 EURO i DISKUTUSHEM ✅:Motorr:1.6 ✅:VIti: 2007 ✅:Km

  Kavajë 5 nëntor 13:46
  4.800 €
 • 10 foto
  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI 06
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI 06

  Shitet Volkswagen Golf V 1.9 TDI i sapo ardhur me dogane te paguar!225Mije KM origjinale!Makina disp

  Kavajë 17 tetor 11:25
  4.100 €
 • 7 foto
  Golf 5 1.9 tdi 2006 letra per 1 vit
  Vetura

  Golf 5 1.9 tdi 2006 letra per 1 vit

  Golf 5 1.9 tdi , kambio manuale 6+1 , e sapo targuar me letra deri ne janar 2020, 4 goma te reja , d

  Kavajë 14 tetor 18:55
  4.100 €
 • 8 foto
  Golf 5 1.9 nafte automat viti 2005
  Vetura

  Golf 5 1.9 nafte automat viti 2005

  Makina eshte ne gjendje perfekte E spo ardhur nga gjermania Motorr 1.9 nafte Kambio automatike 1170

  Kavajë 11 tetor 08:56
  5.300 €
 • 9 foto
  Golf 5 2005 Me Dogan 3400€ I Diskutueshem 1,9 Naf
  Vetura

  Golf 5 2005 Me Dogan 3400€ I Diskutueshem 1,9 Naf

  Makina eshte me dogan te paguar e sapo ardhur nga italia motorr 1,9 shum ekonomike 278,000 km cmimi

  Kavajë 4 tetor 23:11
  3.400 €
 • 10 foto
  Golf 4 1.9 tdi manual viti 2000
  Vetura

  Golf 4 1.9 tdi manual viti 2000

  Makina eshte ne gjendje shum te mire Me taksa dhe siguracion te paguara Motorr 1.9 i thjesht Kanbio

  Kavajë 28 shtator 18:48
  2.500 €
 • 6 foto
  Golf 5 1.9 tdi automatike xhama te zi viti 2006
  Vetura

  Golf 5 1.9 tdi automatike xhama te zi viti 2006

  Makina eshte ne gjendje shum te mire Me dogane te paguar Motorr 1.9 nafte Kambio automatike Xhama t

  Kavajë 26 shtator 08:32
  4.800 €
 • 11 foto
  Golf 5 1.6 benzin-- gaz jo fsi viti fundi 2008
  Vetura

  Golf 5 1.6 benzin-- gaz jo fsi viti fundi 2008

  Makina eshte ne gjendjen perfekte Me dogane te paguar Motorr 1.6 benzin gaz landi renzo Punon 100% m

  Kavajë 25 shtator 08:09
  4.600 €
 • 5 foto
  GOLF.1.9.
  Vetura

  GOLF.1.9.

  Makina esht ne gjendje te mir letrat deri ne Qershor

  Kavajë 23 shtator 18:21
  2.300 €
 • 4 foto
  Golf 4 gaz
  Vetura

  Golf 4 gaz

  Letrat deri n gushtin tjeter ska asnje difekt pervec fotos ke llamarina mbrapa dhe duhet shkruar ne

  Kavajë 23 shtator 17:48
  2.600 €
 • 7 foto
  Golf 6 1.6 nafte viti 2010
  Vetura

  Golf 6 1.6 nafte viti 2010

  Makina eshte ne gjenjde perfekte Me dogane te paguar Motorr 1.6 nafte Kambio manuale 6+1marshe Cmim

  Kavajë 16 shtator 13:41
  6.500 €
 • 7 foto
  OKZION !! GOLF 5 FULL OPSION 2007
  Vetura

  OKZION !! GOLF 5 FULL OPSION 2007

  SHITET GOLF 5 NAFTE VITI 2007 XHAMA TE ZINJ KAMER NAVI TE MADH BAXHA XHAMI GOMA TE REJA

  Kavajë 13 shtator 21:23
  5.000 €
 • 8 foto
  Golf 5 1.9 nfte manual 6+1marrshe viti 2006
  Vetura

  Golf 5 1.9 nfte manual 6+1marrshe viti 2006

  Makina eshte ne gjendje perfekte Me dogane te paguar Motorr 1.9 nafte Kambio manuale6+1marrshe Navi

  Kavajë 12 shtator 09:03
  4.000 €
 • 4 foto
  Golf 5 1,9 Naft 2006 Me Dogan 4100€ Diskutueshem
  Vetura

  Golf 5 1,9 Naft 2006 Me Dogan 4100€ Diskutueshem

  Makina eshte e sapo ardhur nga italia me dogane te paguar 31/11/2006 viti prodhimit ne gjendje perfe

  Kavajë 8 shtator 22:07
  4.100 €
 • 6 foto
  Vw Golf 4 1.9tdi automat 2001
  Vetura

  Vw Golf 4 1.9tdi automat 2001

  Vw Golf 4 1.9tdi automat 2001 ne gjendje ok

  Kavajë 8 shtator 11:50
  2.200 €
 • 8 foto
  Shitet golf 5.
  Vetura

  Shitet golf 5.

  Golf 5. 1.9 tdi Viti 2005. Me letra te sapoprera per 1 vit. Km 223000 Me 2 pal goma dhe disqe. 16

  Kavajë 7 shtator 19:07
  3.200 €
 • 5 foto
  GOLF.1.9.VITI 2000.NAFT.
  Vetura

  GOLF.1.9.VITI 2000.NAFT.

  Makina esht ne gjendje te mir taksa te sapopaguara

  Kavajë 6 shtator 16:32
  1.650 €
 • 4 foto
  Gol 3
  Vetura

  Gol 3

  Makina eshte ne gjendje te mir puno shum mire edhe Gaz edhe Benxin.Letrat I ka ne 2020.Munde ta prov

  Kavajë 6 shtator 08:47
  1.000 Lek
 • 7 foto
  Okazion!Volkswagen Golf V 2.0 TDI Sport Line 05
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Golf V 2.0 TDI Sport Line 05

  Shitet Volkswagen Golf V 2.0 Sport Line 6+1 marshe i sapo ardhur me dogane te paguar!207Mije KM!Maki

  Kavajë 5 shtator 13:12
  4.200 €
 • 0 foto
  Golf 4 Benzin + Gaz ne libreze
  Vetura

  Golf 4 Benzin + Gaz ne libreze

  Golf 4 benzin + gaz te shkruajtur ne libreze. Sherbimet te sapo bera ,rrip motorri 20 mij km ,goma

  Kavajë 26 gusht 13:30
  2.300 €
 • 5 foto
  GOLF 5 TDI 1.9
  Vetura

  GOLF 5 TDI 1.9

  SHITET GOLF5.TDI 1.9 ME 6+1 MARSHE SHUM EKONOMIKE NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE E

  Kavajë 24 gusht 09:53
  4.000 €
 • 7 foto
  GOLF 5 1,9 TDI PERFETTO
  Vetura

  GOLF 5 1,9 TDI PERFETTO

  Shitet golf 5 SAPO ka ARDHUR NGA ITALIA ME DOGAN TE PAGUAR MAKINA ESHT SHUM NE GJENDIE TE MIR ME GOM

  Kavajë 20 gusht 12:11
  3.100 €
 • 9 foto
  Okazion!Volkswagen Golf V 2.0 Automat Sport-Line
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Golf V 2.0 Automat Sport-Line

  Shitet Volkswagen Golf V 2.0 TDI i sapo ardhur me dogane te paguar!223Mije KM origjinale!Makina disp

  Kavajë 18 gusht 16:51
  4.700 €
 • 5 foto
  Golf 4 1.9 naft
  Vetura

  Golf 4 1.9 naft

  Okazion shitet golf 4 1.9 naft 1999 ne gjendje super 4 goma te reja sherbime te kryer per me teper 0

  Kavajë 15 gusht 13:30
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Golf 5 1.6 benzin--gaz (jo fsi) viti 2008
  Vetura

  Golf 5 1.6 benzin--gaz (jo fsi) viti 2008

  Makina eshte ne gjendje perfekte Me dogane te paguar Kambio manuale Motorr 1.6 benzin--gaz Impjanti

  Kavajë 13 gusht 10:58
  4.600 €
 • 7 foto
  GOLF5 TDI 6+1
  Vetura

  GOLF5 TDI 6+1

  SHITET GOLF5 VITI 2005.TDI 1.9 ME 6+1 MARSHE SHUM EKONOMIKE NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE DHE XH

  Kavajë 7 gusht 17:45
  4.200 €
 • 2 foto
  Golf 4 1.9 naft
  Vetura

  Golf 4 1.9 naft

  Okazion shitet golf 4 1.9 2000 me kondiconer clima elektrik opsionet e 2002 ne gjendje super

  Kavajë 7 gusht 10:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  GOLF.5.1.9.2005.
  Vetura

  GOLF.5.1.9.2005.

  Makina esht ne gjendje te mir me dogan te paguar shum epastr mrena dhe jasht.mundsi ndrrimi

  Kavajë 6 gusht 19:33
  4.000 €
 • 10 foto
  Okazion!Super Volkswagen Golf V 1.9 “GOAL”07
  Vetura

  Okazion!Super Volkswagen Golf V 1.9 “GOAL”07

  Shitet Volkswagen Golf V 1.9TDI Model “GOAL” i sapo ardhur me dogane te paguar!165Mije KM origji

  Kavajë 4 gusht 09:13
  4.600 €
 • 4 foto
  Golf gaz
  Vetura

  Golf gaz

  Makina do 2 gomat e pasme taksat do ja paguaj une ne 8 gusht dhe do i kete per 1 vit ngjyra eshte e

  Kavajë 31 korrik 17:00
  2.800 €
 • 4 foto
  Golf Benzin Gaz
  Vetura

  Golf Benzin Gaz

  Makina eshte ne gjendje shum te mir pune me klima kilometrat e veta sherbimet e sapo bera taksa te s

  Kavajë 26 korrik 10:42
  2.800 €
 • 11 foto
  Okazion! Volkswagen Golf IV 1.9 TD(I) Higtline 03
  Vetura

  Okazion! Volkswagen Golf IV 1.9 TD(I) Higtline 03

  Shitet Volkswagen Golf IV 1.9 TD(I) e kuqe me letra te paguara per 1 Vit! Viti tetore 2003 Makina di

  Kavajë 17 korrik 21:46
  3.200 €
 • 8 foto
  Volkswagen Golf V 2.0 GT
  Vetura

  Volkswagen Golf V 2.0 GT

  Shitet Golf 5 GT Sport Forca motorrike 2.0 Naft 140 hp Kambio manual 6+R Viti 2006 Kilometrat 260

  Kavajë 17 korrik 19:53
  5.500 €
 • 8 foto
  OKAZION !! GOLF 5 AUTOMAT 1.9 NAFTE
  Vetura

  OKAZION !! GOLF 5 AUTOMAT 1.9 NAFTE

  SHITET - OKAZION - GOLF 5 - AUTOMAT VITI 2005 NAFTE 1.9 ME DOGANE EURO 4 SENSOR PARKIMI SEDILE ME NG

  Kavajë 16 korrik 22:23
  4.800 €
 • 8 foto
  Golf 5 1.9 tdi viti 2008
  Vetura

  Golf 5 1.9 tdi viti 2008

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer Motorr 1.9 nafte Kambio manuale Me dogane te paguar Cmimi 470

  Kavajë 5 korrik 16:05
  4.700 €
 • 7 foto
  Golf 5 1.9 tdi manual viti 2007
  Vetura

  Golf 5 1.9 tdi manual viti 2007

  Makina eshte ne gjendje perfekte Me dogane te paguar Motorr 1.9 nafte Kambio manuale 183 000 km Vi

  Kavajë 5 korrik 08:59
  4.500 €
 • 8 foto
  VW GOLF 5 1.9 TDI VITI 2005 me km originale 177916
  Vetura

  VW GOLF 5 1.9 TDI VITI 2005 me km originale 177916

  ✅Marka:VW GOLF 5 ✅:Motorr:1.9 TDI ✅:VIti: 2005 ✅:Km:177916 KM ORIGINAL ✅:Lenda djegese:Di

  Kavajë 4 korrik 19:45
  4.400 €
 • 7 foto
  VW GOLF 5 VERSION GOAL 1.9 TDI VITI 2007 km 196342
  Vetura

  VW GOLF 5 VERSION GOAL 1.9 TDI VITI 2007 km 196342

  ✅Marka:VW GOLF 5 VERSION GOAL ✅:Cmimi:4600 EURO ✅:Motorr:1.9 TDI ✅:VIti: 2007 ✅:Km:196437

  Kavajë 26 qershor 11:42
  4.600 €
 • 6 foto
  Shitet Golf 5 GT Sport
  Vetura

  Shitet Golf 5 GT Sport

  Shitet Golf 5 GT Sport Forca motorrike 2.0 Naft 140 hp Kambio manual 6+R Viti 2006 Kilometrat 260

  Kavajë 24 qershor 21:19
  5.500 €
 • 11 foto
  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9 TDI Navi
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9 TDI Navi

  Shitet Volkswagen Golf V 1.9 TDI i sapo ardhur me dogane te paguar!206 Mije KM origjinale!Makina dis

  Kavajë 24 qershor 12:48
  4.300 €
 • 7 foto
  OKAZION !! GOLF 4 NAFTE- SAPO TARGUAR
  Vetura

  OKAZION !! GOLF 4 NAFTE- SAPO TARGUAR

  SHITET GOLF 4 NAFTE 1.9 ME i TE KUQE SAPO TARGUAR ME LETRA TE PAGUARA PER 1 VIT GOMA 90% TE REJA (

  Kavajë 18 qershor 16:35
  2.800 €
 • 7 foto
  golf 5 anno 2003 euro 4
  Vetura

  golf 5 anno 2003 euro 4

  golf 5 anno 2003 1.9 turbo diesel diesel euro 4 prezzo 1500 euro l\'auto si trova in italia

  Kavajë 16 qershor 11:45
  1.500 €
 • 7 foto
  Golf 5 2000 nafte viti 2005
  Vetura

  Golf 5 2000 nafte viti 2005

  Makina eshte ne gjendje shum te mire Motorr 2000 nafte Kambio manuale 6 marrshe Me taksa dhe sigur

  Kavajë 9 qershor 21:16
  3.500 €
 • 11 foto
  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9 TDI SPORT LINE 07
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9 TDI SPORT LINE 07

  Shitet Volkswagen Golf V 1.9 TDI Sport Line i sapo ardhur me dogane te paguar!194Mije KM!Makina disp

  Kavajë 5 qershor 11:06
  4.400 €
 • 10 foto
  Okazion!Volkswagen Golf VI 1.6 TDI Bluemotion FULL
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Golf VI 1.6 TDI Bluemotion FULL

  Shitet Volkswagen Golf VI “TEAM” 1.6 TDI BLUEMOTION technolog diesel EURO 5 e sapo ardhur nga gj

  Kavajë 29 maj 16:21
  7.900 €
 • 7 foto
  VW Golf 6 1.6 2009
  Vetura

  VW Golf 6 1.6 2009

  Shitet golf 6 1.6 nafte viti 2009 ne gjendje te mir me 174 mi km manual shum ekonomik me dogan mund

  Kavajë 29 maj 08:41
  7.800 €
 • 3 foto
  VW Golf 4 dizel
  Vetura

  VW Golf 4 dizel

  Golf 4 ne gjendje suber te mir sherbimet e ber total si nga matorri atshu ne gjenerig me goma te rej

  Kavajë 29 maj 08:29
  2.200 €