Vetura
Klinë

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Klinë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Shitet Golf 2 Me marrveshje
  Vetura

  Shitet Golf 2 Me marrveshje

  Shes veturen golf2 vetura esht ne gjendje te rregullt vetura esht e rujtne si jasht po\'ashtu edhe m

  Klinë 31 mars 10:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Golf 4 1.9 tdi
  Vetura

  Golf 4 1.9 tdi

  Shes golf 4, 1.9 tdi motorri e ka te ri me 45mij te kaluara eshte i pa doganuar me targa te huaja ve

  Klinë 31 mars 10:17
  1.500 €
 • 2 foto
  Golf 2 1.6 diesel
  Vetura

  Golf 2 1.6 diesel

  Shes veturen ne gjendje te rregullt , rexhistrimi ika skaduar vetura eshte ne gjendje shum te mir p

  Klinë 31 mars 08:00
  550 €
 • 4 foto
  Aksion passt 2 ne gjendje te mir
  Vetura

  Aksion passt 2 ne gjendje te mir

  Shes pasat 2 1.8 benzin ne gjendje te rregullt asht i rujtne Po e she’s per arsye kom tjeter nuk

  Klinë 31 mars 06:27
  800 €
 • 4 foto
  Shes passat 2
  Vetura

  Shes passat 2

  Shes passat 2 1.8 benzin rigjistrimi i skadum ndrrim nuk boj qmimi me marrveshje per me shume kontat

  Klinë 31 mars 06:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Golf 4 1.9 TDI
  Vetura

  Golf 4 1.9 TDI

  Shes Golf 4 1.9 TDI I kuqe i posa ardhur ne gjendje te rregullt servisat e perfunduar shitet komplet

  Klinë 31 mars 06:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Urgjent
  Vetura

  Urgjent

  Golf4 tdi i tkuqe 1.9 ne gjendje tmir. Me klim. Xhamat me rrym. Uljen dhe filter tndrrun. Rrypin dhe

  Klinë 31 mars 06:01
  3.800 €
 • 2 foto
  Shes vetura
  Vetura

  Shes vetura

  Shes vetura pikabo 1.9 dizell eshte shum i rujt edhe nuk ka kerkun difekt viq regjistrim nuk ka

  Klinë 31 mars 01:04
  900 €
 • 3 foto
  Shitet pikapo
  Vetura

  Shitet pikapo

  Shitet pikapu ne gjendje te rregullt 1.9 dizell ESDEI dy par ulse

  Klinë 30 mars 22:47
  1.300 €
 • 0 foto
  SHES KOMBIN T4 URGJED 10 MUJ REGJISTRIM
  Vetura

  SHES KOMBIN T4 URGJED 10 MUJ REGJISTRIM

  SHES KOMBIN T4 10 MUJ RIGJISTRIM ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT PUNON MIR AS NJE DEFEKT SE KA 1.9 DIZE

  Klinë 30 mars 22:00
  2.150 €
 • 2 foto
  T4 kamionet
  Vetura

  T4 kamionet

  shitet nrrohet kamioneta t4 1.9 dizell ne gjendje shum te mir

  Klinë 30 mars 21:56
  3.000 €
 • 4 foto
  Golf 4 TDI 1.9 Urgjent
  Vetura

  Golf 4 TDI 1.9 Urgjent

  Golf 4 TDI I tkuqe ne gjendje shum tmir. Xhamat me rrym. Uljen dhe filter tndrrun. Rrypin dhemzor tn

  Klinë 29 mars 21:27
  3.399 €
 • 2 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shes golfin 2 1.6 benxin rigjistrim deri me 3 2 2020 baj edhe ndrrim me qka tum kumvenon qmimi me ma

  Klinë 13 mars 07:07
  Me Marrveshje
 • 8 foto
   Passat 3
  Vetura

  Passat 3

  Shes Passat 3 1.9 turbo disel ne gjendje te rregullt eshet i ruajtur si shihet ne foto si jasht ash

  Klinë 1 mars 22:29
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Polo 1.2, 2013
  Vetura

  VW Polo 1.2, 2013

  Makina nuk ka asnje defekt. Eshte ne gjermani dhe ka TÜV deri ne fund te 2020 Mund te ipet ne vle

  Klinë 3 janar 23:55
  9.500 €