Vetura
Kosovë

Audi | Vetura në shitje në Kosovë | Targa Te huaja |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Blejm vetura
  Vetura

  Blejm vetura

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura

  Podujevë Sot, 23:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  *Blejm Vetura Pa Dogan ose rks nga viti 2000-2019*
  Vetura

  *Blejm Vetura Pa Dogan ose rks nga viti 2000-2019*

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura

  Rahovec Sot, 23:10
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Blejm Vetura Gjith Kosoven
  Vetura

  Blejm Vetura Gjith Kosoven

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura

  Skënderaj Sot, 23:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Blejm Vetura Pa Dogan ose rks nga viti 2000-2019
  Vetura

  Blejm Vetura Pa Dogan ose rks nga viti 2000-2019

  blejm

  Malisheve Sot, 23:05
  12.500 €
 • 8 foto
  AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2013
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2013

  SHITET AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK TIPTRONIK TEMPOMAT SENZORA KARRIKA ME NXEMJE DRITA ROBOT KLIMATRONI

  Ferizaj Sot, 22:29
  9.850 €
 • 11 foto
  AUDI A3 1.9 TDI ME DOGAN FULL OPSIONE
  Vetura

  AUDI A3 1.9 TDI ME DOGAN FULL OPSIONE

  Audi A3 1.9 tdi me dogan te paguar e ardhur nga gjetmonija vetura posedon kto opsione Klima automati

  Ferizaj Sot, 22:09
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  AUDI A4 2.0 DIESEL 2009 i sapo ardhur nga Gjermani
  Vetura

  AUDI A4 2.0 DIESEL 2009 i sapo ardhur nga Gjermani

  Audi a4 2.0 diesel 2009 pa dogane dhe homologim i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte tekn

  Gjilan Sot, 22:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Audi Q7 2007 Quattro S line
  Vetura

  Audi Q7 2007 Quattro S line

  Audi Q7 3.0 tdi quattro viti 2007, 270 kuajfuqi, automatik tiptronik S-line me paddle shift ne timon

  Prishtinë Sot, 21:56
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  vetur audi Q5
  Vetura

  vetur audi Q5

  shitet audi Q5 viti i prodhimit 11/2010 ne gjendje shum te mir nuk ka nevoj per as nje investim goma

  Prishtinë Sot, 21:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  AUTO-01 BLEJ VETURA ME AKSIDENT DEFEKT KONTAKT
  Vetura

  AUTO-01 BLEJ VETURA ME AKSIDENT DEFEKT KONTAKT

  AUTO1 Blejm te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni apo keni me defekte aksident menjaq djegur

  Istog Sot, 21:45
  9.990 €
 • 11 foto
  Audi A3 1.9 tdi me dogan tpaguar Prej Zvicerres
  Vetura

  Audi A3 1.9 tdi me dogan tpaguar Prej Zvicerres

  Shes Audi A3 1.9 tdi me dogan te paguar i sapo ardhur Prej zvicerres vetura posedon Liber servisit

  Ferizaj Sot, 21:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Audi A8 4.2 TDI Quattro 2011 me Dogan Long
  Vetura

  Shitet Audi A8 4.2 TDI Quattro 2011 me Dogan Long

  Shitet Audi A8 4.2 TDI Quattro e vitit 2011 me dogan e homologim te paguar e importuar nga Zvicrra n

  Viti Sot, 21:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Audi A4 2.0 TDI viti 2010 Automatik MeDogan
  Vetura

  Shitet Audi A4 2.0 TDI viti 2010 Automatik MeDogan

  Shitet Audi A4 2.0 TDI viti 2010 Automatik Me Dogan Homologim i ardhun nga zvicrra 044 343 451 dhe

  Viti Sot, 21:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi A4 2.0 TDI 170PS
  Vetura

  Audi A4 2.0 TDI 170PS

  Audi A4 2.0 TDI 125kw - 170PS Manual me 6 shpejtesi 182500 km te kaluara Drita Xenon - LED Stopa LED

  Gjilan Sot, 21:17
  6.900 €
 • 9 foto
  AUDI Q7 3.0 TDI S-LINE 7 ULSE
  Vetura

  AUDI Q7 3.0 TDI S-LINE 7 ULSE

  Shitet audi q7 3.0 tdi anglez

  Prishtinë Sot, 21:09
  5.900 €
 • 11 foto
  AUDI A8 4.2 TDI QUATTRO MATRIX
  Vetura

  AUDI A8 4.2 TDI QUATTRO MATRIX

  Shitet. Audi a8 4.2 tdi pa dogan

  Prishtinë Sot, 21:09
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ⛔️⛔️Blejm Vetura Pa Dogan Rks nga viti 2000-2019⛔️
  Vetura

  ⛔️⛔️Blejm Vetura Pa Dogan Rks nga viti 2000-2019⛔️

  Blejm

  Ferizaj Sot, 20:49
  25.000 €
 • 10 foto
  Shitet Audi Q5 3.0 TDI S-Line Quattro 2012 DoganCH
  Vetura

  Shitet Audi Q5 3.0 TDI S-Line Quattro 2012 DoganCH

  Shitet Audi Q5 3.0 TDI S-Line i vitit 2012 Quattro Automatik me Dogan e Homologim i importuar nga Zv

  Viti Sot, 20:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi 1.6tdi Automatik me dogan Prej Zvicerres
  Vetura

  Audi 1.6tdi Automatik me dogan Prej Zvicerres

  Shes Audi 1.6tdi 23.12 2010 Automatik steptronik me dogan te paguar i sapo ardhur Prej zvicerres vet

  Ferizaj Sot, 20:30
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Audi Q3 2.0 TDI AUTOMATIK
  Vetura

  Audi Q3 2.0 TDI AUTOMATIK

  -Shitet Audi Q3 2.0 TDI Automatik -Viti i prodhimit 2014 -KM te kaluara 178.000

  Ferizaj Sot, 20:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Audi A5 Automatik
  Vetura

  Audi A5 Automatik

  Shitet Audi A5 2.7 TDI AUTOMATIK viti 2009 e posa ardhur nga gjermania ne gjendje shum shum te mir e

  Gllogoc Sot, 20:09
  9.600 €
 • 10 foto
  Audi A4 2.7-TDI-Automatik
  Vetura

  Audi A4 2.7-TDI-Automatik

  Shes Audi A4 Motorri>2.7-Dizell Automatik Lekur Navigacion Komanda ne timon Klimatronik Shiber Se

  Ferizaj Sot, 19:47
  9.600 €
 • 9 foto
  Audi A4 1.9-TDI
  Vetura

  Audi A4 1.9-TDI

  Shes Audi A4 Motorri-1.9-Dizell Manual Klimatronik Karriga me nxemje Senzora parkimi Me dogan te pag

  Ferizaj Sot, 19:45
  7.200 €
 • 11 foto
  AUDI A5 3.0 TDI QUATRO Pa DOGAN 2xS-LINE Automati
  Vetura

  AUDI A5 3.0 TDI QUATRO Pa DOGAN 2xS-LINE Automati

  AUDI A5 3.0 TDI QUATRO Pa DOGAN 2xS-LINE AUTOMATIK VITI FUND 2013 200 mi km LEDA PARA MAS START ST

  Prishtinë Sot, 18:57
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Lokale me qira ne Aktash Prishtine
  Vetura

  Lokale me qira ne Aktash Prishtine

  Leshoi disa lokale me qira ne Aktash Prishtine . Lokali 1 ka 90 m². Tre lokale nga 40 m². Lartesia 3

  Prishtinë Sot, 18:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Audi b4 TDI 1.9
  Vetura

  Audi b4 TDI 1.9

  Audi b4 Motorri 1.9 TDI Viti 1994 Me targa te huaja pa dogan Vetura posedon: AC Klima, Hidraulik,

  Mitrovicë Sot, 18:55
  750 €
 • 11 foto
  shes audi a4 2.0 dizel dogan te paguar viti 06
  Vetura

  shes audi a4 2.0 dizel dogan te paguar viti 06

  shes audi a4 2.0 dizel ne fund te 2006 posedon 2 qelsa dogan te paguar senzor parkingi klimatronik g

  Ferizaj Sot, 18:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  audi a3
  Vetura

  audi a3

  motorr te mir gomat e mira e sa po ardhne nga italia pa dogan motorrin e ka me pumpe dyze nr +38349

  Mitrovicë Sot, 18:49
  900 €
 • 9 foto
  AUDI A3 1.9 TDI FACELIFT
  Vetura

  AUDI A3 1.9 TDI FACELIFT

  Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,doganen e ka te paguar,eshte ne gjendje shum te mir,ka liber serv

  Prishtinë Sot, 18:42
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO S-line
  Vetura

  AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO S-line

  E ardhur nga zvicrra,dogan homoligim te paguar,eshte ne gjendje shum te mir,ka liber servisi dhe gar

  Prishtinë Sot, 18:41
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  AUDI A4 2.0 TDI S-line
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI S-line

  Vetura sa po ka ardhur nga gjermanija,doganen e ka te paguar,eshte ne gjendje shum te mir,tash sa po

  Prishtinë Sot, 18:41
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  AUDI A5 2.0 TDI 3 x S-line AUTOMATIK FACELIFT
  Vetura

  AUDI A5 2.0 TDI 3 x S-line AUTOMATIK FACELIFT

  Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,dogan + homoligim i ka te paguara,eshte ne gjendje shum te mir,ka

  Prishtinë Sot, 18:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDI A3 1.6 TDI 2012
  Vetura

  AUDI A3 1.6 TDI 2012

  WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM AUDI A3 1.6 2012. E Doganuar. I Importuar nga Gjermania. IM7 * AUDI A3

  Prishtinë Sot, 18:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shes Audi A3 1.9 TDI 2009
  Vetura

  Shes Audi A3 1.9 TDI 2009

  Shes Audi A3 1.9 Dizel viti prodhimit 2009 me dogan te paguar vetura posedon klimatronik tempomat pu

  Podujevë Sot, 18:39
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  AUDI A8 3.0 TDI QUATTRO FACELIFT
  Vetura

  AUDI A8 3.0 TDI QUATTRO FACELIFT

  E ardhur nga zvicrra,dogan homoligim te paguar,ne gjendje shum te mir,ka liber servisi dhe garantojm

  Prishtinë Sot, 18:39
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK FACELIFT
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK FACELIFT

  E ardhur nga zvicrra,ne gjendje shum te mir,dogan homoligim te paguar,ka liber servisi dhe garantojm

  Prishtinë Sot, 18:38
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  AUDI A5 3.0 TDI FACELIFT AUTOMATIK
  Vetura

  AUDI A5 3.0 TDI FACELIFT AUTOMATIK

  Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,dogan+homoligim i ka te paguara,eshte ne gjendje shum te mir dhe

  Prishtinë Sot, 18:37
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO FACELIFT
  Vetura

  AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO FACELIFT

  Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,dogan dhe homoligim i ka te paguar,eshte ne gjendje shum te mir,k

  Prishtinë Sot, 18:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  AUDI A4 2.0 TDI
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI

  AUTOMATIK KLIM FELLNA E PO SA ARDHUR PREJ ZVICRRE PA DOGAN ME KM TE GARANTUME 167000

  Lipjan Sot, 18:09
  7.300 €
 • 10 foto
  Audi A6 Dizel 2.7
  Vetura

  Audi A6 Dizel 2.7

  Shes Audi-n A6 2.7 Dizel ne gjendje perfekte si mbrenda ashtu edhe jasht , siq shihet edhe ne foto n

  Vushtrri Sot, 18:07
  5.600 €
 • 0 foto
  AUDI A4 3.O TDI
  Vetura

  AUDI A4 3.O TDI

  ME FULL 2X S LINE GPS AUTOMATIK XENON ME KM TE GARANTUME ME LIBER SERVISI E POSA ARDHUR PREJ CH

  Lipjan Sot, 18:04
  9.900 €
 • 11 foto
  Audi a3 1.9 tdi s/line 2009 Shum e rujtne
  Vetura

  Audi a3 1.9 tdi s/line 2009 Shum e rujtne

  AUDI A3 1.9 TDI S/LINE VITI I PRODHIMI 2009 E ARDHUR TASH NGA GJERMONIJA 1 PRONAR KLIMTRONIC , S

  Prishtinë Sot, 17:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDI A3 1.9 TDI 2010 SAPO ARDHUR SHUM E RUJTNE
  Vetura

  AUDI A3 1.9 TDI 2010 SAPO ARDHUR SHUM E RUJTNE

  AUDI A3 1.9 TDI SAPO ARDHUR TASH NGA GJERMONIJA VITI I PRODHIMI NFUND 2009 MODEL 2010 STOPA ME

  Mitrovicë Sot, 17:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDI A6 3.0 QUATTRO 2012 SAPO ARDHUR FULL EXTRA
  Vetura

  AUDI A6 3.0 QUATTRO 2012 SAPO ARDHUR FULL EXTRA

  - AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO - SAPO ARDHUR TASH NE KOSOVE - VITI I PRODHIMI 15/12.2011 - AUTOMATI

  Prishtinë Sot, 17:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDI A3 1.9 TDI S/LINE 2009 SHUM E RUJTNE
  Vetura

  AUDI A3 1.9 TDI S/LINE 2009 SHUM E RUJTNE

  AUDI A3 1.9 TDI S/LINE VITI I PRODHIMI 2009 E ARDHUR TASH NGA GJERMONIJA 1 PRONAR KLIMTRONIC , S

  Mitrovicë Sot, 17:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDI A6 3.0 QUATTRO AUTOMATIK FULL EXTRA 2012
  Vetura

  AUDI A6 3.0 QUATTRO AUTOMATIK FULL EXTRA 2012

  - AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO - SAPO ARDHUR TASH NE KOSOVE - VITI I PRODHIMI 15/12.2011 - AUTOMATI

  Mitrovicë Sot, 17:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes audi a4 2.0 tdi Automatik me dogan 2010
  Vetura

  shes audi a4 2.0 tdi Automatik me dogan 2010

  shes audi a4 2.0 dizel ne fund te 2010 posedon dogan homologim te paguar e importuar pi (CH) autom

  Viti Sot, 17:25
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Audi A3 Viti 2009 Dizel 1.9 Tdi
  Vetura

  Shes Audi A3 Viti 2009 Dizel 1.9 Tdi

  Shes Audi A3 Viti 2009 Dizel 1.9 Tdi ,Posedon : klim tronik , tempomat , bordkompjuter, , karrigat m

  Prishtinë Sot, 17:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  shes audi a3 2.0 tdi Automatik me dogan vito 2010
  Vetura

  shes audi a3 2.0 tdi Automatik me dogan vito 2010

  shes audi a3 2.0 tdi ne fund te 2009 posedon Automatik tiptronik shpejsit ne timon klim atronik nav

  Viti Sot, 17:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Audi A3
  Vetura

  Audi A3

  Audi A3 1.6TDI Automatik viti 2010 vetura posedon karrikat me nxemje lleda para dhe mas strart/stop

  Prishtinë Sot, 17:23
  Me Marrveshje