Vetura
Klinë

VW Volkswagen | Passat | Vetura në shitje në Klinë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  Pasat 3 c
  Vetura

  Pasat 3 c

  Shitet pasati 3c manual viti 2006 ne gjendje perfekte gjamat me rrym per kilometra edhe per aksident

  Klinë Dje, 16:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Passat 2015
  Vetura

  Passat 2015

  Passat 2.0 tdi BMT , 2015 ne gjendje te mirë teknike . 202 000km me liber servisit.

  Klinë 11 tetor 12:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Passat 3C
  Vetura

  Passat 3C

  Shes Passatin 3C 1.9TDI , vetura eshte e mirmbajtun dhe ne gjendje perfekt optike dhe teknike , me

  Klinë 24 shtator 17:57
  6.300 €
 • 4 foto
  Passat 1.9 TDI
  Vetura

  Passat 1.9 TDI

  Shes passat 1.9 i ardhur nga zvicrra. Regjestrimi i dyte nrks 2 266000km pres blers serioz Viti pro

  Klinë 23 shtator 17:09
  4.500 €
 • 0 foto
  Pasat 1 vit regjistrim
  Vetura

  Pasat 1 vit regjistrim

  Veqtura eshte ne gjendje te rregullt 1.9 disel plot 1 vjet regjistrim qmimi m kontaktoni

  Klinë 20 shtator 13:32
  300 €
 • 9 foto
  VW PASSAT 3C RKS
  Vetura

  VW PASSAT 3C RKS

  SHITET PASSATI 3C 2006 2.0 TDI RKS 11 MUAJ , NE GJENDJE TE SHUME TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE . PER I

  Klinë 16 shtator 17:07
  1 €
 • 9 foto
  SHITET PASSATI 3C 2006
  Vetura

  SHITET PASSATI 3C 2006

  SHITET PASSATI 3C 2006 2.0 TDI RKS 11 MUAJ , NE GJENDJE TE SHUME TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE . PER I

  Klinë 16 shtator 17:07
  1 €
 • 4 foto
  Shes!Passat v6 2.5 dizel
  Vetura

  Shes!Passat v6 2.5 dizel

  Passati eshte ne gjendje te rregullt!

  Klinë 14 shtator 11:45
  4.200 €
 • 5 foto
  Passat 2012 DSG
  Vetura

  Passat 2012 DSG

  Passat 2.0 dizel 2012 DSG 203 000 km Ne gjendje te mirë teknike, me liber servisit.

  Klinë 31 gusht 14:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Passat 2015
  Vetura

  Passat 2015

  Passat 2.0 dizel ,viti 2015 ,ne gjendje te mirë teknike ,full extra .

  Klinë 15 gusht 21:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BLEJM VETURA MERCEDES TE GJITHA LLOJET
  Vetura

  BLEJM VETURA MERCEDES TE GJITHA LLOJET

  Blejm vetura , Pa Dogan RKS AKSIDENT

  Klinë 16 korrik 12:52
  2.222 €
 • 6 foto
  Passat 3c
  Vetura

  Passat 3c

  Shes Passat 3c 2.0 TDI (1 bregasni) , viti 2006 , Km te kaluara 211 mijë posedon librat e servisit ,

  Klinë 12 korrik 06:37
  6.800 €
 • 1 foto
  Shes passat
  Vetura

  Shes passat

  Shes passat 1.9 dizel i vitit 1989 ne gjendje te mire .. regjistrim deri ne fund te dhjetorit 2019

  Klinë 23 qershor 15:29
  1.300 €
 • 2 foto
  Passat 1.9 TD(i) 2004
  Vetura

  Passat 1.9 TD(i) 2004

  Shes passat 1.9 TDI viti 2004 ne gjendje perfekte km te garantuara 255 mij, vetuar nuk esht hipotek

  Klinë 19 qershor 14:27
  4.700 €
 • 6 foto
  Passat
  Vetura

  Passat

  Pasat 1.9 tdi viti 2003 ne gjendje te mirè i rigjistruar deri ne gusht 2019

  Klinë 10 qershor 12:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet passati
  Vetura

  Shitet passati

  Shitet passati 2.0 tdi blue motion dsg me liber servisi i ardhum nga zvicra me star stop senzora par

  Klinë 8 qershor 14:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Passat B7
  Vetura

  Passat B7

  Passat B7 2.0 dizel 2011 , i posa ardhun nga zvicra , i regjistruar Rks ,ne gjendje te mire teknik

  Klinë 8 qershor 13:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Vw pasat regjistrim deri28-12 -2019
  Vetura

  Vw pasat regjistrim deri28-12 -2019

  shitet nrrohet pasti 1.9 tdi nrrim me pasat 4 shtoj pare

  Klinë 28 maj 14:32
  1.700 €
 • 7 foto
  Passat TDI (me dy t’kuqe), tip top,me 6 shpejtesi!
  Vetura

  Passat TDI (me dy t’kuqe), tip top,me 6 shpejtesi!

  PASSAT, 1.9 TDI (me dy tkuqe) DIESEL, VITI PRODHIMIT 2001, KLIM FUNKSIONALE, XHAMA ME RRYME, CENTRA

  Klinë 26 maj 14:31
  3.800 €
 • 5 foto
  Passat
  Vetura

  Passat

  Shes passat karavan 1.9 TDI ne gjendje shum te mir viti 1996 regjistrim 12 muaj per dukument ju gar

  Klinë 29 prill 20:42
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  PASSAT 1.9 DIZELL 2005
  Vetura

  PASSAT 1.9 DIZELL 2005

  Passat 1.9 dizell 2005 . 2017 data e regjistrimit te par ne kosov. Regjistrim deri 01.2020. Pullat

  Klinë 6 prill 15:42
  4.700 €
 • 5 foto
  VW Passat
  Vetura

  VW Passat

  VW Passat 2.0 dizel 2011 ,ne gjendje te mire teknike, i ardhun nga zvicra , i sapo regjistruar. RK

  Klinë 4 prill 16:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW Passat RKS 1 vit full
  Vetura

  VW Passat RKS 1 vit full

  Pasat 1.6 ne fund te 2011 1 vit RKS vetura posedon, START&STOP-AUTO HOLD-TEMPOMAT-SENZOR SHIU-

  Klinë 3 prill 19:24
  11.700 €
 • 6 foto
  Passat TDi-DI t\'kuqe
  Vetura

  Passat TDi-DI t\'kuqe

  Shitet Pasati 1.9 TDI viti prodhimit 2001 RKS, rigjistrim 11 muaj deri me 05.11.2019, servis te krye

  Klinë 3 prill 16:36
  3.900 €
 • 5 foto
  Pasaat
  Vetura

  Pasaat

  Pasaat 2.0 tdi me i tkuqe full ekstra . I doganuar

  Klinë 3 prill 15:05
  7.000 €
 • 2 foto
  passat 1.9 turbo dizel
  Vetura

  passat 1.9 turbo dizel

  shes passatin ngjendje trregullt matorrin perfekt e ka dhez shum let regjistrim ka deri me 08.10.20

  Klinë 3 prill 11:00
  1.350 €
 • 3 foto
  Shes passat 2011
  Vetura

  Shes passat 2011

  Shes pasat 1.6 diesel 6 + R manual 2011 me shpenzime minimale 5.5l-6l/100km i doganuar ne gusht 2018

  Klinë 3 prill 07:24
  9.999 €
 • 6 foto
  Passat 1.9 TDI
  Vetura

  Passat 1.9 TDI

  Shitet vetura Passat ne gjendeje te rregullt pune.Posedon dy par goma te dimrit dhe te veres 2018 V

  Klinë 3 prill 06:20
  6.800 €
 • 3 foto
  Shes Passat 2
  Vetura

  Shes Passat 2

  Shes Passat 2 1.8 Benzin ne gjendj te rregull regjistrimi i skadum pa denime qimi marrveshje per dry

  Klinë 3 prill 00:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Passat 1.9 tdi
  Vetura

  Passat 1.9 tdi

  Shes passat 1.9 tdi i thjesht me turbo shum i ruajtur ,me klim, me servis te kryer komplet, rks 1 v

  Klinë 2 prill 20:39
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Passat 2012 automatik
  Vetura

  Shitet Passat 2012 automatik

  shitet passati automatik viti 2012 2.0diesel 90mij te kalume me liber servisi viber +38349425920

  Klinë 2 prill 17:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Passat 2 Benzin1.8
  Vetura

  Shes Passat 2 Benzin1.8

  Shes Passat 2 1.8 Benzin rigjistrimi i skadum qmimi me marrveshje per dryshe kontaktoni ne 04931445

  Klinë 1 prill 10:49
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  vw volswagen passat 1.8
  Vetura

  vw volswagen passat 1.8

  kerri asht shum i ruajtur si brenda ashtu edhe jasht edhe ngjendje shume shume t mire i ka te bam te

  Klinë 1 prill 09:46
  3.500 €
 • 3 foto
  Passat 2003 shum i mir
  Vetura

  Passat 2003 shum i mir

  Shes Passat 1.9 tdi (131ps) viti 2003 ne gjendje shum te miire 12 muaj regjistrim vetura posedon Te

  Klinë 1 prill 09:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Passat B7
  Vetura

  Shitet Passat B7

  Shitet Passat B7 ne gjendje shum te mir i ardhur nga gjermania i gatshem per qdo lloj prove posedo

  Klinë 1 prill 06:41
  8.800 €
 • 4 foto
  Pasat 4
  Vetura

  Pasat 4

  pasat 4 disel 1.9 pa sigurim ne gjendje te rregullt Nr kontakti +38345508351

  Klinë 31 mars 19:46
  3.500 €
 • 1 foto
  Passat
  Vetura

  Passat

  Pasat 2.0 per me shum viber +38349365513

  Klinë 31 mars 19:29
  16.650 €
 • 3 foto
  Shitet Passat
  Vetura

  Shitet Passat

  Shitet vetura passat ngjendje shum trregullt 6shpejtsi..Ä·lima ngjendje trregullt gumat e reja te in

  Klinë 31 mars 11:25
  5.000 €
 • 4 foto
  Aksion passt 2 ne gjendje te mir
  Vetura

  Aksion passt 2 ne gjendje te mir

  Shes pasat 2 1.8 benzin ne gjendje te rregullt asht i rujtne Po e she’s per arsye kom tjeter nuk

  Klinë 31 mars 06:27
  800 €
 • 4 foto
  Shes passat 2
  Vetura

  Shes passat 2

  Shes passat 2 1.8 benzin rigjistrimi i skadum ndrrim nuk boj qmimi me marrveshje per me shume kontat

  Klinë 31 mars 06:26
  Me Marrveshje
 • 8 foto
   Passat 3
  Vetura

  Passat 3

  Shes Passat 3 1.9 turbo disel ne gjendje te rregullt eshet i ruajtur si shihet ne foto si jasht ash

  Klinë 1 mars 22:29
  Me Marrveshje