Vetura
Klinë

VW Volkswagen | 181 | Vetura në shitje në Klinë

Kategoria

Lloji

Modeli

181

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  veshmbathje nga gjermania
  Vetura

  veshmbathje nga gjermania

  kemi veshmbathje te ardhura nga gjermania ka jakne pantolla kmisha komplete per meshkuj dhe femra vj

  Klinë 4 prill 00:58
  1.500 €