Vetura
Klinë

VW Volkswagen | Touareg | Vetura në shitje në Klinë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  Touareg 3.6 Fsi 2017
  Vetura

  Touareg 3.6 Fsi 2017

  Touareg 2017 3.6 FSI (benzin) i posa ardhur nga amerika pa dogan full ekstra panoram ka tkalume 24m

  Klinë 17 shtator 19:28
  35.000 €
 • 4 foto
  Shes Veturen Volkswagen Touareg
  Vetura

  Shes Veturen Volkswagen Touareg

  Shes veturen VW Touareg ne gjendje shume te mir dhe shume i ruajtur . Per info: 045 554 801 vi

  Klinë 28 maj 16:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW Touareg 2004
  Vetura

  VW Touareg 2004

  Touareg 2004 5.0 dizel Qmimi volitshem

  Klinë 17 prill 18:32
  Me Marrveshje