Vetura
Klinë

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Klinë | Benzinë |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  Touareg 3.6 Fsi 2017
  Vetura

  Touareg 3.6 Fsi 2017

  Touareg 2017 3.6 FSI (benzin) i posa ardhur nga amerika pa dogan full ekstra panoram ka tkalume 24m

  Klinë 17 shtator 19:28
  35.000 €
 • 1 foto
  Shes calibren n gjendje shum tmir
  Vetura

  Shes calibren n gjendje shum tmir

  Caliber 2.0 benxin n gjendje t mir. Kush osht marakli i calibres kjo osht e kompletune. Viber +37744

  Klinë 15 gusht 21:38
  1.000 €
 • 0 foto
  Shesim
  Vetura

  Shesim

  Shes golf 2 benxin me rks deri nmuin shkurt 2020 baj edhe ndrrim me mjete buqsore si pllugj shkepse

  Klinë 31 korrik 20:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Golf 4 1.4 benzin viti i prodhimit 2001
  Vetura

  Golf 4 1.4 benzin viti i prodhimit 2001

  Vetura asht ne gjendje te mir posedon klim gjama elektronik bejm edhe ndrrim

  Klinë 28 korrik 15:54
  2.700 €
 • 4 foto
  Golf 2 1.3 benzin
  Vetura

  Golf 2 1.3 benzin

  Shitet golfi 2 pesë dyersh ne gjendje perfekte nuk ka nevoj asnjë euro investim me një fjalë tip top

  Klinë 22 korrik 21:41
  500 €
 • 2 foto
  Shitet vetura në gjendie te mir
  Vetura

  Shitet vetura në gjendie te mir

  Shitet vetura VW FOX Benxin 1.4 me Regjistrim 1vit ka klim gjamat me rrym senzor parkingu gomat e r

  Klinë 1 korrik 11:39
  3.200 €
 • 3 foto
  Wv polo 1.6 benzin viti 98.
  Vetura

  Wv polo 1.6 benzin viti 98.

  Ne gjendje te mire pune. 1.6 benzin. Viti prodhimit 1998. Dyert central. Timonin hidraulik. per me

  Klinë 13 qershor 21:23
  1.500 €
 • 2 foto
  shiten fellgat 16
  Vetura

  shiten fellgat 16

  shiten fellgat 16 per gollf 4 shkoda audi a3 pollo gumat ereja ikan garantoj per fellga nuk dridhin

  Klinë 2 maj 12:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Sheees golfin 3 1.6 benzin ne gjendje te shkelqyshme teknike per ma shum kontakt

  Klinë 29 prill 11:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Golf 4 tip top për qejf i blerë
  Vetura

  Golf 4 tip top për qejf i blerë

  Shes golf 4, 1.6 benzië. I ruajtur për qejf i blerë për qejf . Rks ka një vit e gjysmë. Ndërrim me

  Klinë 28 prill 22:15
  3.800 €
 • 3 foto
  Golf 5 1.6 fsi
  Vetura

  Golf 5 1.6 fsi

  Golf 5 1.6 fsi benxin shpenzimet shum vogla asht shum i mir i rujtune radio.e ka me kamer drita mre

  Klinë 4 prill 09:16
  5.500 €
 • 1 foto
  Polo 1.4 benzin tip top
  Vetura

  Polo 1.4 benzin tip top

  Hargjime shum tvogla

  Klinë 4 prill 08:29
  1.200 €
 • 2 foto
  shitet ose nderrohet golf 2 benzin 1.6
  Vetura

  shitet ose nderrohet golf 2 benzin 1.6

  shes ose ndrroj golf 2 1.6 benzin ne gjendje shum te mir pune bejm edhe ndrrim me ndonje vetur tjete

  Klinë 3 prill 20:53
  650 €
 • 3 foto
  Golf 5 r32
  Vetura

  Golf 5 r32

  Golf 5 benzin.2.5 1.vit rks.per.me.shumm kontakto

  Klinë 3 prill 17:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Polo 1.4 benzin
  Vetura

  Polo 1.4 benzin

  1 vit rks gumat e dimrit E shtrengume bej edhe ndrrim me naj sen qe mkonveno

  Klinë 3 prill 16:12
  1.400 €
 • 3 foto
  Golf 2 1.6 benzin
  Vetura

  Golf 2 1.6 benzin

  Boj ndrrim i qlajmrum

  Klinë 3 prill 16:12
  400 €
 • 3 foto
  Shitet vetura rigjistri. Deri mars
  Vetura

  Shitet vetura rigjistri. Deri mars

  Shitet vetura rgjistrim deri Mars qmimi I diskutushum. 1000

  Klinë 3 prill 14:13
  1.000 €
 • 5 foto
  Golf 2
  Vetura

  Golf 2

  Me goma te dimrit me bandash edhe me goma te veres me bandash sport me amortizer dhe auspuf sport ko

  Klinë 3 prill 06:42
  2.100 €
 • 4 foto
  shes golf 2 sport
  Vetura

  shes golf 2 sport

  shes golfin 2 ne gjendje te shkelqyshme gjithqka esht sport shum i rujtur si brenda dhe jasht per m

  Klinë 3 prill 02:57
  2.500 €
 • 5 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  Shitet golf 4 1.6 benxins teper i mir nvozitje korrikat lekur rixistrim edhe 5 muj baj ndrrim me naj

  Klinë 3 prill 01:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Passat 2
  Vetura

  Shes Passat 2

  Shes Passat 2 1.8 Benzin ne gjendj te rregull regjistrimi i skadum pa denime qimi marrveshje per dry

  Klinë 3 prill 00:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Golf 4TDI (i)1.9
  Vetura

  Golf 4TDI (i)1.9

  Golf 4TDI i tkuqe ne gjendje shum tmir. Me klim. Abs. Uljen dhe filter tndrrun. Gomat e reja plus re

  Klinë 2 prill 06:13
  3.299 €
 • 5 foto
  GOLF
  Vetura

  GOLF

  shes ose ndrroj me automatik golf 4 benzin 1.4 viti 1998 golfi asht ne gjendje te mir ka klim centr

  Klinë 1 prill 11:19
  2.900 €
 • 3 foto
  Shes Passat 2 Benzin1.8
  Vetura

  Shes Passat 2 Benzin1.8

  Shes Passat 2 1.8 Benzin rigjistrimi i skadum qmimi me marrveshje per dryshe kontaktoni ne 04931445

  Klinë 1 prill 10:49
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  vw volswagen passat 1.8
  Vetura

  vw volswagen passat 1.8

  kerri asht shum i ruajtur si brenda ashtu edhe jasht edhe ngjendje shume shume t mire i ka te bam te

  Klinë 1 prill 09:46
  3.500 €
 • 3 foto
  golf 4 benzin 1.4
  Vetura

  golf 4 benzin 1.4

  shitet vetura golf 4 benzin i sapo ardhur nga gjermania

  Klinë 1 prill 08:54
  1.350 €
 • 5 foto
  VW Golf 4 benzin 1.4
  Vetura

  VW Golf 4 benzin 1.4

  golf.4 benzin 1.4 pa dogan i sapo ardhur nga gjermania ka gjendje te shkelqyer goma te reja dhe inte

  Klinë 1 prill 08:54
  1.350 €
 • 3 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shes golf 2 1.6 benxin rigjistrim deri me 13 2 2020 perkthimi bahet meniher baj ndrrim me naj dizel

  Klinë 1 prill 08:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet urgjent
  Vetura

  shitet urgjent

  gilf 1.9 disel origjinal fabrikisht ..me krejt t reja ,1 vit plot regjistrim ...pres bleres serioz..

  Klinë 31 mars 21:37
  1.500 €
 • 0 foto
  vectra
  Vetura

  vectra

  Shitet vectra ngjyre vishnje punon mir e Ç\'lajmrume denim ska cmimi i diskutushem

  Klinë 31 mars 20:02
  380 €
 • 5 foto
  golf 4 benzin 1.4
  Vetura

  golf 4 benzin 1.4

  shitet vetura gol 4 b3nzin 1.4 i vitit 2000 i ardhur tash nga gjermania ngjyre e zeze shume i ruajtu

  Klinë 31 mars 19:27
  1.250 €
 • 3 foto
  golf 3 benzin 1.8
  Vetura

  golf 3 benzin 1.8

  shitet vetura gol 3 benzin 1.8 rks i skaduar dhe i qlajmeruar.gjendja eshte shume e mir .ka te montu

  Klinë 31 mars 17:00
  970 €
 • 2 foto
  Golf 2 1.6 benxin
  Vetura

  Golf 2 1.6 benxin

  Shes golf 2 1.6 benxin rigjistrim deri me 13 2 2020 Baj edhe ndrrim me qka tum kumvenon

  Klinë 31 mars 15:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Aksion passt 2 ne gjendje te mir
  Vetura

  Aksion passt 2 ne gjendje te mir

  Shes pasat 2 1.8 benzin ne gjendje te rregullt asht i rujtne Po e she’s per arsye kom tjeter nuk

  Klinë 31 mars 06:27
  800 €
 • 4 foto
  Shes passat 2
  Vetura

  Shes passat 2

  Shes passat 2 1.8 benzin rigjistrimi i skadum ndrrim nuk boj qmimi me marrveshje per me shume kontat

  Klinë 31 mars 06:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shes golfin 2 1.6 benxin rigjistrim deri me 3 2 2020 baj edhe ndrrim me qka tum kumvenon qmimi me ma

  Klinë 13 mars 07:07
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Polo 1.2, 2013
  Vetura

  VW Polo 1.2, 2013

  Makina nuk ka asnje defekt. Eshte ne gjermani dhe ka TÜV deri ne fund te 2020 Mund te ipet ne vle

  Klinë 3 janar 23:55
  9.500 €