Vetura
Kosovë

Audi | Vetura në shitje në Kosovë | Automatik |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  audi
  Vetura

  audi

  vetura me 4 rrot

  Viti Sot, 01:51
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Audi A4 2x Sline 2.0 TDI 2007
  Vetura

  Audi A4 2x Sline 2.0 TDI 2007

  Shitet Audi A4 2.0 TDI 1 bregasno 2007 gjendje perfekte e ruajtur ne maksimum Ka 6 muj regjistrim N

  Prishtinë Sot, 00:48
  6.800 €
 • 4 foto
  Blejm Vetura (Auto-24)VW BMW AUDI MERCEDES ?
  Vetura

  Blejm Vetura (Auto-24)VW BMW AUDI MERCEDES ?

  Artanë Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme ble

  Gjakovë Dje, 23:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDI A3 2.0 tdi quatro S-line
  Vetura

  AUDI A3 2.0 tdi quatro S-line

  Vetura asht e ardhur nga 🇨🇭Me dog gjendje perfekte quttro full pajisje per ma shum info. Mund te t

  Prishtinë Dje, 23:57
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Metal punues
  Vetura

  Metal punues

  punojm gjitha punet nga metali tel.045637204 ose nviber +38345637204

  Podujevë Dje, 23:55
  50 €
 • 10 foto
  Audi A4 2.7-TDI-Automatik
  Vetura

  Audi A4 2.7-TDI-Automatik

  Shes Audi A4 Motorri>2.7-Dizell Automatik Lekur Navigacion Komanda ne timon Klimatronik Shiber Se

  Ferizaj Dje, 23:54
  9.600 €
 • 3 foto
  AutoTrade Blejm Vetura VW BMW AUDI MERCEDES
  Vetura

  AutoTrade Blejm Vetura VW BMW AUDI MERCEDES

  muna Fushë Kosovë Auto-Trade24 •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN PO ASHTU I BLEJ

  Lipjan Dje, 23:53
  9.500 €
 • 6 foto
  BLEJM Te GJith llojet e veturave me Aksident Defek
  Vetura

  BLEJM Te GJith llojet e veturave me Aksident Defek

  Fushë Kosovë Auto-Trade24 •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN PO ASHTU I BLEJM DH

  Prizren Dje, 23:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Veturë me baterija dhe dirigjues për fëmijë/bebe
  Vetura

  Veturë me baterija dhe dirigjues për fëmijë/bebe

  Veture Audi me baterija dhe dirigjues per femije dhe bebe. Shume pak e perdorne, jasht nuk eshte qit

  Mitrovicë Dje, 23:43
  170 €
 • 5 foto
  METAL PUNUES
  Vetura

  METAL PUNUES

  METAL PUNUES LEARI NR 045637204/049637204

  Podujevë Dje, 23:17
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Audi A4
  Vetura

  Audi A4

  Audi A4 Viti i prodhimit 2016 Ne gjendje extra te mir Km te kaluara 180000 Klimen 3 zonale +38349

  Pejë Dje, 23:08
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  A4 3.0TDI
  Vetura

  A4 3.0TDI

  Audi A4 3.0 Tdi 12 muj 2014 Model 2015 204ps. Dritat led xenon. Navi te ri. Timon multifunksional.

  Gjilan Dje, 22:25
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Audi S8
  Vetura

  Audi S8

  Audi S8 5.2 Benzin Full ekstra

  Gjilan Dje, 22:01
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Audi Q3 2.0 TDI AUTOMATIK
  Vetura

  Audi Q3 2.0 TDI AUTOMATIK

  -Shitet Audi Q3 2.0 TDI Automatik -Viti i prodhimit 2014 -KM te kaluara 178.000

  Ferizaj Dje, 21:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDI A4 2013 2xS-line ??
  Vetura

  AUDI A4 2013 2xS-line ??

  Shes Audi A4 .2XS-line black edition.?? SAPO DOGANUAR REGJISTRUAR (DHJETORE) ●Viti 2013. ●Led pa

  Prishtinë Dje, 20:42
  17.500 €
 • 5 foto
  Audi A4 2.0 TDI Facelift LED ????
  Vetura

  Audi A4 2.0 TDI Facelift LED ????

  Audi A4 2.0 TDI Facelift LED 🇨🇭🇨🇭 Audi A4 2.0 TDI 140 PS Viti 2013 Drita Para LED Drita para Xeno

  Prishtinë Dje, 20:42
  17.000 €
 • 10 foto
  Audi A4 2.0 tdi
  Vetura

  Audi A4 2.0 tdi

  Vetura asht ne gjendje shum te mir teknike i ta te gjitha servisat e kryme me pump me rryp dhamzor p

  Ferizaj Dje, 20:23
  5.900 €
 • 3 foto
  Audi A6
  Vetura

  Audi A6

  Audi A6 per pjes 2.5 V6 Diesel Automatik Viber : +383 44 991 353

  Gjilan Dje, 20:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  IPTV SHQIP
  Vetura

  IPTV SHQIP

  Ploooootë 1600 Kanale Televizive 🥇Eja në shtëpine e Kampioneve🥇 Ne ofrojmë cilësi maksimale të pak

  Prishtinë Dje, 20:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  AUDI A4 2.0 TDI
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI

  AUTOMATIK KLIM FELLNA E PO SA ARDHUR PREJ ZVICRRE PA DOGAN ME KM TE GARANTUME 167000

  Lipjan Dje, 19:56
  7.300 €
 • 2 foto
  Audi Q3 Quattro
  Vetura

  Audi Q3 Quattro

  Shitet Audi Q3, Quattro, Stronic,2.0 I blere ne Gjermani ne vitin 2018 ne Audi Centrum Stuttgart!

  Prishtinë Dje, 19:44
  22.500 €
 • 11 foto
  AUDI A4 2.0 TDI - AUTOMATIK- LEDA PARA-MRAPA 2011
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI - AUTOMATIK- LEDA PARA-MRAPA 2011

  ☎️ 044 610 612 SHES / NDRROJ AUDI A4 2.0 TDI 105 kw 143 ps VITI PRODHIMIT 11/2011 I REGJISTR

  Vushtrri Dje, 19:36
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Audi A6 2.7 tdi 150 mi KM nga ????????
  Vetura

  Audi A6 2.7 tdi 150 mi KM nga ????????

  - Audi A6 2.7 tdi 150 mi KM 🇨🇭🇨🇭 - viti 2008 - km 156000 - i ardhur nga Zvicrra dogan - rexhistrim

  Gjilan Dje, 19:15
  12.500 €
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  Rent a Car Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania viber Leshoj vetura me qira te lloj

  Prishtinë Dje, 17:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Dje, 17:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi A4 2.0Tdi 2016
  Vetura

  Audi A4 2.0Tdi 2016

  Shitet Audi A4 2.0Tdi viti 2016 automatik me dogan tabela vetura esht ne gjendje shum te mir e sapo

  Prishtinë Dje, 17:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania 044269000 Vetura me Qera 19.99
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000 Vetura me Qera 19.99

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000 / 044269000 Leshoj vetura me qira te llojeve te n

  Prishtinë Dje, 17:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +37744269000 Cmimi nga 19.99 €
  Vetura

  Rent a Car Dardania +37744269000 Cmimi nga 19.99 €

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000 / 044269000 RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje t

  Prishtinë Dje, 17:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania 044269000Cmimi fillestar 29.99
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000Cmimi fillestar 29.99

  Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni n

  Prishtinë Dje, 17:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +37744269000 Cmimi nga 19.99 €
  Vetura

  Rent a Car Dardania +37744269000 Cmimi nga 19.99 €

  Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni n

  Prishtinë Dje, 17:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +37744269000 Cmimi nga 19.99 €
  Vetura

  Rent a Car Dardania +37744269000 Cmimi nga 19.99 €

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000 / 044269000 RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje t

  Prishtinë Dje, 17:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania 044269000Cmimi fillestar 19.99
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000Cmimi fillestar 19.99

  Rent a Car Dardania +37744269000 / 044269000 Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me

  Prishtinë Dje, 17:10
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99€
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99€

  Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni n

  Prishtinë Dje, 17:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Dje, 17:09
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000
  Vetura

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000 / 044269000 RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje

  Prishtinë Dje, 17:09
  20 €
 • 10 foto
  Rent a Car Dardania +37744269000 Cmimi nga 19.99
  Vetura

  Rent a Car Dardania +37744269000 Cmimi nga 19.99

  Rent a Car Dardania +37744269000 Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te n

  Prishtinë Dje, 17:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Dje, 17:09
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Rent a Car Dardania Audi Q7 viti 2009 +37744269000
  Vetura

  Rent a Car Dardania Audi Q7 viti 2009 +37744269000

  Rent a Car Dardania +37744269000 Audi Q7 viti 2009 dizel 3.0 TDI Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Dje, 17:09
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Rent a Car Dardania 044269000 duke filluar 19.99
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000 duke filluar 19.99

  Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni n

  Prishtinë Dje, 17:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99 Euro
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99 Euro

  RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te prishtines ne dragodan te rrethi TE ISMETI dhe ne Airoport t

  Prishtinë Dje, 17:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Dje, 17:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Dje, 17:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  JAP VETURA ME QERA DUKE FILLUAR NGA 15.00 PER 24 O
  Vetura

  JAP VETURA ME QERA DUKE FILLUAR NGA 15.00 PER 24 O

  JAP VETURA ME QERA AUTOMATIK DHE MANUAL

  Ferizaj Dje, 16:38
  15 €
 • 11 foto
  Shitet audi SQ5
  Vetura

  Shitet audi SQ5

  Shitet AUDi SQ5 Full opcion ne gjendje perfekte ,e ardhur nga zvicra ne tabela RKS Garancion per g

  Prishtinë Dje, 16:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi A3 1.6Tdi Dsg 2015
  Vetura

  Audi A3 1.6Tdi Dsg 2015

  Shitet Audi A3 1.6Tdi viti Dsg viti 2015 me dogan te paguar ne gjendje shum te mir pa as nje investi

  Prishtinë Dje, 15:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHES AUDI A6 2013 3.0 AUTOMATIK QUATRO LËKURË
  Vetura

  SHES AUDI A6 2013 3.0 AUTOMATIK QUATRO LËKURË

  Vetura qe dy vite e regjistruar ne Kosove (regjistrimi I trete sapo eshte be tani, valid edhe nje vi

  Prishtinë Dje, 14:43
  23.999 €
 • 0 foto
  Vetura me Qera
  Vetura

  Vetura me Qera

  AutoCenter, nje nder kompanite e para ne vend dhe rajon, ju ofron vetura te llojeve te ndryshnme me

  Gjilan Dje, 14:25
  15 €
 • 8 foto
  Audi A3
  Vetura

  Audi A3

  Shitet Audi A3 2.0 s-tronic. Viti i prodhimit 2016. Kilometra:194000 me liber te servisit te garantu

  Mitrovicë Dje, 14:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Audi A6
  Vetura

  Shitet Audi A6

  Shes Veturen Audi A6 2.0 Disel Automatic / Verura pesoden: Klimë, Bord kompjuter Navigacion Blue

  Prishtinë Dje, 14:23
  17.500 €
 • 8 foto
  Audi A4 TDI 2.0
  Vetura

  Audi A4 TDI 2.0

  -Audi A4 tdi 2.0 -viti i prodhimit 2013-2014 -ngjyre e zeze -model facelift -clima tronic -dritat me

  Fushë Kosovë Dje, 13:24
  Me Marrveshje