Vetura
Klinë

Vetura në shitje në Klinë

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  Shes Kombi Opel Vivaro 2.0 Diesel (2011)
  Vetura

  Shes Kombi Opel Vivaro 2.0 Diesel (2011)

  Shes kombin Opel VIVARO diesel 2.0 CDTI, viti i prodhimit 2011. Kombi eshte ne gjendje te mir teknik

  Klinë 11 nëntor 17:52
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ford C-Max 1.6 TDCI
  Vetura

  Ford C-Max 1.6 TDCI

  Vetura eshte ne gjendje te rregullt, me te gjitha serviset e kryera me rregull, viti i dyte ne Kosov

  Klinë 10 nëntor 23:33
  5.900 €
 • 0 foto
  Shitet Gjipi i Aksidentuar
  Vetura

  Shitet Gjipi i Aksidentuar

  Shitet gjipi regjistruar i llojit Kyron Ssangyong 2.0 4x4 Tel 044222762

  Klinë 10 nëntor 17:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pasat 3 c
  Vetura

  Pasat 3 c

  Shitet pasati 3c manual viti 2006 ne gjendje perfekte gjamat me rrym per kilometra edhe per aksident

  Klinë 10 nëntor 16:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mercedes w123 200D
  Vetura

  Mercedes w123 200D

  Shitet oldtimeri motorrri 200d i qlajmrum ne gjendje kontakti edhe viber +38349125188

  Klinë 10 nëntor 16:01
  2.500 €
 • 2 foto
  Audi a4 2.5 TDI 2005 pa dogan
  Vetura

  Audi a4 2.5 TDI 2005 pa dogan

  Shes audi 2.5 posaardhur nga zvicrra ne gjendje perfekte arsyja shitjes pa dogan.! Kontakt 04955899

  Klinë 10 nëntor 16:01
  2.300 €
 • 2 foto
  Bmw e39 520d
  Vetura

  Bmw e39 520d

  Gjendje te mire goma vere dhe dimri me dy pal fellne ,shitet dhe ndrrohet

  Klinë 9 nëntor 19:10
  4.300 €
 • 5 foto
  Caddy 2011
  Vetura

  Caddy 2011

  Caddy 1.6 , 2011 , ne gjendje te mire teknike, regjistrimi parë Rks Per ma shume info na kontakto

  Klinë 7 nëntor 20:52
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  shes lt 2.5 tdi
  Vetura

  shes lt 2.5 tdi

  esapo ardhur nga gjrmanija me dugan te pagume meksi 3.30 rimorkjo 045 484 310 ju mir pres

  Klinë 6 nëntor 19:47
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  shes LT 2.5 sdi esapo ardhur nga gjrmanija
  Vetura

  shes LT 2.5 sdi esapo ardhur nga gjrmanija

  shes lt esapo ardhur nga gjrmanija me dugan te pagume 045 484 310

  Klinë 6 nëntor 19:45
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet vetura mini cooper, ne gjendje te mire pune
  Vetura

  Shitet vetura mini cooper, ne gjendje te mire pune

  Shitet vetura, mini cooper, me klime, viti 2003, gjendje te mire teknike, 1.6b, km aktuale 160.000,

  Klinë 6 nëntor 11:03
  4.000 €
 • 5 foto
  Golf Vll
  Vetura

  Golf Vll

  Golfi e ka servisin komplet te berë me rryp kryesor (dhamzor) me ulje filtera gjithqka qe duhet me i

  Klinë 5 nëntor 21:18
  12.500 €
 • 0 foto
  ⛔️HAXHA AUTO 24h⛔️Blejm tegjitha lloket e Veturave
  Vetura

  ⛔️HAXHA AUTO 24h⛔️Blejm tegjitha lloket e Veturave

  ⛔ Haxha Auto ⛔ Blej të gjitha llojet e veturave: 🚗 Në gjendje të rregullt 🚗 Të aksidentuara 🚗

  Klinë 21 tetor 10:09
  4.500 €
 • 2 foto
  Evo320 4Matic Avangard
  Vetura

  Evo320 4Matic Avangard

  Super mercedes me krejt historin e servisit. Gomat dhe fellnet e reja. Regjistrimi i pare ne Ks.

  Klinë 21 tetor 09:55
  10.500 €
 • 0 foto
  Audi a6 164ps servisin e sapokryer ks
  Vetura

  Audi a6 164ps servisin e sapokryer ks

  Audi a6 2.5tdi 164ps(kuajfuqi)dizell viti i prodhimit me fund te 2002 servisin e sapokryer e rujtne

  Klinë 20 tetor 09:57
  3.550 €
 • 4 foto
  Ascona
  Vetura

  Ascona

  Shitet vetura opel askona 2.0 benxin 87 viti prodhimit ne gjendje shum te mir teknike dyrt centrall

  Klinë 19 tetor 12:23
  1 €
 • 3 foto
  Fiat palio
  Vetura

  Fiat palio

  Shitet vetura fiat palio ne gjendje te mir dizel 1.9 me klim shpenxime te vogla e regjistruar deri n

  Klinë 19 tetor 12:12
  1.800 €
 • 4 foto
  Shes Audi a6 2,5 tdi v6
  Vetura

  Shes Audi a6 2,5 tdi v6

  Shes Audi a6 2,5 tdi v6 175ps vetura asht ne gjendje te rregullt posedon Abs,Air bag,Esp,klimatronik

  Klinë 18 tetor 21:12
  2.900 €
 • 6 foto
  Mercedes-Benz B 180 cdi
  Vetura

  Mercedes-Benz B 180 cdi

  Mercedes-Benz B 180 cdi Me targa RKS ne gjendje shum te mir

  Klinë 18 tetor 16:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Caddy 2011
  Vetura

  VW Caddy 2011

  VW Caddy 1.6 dizel 2011 ne gjendje te mirë teknike, regjistrimi parë Rks. Për më shumë info na kont

  Klinë 17 tetor 21:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet VW Tauran
  Vetura

  Shitet VW Tauran

  Shes veturen VW Tauran 1.6 TDI bluemotion 110PS me regjistrim RKS edhe nje vit ne gjendje te shkelqy

  Klinë 17 tetor 12:54
  8.700 €
 • 3 foto
  Ford galaxy
  Vetura

  Ford galaxy

  Shes fordin te aksidentn per pjes asht me klim e me te gjitha qe i duhen ka 7 ulse konfori shum i ru

  Klinë 15 tetor 19:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ford gallaxy
  Vetura

  Ford gallaxy

  Shes fordin i aksedentum fordi ka te gjitha serviset e kryme me liber me te gjitha i ka

  Klinë 15 tetor 19:54
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Audi a4 b6 1.8T 20V 163ps stock
  Vetura

  Shitet Audi a4 b6 1.8T 20V 163ps stock

  Shitet Audi a4 b6 1.8T 20V e ardhur nga CH ne gjendje perfekte kerri ka 242km te garantuara me liber

  Klinë 11 tetor 23:42
  5.800 €
 • 9 foto
  Opel Vivaro
  Vetura

  Opel Vivaro

  Shitet furgoni Opel Vivaro 4 dyer , pa asnje defekt ne super gjendje

  Klinë 11 tetor 13:38
  6.500 €
 • 5 foto
  Passat 2015
  Vetura

  Passat 2015

  Passat 2.0 tdi BMT , 2015 ne gjendje te mirë teknike . 202 000km me liber servisit.

  Klinë 11 tetor 12:42
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Sprinter 312D
  Vetura

  Sprinter 312D

  Shitet .sigurim deri 20.06.2020

  Klinë 9 tetor 21:02
  2.900 €
 • 8 foto
  Reno Laguna
  Vetura

  Reno Laguna

  Shitet vetura Reno Laguna 2.2 dizell .Posedon Klim , abs esp , gjama elektronik , ulse gjysem lekur

  Klinë 4 tetor 21:18
  3.700 €
 • 2 foto
  Shitet Audi A2
  Vetura

  Shitet Audi A2

  Shitet vetura Audi A2 1.4 tdi  viti 2002 Rexhistrim ka 10 muaj Per me shume info mund te kontaktoni

  Klinë 4 tetor 19:08
  3.500 €
 • 4 foto
  Shitet Nderrohet Dj me Vetur..
  Vetura

  Shitet Nderrohet Dj me Vetur..

  Shitet teknika e gatshme per pun me te gjitha paisjet me Mikset me Laptop dhe 4satelita 2basbina 2sl

  Klinë 4 tetor 15:26
  2.600 €
 • 10 foto
  Golf 6. 2.0
  Vetura

  Golf 6. 2.0

  Vetura ësht ne gjendje shum te mir mir teknike dhe optike 2.0 Diesel Clima trenic Goma te reja vere

  Klinë 30 shtator 15:26
  5.777 €
 • 0 foto
  Rent a Car \"KLINA\", sigurimi 50% kasko
  Vetura

  Rent a Car \"KLINA\", sigurimi 50% kasko

  Japim vetura me qera nga çmimi 19.99 €. Veturat janë në gjendje te rregullt si nga ana teknike ashtu

  Klinë 29 shtator 19:20
  20 €
 • 10 foto
  Mercdes 2.2 dizel automatik rks
  Vetura

  Mercdes 2.2 dizel automatik rks

  Mercedes 2.2 dizel automatik 6muj rks Fellne te mira ne gjendje shum te mir Munsi ndrrimi nese me ko

  Klinë 28 shtator 18:56
  3.300 €
 • 3 foto
  Pikap
  Vetura

  Pikap

  shitet nrrohet pikapi pezho ne gjendje shum te mir rigjistrim deri me 1-10-2019 regjistrimi i par ne

  Klinë 27 shtator 18:10
  1.950 €
 • 4 foto
  Audi a4 2012 145 mij KM
  Vetura

  Audi a4 2012 145 mij KM

  Shes audi a4 viti 12.04.2012 ne gjendje ekstrem te mire nuk ka nevoj per asni invetim ma te voglin v

  Klinë 27 shtator 14:20
  12.900 €
 • 3 foto
  mmercedes 250
  Vetura

  mmercedes 250

  shes mercedesin 250 ne gjendje te mir siq shifet ne foto i rujtur rigjistrim ka edhe 5 muj pres

  Klinë 27 shtator 10:38
  1.200 €
 • 7 foto
  Golf 7 R line rks
  Vetura

  Golf 7 R line rks

  Shitet ose ndrrohet golf 7 2.0 tdi R line Vetura ka ndrrusin e shpejtsive automatik dsg plus shpej

  Klinë 27 shtator 06:28
  18.500 €
 • 7 foto
  shiet
  Vetura

  shiet

  t2

  Klinë 26 shtator 21:06
  1.350 €
 • 3 foto
  Shs merrcedes
  Vetura

  Shs merrcedes

  Shes mercedes 190 dizel

  Klinë 26 shtator 18:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHES XHIPIN ME 1 VIT REGJISTRIM
  Vetura

  SHES XHIPIN ME 1 VIT REGJISTRIM

  Shes xhipin Mercedes ML 270, 2.7 ccm, Automatik +tiptronik, dizel, 1 vit regjistrim, gomat e reja,

  Klinë 25 shtator 17:02
  4.850 €
 • 6 foto
  SHES PEUGEOT EXPERT
  Vetura

  SHES PEUGEOT EXPERT

  Shes peugeot exper me 5 ulse +forgon, 2.0 kubik,dizel, pa dogan, viti 2007, me klime, dizell, mundes

  Klinë 25 shtator 16:42
  4.500 €
 • 8 foto
  shitet t2
  Vetura

  shitet t2

  shitet

  Klinë 25 shtator 14:41
  1.350 €
 • 1 foto
  Shes citroën xsara 1.4 benzin,viti 2000
  Vetura

  Shes citroën xsara 1.4 benzin,viti 2000

  Shes citroën xsada 1.4 benzin,viti 2000,ne gjendje te rregullt,rks i qlajmruar,per me shum kontakton

  Klinë 24 shtator 19:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Passat 3C
  Vetura

  Passat 3C

  Shes Passatin 3C 1.9TDI , vetura eshte e mirmbajtun dhe ne gjendje perfekt optike dhe teknike , me

  Klinë 24 shtator 17:57
  6.300 €
 • 11 foto
  reno laguna 1.9 dci 2003
  Vetura

  reno laguna 1.9 dci 2003

  shitet reno laguna 2003 1.9dci motorr 2008 pothuajse i ri shum e rujtne vetura posedon Tempomat Esp

  Klinë 24 shtator 14:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Golf dizel
  Vetura

  Golf dizel

  Shes golf dizel 1.6 Dizel fabrikisht RKS i skadun Punon mir dhez mir Dritat i dhezen vet Ulset ika

  Klinë 23 shtator 19:30
  450 €
 • 4 foto
  Passat 1.9 TDI
  Vetura

  Passat 1.9 TDI

  Shes passat 1.9 i ardhur nga zvicrra. Regjestrimi i dyte nrks 2 266000km pres blers serioz Viti pro

  Klinë 23 shtator 17:09
  4.500 €
 • 6 foto
  Mercedes C220 CDI
  Vetura

  Mercedes C220 CDI

  Shitet Mercedes C220 CDI Dizell Viti prodhimit 2002 Goma te reja Ne gjendje shum te mir

  Klinë 22 shtator 19:24
  5.400 €
 • 7 foto
  Audi a4 1.9 disel 2003
  Vetura

  Audi a4 1.9 disel 2003

  Audi a4 1.9 disel viti 2003, regjistruar deri me 09-07-2020 Me goma te reja ne gjendje shume te mir.

  Klinë 22 shtator 09:36
  4.200 €
 • 5 foto
  Shitet ose ndrrohet me vetur ma te shrejt shtoj
  Vetura

  Shitet ose ndrrohet me vetur ma te shrejt shtoj

  Shitet ose ndrrohet a4 2.7 tdi Ne gjendje te mir teknike dhe optike Diesel tdi automatik tiptronik.

  Klinë 22 shtator 08:36
  Me Marrveshje