Vetura
Kosovë

Audi | Vetura në shitje në Kosovë | Benzinë |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  AUTOTRADE BLEJM TE GJITHA VETURAT 2003–2015 VW BMW
  Vetura

  AUTOTRADE BLEJM TE GJITHA VETURAT 2003–2015 VW BMW

  Fushë Kosovë Auto-Trade24 •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN PO ASHTU I BLEJM DHE

  Rahovec Dje, 22:10
  8.900 €
 • 9 foto
  Audi S8
  Vetura

  Audi S8

  Audi S8 5.2 Benzin Full ekstra

  Gjilan Dje, 21:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  BLEJM Te GJith llojet e veturave me Aksident Defek
  Vetura

  BLEJM Te GJith llojet e veturave me Aksident Defek

  Fushë Kosovë Auto-Trade24 •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN PO ASHTU I BLEJM DH

  Prizren Dje, 21:28
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  AUDI 80
  Vetura

  AUDI 80

  shitet audia ne gjendje te rregullt benzin 1.8 . baj ndrrim me dyr te dhomave ose me dritare te

  Ferizaj Dje, 21:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi a4 Tfsi 2.0 4x4
  Vetura

  Audi a4 Tfsi 2.0 4x4

  Shes audi a4 ne gjendje shum te mir teknike Tfsi 4x4 2.0 benzin Posedon : karrika lekur me nxemje k

  Prishtinë Dje, 19:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi a4 2.0 Tfsi 4x4
  Vetura

  Audi a4 2.0 Tfsi 4x4

  Shes audi a4 ne gjendje shu te mir teknike Tfsi 2.0 benzin 4x4 Posedon :karrika likur me nxemje me

  Ferizaj Dje, 19:34
  6.600 €
 • 8 foto
  Shitet Ndrrohet Audi a4 2.0 Tfsi 4x4
  Vetura

  Shitet Ndrrohet Audi a4 2.0 Tfsi 4x4

  Shes audi a4 ne gjendje shum te mir teknike Tfsi 2.0 benzin 4x4 Posedon : karrika likur me nxemje me

  Prizren Dje, 19:34
  6.600 €
 • 11 foto
  AUDI A6 2.8 FSI 2009 ( DOGAN HOMOLOGIM )
  Vetura

  AUDI A6 2.8 FSI 2009 ( DOGAN HOMOLOGIM )

  AUDI A6 AUTOMATIK 2.8 FSI QUATTRO FULL OPSIONE 276,337 KM 🇨🇭 ( LIBER SERVISI ) TE GARANTUARA ME DO

  Gjilan Dje, 16:28
  8.200 €
 • 8 foto
  Audi A1 1.4 TFSI S-Line 2013
  Vetura

  Audi A1 1.4 TFSI S-Line 2013

  - Audi A1. 1,4 TFSI - - viti 2013 - km 189000 - inardhur nga zvicrra - garantojm per kilometra - gar

  Gjilan Dje, 15:28
  9.500 €
 • 2 foto
  Audi A1
  Vetura

  Audi A1

  Shitet audi A1 me 33000 KM. Pronari i vetem prej se makina eshte ne rruge, dmth eshte blere direkt n

  Prishtinë Dje, 14:36
  11.000 €
 • 11 foto
  Audi A1 1.2 TFSI
  Vetura

  Audi A1 1.2 TFSI

  Shes Audi A1 1.2 TFSI ne gjendje shum te regullt i ardhur nga Zvicra qe 1 vit Shpenzimet 4.5, 5, Li

  Prizren Dje, 09:25
  8.499 €
 • 9 foto
  Audi A4 1,8 Benzin Automatik rks Klim funksionale
  Vetura

  Audi A4 1,8 Benzin Automatik rks Klim funksionale

  Shes Audi A4 vetura posedon Regjistrim deri 05/05/2020 Menjaq Automatik Klima tronik funksional 4

  Gjakovë Dje, 09:00
  3.200 €
 • 0 foto
  Audi A8 4.2 V8
  Vetura

  Audi A8 4.2 V8

  Audi A8 4.2 V8

  Gjilan Dje, 08:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blejm vetura 24 ore online 300-3000 euro
  Vetura

  Blejm vetura 24 ore online 300-3000 euro

  Urgjent Blejme te gjitha llojet e veturave me qmime te ndryshme urgjent me rks, te aksidentuara me d

  Mitrovicë 11 nëntor 15:53
  2.000 €
 • 3 foto
  Urgjent blejme vetura tere kosoven
  Vetura

  Urgjent blejme vetura tere kosoven

  Urgjentisht blejme te gjitha llojet e veturave me qmime te ndryshme si Bmw audi opel mercedes peugeo

  Mitrovicë 11 nëntor 15:52
  1.999 €
 • 1 foto
  Blejme vetura urgjent gjithe kosoven
  Vetura

  Blejme vetura urgjent gjithe kosoven

  Urgjent Blejme te gjitha llojet e veturave me qmime te ndryshme urgjent me rks, te aksidentuara me d

  Prishtinë 11 nëntor 15:52
  999 €
 • 6 foto
  Audi A4 Automatik
  Vetura

  Audi A4 Automatik

  Shitet Audi A4 1.8 Automatik ne gjendje perfekte, i mirembajtun dhe i servisuar gjithe me rregull, k

  Prishtinë 11 nëntor 13:36
  3.600 €
 • 2 foto
  Audi 80 benzin
  Vetura

  Audi 80 benzin

  Me marveshje

  Pejë 11 nëntor 13:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mbyllje Lokalit Vask 170x70 cm
  Vetura

  Mbyllje Lokalit Vask 170x70 cm

  Vaska Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1,X3,X5,X6,530,535,630 A,S,D,F,G,H,J,

  Ferizaj 11 nëntor 12:09
  350 €
 • 0 foto
  audi
  Vetura

  audi

  vetura me 4 rrot

  Viti 11 nëntor 01:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Blejm Vetura pa Dogan Gjith Kosoven
  Vetura

  Blejm Vetura pa Dogan Gjith Kosoven

  Pershendetje shites posedoni vetura te demtuara ose te aksidentuara,me defekte te ndryshme ne i blej

  Prishtinë 10 nëntor 18:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  AUDI A3 8L 1.6 Benzin
  Vetura

  AUDI A3 8L 1.6 Benzin

  Shitet AUDI A3 1.6 Benzin ne gjendje te rregullt teknike. Posedon Klimen, Karriket e para me nxemje

  Prishtinë 10 nëntor 12:49
  4.200 €
 • 8 foto
  Auto Folia Dulla - Prishtine
  Vetura

  Auto Folia Dulla - Prishtine

  Ngjesim Folia Origjinale me Qmime Shum te volitshme Gjindemi ne Hajvali Afer Pompes Exfis Kontakt +3

  Prishtinë 9 nëntor 23:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi Q7 3.0
  Vetura

  Audi Q7 3.0

  Audi Q7 3.0 TFSI 272ps 8 shpejtsi

  Lipjan 8 nëntor 08:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  A8 shitet kareseria me dokomenta rks pa motorr
  Vetura

  A8 shitet kareseria me dokomenta rks pa motorr

  Shitet a8 2.8 benzin vetura osht pa motorr vetem kareseria me dokomenta rks e qlajmrume Per ma shum

  Gjakovë 7 nëntor 09:52
  1 €
 • 4 foto
  Shes Audi a4 benzin 1.8 turbo
  Vetura

  Shes Audi a4 benzin 1.8 turbo

  Shes audi a4 1.8 Turbo ne gjendje shum te mir. Posedon Automatik Klimatronik Cd Navigacion Librit e

  Prishtinë 7 nëntor 01:21
  4.500 €
 • 4 foto
  Fasader / Gipser (punojm edhe me mallter)
  Vetura

  Fasader / Gipser (punojm edhe me mallter)

  Bejm suvatimin e shtepive,objekteve si dhe ngjyrosjen,izolimin. Mallterin e punojm me maqin punen e

  Ferizaj 6 nëntor 21:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vetura me Qera
  Vetura

  Vetura me Qera

  AutoCenter, nje nder kompanite e para ne vend dhe rajon, ju ofron vetura te llojeve te ndryshnme me

  Gjilan 5 nëntor 21:53
  15 €
 • 8 foto
  Kemi pjes per Audi A4
  Vetura

  Kemi pjes per Audi A4

  Kemi pjes per Audi A4 5V TURBO 1.8 benzins Për më shum info kontaktoni në nr e telefonit. +377459031

  Gjilan 21 tetor 22:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Audi q7 automatik shpejtsit nvallon
  Vetura

  Audi q7 automatik shpejtsit nvallon

  Audi q7 3.6 benzin viti 2007 automatik tiptronik shpejtsit nvallon klimtronik ulse me nxemje tempoma

  Vushtrri 21 tetor 14:04
  1 €
 • 7 foto
  Audi
  Vetura

  Audi

  Shitet Audia 100,c4 viti 92 benzin 2.8 nlibrez esht 2.3 regjistrimi i skaduar qe dymujè vetura esht

  Ferizaj 21 tetor 09:50
  1.800 €
 • 5 foto
  Audi A4 1.8T Quattro, automatik
  Vetura

  Audi A4 1.8T Quattro, automatik

  Audi A4 1.8T Quattro / 4x4 , Automatik ne gjendje shum te mire si mbrenda ashtu edhe jasht. Serviset

  Istog 15 tetor 18:03
  4.700 €
 • 9 foto
  Shitet Audi a4 b6 1.8T 20V 163ps stock
  Vetura

  Shitet Audi a4 b6 1.8T 20V 163ps stock

  Shitet Audi a4 b6 1.8T 20V e ardhur nga CH ne gjendje perfekte kerri ka 242km te garantuara me liber

  Klinë 11 tetor 23:42
  5.800 €
 • 9 foto
  AUDI A3 2.0 TFSI AUTOMATIK 2005 BËJM NDRIM
  Vetura

  AUDI A3 2.0 TFSI AUTOMATIK 2005 BËJM NDRIM

  Climatronik Abs Esp Xenon Dsg Ulse me nxemje Shpejtesit ne timon Air bag Fellne 17 Goma te dimrit R

  Prishtinë 11 tetor 22:24
  5.500 €
 • 6 foto
  Audi -80
  Vetura

  Audi -80

  Shitet audia 1.8 benzin ne gjendje te rregullt teknike optike me regjistrim deri m::06.02.2020 shum

  Ferizaj 11 tetor 19:33
  750 €
 • 7 foto
  Shtepi me qera ne Llapushnik 25km prej Pr.
  Vetura

  Shtepi me qera ne Llapushnik 25km prej Pr.

  Shtepi me qera ne Llapushnik 25km prej Pr. Audi.1.8.Benzine.Viti.1990.Regj.17.04.2016.i Ka s

  Prishtinë 11 tetor 09:14
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi A2 1.4
  Vetura

  Audi A2 1.4

  Audi A2 1.4 posedon klimatronik klimfunksionale ASR xhamat elektronik 2 qelca centrall goma t reja i

  Lipjan 10 tetor 14:02
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  BLEJM Vetura Pa Dogan Aksident Defekt VW BMW AUDI
  Vetura

  BLEJM Vetura Pa Dogan Aksident Defekt VW BMW AUDI

  Gjakovë Fushë Kosovë Auto-Trade24 •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN PO ASHTU I B

  Lipjan 7 tetor 00:09
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Audi A3 1.8 TFSI
  Vetura

  Audi A3 1.8 TFSI

  Shitet Audi A3 1.8 TFSI 160PS Motorrin e ka te ndrrum me 90’000km. 6 shpejtesi,Navi, senzor parki

  Prizren 6 tetor 21:07
  5.200 €
 • 11 foto
  Audi A3 1.8 Turbo 180 PS Klimatronik RKS PERFEKTE
  Vetura

  Audi A3 1.8 Turbo 180 PS Klimatronik RKS PERFEKTE

  Audi A3 1.8 Turbo (Benzin) 132 kW 179 PS me 6 Shpejtesi.Ngjya Nardo Grey Viti 1997 i regjistruar RKS

  Prishtinë 4 tetor 20:55
  3.800 €
 • 2 foto
  AUTO-01 BLEJ VETURA ME AKSIDENT DEFEKT KONTAKT
  Vetura

  AUTO-01 BLEJ VETURA ME AKSIDENT DEFEKT KONTAKT

  AUTO1 Blejm te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni apo keni me defekte aksident menjaq djegur

  Istog 4 tetor 10:09
  9.990 €
 • 6 foto
  AUTO-01 >Blejm Vetura me Defekte dhe Aksident
  Vetura

  AUTO-01 >Blejm Vetura me Defekte dhe Aksident

  AUTO1 Blejm te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni apo keni me defekte aksident menjaq djegur

  Fushë Kosovë 4 tetor 08:49
  6.777 €
 • 3 foto
  BLEJM VETURA ME DEFEKTT AKSIDENTUAR VW BMW AUDI
  Vetura

  BLEJM VETURA ME DEFEKTT AKSIDENTUAR VW BMW AUDI

  AUTO1 Blejm te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni apo keni me defekte aksident menjaq djegur

  Suharekë 4 tetor 08:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Audi A4 1.8Turbo 150ps tabela zvicrres
  Vetura

  Audi A4 1.8Turbo 150ps tabela zvicrres

  Shitet audi a4 1.8 Turbo 150 Ps. Clim xhama me rrym tempomat guma t Mira Vetura osht xhendje t

  Prishtinë 3 tetor 12:30
  650 €
 • 1 foto
  Shiten Farat 2 Par Per Golf 3 ne gjebdje perfecte
  Vetura

  Shiten Farat 2 Par Per Golf 3 ne gjebdje perfecte

  Shiten Farat Dritat per Golf 3 ne gjendje perfecte jon dy Lloje per dy par 60€ per nji par 30€ per m

  Prishtinë 1 tetor 10:30
  60 €
 • 5 foto
  AUDI TT
  Vetura

  AUDI TT

  Shes audı tt ne gjendje perfekte me liber servısıt,qmımı dıskutohet nderrım me asgje!

  Prizren 30 shtator 10:05
  13.500 €
 • 4 foto
  Audi a4 (shes ndrroj)
  Vetura

  Audi a4 (shes ndrroj)

  Therandë Shes ose ndrroj audin 1.6 benzin shum i rujten si mbrenda edhe jasht asht ne gjendje shum t

  Suharekë 30 shtator 00:46
  2.100 €
 • 2 foto
  Shes Maskat Per Audi Coupe Gt
  Vetura

  Shes Maskat Per Audi Coupe Gt

  Shes Pjes per audi 80 coupe gt

  Mitrovicë 29 shtator 09:57
  100 €
 • 11 foto
  Audi a4 1.8 tsfi 2010 rks
  Vetura

  Audi a4 1.8 tsfi 2010 rks

  Audi a4 1.8 tfsi benzin klima tronik navi lleda para mrapa rks liber te servisi 3 qelca 4 gomat e re

  Prishtinë 28 shtator 12:41
  6.900 €
 • 3 foto
  Audi a6
  Vetura

  Audi a6

  Shitet verura audi a6 e ardhun nga zvicra ne gjendje teper te mir ndrrim i mundshum.

  Gjilan 28 shtator 10:26
  1.250 €