Vetura
Kosovë

Vetura në shitje në Kosovë

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  AUDI A4 2.7TDI S-line full extra, fellne-19
  Vetura

  AUDI A4 2.7TDI S-line full extra, fellne-19

  Shitet Audi A4 i mirembajtur shume mire. Te interesuarit serioz ta kontrollojne te cilido mjeshter.

  Prishtinë Sot, 09:46
  10.800 €
 • 11 foto
  CITROEN C4 1.6 HDI DIESEL * DOGAN TE PAGUAR *
  Vetura

  CITROEN C4 1.6 HDI DIESEL * DOGAN TE PAGUAR *

  Citroen c4 1.6 hdi diesel manual viti prodhimit 2011 ne gjendje shum te mir teknike. Vetura posedon

  Ferizaj Sot, 09:46
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Citroen C4
  Vetura

  Citroen C4

  Vetura asht e importuar prej frances i ka te gjitha servisat e kryer vetura i ka te paguara Dogan dh

  Ferizaj Sot, 09:46
  6.450 €
 • 0 foto
  Astra 1.7 2007 japan
  Vetura

  Astra 1.7 2007 japan

  Shes opel Astra 1.7 motor japan dhe model i ri. Regjistrim deri ne fund qershorit. Ka te nderruar ta

  Fushë Kosovë Sot, 09:46
  3.900 €
 • 11 foto
  FIAT 500L 1.3 Diesel Automatik *dogan te paguar*ch
  Vetura

  FIAT 500L 1.3 Diesel Automatik *dogan te paguar*ch

  Shitet fiat 500L 1.3 diesel automatik viti prodhimit 2013 i sapoardhur nga zvicrra ne gjendje shum t

  Ferizaj Sot, 09:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SKODA OCTAVIA 1.6 TDI DSG *Dogan Te Paguar* ch
  Vetura

  SKODA OCTAVIA 1.6 TDI DSG *Dogan Te Paguar* ch

  Shitet shkoda octavia 1.6 tdi diesel automatik dsg viti prodhimit 2015 i sapoardhur nga zvicrra ne g

  Ferizaj Sot, 09:46
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shes mercdesinc2.2 cdi viti 2009
  Vetura

  shes mercdesinc2.2 cdi viti 2009

  shes mercdesin 2.2 cdi rks klim n gjendje shum t mir per ma shum info 044530480

  Ferizaj Sot, 09:45
  7.700 €
 • 4 foto
  AUTOMATIK 1.9 2007
  Vetura

  AUTOMATIK 1.9 2007

  Shitet taurani gjendje prefekte me servise te kryera full opsion vetura osht teper e pastert per ma

  Vushtrri Sot, 09:45
  5.400 €
 • 9 foto
  VW GOLF 6 2.0 TDI HIGHLINE
  Vetura

  VW GOLF 6 2.0 TDI HIGHLINE

  GOLF 6 2.0 TDI 6 SHPEJTSI MODELI HIGHLINE ULSET ME NXEMJE KLIM DY ZONALE TEMPOMAT TIMON MULTIFUNK

  Malisheve Sot, 09:45
  8.400 €
 • 7 foto
  shitet t4 dizell
  Vetura

  shitet t4 dizell

  shitet t4 dizell rks 7 ulse per ma shum info 044173423

  Ferizaj Sot, 09:45
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  audi a3 2.0 dizel Automatik 2011
  Vetura

  audi a3 2.0 dizel Automatik 2011

  Audi a3 2.0 Dizel Automatik 2011 esapo doganuar vetura posedon klimatronik abs bordkompjut tempomat

  Prishtinë Sot, 09:45
  9.700 €
 • 3 foto
  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
  Vetura

  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

  🚨BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN🚨 AKSIDENT DEFEKT OSE ATO QE NUK I PERDORNI - PERJ N

  Pejë Sot, 09:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PEUGEOT 207 KABRIOLET 1.6 HDI ( dogan te paguar )
  Vetura

  PEUGEOT 207 KABRIOLET 1.6 HDI ( dogan te paguar )

  Shitet pezho 207 1.6 hdi diesel manual kabriolet viti prodhimit 2008 ne gjendje shum te mir teknike.

  Ferizaj Sot, 09:45
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Audi A4 me lirë Automatik
  Vetura

  Audi A4 me lirë Automatik

  Audi A4, 2.4 V6 benzin Viti 2002 Audi ma e lira qe është automatik

  Prishtinë Sot, 09:45
  2.999 €
 • 3 foto
  Shitet Audi A4 2006
  Vetura

  Shitet Audi A4 2006

  Shitet audija A4 2006 1.9 tdi e dognuar ks vetura osht gjendje prefekte pa as ni vrejtje extrem e r

  Vushtrri Sot, 09:45
  5.900 €
 • 4 foto
  Shitet AUDI A6 viti 2005. 2.7tdi manual
  Vetura

  Shitet AUDI A6 viti 2005. 2.7tdi manual

  Vetura eshtr be gjendje shume te mire. Per ma shum info konkto: 044904904

  Prishtinë Sot, 09:45
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Astra 1.7 Cdti
  Vetura

  Astra 1.7 Cdti

  Shes opel Astra 1.7 motor japan dhe model i ri i astra J Regjistrim deri ne fund qershorit. Ka te nd

  Gllogoc Sot, 09:45
  3.900 €
 • 7 foto
  Shitet Opel Astra J 1.7 Cdti 2011
  Vetura

  Shitet Opel Astra J 1.7 Cdti 2011

  Vetura eshte shume e ruajtur , te gjitha serviset i ka kryera , me hargjime shume te vogla.Vetura es

  Prishtinë Sot, 09:45
  6.800 €
 • 11 foto
  paheton 3.0 dizel automatik 2009
  Vetura

  paheton 3.0 dizel automatik 2009

  Wv PAHETON 3.0 Dizel Automatik 2009 isapodoganuar dhe i rigjistruar ne rks Full ekstra per me shum

  Prishtinë Sot, 09:45
  9.300 €
 • 11 foto
  VW GOLF 6 1.6 TDI AUTOMATIK DSG * Dogan Te Paguar*
  Vetura

  VW GOLF 6 1.6 TDI AUTOMATIK DSG * Dogan Te Paguar*

  Shitet vw golf 6 1.6 tdi automatik dsg viti prodhimit 2012 ne gjendje shum te mir teknike. Vetura po

  Ferizaj Sot, 09:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
  Vetura

  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

  🚨BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN🚨 AKSIDENT DEFEKT OSE ATO QE NUK I PERDORNI - PERJ N

  Pejë Sot, 09:45
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shes Golf2 1.6 Fabrikisht Dizel Regjistrim 3 Muaj
  Vetura

  Shes Golf2 1.6 Fabrikisht Dizel Regjistrim 3 Muaj

  Shes Golf2 1.6 Fabrikisht Dizel Regjistrim 3 Muaj Hipotek 0 Denime 0 Perkthimi kur te doni Gjendje

  Pejë Sot, 09:44
  799 €
 • 11 foto
  opel isignia 2.0 dizel Automatik 2013
  Vetura

  opel isignia 2.0 dizel Automatik 2013

  Opel Isignia 2.0 Dizel Automatik 2013 vetura posedon klimatronik abs esp bordkompjuter tempomat senz

  Prishtinë Sot, 09:44
  9.600 €
 • 9 foto
  shitet taurani 2.0 tdi ulse 7
  Vetura

  shitet taurani 2.0 tdi ulse 7

  shitet taurani 2.0 tdi use 7 viti prodhimit 2007 senzora nxemje karrikav komnda vollan tenpomat rks

  Ferizaj Sot, 09:44
  6.100 €
 • 12 foto
  Bmw 116 pa dogan 2010 me Libra servisi ( Ndrrim )
  Vetura

  Bmw 116 pa dogan 2010 me Libra servisi ( Ndrrim )

  Bmw 116i pa Dogan e ardhur nga Zvicra,me gjitha librat e servisit km té garantuara,,e qlajmruar nè m

  Viti Sot, 09:44
  3.850 €
 • 10 foto
  Shes Opel Combo 1.7 Dizel RKS
  Vetura

  Shes Opel Combo 1.7 Dizel RKS

  Shes Opel Combo 1.7 Dizel RKS Gjendje shum tmir Gomat e reja 4 copa Viti i prodhimit 2000 Ska as x

  Pejë Sot, 09:43
  699 €
 • 3 foto
  Mercedes Benz C
  Vetura

  Mercedes Benz C

  Shitet mercedes Benz c Class , viti i prodhimit 2002 ,Automatik, i ardhur nga zvicra , gjendje funk

  Gjakovë Sot, 09:43
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Opel Zaifra 1.7 Cdti - i Doganuar
  Vetura

  Opel Zaifra 1.7 Cdti - i Doganuar

  Opel Zafira 1.7 Cdti - Ecoflex ( 81kw ) Manual - 6 Shpejtsi Viti : 2010 Km : 244.000 7 Ulse *

  Ferizaj Sot, 09:43
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Vw POLO 1.4B CAMERA KLIM PERFEKT RKS
  Vetura

  Vw POLO 1.4B CAMERA KLIM PERFEKT RKS

  Vetura eshte ne gjendje perfekte Posedon motor 1.4 benzin super tmir me hargjime te vogla 5lit 100km

  Mitrovicë Sot, 09:43
  2.900 €
 • 9 foto
  Golf 4 benzin 1.6 motor SR 7muj rks klimatronik
  Vetura

  Golf 4 benzin 1.6 motor SR 7muj rks klimatronik

  Shes veturen golf 4 prej doganes nje pronar posedon klimarnik,airbag,dritare dhe pasqyre ne pull,4co

  Ferizaj Sot, 09:43
  2.950 €
 • 12 foto
  Audi a6 2008
  Vetura

  Audi a6 2008

  Audi A6 2.7 2008 Sline karrikat me nxemje para dhe mrapa lleda senzora feull paisje te gjitha servi

  Prishtinë Sot, 09:43
  1 €
 • 12 foto
  SKODA FABIA HTP 1.2 Benzin Viti 2007
  Vetura

  SKODA FABIA HTP 1.2 Benzin Viti 2007

  Viti i prodhimit 2007 Kilometra 97000 km Abs Gjama Elektronike Klime AC Goma te Dimrit Goma Te V

  Prishtinë Sot, 09:43
  4.000 €
 • 6 foto
  Audi A6 3.0 TDI Automatik Quattro - Rks
  Vetura

  Audi A6 3.0 TDI Automatik Quattro - Rks

  Audi A6 3.0tdi i regjistruar 5 muaj rks Ne gjendje shume te mire teknike I mirembajtur me servisa

  Prishtinë Sot, 09:43
  1 €
 • 11 foto
  polo 1.2 dizel
  Vetura

  polo 1.2 dizel

  Polo 1.2 Dizel esapo doganuar vetura posedon klim airbeg alarm abes esp bordkompjuter tempomat Navi

  Prishtinë Sot, 09:43
  6.400 €
 • 3 foto
  Merzedes E220 Avtumatik
  Vetura

  Merzedes E220 Avtumatik

  Shitet kerri ose ndrrohet vetura eshte shumm e rujtune si jasht edhe mbrenta Serviset e kryne te g

  Gllogoc Sot, 09:43
  5.400 €
 • 11 foto
  VW Transporter T5 2.5 TDI
  Vetura

  VW Transporter T5 2.5 TDI

  *VW Transporter T5 *2500 cc (2.5 TDI), *Viti i prodhimit 2005, *Board-computer, *Klima AC, *Pasqyret

  Prizren Sot, 09:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes pomp elektrike per fryerjen egomav te veturav
  Vetura

  Shes pomp elektrike per fryerjen egomav te veturav

  Shes pomp elektrike per fryerjen e gomave te Veturave te ndryshme e ardhur nga gjermania per me shum

  Podujevë Sot, 09:43
  18 €
 • 8 foto
  Skoda Octavia 1.6 Dizell 2012 Mauel
  Vetura

  Skoda Octavia 1.6 Dizell 2012 Mauel

  Skoda Octavia Viti 2012 Dizell 1.6 Manuel Te kaluara 133 Mi te garantura. Pronari i Pare . Ne gjendj

  Prishtinë Sot, 09:43
  7.800 €
 • 9 foto
  polo 1.6 dizel automatik 2010
  Vetura

  polo 1.6 dizel automatik 2010

  Polo 1.6 Dizel Automatik 2010 esapo Doganuar shum ne gjendje temir teknike dhe optike per me shum 📞0

  Prishtinë Sot, 09:43
  7.700 €
 • 11 foto
  Golf 7 HighLine 1.6 Dizell Automatik-Tiptronic
  Vetura

  Golf 7 HighLine 1.6 Dizell Automatik-Tiptronic

  Golf 7 HighLine 1.6 Dizell Automatik-Tiptronic TDI BLUEMOTION TECHNOLOGY Viti 2015 regjistrimi i pa

  Prishtinë Sot, 09:43
  14.300 €
 • 5 foto
  GOLF 4 DIZELL 1.9 TDI VITI 2002 NE RKS
  Vetura

  GOLF 4 DIZELL 1.9 TDI VITI 2002 NE RKS

  GOLF 4 DIZELL 1.9 TDI I🎈 131 PES VITI 2002 MANUEL 5 SHPEJCI KLIM ATRONIKE NOVI TE MADH KARRIKA ME N

  Prishtinë Sot, 09:43
  4.999 €
 • 9 foto
  Skoda Rapid Dizell 1.6 Automatik 7 Shpejci DSG
  Vetura

  Skoda Rapid Dizell 1.6 Automatik 7 Shpejci DSG

  Škoda Rapid Automatik 1.6 Dizell 7 shpejci km 181645 te garantuara Viti 2014 i servisuar me rregull

  Prishtinë Sot, 09:43
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Skoda Fabia 1.2 Benzin 2013. Manuel
  Vetura

  Skoda Fabia 1.2 Benzin 2013. Manuel

  Skoda Fabia 1.2 Benzin 2013 Te kalauara te garantuara 183 Mi Pronari i pare Ne gjendje perfekt Ndrri

  Prishtinë Sot, 09:43
  4.900 €
 • 0 foto
  MERCEDES E KLAS 320 CDI AVANTGARDE - 06
  Vetura

  MERCEDES E KLAS 320 CDI AVANTGARDE - 06

  MERCEDES E KLAS 280 CDI. - Modeli W211 Avantgarde. - Viti i Prodhimit 2005. - Posedon Komplet Servis

  Pejë Sot, 09:43
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Seat Ibiza Cupra 1.4 TSI AUTOMATIK
  Vetura

  Seat Ibiza Cupra 1.4 TSI AUTOMATIK

  *Seat Ibiza Cupra 1.4 TSI *Prejardhje nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭, *Me dogan te paguar, *Viti prodhimit 2010, *A

  Prizren Sot, 09:43
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ✔️VW PASSAT 3C 2.0 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR✔️
  Vetura

  ✔️VW PASSAT 3C 2.0 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR✔️

  ✔️Tel 📞📞. 046 184 698. 📞📞 ✔️VW PASSAT 3C 2.0 TDI DSG. ✔️Modeli 3C. ✔️Viti i Prod

  Pejë Sot, 09:42
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  BMW 320 DIZELL 2.0 VITI 2010 AUTOMATIK X.DRIVE
  Vetura

  BMW 320 DIZELL 2.0 VITI 2010 AUTOMATIK X.DRIVE

  BMW 320 2.0 DIZELL AUTOMATIK TIP TRONIK NGA ZVICRRA PA DOGAN VITI 2010 X DRIVE LLEDA PARA DHE MRAPA

  Prishtinë Sot, 09:42
  7.300 €
 • 11 foto
  polo 1.2 dizel 2011
  Vetura

  polo 1.2 dizel 2011

  Polo 1.2 Dizel 2011 esapo doganuar vetura posedon klim airbeg alarm abes esp bordkompjuter tempomat

  Prishtinë Sot, 09:42
  5.800 €
 • 9 foto
  VW BORA BENZIN 2.0 VITI 2002 PA DOGAN AUTOMATIK
  Vetura

  VW BORA BENZIN 2.0 VITI 2002 PA DOGAN AUTOMATIK

  VW BORA BENZIN 2.0 AUTOMATIK 107 MI TE KALURA PA DOGAN KARRIKAT ME NXEMJE SHIBER NE GJENDJE SUPER

  Prishtinë Sot, 09:42
  1.050 €
 • 11 foto
  JETTA MATRIX
  Vetura

  JETTA MATRIX

  Jetta MATRIX Viti 2011 Automatik DSG Shpejtesite ne Timon F1 Senzora para mrapa Lleda para mrapa M

  Ferizaj Sot, 09:41
  29 €