Vetura
Kavajë

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Kavajë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  Okazion!Volkswagen Golf IV 1.9TDI Pacific 03
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Golf IV 1.9TDI Pacific 03

  Shitet Volkswagen Golf IV PACIFIC 1.9 TD(I) e kuqe me letra te paguara!Viti tetore 2003 Makina dispo

  Kavajë Sot, 16:28
  3.100 €
 • 7 foto
  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI SAPOARDHUR 06
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI SAPOARDHUR 06

  Shitet Volkswagen Golf V 1.9 TDI i sapo ardhur me dogane te paguar!184Mije KM!Makina disponon Clima

  Kavajë 13 shkurt 13:17
  4.100 €
 • 10 foto
  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI “GOAL”07
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI “GOAL”07

  Shitet Volkswagen Golf V 1.9TDI Model “GOAL” i sapo ardhur me dogane te paguar!178Mije KM origji

  Kavajë 3 janar 09:24
  4.700 €
 • 10 foto
  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI 06
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI 06

  Shitet Volkswagen Golf V 1.9 TDI i sapo ardhur me dogane te paguar!225Mije KM origjinale!Makina disp

  Kavajë 17 tetor 11:25
  4.100 €
 • 5 foto
  GOLF.1.9.
  Vetura

  GOLF.1.9.

  Makina esht ne gjendje te mir letrat deri ne Qershor

  Kavajë 23 shtator 18:21
  2.300 €
 • 4 foto
  Golf 4 gaz
  Vetura

  Golf 4 gaz

  Letrat deri n gushtin tjeter ska asnje difekt pervec fotos ke llamarina mbrapa dhe duhet shkruar ne

  Kavajë 23 shtator 17:48
  2.600 €
 • 5 foto
  GOLF.1.9.VITI 2000.NAFT.
  Vetura

  GOLF.1.9.VITI 2000.NAFT.

  Makina esht ne gjendje te mir taksa te sapopaguara

  Kavajë 6 shtator 16:32
  1.650 €
 • 4 foto
  Gol 3
  Vetura

  Gol 3

  Makina eshte ne gjendje te mir puno shum mire edhe Gaz edhe Benxin.Letrat I ka ne 2020.Munde ta prov

  Kavajë 6 shtator 08:47
  1.000 Lek
 • 7 foto
  Okazion!Volkswagen Golf V 2.0 TDI Sport Line 05
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Golf V 2.0 TDI Sport Line 05

  Shitet Volkswagen Golf V 2.0 Sport Line 6+1 marshe i sapo ardhur me dogane te paguar!207Mije KM!Maki

  Kavajë 5 shtator 13:12
  4.200 €
 • 0 foto
  Golf 4 Benzin + Gaz ne libreze
  Vetura

  Golf 4 Benzin + Gaz ne libreze

  Golf 4 benzin + gaz te shkruajtur ne libreze. Sherbimet te sapo bera ,rrip motorri 20 mij km ,goma

  Kavajë 26 gusht 13:30
  2.300 €
 • 9 foto
  Okazion!Volkswagen Golf V 2.0 Automat Sport-Line
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Golf V 2.0 Automat Sport-Line

  Shitet Volkswagen Golf V 2.0 TDI i sapo ardhur me dogane te paguar!223Mije KM origjinale!Makina disp

  Kavajë 18 gusht 16:51
  4.700 €
 • 4 foto
  GOLF.5.1.9.2005.
  Vetura

  GOLF.5.1.9.2005.

  Makina esht ne gjendje te mir me dogan te paguar shum epastr mrena dhe jasht.mundsi ndrrimi

  Kavajë 6 gusht 19:33
  4.000 €
 • 10 foto
  Okazion!Super Volkswagen Golf V 1.9 “GOAL”07
  Vetura

  Okazion!Super Volkswagen Golf V 1.9 “GOAL”07

  Shitet Volkswagen Golf V 1.9TDI Model “GOAL” i sapo ardhur me dogane te paguar!165Mije KM origji

  Kavajë 4 gusht 09:13
  4.600 €
 • 4 foto
  Golf gaz
  Vetura

  Golf gaz

  Makina do 2 gomat e pasme taksat do ja paguaj une ne 8 gusht dhe do i kete per 1 vit ngjyra eshte e

  Kavajë 31 korrik 17:00
  2.800 €
 • 4 foto
  Golf Benzin Gaz
  Vetura

  Golf Benzin Gaz

  Makina eshte ne gjendje shum te mir pune me klima kilometrat e veta sherbimet e sapo bera taksa te s

  Kavajë 26 korrik 10:42
  2.800 €
 • 11 foto
  Okazion! Volkswagen Golf IV 1.9 TD(I) Higtline 03
  Vetura

  Okazion! Volkswagen Golf IV 1.9 TD(I) Higtline 03

  Shitet Volkswagen Golf IV 1.9 TD(I) e kuqe me letra te paguara per 1 Vit! Viti tetore 2003 Makina di

  Kavajë 17 korrik 21:46
  3.200 €
 • 8 foto
  Volkswagen Golf V 2.0 GT
  Vetura

  Volkswagen Golf V 2.0 GT

  Shitet Golf 5 GT Sport Forca motorrike 2.0 Naft 140 hp Kambio manual 6+R Viti 2006 Kilometrat 260

  Kavajë 17 korrik 19:53
  5.500 €
 • 6 foto
  Shitet Golf 5 GT Sport
  Vetura

  Shitet Golf 5 GT Sport

  Shitet Golf 5 GT Sport Forca motorrike 2.0 Naft 140 hp Kambio manual 6+R Viti 2006 Kilometrat 260

  Kavajë 24 qershor 21:19
  5.500 €
 • 11 foto
  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9 TDI Navi
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9 TDI Navi

  Shitet Volkswagen Golf V 1.9 TDI i sapo ardhur me dogane te paguar!206 Mije KM origjinale!Makina dis

  Kavajë 24 qershor 12:48
  4.300 €
 • 11 foto
  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9 TDI SPORT LINE 07
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9 TDI SPORT LINE 07

  Shitet Volkswagen Golf V 1.9 TDI Sport Line i sapo ardhur me dogane te paguar!194Mije KM!Makina disp

  Kavajë 5 qershor 11:06
  4.400 €