Vetura
Korçë

VW Volkswagen | Bora | Vetura në shitje në Korçë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  SHITET VW BORA 1.9 TDI VITI 2005 KARTAT DERI NE MARS 2020 MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE KA MOTO

  Korçë 26 prill 17:21
  2.800 €
 • 2 foto
  Shitet per arsye mos perdorimi
  Vetura

  Shitet per arsye mos perdorimi

  E erdhur nga greqia

  Korçë 4 prill 13:38
  2.000.000 Lek
 • 7 foto
  VW Bora dizel
  Vetura

  VW Bora dizel

  Shitet vw bora 1.9 tdi ne gjendje perfekte kartat deri ne shkurt 2019 serviset e kryera nuk ka nevoj

  Korçë 3 prill 14:10
  2.800 €
 • 5 foto
  WOLKSWAGEN BORA
  Vetura

  WOLKSWAGEN BORA

  Wolkswagen Bora 1.9 TDI . Makina eshte shum e paster si jashte dhe brenda. GOMA te reja 95 % 2 muaj

  Korçë 3 prill 08:50
  2.800 €
 • 3 foto
  Okazion vw volkswagen bora golf 4
  Vetura

  Okazion vw volkswagen bora golf 4

  Vw bora 1.9 nafte tdi (i) e kuqe automat letra 1 vit viti 2000 Letra per 1 vit Te gjitha sherbimet e

  Korçë 1 prill 21:08
  2.800 €
 • 6 foto
  vw bora 1.9 nafte  viti 2000
  Vetura

  vw bora 1.9 nafte viti 2000

  vw bora shitet per arsye emigrimi ne gjendje shum te mir me letra pak i diskutush

  Korçë 1 prill 20:15
  3.000 €
 • 5 foto
  Olsi
  Vetura

  Olsi

  Shitet bora 98' benzin gas i montuar jasht motori 2.3 v5 kamio manual sediljet me ngroje clima tron

  Korçë 16 mars 20:45
  2.000 €
 • 4 foto
  Wolsvagen
  Vetura

  Wolsvagen

  Shitet bora viti 98 benzin gaz i montuar jasht 2.3 motor v5 kamio manual sedilje me ngroje clima tro

  Korçë 16 mars 12:54
  2.000 €